Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi tak nějak ;-)
Odpovědět
Sun tak to tak vypadá, že tyhle stránky (diskuse) upadnou v zapomnění. Novomanželky Olomoučanky se tu ukazujou sporadicky a nevěsty čím dál míň.....
Odpovědět
Krásnou dobrou noc nevěstinksy a mladé paní, já dnes slavila bráškovu promoci - celý den jsem dělala paní řidičku, tak jsem si večer dala alepoň pár čtvrteček slivovičky :-D :-D :-D . Taková malá zkouška před svatbou. Teda, blahopřeju Leni a Kristuš, zdárně se tu držíte sami, ale je to super, když přijdu z práce, tak si počtu a jdu spinkat. Dnes všichni slavili a my s Taťkou nemohli pít, tak jsme si to vynahradili teď večer. No, můžu říct, že jsem prořvala celou promoci. Brácha má červenej diplom a miláček mi na to řekl: " Kéž bys ho za 3 roky měla i ty!!!" Uklidňující slova :-) :-) :-) Ale mě nerozhodí, hlavnš dostudovat ;-) Jinak jsem dnes mrkala do kalendáře a zjistila jsemže se nám to čím dál víc blíží. Zítra se chystám do Olmika pro hodinky a na zkoušku šatů, tak uvidíme, jestli to zmáknu najednou, ptž, na 14 už zas musím být v práci a ráda si přispím :-D . Zas mám povinností, že nevím, kde mi hlava stojí 8-( No stačilo, takže přeju dobrou noc a sladké sny ;-)
Odpovědět
hamar: jé, tak hoď fotku do alba ze zkoušky, ať se máme na co koukat my tady osamocené :-D . Ale přeji ať zkouška dopadne dobře a vše je jak má být! papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hamar, kašli na červenej diplom. Já měla celý studium nejhorší známku dvojku, těšila jsem se na červenej diplom a u státnic jsem schytala napruděnýho dědka a výsledek státní závěrečné byl 1,1,1,4. Takže nashle v září! Myslela jsem, že mě odnesou nohama do předu, v životě jsem neopakovala zkoušku a teď tohle. Ale prodloužila jsem si léto a nakonec jsem byla ještě ráda. Práce je strašněj stereotyp, není kam pospíchat :-D Takže tolik k červenýmu diplomu, ono to totiž fakt není rozhodující. Mám pár spolužáků (opravdu jen pár, u nás se červený diplomy moc nedávali), kteří ho mají, ale v praxi jsou naprosto ztracení a neumí základní věci.. Zkoušku šatů určo nafoť a hoď nám to do alba. Holčiny, já odjíždím večer na chatu ke kamarádovi slavit narozeniny, budem tam celá parta z fakulty, už se nemůžu dočkat. Tak čááááuuuuu..
Odpovědět
hamar: já ho mám a co z toho??? nic.... Leni snad jsou výjimky který potvrzují pravidlo a nejsem v životě ztracená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Olomoučandy :-D po dlouhé době jsem se sem konečně dostala. Ale jak vidím tak tady to už dří jen sun a Kristuš. Jak se udělalo hezky tak se asi nikomu nechce sedet u PC. Od včerejška máme doma oznamka - jsou úplně super!!! Holky 7.7. se kvapem blíží ........ moc na Vás budu myslet (jelikož mi začíná dovča tak se tu asi zase delší dobu neukážu) Karkul užij si svatební cestu :-) Tak pa pa devčata :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek ceske sedmicky, hlasi se vam slovenska sedmicka. Tak jak u vas probihaji pripravy na den D. Uz se nam to krati. Ja sem puvodem rodacka z Olomouce a v Bratislave ziju uz dase rict cely svuj zivot, ale na svou rodnou zemi nezapominam. Mam tam rodinu a Olomouc nade vse miluju. Nevedela jsem, ze se da prihlasit take do ceskeho "bereme se". U nas je to taky husty a piseme si se slovenskyma nevestickama jako o zavot a dost to pomaha. Kdyz je to mozne, tak si taky navzajem radime pomahame, je to bezva...Nikto tem nasem recickam nerozumi lepe, jako my sami.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, tak se mě to jaksi začíná komplikovat - dnes jsem dostala teplotu a bolesti břicha :-( doufám, že je to jen nějaká viróza, která rychle odejde ]-( Majtika, mám rodinu v Bratislavě a chodí zrovna do kostela, ve kterém budete mít svatbu....bydlí totiž v Karlové Vsi...to je pěkná náhodička x-) Nuni, moc pěkné oznamko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radko, tak to je super, tak tomu se fakt rika nahoda....my bydlime na Karloveske ulici c .8 doufam, ze rodina nebydli take na Karloveske, to by byla fakt nahoda, jak das. Ja do Olmiku jezdim skoro kazdej rok a vlastne na vsech svatych jezdim kazdym rokem na hrbitovy, mam tam pochovanou rodinku. Kdyz prespavam v Olmiku, tak u tety na Lazcích a jinak ja jsem bydlela po narozeni v Cernovire...Olomouc je krasne mnesto a kdybych mohla, tak se tam nastehuju naspet. Co se tyce te choroby, tak u nas jsou vsichni nemocni. Ja, muj syn Matous a taky muj nastavajici...Vsichni mame chripku, tak do sedmeho, se to doufam polepsi. A ja mam jeste na potvoru zapal v tele...
