Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tak jsem ti jukla do albíčka, čelenka je hezoučká, myslím že s ní nic nezkazíš, je taková jemná, pokud by jsi chtěla zkusit jak by vypadala ve vlasech ta moje, tak se můžem domluvit a můžeš si jí u mě zkusit, aby jsi věděla.
Odpovědět
Ahoj holky, já se moc omlouvám, ale nedorazím...mám za týden státnice, a nějak mi hoří u...však vy víte kde...moc se omlouvám, původní plán byl, že na tom s učením budu v pohodě a zvládnu dorazit, ale teď vím, že fakt neee. Ale věřím, že se srazy nekončíme!!! Užijte si to a foťte!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, na konec nepřijdete nikdo,že bude ošklivo,ne? :-( no nedá se nic dělat, taky doufám, že to nebude poslední sraz. Takže zatím tedy dorazí: já, kimby, lien, verys,možná andru...a kdo další se přidá? snad jsem na někoho nezapomněla :-) Lien: a odkud máš tu čelenku? kdybys jí měla z květuše,tak bys mi jí mohla přinést na vyzkoušení zítra na sraz a kdyby se ke mě hodila,tak bych akorát změnila objednávku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak to nakonec vypadá, že taky dorazím :-) výlet jsme díky počasí zrušily a tak aspoň můžu na srazík.... ;-) Jinak jsme teď byly v té květince a byla jsem zděšena když na mě vyhrkla 3850,-(svatební kytka, korsáž, 2x mamky, svědkyně, 2x ikebana) bylo to v květince U Dvojčat měla jem za to, že jsem u těch pravých ale teď jsem četla zpětně o zkušenosti Kimby a zjistila, že jsem taky byla u těch nepravých...sice byli velice ochotný a přišlo mi i že ví co dělá ale ta cena :-S Poraďte, kde sídly ta květinka U Dvou květinek??nevím :-N Pavlí prosim tě jak reagovala na zrušení té objednávky?
Odpovědět
Fakt se na mě nezlobte, ani nevíte jak mě to mrzí, ale mě teď opravdu honí čas :-(
Odpovědět
Ahoj holky, my nyní odjíždíme do Prahy...zítra budu, to jo..ale proto jen v rychlosti. Pavlí, neudělej stejnou chybu, opravdu to tam u těch modrých baráků zruš, normálně jsem tam přišla a řekla, že mám zamluvené květiny na svatbu na to a to datum a že jsem se rozhodla to zrušit, okamžitě vrátila kč, házela obličeje, ale ani slovo...ani ona ani já...ten toto...a odešla jsem Co ti mohu říci, ochota tam? Nedá se srovnat s ochotou u pravých dvojčat, vážně...tam si tě posadí do gaučíku, vše projednávate, radí, doporučuji vzít foto šatů, šperků, popř. účesu...protože já toto musela posílat mailem, tomu říkám ochota, uvidíš sama a to ti nelžu, můj rozpočet, za stejné množství květin...o 1tis méně!!!!A to jsem se ptala, zda se nespletla, tak se usmála, že ne, že je to ale nadneseně, že to bude spíše méně!!Nelžu ti! Stejně to psali i holky...viz výše.Jsou to příjemné kč navíc, které lze využít jinak, no uznej:-) Ukážou ti jejich práci, co dělali,katalogy, poradí i s tvou představou....opravdu jdi tam. Je to nad Obexem v té budově záchytky...zepředu od silnice...a nápis mají U2květinek.... tamtěm zůstal jen obchodní název, ale s dvojčaty nemají nic společného a až tam vejdeš, poznáš proč jsou lepší, ty kytičky tam, výběr, nádherně to tam voní, vše je upravené, načančané...tam poznáš, že jsi správně! Papa musím letět....ale na toto jsem musela odpovědět!
