Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Zdeničko, tak já ti z celého srdce přejí jen samé nej, hlavně ať jsi zdravá, šťastná, spokojená, stále zamilovaná no prostě všechno nejlepší. Nebuď smutná. To počasí budete mít lepší.
Odpovědět
děkuju :-) :-) jste zlatíčka
Odpovědět
musím jít možna se tu ukážu odpoledne tak zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vše nejlepší, Zdeni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, také se přidávám k přání všeho nej, hlavně zdravíčka a spokojenosti :-)
Odpovědět
všem vám oc děkuju jste moc hodny asi jsem potřebovala sem nakouknout jak jsem tu dlouho nebyla zlepšily jste mi trochu naladu :-)
Odpovědět
díky moc :-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Zdeňce vše nej x-)
Odpovědět
Kuba včera nadepisoval obálky s oznámeníma a pozvánkama ke stolu pro svou část rodiny, asi čtyřikrát jsem se ho zeptala, jestli mu můžu pomoct - aby to nepopletl. Tak se na mě utrhnul, jestli si myslím, že je tak nešikovnej, že to nenadepíše správně. A pak v koši byly asi čtyři roztrhaný zkažený obálky :-D
Odpovědět
Holky jste tady a nebo všichni obědváte a nebo pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zde :-) Simi, kde teda budete mít tu hostinu? Už jsi to psala a přehlídla jsem nebo je to ještě tajný?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem také tu.
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzko, už jset to psala,ale omlouvá tě že jsi byla na dovolené :-D Máme prostory na svatební hostinu. Je to pension Mikuláš v Mikulově, jedním slovem nádhera a to jednání, super. Budeme tam i spát. Takže po obřadu už se přesuneme do Mikulova.
Odpovědět
Ahojky Lení.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to bude super! Já jsem to teda asi přehlídla, strašně jste tady toho nakecaly, to se nedá dočítat :-D Tak paráda, že vám to vyšlo a nebudete se muset přesouvat, to je pecka :-)
Odpovědět
To je Zuzko,ale stím že jsme tady toho hodně nakecali to si děláš srandu, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedělám :-N Ono stačí i míň stránek, ale dočítat najednou to je pak fuška :-p
Odpovědět
Jo je to pravda,ale bylo znát že jsi tady nebyla, nějak jsme si s holkama psaly minimálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě těší :-D ;-)
Odpovědět
No je to pravda.
Odpovědět
Holky nepracujte, normálně koukám ven z okna a chce se mi spát, to je děsné počasí, ach jo. K nám to léto nedorazí.
Odpovědět
Profilova fotka
No jako takovejhle červen je tak fakt děs :-p Ale tak snad se ještě dočkáme... :-N Chudák ale Adruš ty jo, takovejch km kvůli dešti... :-(
Odpovědět
Měla jsem tady nějakou práci, tak proto píšu tak opožděne. Jinak je mi líto jaké tam má Adruš počasí, člověk jede relaxovat za sluničkem a vycachtat se v moři a pak je tam takhle,ale myslím si že oni si tu svatební cestu ani počaím nenechají zkazit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snad ne, tohle je zatím předcesta, oni jedou někdy v zimě na velkou svatební a ta už se jim určo vydaří líp 8-)
Odpovědět
No tak tím líp, sice mají teď ošklivo ale když to není hlavní svatební cesta tak to snad tolik vadit nebude, i když mě by to asi vadilo a hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
A víme určitě, že Adruš prší? V Rumunsku v Bukurešti je slunečno a 32°C :-p
Odpovědět
Já to určitě nevím,ale Zuzka to snad ví určitě,ale jestli ne tak se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) Zdeničko všechno nejlepší k svátku:-), hodně štěstíčka,zdravíčka,sluníčka v životě a hlavně lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky me ty youaci na auto o vel.18cm je normální vel.? nebo jsou malinký?
Odpovědět
Možná jsem hloupá,ale teď nevím co myslíš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?