Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nebude lepsi...:) vsechny dovoleny jsou stejne krasny, kdyz si je umis uzit... :-D
Odpovědět
to máš pravdu každa dovolená je v tu chvíli nej jéé ja už se těším!!! http://search.centrum.cz/img-detail.p...
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, me se to nezobrazilo..:(
Odpovědět
Kačko neboj v sobotu dám vědět a tobě to můžu říci i osobně mám službu v divadle na Cavemanena. Tý jo Adrus to musí bát koláčků. Ještě že to sladké nemám ráda. Holky a víte kam jedu já na dovolenou. Je to dovolená pro V.I.P. je to ultra inklusiv a teď holky bacha budu spát v 5hvězdičkovém hotelu. A nakonec to místo, no já jedu do Sloupu v Čechách. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, simco, tak to jsem si ani nemusela kupovat listky, ne? jsi me mohla propasovat... :-D ty jo, simco, v cem se takhle chodi dneska do divadla? minule jsem byla na Cimrmannovi s mamkou a sly jsme tak lezerne obleceny a byly jsme tam za hvezdy superelegance, lidi byli normalne v dzinach... :-N
Odpovědět
Víš Kačko, tady chodí do divadla různě, třeba i v džínách a volném tričku,jenže to si myslím že se do divadla nehodí, takže černé kalhoty a nějaký pěkný topík to je dobrá volba, nebo třeba šatičky, podle toho v čem se cítíš. Drahé polovičky nechodí v obleku,ale jak chtějí. Třeba džíny a košile.
Odpovědět
Profilova fotka
P. asi v obleku pujde, minimalne v kalhotach si myslim...kdyz uz ho ma... :-N a ja mozna teda v satech, pokud sezenu nejake pekne botky... :-D nejsou ale nejak elegantni, to neva, ne? :-N
Odpovědět
http://www.novalja.cz/chorvatsko/leto... už to jde? chtěla jsem vám ukazat to místo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni moc pěkný, já už se taky moc těším na dovču, ale ještě si musím chvíli počkat.
Odpovědět
Kačko, to nevadí že nebudeš mít společenské boty, na to nikdo nekouká. Zdení tak to je nádhera.
Odpovědět
a kam jedš věrko?kukuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, ty brďo, tak to je nádhera.... :-D fakt moc krásný...to moře...jéé..jenom kdyby nebylo tak slaný, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no už semi povedla kolikrat se napít :-| ]-( ale jsem zvědava na aničku až ochutna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě nevíme, budem něco hledat na last minute, líbila by se mi Fuerte Ventura (Kanáry), ale to v době, kdy chcem jet, je dost drahé. Možná do Egypta, potřebujem něco, kde se dá potápět a je živo v moři. Jinak mi tam Milan asi nevydrží.
Odpovědět
kačí vezmeš si ty retro šaty? ty ti sekly ty brdo :-)
Odpovědět
hm tak na kanary nebo Egypta bych chtěla taky ale vystačím si s chorvatskem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
siby: koukala jsi na airstop.cz nebo nacesty.cz ? tam jsou ty lasty hodne zajimavy...:D podle toho teda kolik do toho chcete vrazit... zdeni: kdyz mi nasi rekli, ze je slana, tak jsem si ji sla dobrovolne ochutnat a pak jsem si davala pozor, abych mela papulu zavrenou... :-D zdeni, tobe se ty saty fakt libily? me prijdou takovy ujety..:D ted k nim prave shanim botky, ale nasla jsem pekne, ale jsou na klinu a cerne, jen ty pasecky maji barevne, no neumim to popsat..:D zitra budu muset do hyperky zajet..:D a stejne nemam zatim nic pro toho P., on mel v pondeli ty narozky... =-)
Odpovědět
jéé holky za 3 hodky se uvidíme jsem zase jako děcko co se těší na bonbon :-D
Odpovědět
no mě se líběj fakt jo a víš jak ti slušely, nahodou nejsou nudny a jsou bezva!!!ja bych k tomu klidně vzala na klínku bude to hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na klinku urcite jo, ale kdyz ten klinek je cernej, tak ja nevim... :-( zase bych je mohla mit i ke kalhotum ty boty... ale ty saty jsou vesmes hnedy s barevnyma kostickama nebo cim, tak nevim co ta cerna k tomu... :-S
Odpovědět
tak spíš hnědy no já nevím bylo by dobry vyzkoušet to k tomu
Odpovědět
Profilova fotka
videla jsem jeste hnede na klinku, byli dokonce levnejsi, ale me se moc nelibil ten vrsek reseny-bylo to jako pasek i s takovou preskou... tamty byly hezci, mozna je budou mit i v jine barve..:D
Odpovědět
chce to projít všechno a nebrat hend první abys nelitovala
Odpovědět
:-S já bych si vzala dneska šaty ale zmrzla bych
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, ASI BUDE jeste zima vecer... ani nevim, jestli jsme v restauraci nebo zase na verande... abych vedela kolik svetru si mam vzit... :-D
Odpovědět
asi vevnitř ne? doufam =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky doufam, ze vevnitr... :-D nechci zuzce volat, urcite odpociva, tak ji necham odpocivat...vecer uvidime...radeji se obleknu a tam kdyztak svliknu... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jen dneska budu asi tak do 21 hod., ne jak minule do 23., mam doma maroda a me bude cekat jeste venceni toho posuka, co mame doma... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko na ty stránky jsem ještě nekoukala, koukala jsem zatím jen do jednoho katalogu a na net zatím moc ne, protože ty lasty stejně je brzy shánět ted. Na ty stránky se určitě mrknu dík.
Odpovědět
Profilova fotka
siby: kdy chcete jet? holky, koncim, uvidime se vecer..papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?