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: je to škoda, ale co se dá dělat, když je to takhle, nejdůležitější je, aby jsi to zvládla a měla už konečně klid, určitě to musí být hrozný nerváky. Sraz to doufám nebude poslední, až budeš mít po, tak můžeme dát repete. karminka: Mám jí z květuše, takže já jí zítra vezmu a uvidíš, jak ti padne. Kimby: Můžu říct, že díky vám mám jasno kam na kytky, vůbec už o tom nebudu přemýšlet. ;-) Takže dnes se budu okolo druhé těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pawli,musím se přidat k názoru Kimby, opravdu neuvažuj...u 2 květinek je to super, je tam skvělý přístup a s těmi ceny mi těch 1700,- za všechno spočítala radši kdyby v srpnu byli drahé růže,takže mi také řekla,že to bude méně. už se na kytičky moc těším. tu,co budu mít na svatbě mám v albíčku,je to bílá růže s bílo-zelenými fréziemi (počítala pro mě tuším 9 růží),ale vše řikala,že záleží na tom,jak přijdou otevřené,že je možné,že mi jich ta dá třeba jenom 5. jen chci delší stonky. Lien, moc děkuju :-) O těch kytkách vůbec nepřemýšlej. Věřím, že budeš spokojená :-) Holky, kolem 11 budu vyrážet do města a zůstanu tam asi až do těch 14 hod. na náš sraz,takže už nebudu na internetu. Prosím, kdyby byla nějaká změna, ohledně času či změny místa, ozvěte se mi na tel: 737 684 452. Moc děkuju a budu se těšit :-)
Odpovědět
Tak hlásím že taky dorzím na srazík, na chvilku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, to je fajn, to jsme moc rádi :-) aspoň nás bude víc :-) :-D
Odpovědět
jj ale v té zimě žádné procházky, někam dřepnem do teploučka ;-)
Odpovědět
Lien:repete uvítám ráda. Užijte si to děvčata!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak koukám, že tady mrtvoučko. Srazík byl bezva, kdybych nepospíchala tak bych holky s váma kecala až do rána, bylo to fajn. ;-)
Odpovědět
Holky, tak jak jsme se bavily o té hudbě k obřadu, tak mám z youtube jen jednu, jinak to ta slečna co to hraje všechno vymazala...takže nástup nevěsty http://www.youtube.com/watch?v=6x48yl... Lien, toto je ta zvlášní převislá květina jak jsem vám říkala http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Kimby, hoď sem pak ty časy písní u obřadu, díky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojí, srázek byl moc fajn ani bych neřekla, že ten čásek tak rychle uteče :-) Doufám, že po Kimbině svatbě bude nějaké repete :-D musíš se nám pak pochloubit jak to probíhalo atd. :-) Andru ta hudba je fakt pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, srazík byl opravdu fajn :-) doufám,že to brzy zopakujeme. Kimby,tak jak jsi dopadla na Resslu? Já jsem teď u tchýně a zítra po obídku odjíždíme zpět do Prahy. Jinak Kimby, máme podobné prstýnky...jen bílo-červené zlato a já tam budu mít kamínek, ženich bude mít čistý bez kamínku. Uvnitř máme rytinu jména a datum svatby :-) Andru, ta hudba je nádherná a kytice se mi nelíbí :-)
Odpovědět
Ahoj holky, souhlasím, že sraz byl super a krásně se mi s Vámi pokecalo!
Odpovědět
Ahoj holky, moc vám také děkuji za setkání, ten čas fakt letěl a musela jsem jít, však víte...jinak bych fakt ještě poseděla, no já tu pusu také nezavřu :-D Dávám sem informace, které mám ohleně písní, podotýkám, že každý to může mít jinak...toto je doporučení, které mám já...alespoň jako "nutné" minimum: Na příchod - pro 30 svatebčanů stačí 3,5 minuty. Nevěsta - celý svatební pochod Na výměnu prstýnků - max. 1 minuta, bez textu Na gratulace - alespoň 10 minut Na odchod - nějaká ráznější, stačí 2-3 minuty. A co máme my?Máme více písní, než je určeno (my máme určeno 5písní...ale jdeme to příští týden pustit do kaple a uvidíme...více máme pro to, kdyby nestačila píseň délkou, ať má co hrát) Nástup ženicha....The Verve - Bittersweet Symphony: http://www.youtube.com/watch?v=Zx3m4e... Nástup nevěsty....Petr Hapka - Motiv Panny: http://www.youtube.com/watch?v=dbI3uZ... Proslov oddávajícího......podkreslen....J.S.Bach - Air on th G string Sarah http://www.youtube.com/watch?v=qOVwok... Výměna prstýnků...........Petra Janů - Už nejsem volná: http://www.youtube.com/watch?v=K3he41... Gratulace.................Ennio Morricone - Once upon a time in the West: http://www.youtube.com/watch?v=2s0-wb... Na odchod................ Rebelové - Stín katedrál: http://www.youtube.com/watch?v=BwzDN4...
