Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
jo alení děkuju za přáníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak jsem včera rozdělovala oznámka do obálek a představte si, já jsem mu nadiktovala přesný počet pozvánek ke stolu a na večer kolik jich chci a měla jsem to přesně spočítané a nějakou malou rezervu jsem u každého měla a na večer jsem potřebovala asi jen 12. A ten debil, aby to nemusel kombinovat na jeden papír, tak prostě udělal na 2 papíry ke stolu, což je 10 pozvánek na každý a 2 papíry na večer takže taky 20. Takže na večer mi hodně zbudnou a ke stolu mi chybí, no já jsem nas....hlavní je, že jsem mu to diktovala a on si to zapisoval kolik čeho chci, ach jo. Naštěstí tim, že jsem si dala tu rezervu, tak mi chybí pár. Zdeni nevim jestli se sem ještě dneska dostanu, ale pokud ne, přeji vám krásnou cestu, at vám rychle uteče, krásné počasí, pořádně si to tam užijte a ty si odpočiň at se ti zlepší náladička. Zuzko jak jsi dopadla u paní Vidové?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem byla včera na našem zámku konečně zaplatit všechny poplatky, takže to máme taky z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahoj holky, mám vybranou kytičku :-) Dám do alba, fotky jsou děsný, protože můj foťák na mobilu nebudu radši komentovat, to je strašná kvalita, foceno navíc z časopisu, takže je to mázlý, ale snad pro představu to postačí... Je to konstrukce z jemnýho hliníkovýho drátku(musíte juknou na fotku, takhle to zní blbě), posetá květy orchidejí, zelenou hortenzií (jiný lístečky, jemnější než na obrázku) a takovejma maličkejma zelenejma kvítečkama. Dáda bude mít korsáž taky z orchidejí (Kačko, je to letos asi nejpopulárnější kytka :-) ), maminky budou mít zelený hortenzie s orchidejema... nazdobí mi vázičky, udělá myrtový metličky do oken, vývazky s myrtičkama ... Jednání SUPER, byla úžasná, seděly jsme tam s mamkou 2 hodiny (!), byla jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, moc krásná kytička, Zuzko. Uvažovala jsem o podobné, ale já ji nemohla mít kvůli těm rukávům, je opravdu mooooc krásná :) Věrko, to je dobře, že máte zaplaceno, člověku se uleví, když má něco dalšího bez starosti. A co ty papíry? Kdes je nakonec sehnala, jestli jsi je sehnala? Ale asi ano, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Viď? Díky, jsem z ní fakt unešená, ještě nikdy jsem takovou u nikoho neviděla, je netradiční, jiná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu dělají právě ty ;-) detaily
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Věrko, já tam byla včera také - dodělávat oznámení. Dala jsem jich dělat 20, úplně použitelných jich je 12, 3 - když se upraví a zbytek jsme vyhodili. Blbě to nařezal, takže jedno onzámení-byl tam mega kus z toho druhého a zase kus chyběl, takže půlka papíru byla půlka jiného oznámení. Takže jsme vyhodili peníze za 2 papíry. Celkem jsme jich vyhodili asi 8 (oznámení) a asi 6 jsme ještě zastřihovali. Včera tam měl nějakého kámoše a tak se nesoustředil, protože mu vyprávěl, jakou má doma stíhačku a blbě to nařezal. Jediné co mě těší je, že v jiných tiskárnách bych za ten jeden papír dala asi o 8 Kč víc, takže se nám ta cena vyrovná. Ale Kuba byl taky už včera naštvaný. Zuzko, kyti nádherná. Já miluju orchideje (sice budu mít růže, ale celou růžovou orchidej jsem nikdy neviděla). Jak píšeš, netradiční a moooooc krásná. Jinak já mám dneska od 11hod. zkoušku líčení a účesu, tak jsem na to zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky jsem ráda, že se vám líbí, ty fotky jsou příšerný, snad z toho něco vidíte :-) Moni, jů, Ty se máš, šla bych hned místo Tebe :-) Hodíš pak foto?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na podobnou koukala ;-) takže si kyti umím živě představit. Foto pak dám, pokud na něm budu vypadat trochu normálně. Jsem zvědavá. Nakonec jsem si vybrala 2 účesy, jaké bych asi tak chtěla, ale uvidíme, co mi poradí. Mám z toho trochu i strach, že se mi to nebude líbit a nebudu se umět "vymáčknout", jak bych to chtěla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A máš fotku těch účesů? No, to je vždycky nejhorší, popsat co chceš, z toho mám taky vždycky obavu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám, Kuba mi to vytisknul, ale není to úplně přesně to, co bych chtěla, něco malinko pozměnit na tom účesu. Ale slečna/paní je šikovná, jak říkala Barča, tak mi snad poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držíme pěsti a těšíme se na foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) Ode dneška za měsíc a 14 dní, dle data ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) Zuzi kytička je krásná!!! Moni teda já jsem normálně nervózní,už aby jsi sem dala fotky! už chci jít také na zkoušku!ale až 14.7. :-( ,asi si nakonec nechám rozpuštěné vlasy,jako mám tu paní v albu,ta se mi moc líbí,ještě mít takový obličej nebo se spíš umět smát,já se vždycky když jsem nervoźní tvářím jak vrána
Odpovědět
Profilova fotka
teda tak ten kluk je pěknej ňouma,mě ještě stále neposlal ty jmenovky,už je mám přes měíc hotové :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Moni, taky jsem koukala na odpočítávadlo :-D Baru, díky, to jsem ráda, že se vám líbí :-) Kouknu do alba, jakou myslíš pani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ten můj slovosled :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to už ani nepošle... 8-( Já nevím, až budu něco chtít ještě vytisknout, tak kam mám jít. Protože bych to chtěla mít na stejném papíře jako ta oznámení. Jinak já jsem se nějak sekla s čokoládkama a Kuba s vývazkama také. Není nějak čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak běž k němu a řekni mu,že minule to zvoral a on se třeba bude snažit! u nás je to teď také nějaké zaseklé,ale vývazků mi zbývá tak pět,jen nemám matreiál a frisek tak 50 :-S a na to zase musí být výplata :-D ,řešíme furt naší rodinu,furt mě to mrzí,ale prostě pro mě už rodina nejsou a pak mám zase furt v hlavě toho Zd.tátu,no takže taková malá depka,nemám vůbec na nic náladu a přenáším na to Zdendu,takže nic moc doma.
Odpovědět
Profilova fotka
no ale zase mám skoro každý den novinky z té nové práce,tak mám radost,že se mnou opravdu počítají,člověk má aspoň trošku jistotu :-) Jéé ať už je 8.8.09!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já se chci vdávat a nic neřešit!
Odpovědět
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdenulí :-) Barčo, jojo, taky už mě ty přípravy přijdou dlouhý, už aby byl ten den, začínám se čím dál víc těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, paní se vznáší :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
zuzi máš nadhernou fotku :-)
Odpovědět
teda kytku jsem blbá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? Líbí se Ti? Paráda :-) Díky ;-)
Odpovědět
jojo fakt krasná :-)
Odpovědět
holky mám vyhlídlé tyhle šatky http://www.time-out.to/index.php?lang...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?