Odpovědět
ahooj holky už jsem zkoušela psát o ardu a zatím nic :-( Kde v Ol samoopal nástřik? ;-) děkuji jana
Odpovědět
radu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jejda, tak v tom nejsem sama? Přeju ať se brzo uzdravíte!!! Ještě na to máme pár dnů.Teta a strejda bydlí na Dlhých dielech(doufám, že to píšu dobře) hned na Meličkovej. Zrovna dnes přijeli ;-) Sestřenici mám vyfocenou v albu, tak kukni jestli ji neznáš. Já teda nejsem z Ol, ale ze Šternberka. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslis tu malou holcicku? Tak to ji urcite neznam Dlhe Diely sou na vrchu, tedy na kopcu a my sjme tak ponize, takze se nemuzeme ani nejak potkavat, snad jedine v kostele, kdyby jsme se potkali. Mozna tam byli nedavno na shromazdeni, kdyz tam asi 4 dni prednasel pater z Cech, ja uz nevim jak se menoval ale bylo to opravdu moc poucne a nekdy i zertovne....Stemberk, to neni daleko od Olmika...a svadbu budete mit tam, nebo v Ol? Ja uz se tesim, az tam zrovnicka zase prijedu....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by jste se mohli potkat opravdu jen v kostele...myslím, že na tom shromáždění byli...do kostela chodí pravidelně...zítra se jich schválně zeptám. Jo Štbk je kousek-18km od Ol. Svatbu budeme mít ve vesnici nedaleko Uničova, protože tam bydlí zase rodiče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo Unicov, to znam. Kdyz se jedu podivat do Cernovira, tak je pred tim mostem tabule s nazvem smer Unicov. Prece, kdyz si to tak vemes, tak Svet je hrozne malej, ne? No, koho by to napadlo, ze si budes chatovat s holkou, ktera bydli blizo tve rodinky, ktera je prave u Vas na navsteve. Ja se v kostele taky sem tam stavim, ale s malym to je trocha problem. Urcite vasi znaji ty vstupni dvere, jsou to takovy litavy dvere....a kdyz se spiva, nebo hraje, tak malej se porad chce dobijet do vnitr a tancit uprostred kostela....Hmmm srandista.
