Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tempa mám kadeřnici, která je opravdu moc šikovná a udělá ti na hlavě co budeš chtít. Ne podle sebe, ale podle tebe. Tak jestli chceš můžu ti dát do IP kontakt?
Odpovědět
prosím taky o kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky budoucí nevěsty, chtěla jsem se s vámi podělit o ne zcela příjemnou situaci a jde z mé strany spíše o varování. Své krásné svatební šaty jsem si půjčila v salonu Unique - http://www.salonunique.wz.cz/ v Olomouci Neředíně. Když jsem je ale v pondělí vracela (samozřejmě špinavé) a jelikož jsme se fotili na konících, tak špinavé i na prsou, ne však špinavé od vína, make-upu ani vína, nebyly ani roztržené, ani propálené. Paní majitelka Šárka Pundy nepřistoupila na vrácení šatů a šaty jsem si musela odkoupit. Ve velkém svatebním salonu jsem si situaci nechala zhodnotit a tam by šaty přijali s max.pokutou 500 Kč za velké znečištění. Zkazilo mi to posvatební náladu, obrečela jsem to. Proto, i když jsem před nedávnem salon chválila, teď nedoporučuji. Navíc ani majitelka salonu nebyla schopná se mnou jednat osobně, jednala jsem přes její zaměstnankyni.
Odpovědět
@janinka186 Mohla bych taky poprosit o kontakt?Dekuji
Odpovědět
@janinka186 Určitě, budu moc ráda.
Odpovědět
@barushaaa no ty kráááso... tak zaměstnance bych poslala někam a čekala na "paní majitelovou".... tě bůh teda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@basol šatičky půjdou příští týden do čístírny, tak pak jí je tam půjdu omlátit o hlavu:-) Navíc mi slečna v půjčovně slibila, že mi pošle kontakt na čístírnu, kde čistí svatební šaty a nakonec se na mě vyprdla. Takže to taky vypovídá o tom, že na tom prostě chtěli jenom trhnout nějaký peníz navíc. Njn ;-(
Odpovědět
@barushaaa MASAKR!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžete mi poradit dobrou galantérii v Olomouci. Vybavuji si jen tu na náměstí Hrdinů...Děkuji :-)
Odpovědět
@ovio v Pavelčákové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Děkuji za tip, kdybych nenašla vše co potřebuji tak se tam taky určitě zastavím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
a ten stoklasa??? @ovio
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Tam se teprve chystám :-) ale kdyby bylo nejhůř, tak má i e-shop :-)
Odpovědět
jj, já nakupuju u něj jedině tak :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem Vás poprosit o info. Příští rok na jaře plánuju svatbu na Hrubé vodě. Chtěla jsem se zeptat, zda-li některá z Vás využila služeb hotelové floristky a pokud ano, byly jste spokojené? Děkuji. WM.
Odpovědět
@avodavoz ahoj, mám pocit, že SOU E. Huserla v Prostějově něco takového dělají :-)
Odpovědět
@jitkaak ahoj a odkud budeš mít dort? Já jsem z Prostějova a co jsem koukala na net, tak se mi nic moc nelíbilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rendisa ahoj, tak ja už mám po svatbě a měla jsem dort od paní, co bydlí kousek za Prostějovem, přijatelné ceny, a krásné dorty, přesně dle mých představ a to jsme spolu komunikovaly jen přes email. Je to blog...sladky sen nebo tak nějak, paní zajícová, dej vyhledat ggoglem. a přeji krásnou svatbu :)))
Odpovědět
@jitkaak díky, mrknu na to :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, koukám, že je tu už nějakou dobu ticho po pěšině :) Prosím o radu, nemáte někdo zkušenost (vlastní, nebo od někoho z rodiny, známých) se svatbou v restauracích Arigone, Senimo, Podkova nebo na zámku ve Velké Bystřici? Děkuju a hodně síly do příprav! :)
Odpovědět
Holky, tak jsem byla včera ve svatebním salonu L´amour v Olomouci a můžu jedině doporučit! Šaty pěkné, výběr dostatečný a co velice hodnotím je velmi příjemný personál. Byl to můj 1. salon, kam jsem šla a hned je rezervovala šaty.
Odpovědět
@molly1987 máš fotky? :-)
Odpovědět
@worn taktéž by mě zajímalo... Sice máme svatbu za hodně dlouho, ale to uteče, jak voda.... Absolutně nemám představu o místě, pořád zvažujeme. Jinak kamarádka měla hostinu v Konviktu a spokojenost
Odpovědět
@worn Ahoj, segra měla svatbu v Arigone, vyšli nám ve všem vstrict,vino jsme měli vlastní, jídlo výborné. Hosti byli spokojeni. Jinak co vím, tak podkova je hodně populární a snad taky ok:-) , ale na svatbě jsem tam nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@hochzeit13 @basol Holky , díky za info, už máme rozhodnuto, hostina bude na zámku ve Velké Bystřici. Od Arigone nás zrazovali rodiče, máme babičku a dědu těžko pohyblivých do schodů, pořád by s nimi někdo musel být.. Konvikt jsme odmítli, protože chtějí poplatek za pronájem prostoru, kdybych tam chtěla i obřad, tak se nedoplatíme. Podkova nemá možnost ubytování a museli bychom přejíždět, navíc je to tam komplikovaný s teráskou venku. Rozhodovali jsme se mezi Senimem a zámkem, zámek vyhrál na plné čáře kvůli prostředí... @molly1987 taky jsem tam byla kouknout, paní je naprosto úžasná, milá, vstřícná a šaty nádherné. Žádné jsem tam nezkoušela, přišla jsem těsně před polední pauzou a navíc chystali na odpoledne nějakou přehlídku.. Ale mám v plánu tam jít určitě mrknout a něco vyzkoušet.. :)
Odpovědět
Holky, kdyby některá z vás sháněla takovou tu děrovačku na papír (třeba motýlka nebo srdce), tak jsem nějaké viděla v Olomouci v obchůdku "Zažeň nudu" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 já bych taky poprosila o kontakty prosím pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
worn : mám hostinu v Konviktu objednanou, jako slavnostní oběd a žádný poplatek nechtějí :) je to akce pro rok 2013. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dívala jsem se na Golf Resort Olomouc ve Vésce. Vypadá to teda luxusně, něco takového bych si přesně představovala, ale budeme mít cca 50 hostů a to už se mi zdá zase moc velké. Nevíte jak je to tam cenově, chtějí něco za pronájem, atd. ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?