Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi šikulka :-) poslala jsem Ti svůj mejl, snad jsi nemyslela druhou Lenču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni co myslíš? http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
;-) ne myslela jsem tebe cena bot fakt paradní asi bych do toho šla mě se moc líbí
Odpovědět
leničko nezlob se ale musim jít jsem staršně utahana a mam hlad, tak zatim papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobrou chuť:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Která Lenka? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, že se vnucuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já Ti psala, že máš krásný fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu :) je to moc milé.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a na jakou jdeš zítra zkoušku?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, ty by byly krásný na tvojí maličký :-) i když ty jak máš v albu jsou taky nádherný! http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě teď smazali album ;-( 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No prosím Tě, na makroekonomii. Vůbec to neumím, nerozumím tomu. Jsem na sebe zvědavá. Baru: Cože???? Jak je to možné????
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho tam vidím...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je tam zase mám :-. , ale fakt tam nebylo ani jedno,akorát jsem ukládala fotky a najednoua album bylo smazáno a nikde nic...uff,to jsem si říkala,že usi jiné dělat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, že to byl jen planý poplach. Ta fotka, jak jste tam se Zdendou a s hafíkem, ta je naprosto okouzlující :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) děkuju! já si chtěla prohlédnout ty Tvoje,jenže mě to tam nepustí,zase mi to píše error a vypne se mi celý internet :-( ,zkusím to ještě zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to je divné, to se přeci nemůže stát...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: jestli nemáš v počítači nějakýho vira :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: makro - ono neni těžký, jde tam o to pochopit pár základních principů a pak Ti to přijde všechno docela logický....já jsem se ho pořádně naučila až na státnice, předtím jsem v něm taky docela lítala a zkoušky jsem udělala spíš náhodou :-) Budu Ti držet pěsti, ať máš stejný štěstí u makra, jako jsem měla já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru: máš v albu krásnou kravatu pro brášku. I tu pro budoucího manžela...ta je stejná jako Zuzky viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: ty jsi psala, že dort od Bena byl trošku dražší než jste čekali. Můžu se zeptat o kolik? My ho budeme mít taky od nich, chceme do něj jogurtovou šlehačku a řekli nám, že cena se může trošku lišit... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, ufff, vy jste kecalindy :-D Berušky, v první řadě vám musím všem poděkovat za to, jak jste na mě myslely, udělaly jste mi radost, že jste takhle se mnou. Fakt moc děkuju, i všem, kdo mi smskovaly, jste zlatíčka!!! Včera jste mě skoro všechny viděly, to byla ještě docela síla, ale večer se mi zničeho nic tak ulevilo (možná proto. že jsem snědla talíř polívky po dlouhý době jsem něco snědla), krásně jsem spala až do půl desátý a dneska je mi o devadesát procent líp než včera. Fakt mi ty léky zabírají, takže to risknu a jedu, doufám, že nedělám chybu a tu cestu přežiju. Vyjíždíme zítra ve 13h, cesta prý tak 18-20 hodin =-) Dneska ale poprvý začínám doufat, že to bude dobrý, kdybych nejela, strašně bych to obulela, opravdu jsem se těšila dlouho, tak snad to dobře dopadne. Až dojedu, napíšu Danovi smsku, dám mu číslo třeba Tvoje Kačko, jo? Bude pak rozesílat zprávu, jestli jsem OK, tak to sem pak písneš, jo? Dík. Jinak hlavně strašně moc přeju Tobě, Adrianko, aby se Ti ta Tvoje vysněná svatba povedla podle Tvých představ, budu na Tebe hrozně moc myslet, budeš nádherná, tím jsem si jistá. Moc se těším na fotky! Zdeničko, ten Primošten je úžasnej! To Tě tady ale ještě asi stihnu, ne? Když jedete za 15 dní nebo kolik... Leničko - sameťáčku, ty boty jsou super. O těch jsem uvažovala než jsem se domluvila s Kačkou, jsou naprosto skvělý!!! Cena super. Ale nejsou bílý? Se musím ještě podívat... :-N Jinak všem gratuluju ke zkouškám, inženýrům a všemu, jste makovičky chytrý, ty jo! Míšo, ale teď už se snad neučíš, ne? Kdy k nám zavítáš? Baru, včera jsem byla trochu mimo reál, ale koukám na ty Tvoje vlasy na fotce a skvělý! Vypadají mnohem živěji a zdravěji, super! Moni, nestříhat, fakt, máš ty vlasy krásný! Holky, já jsem určitě na něco nebo někoho zapomněla, tak mi kdyžtak promiňte, jestli jsem se k něčemu nevyjádřila, není to ignorace :-D Ještě jednou vám moc děkuju, že jste na mě takhle myslely, fakt mě to potěšilo, jste super, díky moc!!! Takže jestli tady dneska nikdo nebude, tak se s vámi rozloučím a doufám, že tu mojí dovču přežiju ve zdraví a přespříští týden se vám tady zase ukážu :-D 8-) Díky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zazul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky doufám, že to tam všechno zvládneš a že si to tam pořádně užiješ!
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem na tebe myslela a řikala jsem si jak to s tebou asi vypadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Zuzance se ulevilo, to je super!!!! a ještě nám tady všem něco hezkého napíše :-) Nechceš přivézt ten Degan? ráno bych to do TP ještě zvládla! Leni, no opičila jsem se po Zuzce a bráchovi jsem jí sehnala na aukru :-D kde jinde,že jo :-D no asi mám vira, ale mě se nechce nikam dávat počítač na týden :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, no snad jo! Jako moc si to zatím nedokážu představit, takovou dálku, ale uvidím, doufám, že budu hodně spát, to většinou v autobuse dělávám, tak snad to nějak přežiju... :-N Už máte rozpočet? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, já se na ten Degan, ještě zeptám doktora radši, jestli to můžu namíchat, ale pochybuju, protože nemůžu už ani kynedril... :-( Ale jsi strašně hodná, díky moc! Baru, to není opičení, co bych pak měla říkat já, mám stejnou výzdobu jako Kačka a ještě jsem jí i svlýkla boty :-D Je fakt krásná, tak proč ne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?