Odpovědět
Profilova fotka
Váš malej je fakt roztomilej :-) a celej táta. Byla jsem z toho překvapená, když jsem se dívala na tvoje album a viděla ten kostel a pátera...fakt náhoda. No, jdu se trocha potit do postele, ať se brzo vyzdravím. dobrou noc.papá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc a ja taky pujdu do kopele a pak do hajan, jeste si dame s Markem nurofen, at to z nas jede pric a mne dufam nebudou bolet tolik ty mi vajecniky....to mam z toho, ze vsechno prechodim. Jo, tak tomu se fakt rika nahoda....Pozdravuj pak od nas svou rodinku z BA. I kdyz nas neznaji, ale sme tak blizko...proste svet je fakt mrnavej.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D už jsem tu dlouho nebyla,protože jsem pořád neměla čas,ale teď už mám,včera jsme dělali zapíječku a dnes se mi nikam nechtělo,tak můžu být na netu do rána :-D jinak už mi přibylo spodní prádlo,ženich má konečně koupenou rozhalenku a já dostala od holek podvazek :-D
Odpovědět
ahojte..důouho jsem tady nebyla,vcera probehl nas velky den,a vse probehlo hladce:-)) vic v albu a pozdeji,az se trochu zregeneruji
Odpovědět
ctu zbezne,koncili jsme vcera asi o pul 3 a pak jeste rozbalovali darky,ale jestli nekdo hleda super kadernici tak slecna ivana z ariany byla naprosto skvela-poradila si i s myma afro vlasky a zarovnani konecku pochopila jako zarovnani konecku a ne ustrihnuti 10cm kusu vlasu,učes vydržel i taneční kreace v doprovodu tchana..mohu jen a jen doporučit..domča
Odpovědět
Ahojky holčenky, nejdřív vítám dominiku a majtiku :-) Nakonec jsem na té zkoušce nebyla, protože jsem nestíhala. Vytočila jsem se ve škole na studijním a radši jsem jela domů. Takže doufám, že to stihnu tento týden. Mám naplánovaný, že zajedu na tu zkoušku, upřesníme veškeré cukroví a možná ještě pojedu na jednu zkoušku s družičkama, protože rostou jak z vody. Dnes jsemna žebříku při trhání třešní zjistila, že máme do svatby už necelý 3 týdny. Strašně to letí. Nevím, jestli mám být ráda nebo začít nervovat :-| Ale už se strašně těším ;-) Jo, nuni, to oznámení je fakt nádherný. Určo se bude líbit ;-)
Odpovědět
Tak, teď mě tyto stránky naštvaly. Předchozí příspěvekjsemposílala napočtvrté. Ty stránky jsou čím dál pomalejší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,taky mi to na těchto stránkách trvá ]-( ale myslela jsem si,že je to připojení,tak nenervím sama ]-( taky kolikrát čekám pěkně dlouho než se uloží fotky,nebo než se odešle text nebo než se mi něco otevře ]-( jinak už se nám to fakt pěkně rychle krátí :-)
Odpovědět
ahojky Jani ;-) Ten samoopal.nástřik dělají v ol na dolním náměstí hned u toho parkoviště nebo v bodysunu mi dali kontakt do Brna,že to tam dělají,ale prí to moc nedoporučují,málo to prí vydrží a flekátíš a oblečení je od toho špinavý . :-| Já si koupila od LOREALU ten nový samoopal.sprey,je skvělý a dělá krásnou barvičku :-)
Odpovědět
To není rychlostí připojení. Já mám velkou a taky mi to nejede, ale je tu moc lidí, proto to trvá ]-( Krátí se to fakt strašným tempem. Snad to není ani možný. Na jednu stranu jsem ráda, ale nadruhou stranu mám pořád takovej pocit, jakože to chci oddálit, jakobych tušila, že se něco stane. Snad všechno klapne. A neboj, nenervíš sama. Many, jak jsi na tom s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčeny ..... dekuji za chavlu oznamek :-) Teda je fakt ze se vam to krati .... Radus určite to bude jen predsvatebni nevolnost, uvidis ze se to brzy zlepsi. Hani 3 tydny ... ty se mas. My jeste stihneme do nasi svatby vypalit tresne co jsme minuly teden trhali :-D
Odpovědět
Neboj, to ti uteče. Já přece taky mrčela, že se toho nedočkám a najednou to klepe na vrátka ;-) A ber to pozitivně, aspoň budete mít na svatbě co pít ;-) My už to vypálit nestihneme, takže budeme muset brát dosavadní zásoby :-D I když těch je taky dost. Jo, nuni, kdosi po mně chtěl na tebe bližší kontakt, tak nechápu, proč se ti ta holčena neozvala do IP =-) . Prý ohledně těch Vyšehorek. Mám to v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
jo ja se s ni uz o tom bavila
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás takhle při pondělku a sympatizuji se všema, které vydržely a nevzaly si tento týden v práci dovolenou. Mě to taky nebylo umožněno :-( Holky no koukám, že se Vám to blíží, za týden tu máme 7.7., to bude úplně všude přenevěstováno. Leni, jak dopadla akce víkendová? byla jsem v pátek na kafi s kamarádkou v Opeře byl tam Tvůj nastávající. Teda tak on chudák maká a a ty si užíváš na akci :-D no tak to má být hihi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?