Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
slakap. Myslíš že ceny diktuje pouze Diana?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi to nedalo a volala jsem na matriku ohledně toho, kdo nás bude oddávat a řekli mi,že se to ještě neví,že možná koncem měsíce. Vím, že je to právě možné zavolat si na matriku (řikal mi to Muller na Hněvíně),že si to tak můžeme zjistit. Také mě dlouho lákalo Bulharsko,protože je to tam hrozně levné, ale řekli jsme si, že se radši podíváme do Řecka nebo tak,protože na to pak dlouho nebudou penízky. Lien, to ti moc nezávidím s tou nařízenou dovolenou, ale vím, že moje mamča to v práci má taky tak. Naštěstí jsem ráda, že my to tak nemáme. Naštěstí mám fajn vedoucí, že když jí večer zavolám, že si zítra vezmu dovolenou,tak je to v pohodě (pokud teda nemám něco důležité či nehoří nějaký termín) Lien, také mi řikali u 2 květinek to s těma cenama kvůli tomu výročí úmrtí Diany. Já osobně jsem se tedy s tím nesetkala,že by někdo šel kvůli tomu kupovat bílé růže. Mě to také nadhodnotila a řekla,že více než 1700,- to nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, znáš to, na trhu to uměle zvednou a díky tomu se to ukáže všude. Jinak ta dovča mi štve, ale co nadělám. Třeba do té doby otěhotním. Tím by bylo vše vyřešené, jenže při mojí smůle to jen tak nevyjde. Dnes jsem také změnila gynekologa, tak třeba ten nový mi něco doporučí, poradí atd.
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se po delší pauze - nějak je to ho na mě teď moc. Koukám, jak pilně zařizujete :-) Andru, určitě mi stojánky po nalakování nafoť :-) Tak já zas letím :-(
Odpovědět
hoj, tak jsem voalal na matriku a oddávat nás bude jakási Blanka Nešporová, jsem ráda, že je to ženská ;-)
Odpovědět
Pinu, tak jsem vložila do alba stojany ještě na hrubo udělané, jen aby jsi měla představu, bílé budou krásné ;-) Jinak mám v albu zkoušku líčení, je to finální verze, do 3tice se to povedlo. My asi jedem na dovču týden po svatbě, Zd totiž musí ještě týden po svatbě do práce, pak má teprve 3týdny volno. Vypadá to na nějaké středomoří, řecko, španělsko, možná turecko, hlavně vyžití pro děti.
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, mohla bys mi prosím poradit, kde se dají sehnat ty vystřelovací konfety a kolik přibližně stojí? přemýšlím o nějakém překvapení (možná i ohňostroj, ale četla jsem, že je to docela složité, buď tam musí být nějaká osoba navíc a odstřelit to nebo jsou drahé).můžete někdo poradit?
Odpovědět
Karmin, ten ohnostroj nemusí být složitý, sestaví ti ho tak že ti tam dají jen jeden knot a ten se zapálí a tím se pak odpálí všechno postupně jak si budete přát, stačí požádat svědka nebo nějakého kamaráda aby si to vzal na starost. Ty konfety mají zde: http://www.stylovainspirace.cz/vystre... a jedna stojí 249kč
Odpovědět
Jo a holky co se vdáváte na Hněvíně, koberec tam mají k dispzici, zelený, takže kdo si nechce bořit nové botky do trávy tak má možnost si ho tam nechat dát.... ;-)
Odpovědět
tak vlásky už mám hezky tmavé, jsem spokojená a teď letím na zkoušku líčení, tak zase jdu :-) jen jsem vás dočetla, ale není čas odepisovat, písnu jakmile to půjde :-) ps: o p. Hoffamana jsme si požádali na matrice osobně, díky doporučení. letím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno :-) nevím, čím to je, ale poslední týden jsem hrozně unavená. Přijdu domů z práce, jdu si lehnout. Nevím, zda počasím, nebo na mě něco leze :-( Andru, děkujeme, že jsi zjistili tu informaci s tím kobercem. Já osobně vůbec netuším, zda ho tam dát nebo ne. Loni jsme byli na svatbě na Vysočině na zámečku,kde si nechali dát ten koberec a byl kompletně celý zvlněný a vůbec po tom nevěsta nemohla jít...takže celou cestu koukala na zem,místo na ženicha, ke kterému šla. Tak nevím nevím...i když by se nám hodil do barvy svatby :-) A co vy ostatní, budete si ho tam někdo dávat? my asi ne, stejně se uvidíme s Mullerem až v den svatby. Kimby, jsme rádi, že jsi spokojená s novou vizáží :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj, Karmin a nejsi těhu ;-) to je jeden z příznaků totiž ;-) Karmin, já rozhodně koberec né, mne to prostě přijde nepřirozené dát koberec na tráník, když už je ten obřad v zahradě tak proč koberec....ať zelenej nebo červený...jediné co bych dokázala zkousnoout by byl koberec bílý, když by byli bílé i židličky kolem a altánek nebo květinová výzdoba vše laděné do bíla...to už by bylo myslím pěkné.... ale chůze po koberci na trávníku je určitě jak když jdeš po vodě..