Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Monco, da nam nejake vyvolane, melo by to byt 60 kusu a na CD cca 200 Ks. já už se na ně těším...tak nakonec si budu muset taky pořídit nějaké album na ty vyvolane fotky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ukážeš nám pak to album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda, ale zase výhoda, když bude starší, tak bude pořád mladá :-) Zdeni, nejsem sebekritická, ale jsou věci, které prostě nejsou ještě to ono a tak si to musím říct, pak bych zlenivěla a přestala bych něco dělat a byla bych na sebe po nějaké době naštvaná...
Odpovědět
Profilova fotka
ne, neukážu... :-p to víš, že jo... :-D my si asi pak budeme stejně dělat ty fotoknihy...až budeme mít trochu času, musíme dát dohromady všechny fotky z dovolených, kde jsme byli a uděláme třeba jednu fotoknihu a v ní budou 2 dovči... :-) 1. rok, co jsme byli spolu, jsme byli ve španělsku a v italii a pak uz jsme meli hezky letni + zimni, tak si to dame dohromady a pak si dame jednu celou na svatebni album a jednu celou na svatebni cestu... a pak deti, co? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko: Za dva roky první dovolená, pak auto, dítě, další dovolená :-D Znázorněné na grafu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nejake petiletky, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už nevím, jak to bylo... Básníci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, my jsme všechny fotky vzali, úplně od všešch, seřadili podle času a dali na internet do alba, je to super. Jsou tam ty krásné od p. Borlové a pak ty neprofesionální od ostatních, ale vypadá to fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
no a jaktože jsme je ještě neviděli? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.com/AstraCree... http://picasaweb.google.com/AstraCree... Tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé... já už je chci mít všechny taky pohromadě... ty jo, tech je, co? tech fotek... ale meli jste takovou uvolnenou atmosku, co? uplne to z tech fotek sala, takovej ten klid... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, byla to fakt pohoda, ani jsem to nečekala. Fotek máme nějakých 834 nebo kolik :) Docela mě potěšilo, že si to všichni chválili.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak P. jde znova k doktorce...:( k tomu ho zacala bolet hlava, je mu na zvraceni, teplota je stridava, ale neklesne pod 37,8°C... v krku zadny zlepseni...:( ach jo... rekla jsem mu, at se ji zepta, jestli to neni ta praseci chripka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Kačí, teď mě to napadlo. Ale kde by k ní přišel?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ať mu udělá testy na mononukleózu! Přesně takhle bylo Honzovi v lednu! A přišli mu na tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
Astri, vcera mu Dr. rikala, ze by to mohla byt mononukleoza, ale pak rekla, ze prej to tak nevypada... tak nevim... nasi pribuzni dost cestuji, ale spis do asie, bratranec se sice v pondeli vratil z Kuby, ale myslim, ze se s nim nevidel... jak se ta mononukleoza projevuje? jsem to ale zdravotni sestra, co? to nejak napada jatra nebo co, ne? jdu hledat na netu...
Odpovědět
Profilova fotka
ale zadny krevni testy mu nedelali, tak jsem ho tam poslala, tak snad mu je udelaji uz sakra...!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem od šefa dostala pro P. Tamiflu, prej kdyby nahodou a dostali jsme svatebni dar - digitalni ramecek - se tam nahrajou fotky a samy se pak prehravaji a meni...:) prej kdyz je mame takvy pekny...:D
Odpovědět
Dopbrou chuť jestli právě obědváte, já tedy jo. Holky nevíte něco o Zuzce, jak dopadla u doktora. Kačko tak to je chudák P., jen aby mu zjistili z čeho mu tak Holky včéra jsem si udělala menší úraz,ale k pořád se uklidňujiže to bude v pohodě.
Odpovědět
a co se stalo? =-)
Odpovědět
taky dobrou chut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simco, dobrou chut...co sis udelala? o zuzce zati nic nevim, rikala, ze napise, jak ji je...tak pockame...
Odpovědět
Včéra jsem utíkala ze schodů a uklouzla mi noha, tak jsem se zachytila o zábradlí a něco mi škublo v ramnu, celou noc mě to bolelo a teď taky,ale nejspíš je to natažené,ale holky bolí jako čert.
Odpovědět
tak to bys měla jít k doktorovi simčo stím si nazahrávej aspon já bych teda šla
Odpovědět
No zatím nepůjdu,ale jestli to bude bolet i zítra tak to tam poběžím, mám to takové střídavé chvilku klid a pak v tom škubne píchne a projede bolest.
Odpovědět
Profilova fotka
simco, tak to mas to samy, co P. s tema zapestima... taky ho v tom vzdycky pichlo a zabolelo... to mas nejaky natazeny vaz nebo tak neco... jdu domu za tim mym marudkem...papa
Odpovědět
No vždyť říkám že to nic není, to přejde. Kačko pa pa bež za marůdkem, snad už bude vědět co mu je.
Odpovědět
holky ja taky pujdu jedem s vlastou do olympie :-D tak papa
Odpovědět
Holky tak ahoj. Zdeničko ty jdeš utrácet? :-) Holky jdu pracovat pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, Honza měl horečky, měl takový hnědý jazyk a bolelo ho v krku. A pak po týdnu najednou nic. Ale vzali mu krev a přišli mu na to. Nejsou na to léky, jen se drží dieta a protože rád jí, tak se mnu všichni smáli, že bude na svatební hostině s rohlíkem a on říkal, že kdyby mu mělo být týden špatně, tak se tam prostě nacpe :) Ale já jsem byla vzorná manželka a starala jsem o něj, takže jsme vařili dietně (hehe) a minulý týden byl na kontrole a říkala ta doktorka, že lepší to být nemůže (*prsí se*) Takže to zase tak hrozné není, jen se prostě musí hlídat při jídle... Ale snad to bude jen nějaká chřipajzna nebo tak něco.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?