Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, Hněvín 3 500,- :-D včetně přípitku pro 10 lidí :-D
Odpovědět
Kimby, děkuji za vyčerpávající odpověď. Taky nechci mít obřad na magistrátu a ta kaple (i podle fotek z tvého alba vypadá pěkně) a prostředí kolem vypadá moc pěkně. Určitě budu zvědavá na tvoje fotečky ze svatby, abych měla představu, jak to vypadá při obřadu. A hlavně si uděláme s přítelem procházku a omrkneme to :-). Mohla bys mi, prosím, poslat ještě internetové stránky, já žádné nenašla. Ještě jednou díky. Karminko, díky za přivítání.
Odpovědět
Karmi, aha, tak 3500kč, to jsem ale psala, že nevím, že to řeknete vy, co víte určitě, tak díky :-D Já mám koláčky za rovné 3kč/ks, hledala jsem dál, někoho levnějšího, ale bohužel. To číslo od Jitul je vypnuté, takže je zbytečné a já už nemám ani čas hledat, takže to tak nechám. Máme jich 1tis kusů. Karmi, ty jsi byla U Dvojčat, ale ne u Modrých baráků, viď? Kde jsi prosím říkala, že je ta druhá prodejna? Chtěla bych tam zajít víš. Jo a s Resslem, ano ano, výzdobu máme zajištěnou od nich, bílo-champagne, já jen chtěla plovoucí svíčky a pár drobností, které tam chci vzít, jinak tam budeme odvážet zasedací pořádek, jmenovky, krabičky na výslužky, tam si i výslužky připravíme, létající lampiony, čokofontánku s čokoládou...to je myslím vše:-) O výzdobu jako takovou se nestarám, jsou tam velmi vstřícní.
Odpovědět
Jo Kačí, tak se dívám, i kostel je 3500kč, jako tedy Hněvín, jak píše Karmi, kaple 2500kč--to jediné vím 100% :-D a magistrát 0kč :-) až tedy na 1tis poplatek, ten se platí ale vždy...tak či tak. a tady je odkaz: http://www.kostel-most.cz/
Odpovědět
už jsem jako bulvár či Nova, také zveličují částky, počty :-D
Odpovědět
ty koláčky jsem zatím nejlevněji sehnala za 2,50ks (ale dám-li za benzín do Chomutova + čas) jsem tam, kde jsem byla, když je mám z Mostu a budou doručeny na místo hostiny...
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, ta druhá květinka u Dvojčat je jak je za Viktorem Záchytka, tak v ní to najdeš. S kytkama já se právě rozhoduje, do které z těchto dvou květinek.
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, u modrých baráků je to pouze název u dvojčat,ale vážou kytky nějaké jiné paní. Dvojčata (ty paní dvojčata) se přestěhovali k záchytce, je to za viktorem, nějaké železářství tam je i tuším. Šla jsem tam poprvé před 14 ti dny a našla jsem to hned :-) Já právě mám několikaleté zkušenosti s vázáním od dvojčat, proto jsem šla rovnou k té záchytce. Moje svědkyně mě řikala,že byla u modrých baráků vázat mamce k narozeninám slunečnice a bylo to hrozné. Záleží na tobě. Já budu mít kytičku bílé růže s bílo-zelenými fréziemi. Celou svatbu máme bílo-zelenou. Tak jsme se rozhodli kvůli výzdobě na resslu. Jinak jsem také na Resslu s personálem spokojená, povezu tam jenom jmenovky, den předem dort a zákusky a výslužky, prý nám to tam uloží do chládku.Ještě tedy nevím, jak to budu dělat s těma výslužkama, jestli tam nebo den předem doma,ale asi doma si to připravím a tam je odvezeme a pak do větších krabic ještě budeme dávat zbytky dortů atd. Kimby, myslela jsem,že když je svatba na magistrátu,tak se neplatí ani matrice ta tisícovka, Myslela jsem,že je to poplatek matrice, že máš jinde svatbu než na magistrátu. Ale je to jenom moje domněnka, nejsem si jista. I když mě to může být už jedno, rozhodli jsme se pro Hněvín a jsem maximálně ráda, na matrice bych se brát nechtěla ani za nic. Je to tam hrozně staré, takové komunistické. Radši jsme byli ochotní zaplatit penízky navíc a bude to na krásném místě v zeleni, přece jen tam budou i krásné fotky atd. a to si myslím,že za to stojí :-) Kimby, odkud ty máš ty koláčky za 3 Kč? Já je měla původně z Asasu, kde jsem to pak kvůli těm pekárnám v praze zrušila...tam mi řekli 3,40 za koláček včetně DPH. No když nic jiného neseženeme, asi do toho půjdu zpět :-(