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky, kdo víte ještě o nějaké vizážistce? Prosím prosím...včera mě líčení nanadchlo :-( a nemám moc času
Odpovědět
Profilova fotka
Andru, vypadá to, že těhu zatím ne :-( Prášky vysazené mám od listopadu, ale dáváme si pozor. I když 100% to říct nemůžu. Ale je to nepravděpodobné, vše se dozvím příští týden zda ano či ne. Ale na 90% řikám NE. U nás v rodině jsou ty průvodní příznaky jiné- zvracení,zvracení,zvracení...i když je možné,že u mě to může být jiné. Přemýšlíme,že už bychom si nedávali pozor,ale pořád je to ještě 2 a půl měsíce do svatby..bojím se,aby mi nebylo blbě,to je jediný problém zatím. I když si zase řikám,že jestli těhotná budu,tak se to nejdřív dozvím kolem 8.7. (to by se nám to muselo povést napoprvé :-) ),což už je měsíc a půl před svatbou a to by tam bylo překvápko :-) Jsem ráda,že jsme se všichni sjednotili na názoru, že koberec nikoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, také bohužel ještě nemám vizážistku,ale holky mi dávaly stránky na martinu špoulovou: www.martina-image.cz, tak se na to mrkni,ale bohužel nemám s ní žádné zkušenosti.ale také uvažuju,že se k ní možná objednám.
Odpovědět
Kimby: už jsem to tu psala, v ul. ZD. Štěpánka, blok 388(výrazně oranžový barák), hned nad 10. ZŠ, kosmetika a nehtové studio v jednom. Paní dost líčí na svatby (vlastní zkušenosti=švagrová, známá) a byly velmi spokojené. Dojede za tebou domů. (jo a tentokrát je to fakt tutovka, žádná rozbořená cesta, zbourané budovy atd... :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my tam koberec určo nechcem ;-) Také jsem se chtěla zeptat na nějakou vizážistku ale mám strach, že mě namaluje přespříliš....chci být nalíčená jen trochu, spíše přírodně a tak to asi nejdřív zkusím po kamarádkách a pak se teprv rozhodnu... Andru to líčení máš pěkné.;-) Kimby ráda bych ti poradila ale opravdu nevím :-S Jinak jsem slyšela, že pěkné obřady má i p. Balín a tak si nejspíš požádáme o něj. Karminko: také už mám vysazené prášky půl roku a dávali jsme si pozor, protože jsem nechtěla mít břicho na obřadě a teď už to chvilku zkoušíme a furt nic...byla bych moc ráda kdyby se to do svatby povedlo ale to se neví.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kimby, mám tu číslo na jednoho klučinu, co líčí na svatby, jmenuje se David a tady je jeho telefonní číslo, můžeš ho zkusit, přijde ti kamkoliv budeš potřebovat.736270494
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: teda ty vystřelující konfekty jsou pecka, asi taky půjdu do těch srdíček.
Odpovědět
Kimby ten kontak dodam hned jak se kamaradce dovolam Lien, jj ty konfetky budou urco bobma, chtela jsem je odjakziva :-D Pawlin diky za pochvalu liceni.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to nakonec asi nějak řešit nebudu toho oddávajícího. Asi si tam zavolám ještě před svatbou,ale ovlivňovat to nějak nebudu, protože neznám ani jednoho. S tím mimčem bychom už také chtěli,ale máme to trošičku komplikovanější (jak bydlením, že jsme v podnájmu...ale to bychom neměli mimčo nikdy...a za druhé moje sestra...ještě s ní jezdí skoro ob den do motola, hodně zařizování, je jí často špatně,tak vím,že by si mamka to moje těhotenství asi zatím moc neužila).Ale možná chvilku před svatbou nebo po svatbě už začneme pracovat(uvidíme na stavu sestry,jak na tom bude zdravotně).