Odpovědět
Karmi, tak to máme asi fakt stejné prstýnky, jen my máme žluté zlato a druhá půlka bílé zlato, já mám kamínek, přítel bez, vyrité máme jméno (zdrobněle) a datum sňatku. Fotka není tak kvalitní, realita je lepší :-) A na Resslu, super, vše vyřízeno, takže v pátek před svatbou tam dovezeme dorty (díky za doporučení udělat to takto, jen tedy musíme do cukrárny ať nám to udělají na pátek), na Resslu vyzvedneme ty koláčky do výslužek....tedy my je tam uděláme, rovnou necháme, jen tedy pár jich potřebujeme s sebou. Holky, komu všemu budete dávat výslužku, popř. flašku? Tím myslím....služby...kadeřnice, vizážistka, co oddávající a já nevím co ještě...zkrátka dává se něco nebo ne? Jo a bryndák není potřeba, servírka vám uváže :-D říkal pan majitel, že na těch 5min to stačí až až, že po 5min toho budeme mít plné kecky :-D Po mé svatbě letíme na líbánky do Španělska, až se vrátíme, musím na Andru svatbičku, podpořit ji :-p a až se vrátí z dovči ona..pokud tedy Andrej pojedete hned...bychom mohli dát setkání, vzít fotky atd... Převislá kytka...já nemám ráda, ani se mi to nelíbí..... Letím koupat a spát.....ráno jdu na denní do práce:-/ My z Resslu jeli rovnou k babí a dědovi, pro med :-) ozvu se, zatím páá a hezkou neděli přeji :-)
Odpovědět
Kimby: co se týká výslužky, tak asi zaleží na každé, jak to udělá. Já osobně kadeřnici, kosmetičce, oddávajícímu výslužku udělám. Ale myslím, že nikde není řečeno, že to tak musí být... Tak jste si srázek užili?? To je dobře, doufám, že dalšího se už zúčastním ;-) Mějte se a přeji krásnou neděli.
Odpovědět
:-D Jitul, tebe uškrtím :-D jsem včera popisovala holkám, jak jsme byli na elektrárně :-D tam už žádná jídelna není, je to zbourané :-D takže žádné koláčky, prostě nic :-D Budeš jo dávat...kadeřnici, kosmetičce a oddávajícímu...takže 3? Nad tímto přesně přemýšlím, jen nevím, jestli se to vůbec dělá..:-)
Odpovědět
ahojky, Kimby, já budu dávat taky kadeřnice, kosmetička, nehty výslužky, my budem dávate všechny výslužky předem, ze svatby už se nic nosit nebude.... Tak já sesmolila konečně tu hudbu, snad mne s tím Muller z Hněvína nevyhodí :-D když mi původně řekl 4písničky, ale po debatě včera s holkama jsem usooudila, že to prostě nebude stačit. Mám 7písniček, bohužel slečna amatérská korejská houslistka to z youtube už smázla, takže to nemám odkud vám sem vložit(jen tu jednu si někdo okopčil a vložil zpět na youtube, takže jen popis.... Jinak všechny písničky jsou známmé skladby, akorát vše v tom houslovém stylu... 1. Nástup ženicha a svatebčanů - Kiss the rain - Yiruma 2. Nástup nevěsty - z filmu Legends of the Fall- http://www.youtube.com/watch?v=6x48yl... 3. Obřad - mluvené slovo - Song from A seceret garden - 4. Obřad - mluvené slovo - znovu Kiss the rain - yiruma 5. Gratulace - Can you feel the love tonight - elton john 6. Gratulace - You raise me up - Westlife 7. Odchod -Sunnyside cruiser - T- square možná bych to mohla na you tubu zpětně nahrát že? třeba to zvlánu...