Odpovědět
Kimby: tak mi akorát švagrová poslala to číslo, ale je to stejné jako jsem Ti psala předtím :-( ale napsala nějakou variantu jak se k té paní dopracovat. Možná to bude vědět známá, kterou bysme tenhle týden měli vidět, takže se zeptám. Neboj, myslela jsem na Tebe. Pak mi ještě vyprávěl kolega z práce o jedné paní, která taky peče a ta je snad z Oseka, oni si u ní objednávají vždy na oseckou pouť koláčky za 1,2 Kč. Takže se optám ještě jeho, OK??? Tak vydržaj ;-)
Odpovědět
Jituš, v pohodě, buď to stihneme nebo ne:-) Ae fakt budu ráda, mě se i zdá 3kč za koláček dost no....ale když nebude jinak... Karmi, poplatek 1tis kč je poplatek za uzavření manželství, to podle mne nemá nic do činění s tím, kde se člověk bere..jen bude-li to na magistrátu, tak už nic více, když jinde, tak v místě obřadu zaplatíš..zaplatili jsem tedy:-) ale vím prd, jen vím, kolik jsme platili my, protože u nás magistrát nemá šanci :-) ze stejných důvodů :-) Koláčky nám peče curkářka, se kterou spolupracuje Ressl, máme to přes ně, majitelé zařídili, paní peče i dorty a vše tam dopraví, ale dort jsme chtěli z cukrárny Petra Jirkov, objednáno tedy přes mosteckou cukrárnu Petra (tady jsou ale ženské můry :-( ) ale peče to vše Jirkov, a jsou perfektní! tady si to jenom vyzvedneme. Holky, díky za ty rady ohledně květinky: protože: mě bylo doporučeno květinářství U Dvojčat, našla jsem toto..dle cedule, ale něco se mi nezdá, proto chci jít k těm pravým dvojčatům, ne k těmto, takže nastala chyba,najdu to pravé květinářství...které jsem hledala, děkuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, s tím obřadem na úřade, pokud by se něco mělo platit, tak jedině až na místě, protože doposud jsme nic neplatili. Jinak kamarádka má taky objednanou kytičku u té záchytky, je to blbě udělaný, květinka u Dvojčat by měla být jen jedna a né deset, kdo se pak v tom má vyznat, nebejt známý, tak bych taky věděla prd.
Odpovědět
Lien, äle těch 1tis kč, poplatek za uzavření manželství, to jste platili při vyřizování papírů? Abych pochopila ten princip placení :-) Holky, fakt díky to je ono, každý mě směroval do Dvojčat, tak jsem našla...jenže právě ten špatný obchod, ale cedule tam byla, tak jsem netušila, ale právě každý mluvil o ochotě, o cenách, že poradí, ale tady to bylo trošku jiné, vadí mi třeba, že jsem žádala o uvedení ceny- kalkulace, k jednotlivým květinám, protože mám jasné představ, včetně foto...chápu +-, ale pani mi to nechce sdělit..jen mi napsala celou částku...proto jsem se vás zeptala......takže to ne, zde to ruším a jdu tam, kam jsem od začátku jít chtěla. Jste hodné. Holky, tak tentokrát jim předpověď počáska vychází...na obloze je černo, jde sem pěkná buřina, zvedl se vítr...a já potřebuji aby to ještě hodinu a čtvrt vydrželo....abych nezmokla
Odpovědět
Článek se načítá
Poplatek 1000,- se platí v případě, že máte obřad mimo obřadní místnost, nebo v jiný termín než je stanovený. Proto Lien doposud nic neplatila(a ani platit nebude) a my ostatní jsme ho zaplatili.