Odpovědět
bré ránko nevěstinky:-) já mám teď hodně práce, ještě ale v sobotu noční a mám dovolenou do konce června, takže ten týden před svatbou budu věnovat posledním několika věcem. Už potřebuji volno jako sůl. V úterý jdu na poslední zkoušku šatiček, ve čtvrtek je vyzvedáváme a potom v pondělí vracíme a ve čtvrtek 18. letíme do Španěl....těším se až vypnu :-) Děkuji za několik tipů, práce mi nyní znemožňuje něco obejít, takže teď musím vyčkat do pondělí a prostě nějak to vyřeším. Jitul, ty jsi mě teď dostala---zaručený tip :-D :-D :-D já ti ty zbořené budovy a rozbourané cesty promíjím :-D Ne teď vážně, určitě moc děkuji, v pondělí to zařídím. Dám pak vědět. Andrej, na nyxu jsem zapomněla reagovat - líčení je nádherné! Do třetice bomba! Já jsem oddávajího neřešila do té doby, než z minulého roku holky psali zkušenosti, že jsou mezi nimi i lidé, co odmelou jen to nejnutnější, je to nudné atd. Že je několik dobrých oddávajících a je lepší si o ně říci. Já nejdříve psala p. Hoffmannovi, zda-li by mohl, že bychom byli rádi a řekl, že ano, potom jsem už na matriku zavolala a paní si to tam napsala do poznámek. Včera jsem si raději cinkla, zda to platí, tak to mám potvrzené. Jde i o to, že kdyby nás oddávala paní - žena, neponesu ji tam flašku (já tedy ne:-) ale třeba něco jiného vhodnějšího. Slyšela jsem i o panu Balínovi a paní Nešporové. Záleží, kolik těch obřadů ten den má, je mi jasné, že třeba 6.6. to bude záhul a ono vydržet, mluvit, být hodně příjemný a vtipný se nedá vydržet několik obřadů za sebou a stále se opakovat. I když je těch oddávajích hodně, tak si to asi rozdělí, ale stejně. O mimi jsme se bavili na srazíku, také jsem vysadila před půl rokem HA, ze začátku jsme si dávali více méně pozor, právě kvůli tomu, abych neměla břuch na svatbu, od března už žádný pozor...no a nic, ale tak, dočkáme se:-) všechny :-) Karmi: snad bude sestřičce co nejdříve už dobře, min. tedy lépe, ach jo...to si pak člověk, v těchto chvílích fakt uvědomí, jaké kolikrát řeší malichernosti:-( Lien: mě se ty konfety také šílěn moc líbí, ale já je zavrhla proto....kdo to potom uklidí z té země? :-D po tom tanci? Já nechci koště :-D S tím kobercem, na trávě bych do něj také nešla...právě z důvodu, že se to asi hodně vlní, i když na Hněvíně mají fakt kraťoučkou travičku- anglický trávník, přesto to je asi jako chodit po vodě...nožka v trávě také má co do sebe- neprší li tedy :-) Jinak s těmi kytičkami je pravda, že cena je dle sezóny daných květin a dle období či akcí v dané době. Věřím, že i když se předpokládá větší koupě kytiček- např. ta Diana, tak to může mít vliv na celosvětové ceny, vemte si naftu- kdo určuje ceny a odráží se to u nás, takže prostě to tak i beru, stejně jako koupit tulipány nyní v červnu je asi jiné, než je chtít v prosinci.... Ale té ceny se nebojím, už ne :-) díky tomu, že jsem přešla se zhotovením tam, kde jsem chtěla být, i když jak říkám, u těch dvojčat-pod modrými baráky nebyli nijak nepříjemné, komfort vybírání byl ale nula, ve srovnání, rady, doporučení u pravých dvojčat, tedy U2květinek, no a hlavně- ta cena, že. To je milé, ušetřit 1tis kč, ač neuvěřitelné. jsem si také všimla, že za stejnou věc se nechá zaplatit o hodně více, jen když to má přívlastek svatební...taková prkotina třeba jako je bublifuk, já koupila jen obyčejné a dělají