Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
@avodavoz Ahoj mohla bych se zeptat jak to dopadlo v tech Bohunovicich?Prave rozhlizim se po salu ale potrebuji aby mel i kuchyn.Jsem videla fotky a sal vypada skvele.Tak jsem se chtela zeptat jak to tam je a kolik vyslo pronajmuti.Predem dik za odpoved :)
Odpovědět
@lenufa ahoj, my tam máme svatbu v srpnu a budeme mit na oběd 59 lidí a určitě to není velké. Za pronájem peníze chtějí, ale zase cena oběd a další věcí je v pohodě, domluvit se s nima dá na dost věcech :-)
Odpovědět
@verunka11221 Dopadlo to skvele, i kdyz prace s uklidem byla narocna, ale stalo to za to. Kuchyn je tam krasna, jestli mate mit velkou svatbu, tak pomer cena a vykon naprosto idealni. Pronajem od ctvrtku do nedele byl za sal 5000 Kč + nam napocitali 3200 Kc za energie, ale ted jsem tam psala, ze mi to prijde moc, protoze se netopilo, takze neprv cekam na vysvetleni. Nicmene dostanes klicek od Bohunovic a muzes si tam delat co chces. Je to moderni kulturak. Ale je potreba si tam sehnat kuchare a obsluhu. Ale vrele doporucuji a jestli potrebujete i nejake hosty ubytovat, tak cca. 400 m od kulturaku je ubytovna pro 75 lidi a celou jsme ji dostali za 14 000 Kč, takze jsme vsechny i ubytovali, coz jsme potrebovali, protoze skoro vsichni byli z daleka. Pokoje obycejnejsi, ale na jednu noc dostacujici a tak cca 10 pokoju melo i vlasti socialky.
Odpovědět
@avodavoz Dekuji za informace :) Prave jsme napocitali nejak moc lidi tak koukame po salech a tenhle se nam libi.Jestli neudelame skrty tak o nem dost uvazuju.Vypada to dost dobre.No uvidime a jeste jednou moc dekuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Kde jste byly na snubních prstýnkách v Olomouci??? Nebo, kde dělají i na vlastní zakázku?
Odpovědět
@zzzu v Olomouc City (Globus), v přízemí mezi Fischerem a tabákem je Benet gold, mají krásný výběr a když si na pasáži vezmeš časopis Moje city najdeš tam uvnitř kupon na 20% slevu, která platí do konce roku. Dá se domluvit různé kombinace zlata. :) :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé díky za tip a ta sleva je lákavá :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda se některá z Vás vdávala v altánu v parku v Olomouci. Potřebovala bych vědět, kde to lze zařídit? Jen na radnici, nebo ještě někde?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Holky nějaký osvědčený, ale levný fotograf na svatbu (přípravy - obřad - a kousek hostiny). Víte o někom? :-)
Odpovědět
hele já mám fotografa za 5000.záleží co myslíš levný :)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k olomouckým nevěstám. Teď sice bydlím v Praze, tak je náročné to nějak kočírovat, ale zatím se docela daří. Budeme to mít ve Šternberku v Expozici času. Jsem z toho úplně nadšená, dnes jsem začaa řešit catering a zjišťuju, že docela na poslední chvíli. JEště, že to máme v květnu, kdy není takový nářesk.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se svatbou na Prachárně? A nevíte jestli v Holickém dvoře nabízejí i ubytování? Sháním něco vše v jednom, obřad venku, jídlo a ubytování pro 40 lidí, děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucie58243 Taky by mě zajímalo,zatím máme ceník
Odpovědět
@lucie58243 a Ahoj, ubytování v Holici zatím není, prý ho plánují...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@lucie58243 jak jsi nakonec dopadla s místem svatby, taky bych potřebovala ubytování a hostinu na jednom miste, pro tak 40 lidí. Obnovují diskuzi, holky, co doporucite na svatbu i a ubytováním, nebo aspoň aby bylo kousek. Hrozně se mi líbí restaurace Archa, i když je tam asi málo míst na ubytování. Máte někdo nějaké pozitivní zkušenosti?