Odpovědět
Jo a ještě dobré květinářství je Galerie květ, je to za sportovní halou, naproti fot. hřišti, je tam parkoviště a u toho jedna ta komunistická budova, v tom to květinářství sídlí. Já nevím jak to lépe popsat, nejsem původem mostecká, ale vy určitě víte. No tak tam si vždy nechávám vázat kytky k narozeninám, svátkům atd...Nádhera, paní má naprostou fantazii, ochotná a hlavně za super ceny!Tak jsem našla webovky ;-) http://galeriekvet.wz.cz/index.htm
Odpovědět
Jiutš, tak zítra to oběhnu i tam, díky za tipy. aha, tak poplatek je jen v případě, že je to mimo magistrát...takže ani ten poplatek 1tis...už rozumím :-) a leje, ach jo:-( já zmoknu po cestě domu..a asi pěkně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
I když jsem měla svatbu loni, musím sem vložit svůj příspěvek - Květinka u Dvojčat - u modrých baráků - otřes a hrůza, jednak mi řekla jen odhadem cenu za tři kytky - asi 3500,- a když jsem řekla že chci obrovské rozkvetlé růže, řekla mi že se ke mně vůbec nehodí, ale takovým ošklivým způsobem, tak jsme s manželem odešli. Nevěděla jsem kam jít, nakonec jsme šli do Centrálu - ta květinka je dražší, ale ukázala jsem jim obrázek, bylo to týden před svatbou, byli na mne milí...V den D jsem si ji šla vyzvednout a byla přesně jako na obrázku...paní mi i zapíchla špendlíky s perleťovou hlavičkou do spodu..no opravdu krásné! A cena nakonec nádherná! Kdyby někdo chtěl, foto pošlu. A ještě aktuálně jsem zjistila, že opravdová "dvojčata" opravdu sídlí za hotelem Viktor, vedle Obexu - železářství, u Záchytky.
Odpovědět
Kimby, pak dej vědět, kde jsi si vybrala. Já půjdu 100% do té galerie květ, protože to tam znám a mám zkušenosti. Střídají se tam dvě paní, majitelka a její zaměstnankyně, ale obě jsou fajn. Tak uvidíš! tak papa
Odpovědět
Martínko...no přesně...ta cena za 4kytičky, které mám mi přišla drahý špáz, navíc říkám...když jsem pani napsala o ceny k jednotlivým květinám, ani neraguje, to ne...objednávku ruším a jdu tam, kam jsem jít chtěla, popř. ještě do té galerie...
Odpovědět
Martínko, hodíš do alba kytičku?
Odpovědět
Profilova fotka
kimby, já jsem si to právě myslela,že když máš svatbu na magistrátu, neplatíš ani 1 tis. Kč, tak hlavně, že nám to lien vysvětlila :-) Jinak opravdu doporučuju ty kytky u dvojčat...je to maximálně skvělý přístup, i cena mě překvapila...dohromady to mám vše za 1700,- a to počítala drahou variantu (kdyby byly v srpnu dráhé růže atd.),tak jsem jí řekla,že do 2 tis. jí dávám volnou ruku.teď jsem s ní domluvená,že jí pošlu veškeré fotečky ještě mejlem (bižu,šaty..). Těm dvojčatům u modrých baráků zůstal pouze obchodní název, nové dvojčata u záchytky se teď jmenují u 2květinek,ale ještě prý nemají internetové stránky,prý se jim dělají,tak mám akorát vizitku v peněžence,jestli chcete někdo kontakt. jinak holky, v praze ještě pořád neprší, to jsem mluvila se ségrou a řikala,že v mostě je pořádný slejvák. v praze se to drží, je ještě pořád dusno,ale bude to tedy mazec večer :-( ale tak zase bude lepší vzduch :-) jitul,prosím prosím mohla bys zjistit tel.číslo na tu paní z toho oseka na koláčky? určitě bych si od ní koláčky vzala...právě jediné co vím,že se tu psala na beremese,že nějaká paní z lomu je na mateřské a už nepeče...tak to možná bude ta,které se nemůžeme dovolat :-(
Odpovědět
Ahojky, tak jak v tu sobotu, zatím nic neslibuju, protože mám nastávajícího na týden pryč, ale třeba to zrovna vyjde...tak kdy a kde? Pinu, jéé s tou fotografkou, snad ti vyjde ta Lada, to by bylo prima. Můžu jen doporučit,jak psala Kimby. Jukni ke mne do alba, mám tam foto oznámení, fotila Lada, Kimby tam má taky své oznamko ;-) Pinu, ano, jak tam mám ty dva stojany, tak podobné, v bílé barvě a s podobnýma květinama budeme mít při obřadě místo slavobrány, jen bez koberečku! budou píchnuté v trávníku. Mám v albu ještě jeden stojan se žlutou vázou, tak přesně tento, jen s čirou vázou a v bílém provedení. Tak mi napiš během července, a já ti pak řeknu jak se stojanama, jestli si je květinářka opravdu vezme dám ti kontakt na ní nebo ti je zapůjčím sama ;-) Jinak na Hněvín se určo objednejte, mají tam docela fofr... Pinu, jsi z Teplic? já přímo z Oldřichova u teplic ;-) Eleka, vítej, snad najdeš to pravé místečko ;-) Nám počítá Hněvín 3000 za obřad včetně přípitku, nedavno mi pan Muller posílal rozpočet ;-) to se nám to tu pěkně rozjíždí ;-)
Odpovědět
Karmi: Jak jsem psala Kimby, zjišťuji co se dá. ŠVagrová poslala stejné číslo, ale uvidíme se se známou která bude vědět snad víc. JInak jsem před chvílí psala kolegovi, o číslo na tu paní z Oseka. Dám vědět, až se ozve.