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: Ten odkaz s tou houslistkou je dobrý, neni to nic ohraného, budete to mít originál ;-) to je super. Taky jsou koukala na tu kytičku, je zajímavá, ale můj styl to neni. Nemůžu si pomoc, ale neni nad kytičku do kulata. :-) Jinak teď jste mě zase nahlodli s těma vejslužkama, na to jsem vůbec nemyslela, ale asi by se jim mělo dát, je to blbý jim nic nedonést. Takže další tři výslužky navíc. Sraz byl super, určitě ho ráda se všema zopakuju. Každá z Vás mě něčím inspirovala, včera když jsem pak jela domu, tak mi v palici šrotovalo zase takových věcí. Dnes budu mít klid, tak tu zase bude vymejšlet a koumat, taky půjdu ke Švejkovi se podívat na ty stoly, abych vyřešila ten zasedací pořádek. Dnes jsem to konzultovala s mamkou a napadla nás ještě jedna varianta, jen jde o to, aby to nevypadalo blbě. Jo a holky, už víte jakou písničku na tanec nevěsty a ženicha?
Odpovědět
aháá, tak jsem zjistila že nahrávat na youtube není až tak jednoduché, mám pouze hudbu a né video, takže mi to nejdéééééé ]-(
Odpovědět
Kimby:tak to je mi moc líto, já jsem to sem psala, hned jak mi kolega volal. no asi to pro něj bude také překvapení. Fakt se moc omlouvám :-( ach jooo :-( s tou výslužkou, fakt záleží na tobě, někdo to dělá, někdo ne. Není to zvykem jako klasická výslužka, ale když dáš kadeřnici krabičku se sladkým, tak bude určitě ráda! Fakt se ještě jednou omlouvám :-(
Odpovědět
Lien: my budeme mít 2 písničky, jednu vážnu a druhou jako sranda písničku :-D tak ta hlavní, bude od L. Armstronga "What Wonderful world" a pak ta sranda jsme si říkali buď "když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap" nebo od MIG21 "žít se má vesele", protože budeme manželé Veselých :-D
Odpovědět
Jituš :-D v pohodě, neboj my nejely jako zbytečně, měly jsme cestu do Teplic a spojily jsme to s tím, když už jedeme okolo, byla to trošku stezka odvahy (je to tam rozkopané), neboj, já te uškrtím jen jako :-D není důvod se omlouvat, snaha byla :-) máme tedy ty koláčky z toho Resslu 3kč/1ks, to se dá:-) tak jo...dám také výslužku: kadeřnici, kosmetičce a co oddávající? jo či ne? se ptám jak blbec,ale fakt toto nevím, co se dělá, nedělá.
Odpovědět
až budu u svého pc, hodím sem odkazy...na náš první tanec...budeme to mít podobně..jednu vážnou, druhou veselou...aby se tím uvolnila atmosféra a prostě se začalo bavit :-) Andru, my máme doporučeno 4-5 písní, máme jich pro jistotu 6, kdyby náhodu, ať je možnost improvizace, či aby nebylo trapné ticho, kdyby nestačila délkou...je lepší mít více, než méně, stlumit či vypnout, přehodit na další---to se dá vždycky
Odpovědět
Kimby, noo mě se právě zdá, že: nastup ženich, nástup nevěsta po jedné písni, to je jednoznačné, ale pak hudba pod mluvené slovo, to určitě bude delší než jedna písnička což, mám tedy dvě, pak gratulace, bude tam tak 100lidí, krom svatebčanů totiž přislíbilo účast na obřadě x dalších lidí, takže to trošku potrvá, mám taky dvě písničky a na odchod je to taky jasné to je jedna písnička... Kimby, pro oddávající to mne ani nenapadlo jim dát výslužky, musel by se někdo o to postarat...já ještě budu dávat výslužku do školky kam chodí Adí, jestli odchytnu poštačku tak šoupnu i jí, protože tady je to taková vesnice,takové rodinné, tak mám pocit že jí výslužku dát musím, je fajn ženská, vlastně jsou dvě, jedna nosí poštu, druhá na přepážce a to je celá naše pošta :-D asi 5x sousedům, s těma co se nejvíc bavíme....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?