Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
No to teda jo!!! ty máš ještě fůru času, ty se máš :-)
Odpovědět
Ja jsem tady :-)
Odpovědět
No, ahoooj :-) Holky objevila jsem novou výrobnu dortíků...karamel.cz. Je to Nový malín, to je za Uničovem...
Odpovědět
no my dort asi mit nebudem :-( Vsichni rikaji, ze je to zbytecne, kdyz pry tchyne objednala 4kg cukrovi a v restauraci si muze kazdy dat zakusek :-(
Odpovědět
aha...tak to jo...my jo, mě se to líbí, když je tam svatební dort
Odpovědět
me se to taky libi, protoze kdyz si vezmu, ze si 15 lidi da zakusek za 45 kc, tak to uz neni takovy rozdil, kdyz bych objednala nejaky mensi dort...
Odpovědět
a je to takovy pěkny, když to spolu krájíte...prý by si z toho dortu měl každý vzít...ale už nevím proč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky moc líbí dort a hlavně ych si ho nenechala ničím vymluvit. Jo spousta času mám, ale taky málo peněz a ještě do toho budou Vánoce.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala a fakt mají náááádherné dorty. ;-)
Odpovědět
no jeste uvidime, taky se mi to moc libi, ale zas na druhou stranu hoste si objednaji zakusek ke kave a my se pujdem fotit...
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě nemáme focení naplánovaným, ale asi je nechám v restauraci, kde bude už nachystané cukroví a nebo se půjdem fotit až po obědě, ať jsou najezení a to už tam bude cukroví.... Náš dort budem nakrajovat až večer při oslavě až tam budou i kamarádi. A holky, budete házet kytku? Já bych si ji chtěla nechat, tak přemýšlím že necháme udělat 2, větší a menší a tu menší hodím.
Odpovědět
Já mám naplánované focení trochu po obřadu a trochu po obědě. A nachystám jim svatební noviny, aby se nenudili...svatební dort musí být :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky to tak vidím s tím focením. Ale svatební noviny asi mít nebudem, nevím co tam napsat...
Odpovědět
Ja kytku urcite hazet nebudu, chtela bych si ji nechat. Ja vim, ze ji za par let vyhodim, protoze bude plna prachu, ale proste nechci tak peknou vec hodit vzduchem... Navic tam svobodna bude jen moje sestra, ktera uz ted rika ze nema zadny zajem ji chytat a pak jedna byvala spoluzacka, kterou si pritel nechce vzit a ta zebra, aby se hazelo... :-S Svatebni noviny jsem delat nechtela, ale asi udelam a rozdam je tesne predtim nez se pujdeme fotit, at se hoste u kavy zabavi a nemaji tendenci opustit restauraci a jit se divat jak se fotime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co se vlastně do těch novin píše? :-(
Odpovědět
tak hodně tady holky dávají ukázky. Já tam budu mít určitě hodně fotek. Jak jsme vyrůstali, jak jsme se seznámili, společny dovoleny. A pak o rodině. Chtěla bych tam dát fotky všech příbuzných a popsat. Kdyby se náhodou někdo neznal, aby věděli, kdo je kdo... No a potom tam asi taky vložím nějaky ty vtipy, a citáty atd...
Odpovědět
Ruru to bych taky rada vedela :-S Ale je tu k tomu cela diskuze, tak se muzes inspirovat tam... Koluji tam vtipy, ruzne povery a tradice, nekdo tam dava krizovku, co se stalo ten den v historii... Pak fotky vas dvou... my teda zadne poradne nemame...
Odpovědět
Ja bych tam taky dala fotky, kdybychom nejake meli. Ale tim ze jsme se odstehovali a jsme tu sami, tak nas nema kdo fotit, vzdycky jsme nekde jen my dva, takze spolecnych fotek mame za 6 let co jsme spolu uplne minimum :-( Standi a kde ty se nechas cesat a licit? Mozna uz se to tu psalo, ale nejak ztracim prehled...
Odpovědět
Holky, já jsem si myslela, že taky žádné nemáme, a teď jsem dělala to album fotek do přípravného alba a našla jsem plno fotek...a my se jdem teda hlavně fotit na oznámko, tak nějaky pěkny z toho snad taky budou... Ale tam se dávají i fotky každého zvlášť. od mala, rodičů a společné stačí třeba dvě, tři...
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, my taky moc společných fotek nemáme. Jen pár a ty jsou už 3 roky starý z dovči a už by mě tam ani polovina lidí nepoznala.No prostě nevím. Pořád v tom tápu. A ještě jde většina na moje bedra, nastávající manžel není zrovna moc kreativní. A kamarádky moc nemám, když se člověk během 4 let 3xstěhuje, je to těžký. Ale tady v Olmu bych už chtěla zůstat.
Odpovědět
Standi vy jeste nemate oznamko? to byste si meli pospisit ;-) No ja jsem se stehovala pred tremi lety a zatim litam jen mezi bytem, knihovnou a skolou, takze na hledani kamaradek moc casu neni... :-S A kdyz uz se nekdo najde, tak treba ze skoly a pak odjede domu pres pul republiky...
Odpovědět
Nemáme :-), ale začátkem srpna už bude hotový... vy jste rozdávali kdy?
Odpovědět
5.7. ;-) Ja jsem jela k rodicum, tak jsem obesla pribuzne i s pozvankou, totez pritel... A hned v pondeli jsme rozeslali postou tem, co bydli daleko...
Odpovědět
Jo, ale tak vy máte svatbu o měsíc dřív...takže my máme ještě čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já Vám tak holky závidím.... Já mám ještě před sebou tolik času na tohle.... Taky už bych se chtěla takhle těšit a dávat tisknout oznámko... Ale pro nás zas lepší, zatím to nevypadá, že bude nějaký finanční příspěvek od rodičů :-(
Odpovědět
Ruru neboj, taky se dockas ;-) Nahodou ty pripravy a to teseni se je taky pekne, pak tady holky lituji jak to rychle uteklo a ze by si to zopakly a planovaly treba cely rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No hlavně ten svatební den hrozně rychle uteče.... Kámoška ze střední byla na svatbě na Ukrajině a tm se prý slaví 14 dní. To bych taky brala :-) Ale těch peněz :-(
Odpovědět
tyjo 14 dnu, to aby clovek setril vecne... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ale víš jak si musí užívat ta nevěsta.... :-D
Odpovědět
ja myslim, ze si uzijem i ten jeden den... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?