Odpovědět
Hezké ránko, jaktože tu nikdo ještě nedebatí? Andru, tak to by bylo fajn, kdybys nám stojany mohla zapůjčit. Kouknu na Tvé svatební fotky (doufám, že je vystavíš :-)) a když se s přítelem dohodneme, asi do toho půjdem. K panu Mullerovi jsme se objednali až teď, asi sám čekal, že se ozveme dříve :-| , ale já si pořád říkám, že přece za 3 měsíce se dá stihnout spousta věcí ;-) No nic, pokusíme si nanečisto sestavit menu, výzdobu také odkoukávám, s hudou si zatím vůbec nevíme rady.... Jaké vlastně máte menu a hudbu? Pro inspiraci.... Jídel je dobrých spousta, tak je to těžké rozhodování...a hudbu - vůbec netuším... Andru, ano, já jsem z Teplic - Řetenic. Ty se máš, že bydlíš v Oldřichově, tam to máte blízko na Barboru. Tedy je Oldřichov blízko, nebo si to zas s něčím pletu? My to tedy z těch Řetenic také máme kousek, ale bála bych se třeba jet po silnici na kole, tak frčíme všude autem (no a co si budem povídat, už mě auto tak rozmazlilo, že je těžký dopravovat se jinak :-N ) Jinak Lada B. mi bohužel nevyšla, můj termín už měla obsazený. Ale dala mi kontakt na kolegyni Hanu Jiroutovou, tak jsem se domluvila s ní. Na webovkách v galerii Lady B. fotila např. v sekci Most album Pavlína a Ondra. Myslím, že je to nafocné moc pěkně. Máte s ní někdo zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, byly bychom rádi, kdybys mezi nás v sobotu dorazila :-) Jinak mi to přijde divné,že po nás chtěli 3500,- a po vás 3000,- nám tu cenu 3500,- řekli i na matrice,že se hněvínu tolik platí, neřeknu kdyby jsme měli nějaké služby navíc,ale opravdu tam máme pouze obřad s přípitkem. no nic, to už je teď jedno :-( Jitul, v pohodě :-) Pinu, my máme na Resslu objednanou klasiku - knedlíčková polévka, svíčková, pak budou zákusky co si dovezeme, dorty,koláčky a sladké..no a na večerní raut jsme objednali kotel guláše a obložené mísy (zeleninová,sýrová,salámová).chtěli jsme i grilovat,ale pan majitel řekl,že podle zkušeností jsou lidi přecpaní, navíc to grilování bude mastné, všichni budou ve svátečním oblečení...že se to prý moc neosvědčilo...nabízeli nám i mini řízečky, klobásy atd...ale řekl sám,že je to mastné a ty lidi to v létě nebudou chtít,že toho bude dost. A hudbu? už si to moc nepamatuju, má to ségra v počítači,protože jsme to dávali dohromady s ní. vím,že snad ženich se svatebčany půjde na hudbu pachelbel, já pak půjdu na klasickou svatební hudbu (tu jsem si jednou v životě chtěla užít), i přesto,že mi řekl p.muller,že se mu nelíbí,tak jsem si jí nechala-je to přece moje svatba.no a pak nějakou hudbu bez slov na mluvené slovo pod řeč oddávajícícho a pak veselejší na gratulaci a 0:30 min.má mít hudba na odchod.
Odpovědět
Karminka, no možná je to tím, že tam máme pak hostinu a raut...fakt netuším, ale takhle mi to písnul do rozpočtu......dokonce, když utratíme za gastro určitou částku tak pak máme 3apartmá zdarma a když ještě větší tak obřad zdarma.... Pinu, jj, bydlíme v Oldřichově tam co je Barbora a koupat se tam nechodím, úplně to tam nesnáším, ten nával lidí, jen večer na pivko ke stánku, to jooo ;-) Pár fotek na beremko dám, to je jasný, ale jen takové ty neosobní, ty další si pak dám do zamčeného alba na rajče, tak případně pak zašlu odkaz ;-) a menu: křenová rolka, knedlíčková polévka, Staročeská mísa, pak bude 4patrový dort, a od 17.30 raut, druhý raut bude ve 21h, vlastně to samé co v 17.30 jen to doplní... A dovím se kde je v sobotu ten sraz?