Odpovědět
@melodyvoice Archu mohu jen doporučit. Vše bylo perfektní. Ubytování má omezené kapacity, ale můžete zbylou část hostů ubytovat jinde na sv. Kopečku. Klidně mi napište, kdybyste chtěla bližší info. Svatbu jsme tam měli v srpnu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@gustour ahoj prosím mohla bych se zeptat na par veci ohledne svatba na Arše. Moc dekuji.
Odpovědět
@martina1386 Ahoj, určitě se ptej :) Klidně tu nebo do soukromé zprávy :)
Odpovědět
Ahoj holky, záleží hodně na rozpočtu. Krásné místo poblíž Olomouce je také bývalá fara Hnojice. Je tam možnost ubytování i obřadu přímo na místě v krásné zahradě :-) to místo nás uchvátilo ale bohužel jsme si to nakonec z finančního hlediska nemohli dovolit..... Máte v tom ale kompletně zahrnuté všechny služby i s hostinou, výzdobou atd... Paní majitelka je také velmi vstřícná. Tak třeba to někomu pomůže.
Odpovědět
@nikol921 ahoj můžu se zeptat na kolik asi vyjde svatba na faře v Hnojici. Nějak mi dochází nápady na nějaké hezké místo pro obřad i hostinu diky
Odpovědět
@cerni Dobrý den, v Hnojici vychazi pronajem tusim na 25 000 + 10 000 za zapujceni inventare kuchyne. Takto mi to psala pani majitelka pro rok 2018 :-)
Odpovědět
@cerni Ahoj, já jsem chtěla pouze pronájem prostor ale to prý není možné, jedině když využijeme jejich služeb. Tak jsem paní poprosila o nacenění a svatba pro cca 50 lidí bez obřadu (ten máme jinde) plus ubytování pro cca 6 hostů by nás stála 40-55.000,-. Prý podle toho co si vybereme za jídlo na oběd či raut. Byl v tom zahrnut pronájem prostor, výzdoba, jídlo a ubytko pro těch 6 lidí.
Odpovědět
@cerni Nevím co přesně sháníš, ale my jsme si nakonec pronajali Kulturní dům v Bohuňovicích. Sice máme obřad vedle ve vesnici a jídlo si budeme chystat sami ale pronájem komplet s kuchyní a veškerým vybavením a terasou nás vyšel na 7.500,-. Máme obřad až ve 14:00 takže bude jen raut a ten si připravíme sami. Hned u kulturáku je i možnost ubytování.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
oživuju. :) máme svatbu 20. 7. 2019 v hanáckém skanzenu v příkazech. :)
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky, tak já se přidávám. 31.5.2019 Záběštní Lhota
Odpovědět
Profilova fotka
mne se zabestni lhota strasne libi, ale rodinu mame na uherskohradistsku a z tama je to 60 km☹️ a to uz se nam zda moc @petusha87
Odpovědět
Mě se zabestni Lhota taky líbí a taky jsme o ni uvazovali, ale chtěli jsme mít vlastní jídlo (máme kuchaře, je to znamej a máme to levnější), takže nakonec vyhrál skanzen, no. :) je naprosto bozi, jen jsou tam stizene podmínky tím, ten je tak prázdná stodola, kde nejsou stoly, voda, nic... vše je pouze v přední části areálů ne ve stodole, ale svatby se tam delaji, takže máme tipy, jak na to. :)
Odpovědět
@iviiiii My jsme v Zábešce a přítelova rodina dojede z Nedachlebic, což je vesnice kousek od UH :). Dá se tam i přespat, takže to vyřešíme takto ;).
Odpovědět
Když je tady tolik Olomoučanek, využiju toho. Nevíte, kde by se dali objednat holubi na vypouštění? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicorodriguez my mame 65 lidi (Brezolupy, hradiste, velky orechov- kousek od nedachlebic) a z toho 9 deti a 4 do roku a pul. Z toho duvodu nas to odradilo, ikdyz ted jsi me nahlodala😁 ze by to nejak slo😁😁😁😁
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?