Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, máš se vážně na co těšit!!! :-) Jsem úplně rozzářená z toho. Jen sem fotky nebudu dávat, protože jsou strašně světlý a není to to ono, ale já jsem fakt ráda a šťastná. Kuba mě viděl jen nalíčenou a říkal, že se přede mnou stydí a cítí se, jako když jsme se viděli poprvé. To mě tak potěšilo. Jinak Zuzko, tohle by mě asi taky fakt moc mrzelo a o to víc, že by měla jako kamarádka respektovat Vaše přání a to, že to je Váš den a hlavně že když máte opravdu jen ty nejlepší kamarády, tak že je zrovna ona mezi nima.
Odpovědět
Profilova fotka
KDE JSOU FOTKY??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Moni,tak aspoň na mail? prosím!!! a jak dlouho to trvalo a co Ti dělala všechno? tak to je super, že jsi spokojená? a můžu vědět cenu? myslím,že nás to bude stát tak stejně asi.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé a to je od Kuby moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak to udělala trochu jinak-né tak vyčasené nahoru, ale nebylo to moc vidět, takže jsme se domluvily, že v den D mi to víc vyčeše. Jinak chtěla 100 Kč, byla jsem tam hodinu. Jo a změna, v náš den nás obě prosí, zda by to nešlo o hodinu dřív, že musí jet v 11hod. někomu na svatbu a taky češe nevěstu, takže abys tam byla na 9. Ale ona Ti to určitě ještě řekne. V ded D mi říkala, ať si připravím 800Kč
Odpovědět
Profilova fotka
100,-??????????????????????????????jako fakt? jako já vím,že je levná a dobrá,ale že takhle!v devět,jasně! já stejně nebudu spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak máš z toho teda dobrý pocit?
Odpovědět
Profilova fotka
Za tu zkoušku 100Kč a pak těch 800Kč, ale Ty budeš platit třeba míň v den svatby, že nebudeš mít tak složitý účes, ale nevím, abych tady něco neplácala. Já se taaaaaaaaak těším
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně super, fakt jsem si asi po 2 letech řekla, že mi to i docela sluší. Fakt super
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře! jé já mám radost za Tebe a už se tam moc těším! Jo Moni ten úvod v albu máte nádherný,zase jsem se rozbulela,mě všechno teď nějak dojíma. Já právě nevím s tím účesem,už jsem se ptala dop.,jestli rozpuštěné nebo drdol,ale jaksi žádná odpověď :-| ,ale zas tady byly smutný věci no.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v albu fotky, za chvíli je smažu ale
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na těch fotkách to není takové
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Baru, mně k Tobě jdou spíš rozpuštěný, já nevím, no...zkus jí říct svůj návrh a ona Ti poradí, já taky původně chtěla vše vyčesané, ale pak budu mít pár pramínků po zádech.
Odpovědět
Profilova fotka
hele fakt krásný! moc To slušelo!!!nechce se mi věřit,že to zvládla za hodinu, to je docela složitý účes!
Odpovědět
Profilova fotka
I s líčením jsem tam byla hoďku. Na těch fotkách to fakt není ono, ale mně se to moc líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt moc hezký!!!! budeš princezna! já si jeasi nechám rozpuštěné,jsem to já prostě,akorát si nechám lokny a né kudrliny,tak ják to má právě ta paní,to se mi líbí! já mám moc kostnatej obličej,když mám vlasy v culíku a jednou mě nepoznal ani můj brácha,jak na to není zvyklej,moc to nenosím.
Odpovědět
Profilova fotka
ty fotky moc nezvýrazní to líčení,ale už jen jak vidím,jak Ti hezky udělala tu pusu.ale ten účes je super!
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že já když mám vlasy vyčesané, tak vypadám ještě jako větší vepřík do obličeje, ale budu mít ty lokny v zádu a silnější pruh na šikmo ofiny přichycený v zadu a tak mě to nebude dělat takový tlustý obličej, za což jsem moc ráda. Však budeme všechny jako princezny. Já mám dneska fakt dobrou náladu z toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, mně to říkal i Kuba, ale pusu jsem neměla vůbec nalíčenou, to je moje přírodní :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo??? tak to Ti teda závidím! :-),ale moc se m tomu teda nechce věřit :-D já vždycky tady někomu něco napíšu a on mě utře,jak Adrianka s tím líčením :-D To je dobře, že se cítíš fajn, kdyby to bylo opačně,akorát by jsi zas měla nervy navíc,aspoň něco pozitivního!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a prosím Tě kde teď tedy je? od zastávky kolikátý asi barák? nebo vy jste jeli asi autem viď. A je to teda modrá vila?
Odpovědět
Profilova fotka
jé ono je to tam vlastně až od července,promiň :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Já to myslela tak, že i Kuba mi říkal, jak mám hezky udělanou pusu, ale mám make-up, takže to bude asi tím. Jinak vzhledem k tomu, že se nemaluju, tak na té fotce rozdílm vidím. Já chci být jen lehce a v náš den budu mít tmavě hnědé stíny, dneska byly spíš do zelinkava, ale zapomněla si líčení doma a tak mě nalíčila tím, co měla v taštičce u sebe. Ale fakt super i ta domluva, že nechá, abys k tomu řekla svůj názor
Odpovědět
Profilova fotka
To se právě pak chci zeptat Tebe, kde to je. Ale jsme domluvené, že mě pak vyzvedne ráno u Hypky ona autem, takže tam budu mít odvoz, ale zpět pojedu asi MHD
Odpovědět
Profilova fotka
Ona je fajn :-) já když ji dřív jen potkávala ve městě,tak jsem si říkala,že to musí být strašně namyšlená holka a ona je fakt strašně milá a hodná,prý je asi snad z pěti dětí!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já Ti to povím odp.14.7.ju :-) , já zřejmě pojedu taxikem! prt.brácha má jen tiráka a nechce se mi nikoho otravovat.tak tu stovku za to dám a budu mít klid!
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, je to nádhera! Nekecám, neříkám proto, abych Tě potěšila. Obzválšť ten účes je opravdu moc krásnej! Super! Baru, ten účes na tý paní je Božskej a Tobě bude výborně držet, paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm a doufám,že se mi udělá na svatbu,to co dnes ]-( ,tři velké boláky,ach jo :-S ,asi snad budu muset ještě najít nějakou kosmetičku,ale odedneška budu brát novou antikoncepci,tak snad se to zlepší,ale i tak,při mém štěstí budu mít ještě mega velký opar 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, kdybych ji potkala na ulici, tak bych si řekla, že to je nějaká namyšlená káča, ale je fakt super. Nj. první dojem je někdy špatná věc. Já taky nepojedu MHD, jsem si dělala srandu, je jsem zapomněla na smailíka. :-) No nic, jdu si číst. Fotečky nechám ještě do večera, kdyby se někdo chtěl ještě podívat. Tak zatím ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, Zuzi, ale jak říkám, na fotce vypadá obyčejně a nic moc... Já budu brát taky novou antikoncepci, tak doufám, že mi po ní nevyraší celý čelo, nebo mi z ní nebude blbě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?