Odpovědět
Holky, díky za tipy na jídlo ;-) Ty ceny jsou mi teda taky záhadou. Když jsme s p. Mullerem před rokem mluvili, řekl, že zaplatíme 3500, ale že když budeme mít útratu za jídlo kolem 20 000, tak těch 3500 platit nemusíme, nebo že dostaneme jedno apartmá zdarma - že se prý pak domluvíme. Ale 3 apartmá zdarma, to jsem teda nečekala - a nebo budete mít hodně drahou hostinu :-) Andru, a ten dort máte od Bena? Jinou cukrárnu v Teplicích, kde dělají svatební dorty, jsem jaksi nevypátrala :-( S tou hudbou, doufám, že nám p. Muller něco nabídne. Je to věc, na které mi až tak moc nezáleží. Teda samozřejmě, že tam nechci nějaké hrozné kvičení :-), ale nemám žádnou skladbu, na které bych přímo visela. Já na Barboru taky nechodím z té strany, co jsou lidi. Chodím od hřbitova, přítel tam chytá ryby. Zatím se nám vždycky podařilo najít fleka, kde jsme bylil sami. A voda je tam naprosto úžasná.
Odpovědět
Ahoj holky, takže koláčky!!!Pěkně jsem to pomotala, paní není z Oseka, ale můj kolega je z Oseka :-D ALE!!! číslo nemá, prý to vždy vyřizují osobně. ZAjedou si do ledvický elektrárny, hned za vrátnicí je jídelna, kde řeknou, že jdou objednat koláčky a pak už se jim věnujou. Podle množství účtujou 1,40 - 1,50,- Holky já vím, že to zní šíleně, zajet si někam do elektrárny, ale on by mi to jen tak neříkal, praktikují to už tak léta, vždy když je osecká pouť!!No, snad mi věříte. Ale ta cena koláčků snad za to stojí ne??? ;-) ;-)
Odpovědět
Pinu, to souhlasí, nám vychází za gastro přes 60tis, takže 3aprt zdarma ;-) Pinu, jj dort bude od Bena, už jsem tam byla a mám objednáno, 2700kč za 4patrový dort pro 60lidí. plus 300kč doprava na Hněvín chladícím vozem... Pinu, tu hudbu ti nabídne klasiku, svatební pochod....atd.. Teď tu ťapu ve svatebních botech, abych je trošku rozšlápla, ale jsou pohodlné i tak i když jsou dost vysoké...jsem spokojená. Pinu, vy budete mít tedy i oběd na Hněvíně? a už víš ceny? slavnostní menu je tam cca od 250kč/osobu...plus mínus, ale je možné si vymyslet cokoliv k jídlu co si budete přát....
Odpovědět
Andru, tak to jsou teda pálky - jen váš oběd bude stát jako naše celá svatba - teda doufám, výš jít nechci ;-) Ano, budeme tam mít oběd. Máme si menu nějak předpřipravit nebo ho máme z gruntu sestavit s p. Mullerem? Já jsem totiž schopná zkombinovat cokoli :-) To je mi novinka s tou dopravou od Bena, je to fajn, člověk se o to nemusí starat. Taky si to takhle zařídím. Nemáš s těmi dorty nějakou zkušenost, co se týká kvality? Jsou z dobrých surovin? Na obrázcích v katalogu vypadají docela dobře, ale překvapila mě ta cena, že jsou docela levné. Koláčky a další cukroví mi dovezou naši. Upeče nám to nějaká paní, které zákazník musí nakoupit suroviny (a vybírá si, že z nekvalitních dělat nebude), a tak víš, co v tom je :-)
Odpovědět
Pinu u Bena jsem nechávala dceři dělat dort a byl výborný, schválně jsem ho nechala i potáhnout marcipánem, jinak když se kdekoliv zeptáš slyšíš jen samoou chválu, v té cukráně zákusy jsou tako moc dobré, jsou vyhlášení, mají vlastní velkou výrobnu, cukrárna je jen cukrárna...je to takový rodinný podnik. Ano, dopraví ti dort kamkoliv chladícím vozem a ještě se nepoškodí, ručí za to, 100kč po teplicích a dal už dle km.... Pinu, těch 60tis je za oběd, raut, alko i nealko, obřad, výzdoba židlí...oběd pro 53 lidí vychází na 14tis a raut pro 60-70lidí na 22tis, 2500 stojí výzdoba salonku (potahy na židle) atd...máme hodně lidí, to se nasčítá. No až s ním budeš mluvit tak si řekni o Menu které nabízí, má tam asi 14různých menu a pak to můžeš i různě nakombinovat...on je divný patron, ale nakonec zjistíš že je člověk na svém místě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?