Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
:-D jasny určo to zvladnem zvladly to jiny zvladnem to taky!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi to líbí, žádný splíny, beruš :-)
Odpovědět
Zdení, o tom ani nepochybuji, vy si to prostě užijete úplně maximálně a ty přijedeš zase vysmátá.
Odpovědět
ja si taky myslím všechno bude v pohodě a ja se zbytečně nervuju, sice jsem ještě nachcípanaá a aninka taky ale to bude ok to určo přejde sluníčko nas vyléčí!! :-D
Odpovědět
No vidíš jak to jde s úsměvem, já jdu v pátek na svtbu a taky nejsem fit,ale vás uzdraví sluníčko.
Odpovědět
jé a komu jdeš na svatbu? taky bych chtěla jít někomu na svatbu =-)
Odpovědět
http://www.accuweather.com/world-fore... počasí v chorvatsku ode dneška na týden :-)
Odpovědět
http://www.accuweather.com/world-inde...
Odpovědět
Jdu jedné kamarádce a mému šéfovy na svatbu. Jsem pozvaná na celý den.Měla jsem jít až večer,ale můj taťka měl být mamky doprovod a nemůže se uvolnit z práce tak budu doprovod já. S nevěstou jsme spolu vybíraly šaty a vybrali ve stejném salónu a stejný den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně, aby jim vyšlo počasí a pořádně jste si to užili :-)
Odpovědět
No docela se toho počasí obávám, mám takový topíček s velkým výstřihem a přes to jen takovou tenoulinkou vestičku, doufám že nezmrznu.
Odpovědět
jééé tak si tio užij a pořadně zapař určitě to bude fajn :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky mám v albu fotku kde se líbí líbí strašně barva vlasů poradte mi jaká to je barva nevím jakou koupit ;-)
Odpovědět
Jinak Zdení máš nádhernou fotku v albu s Aničkou myslím tu jak tam sedíte v trávě, ta je úžasná.
Odpovědět
jo děkuju mě se taky moc líbí trhala mi kytičku na svatbu je úžasna :-)
Odpovědět
No to máš pravdu, říkám ti tu až uvidím na tvojí svatbě, tak se rozbrečím hned, je kouzelná.
Odpovědět
jééé děkuju ty jsi hodná :-)
Odpovědět
tak se na nás pujdeš podívat jo??? budu rada :-)
Odpovědět
No samozřejmě příjdu s mamkou, teda jestli to nevadí.
Odpovědět
jéžiš proč by vadilo naopak budu rada když vás tam uvidím :-)
Odpovědět
No chci jít na každou svatbu na obřad, i holkám do Ústí.
Odpovědět
tak to já bych chtěla taky ale u mě je to nemožny, kvuli aničce a taky každy víkend někde jsme takže většinou i nestíham, ale taky bych chtěla moc
Odpovědět
a co myslíš že to je teda za barvu pořad to nemůžu odhadnout, hněda, karamel, pralinka, fakt nevím ale moc se mi líbí
Odpovědět
Zdení, tak to já si čas dělám už dopředu abych mohla jít. zdení netuším co je to za barvu snad středně hnedá a nebo, ona ti stejně barva chytne jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, já Ti teda na svatbu jít juknou nemůžu, páč jsem na svatbě v Brandýse :-( Ale tak pak snad uvidím aspoň fotky no... :-( S barvou vlasů by bylo nejlepší se poradit s kadeřnicí, to se blbě odhaduje :-| Malá je rozkošňoučká, fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni: dodatečně všechno nejlepší ! :-N Jůů ty se máš, za chvilku jedeš na dovču. Zazulko: co kytička?
Odpovědět
Holky tak už jen zítra a jedůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů ty se máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už máš všechno zabalený?
Odpovědět
skoro ještě musíme hlavne aničce a jídlo zabalit a honza si zbalí a můžem jet :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?