stejné bubliny, jako s nápisem svatební :-D jen ta cena je hodně hodně zanedbatelná oproti tomu. Stejně tak cena jídla, bot a já nevím čeho všeho.Někde slyší svatební a to = 100% vyšší cena :-) tak já končím....vedu tu dlouhý monolog :-) a také předávám slovo dalším :-D ahoj holky a pěkný den, až to půjde, zase se ozvu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no Kimby, já tě obdivuju, protože na tvém místě...takhle týden před svatbou budu hrozně nervózní. Snažím se zařídit co nejvíce věcí už teď,ale spousta toho teď ještě nejde (poslední zkouška šatů,vyzvednutí šatů,dortů,cukroví atd.),to prostě budu lítat 14 dní před svatbou. To si pak budu muset vzít nějaké volno a vše obíhat. Kimby, ta zkouška šatů je až tak před svatbou nebo jsi byla ještě průběžně na nějaké zkoušce? Já jsem si byla šaty pouze vybrat a pak už půjdu pouze na jednu zkoušku před svatbou.Asi je to takhle běžné,ne? Nevím, jakou dobu před svatbou doporučují zkoušku...myslela jsem tak cca 3 týdny až měsíc. S tou dovčou to nějak už budeme řešit...S volnem v práci nemáme problém.Jen teď přemýšlíme, zda odletět hned po svatbě (např.do 2 dnů) nebo třeba tak za 14 dní po svatbě..to asi pak podle konkrétní nabídky zájezdu,co se nám bude líbit. Musíme prořešit všechny možné varianty,jak by to bylo nejvýhodnější. Kdyby jsme jeli cca 14 dní po svatbě,tak už bychom měli oddací list,byla by teoreticky možná novomanželská sleva atd. Kimby, uvidíš, že se ze svatební cesty už vrátíte tři...teď je spousta starostí, nervy atd...pak už si budete pouze užívat, bude lážo plážo, to už budou jiné myšlenky :-)
Odpovědět
Karmi, nebudeš nervózní, to si myslíš, jsme si to také myslela...ale tak nějak není čas být nervózní, ono to přijde, asi ten pátek, sobota si myslím. Právě ten týden před svatbou je toho nejvíce, ať člověk chce či ne. V pondělí musíme do restaurace na doladění všeho možného, detaily, čas apod. Potřebujeme dokoupit ještě 6 krabiček na výslužky, do cukrárny kvůli přehození datumu na pátek V úterý musíme už odvézt do kaple přípitek-sekt, cd s písněmi, ty tam ještě odzkoušet a domluvit co a jak. Také jedu na poslední zkoušku šatiček. Středa bude ve znamení tisknutí-menu a takový harmonogram dne Ve čtvrtek jedeme vyzvednout šaty a jdu na nehty V pátek ráno jedeme pro koláče a udělat výslužky, odvézt dorty do restaurace, v pátek už prý bude udělaná svatební tabule, tak ji jen doplním o maličké perníčky ve tvaru srdíčka, které nám upekla jedna známá. V sobotu :-) Do toho musím od pondělka nacpat to líčení, solárko, domluvu s kameramanem. Karmi- s těma šatama, myslím, že pukud jsi se nějak radikálně neměnila - velké diety či nabrání kg, tak je to zbytečné, protože před tebou si ty šatičky půjčují i jiné nevěsty a jsou pro ně připravené, upravené....Pokud víš, že ti seděli, nechala bych to fakt až na ten týden, kdy je svatba, to máš jistotu, že popř. ti je ještě do čtvrtka, kdy se vyzvedávají poupraví a nikdo je ten týden už na sebe brát nebude, takže je vyčistí, upraví a ty si je takové půjčíš. Jinak i po svatbě, jedeš-li ihned, máš nárok na novomanželskou slevu- oddací list dostaneš v pracovním týdnu po svatbě, takže třeba už v pondělí. A v CK to musíš jen doložit, takto jsem to pochopila já, ale schválně se na to podívám. My tedy jedeme prakticky hned, máme to již zaplacené, chceme si to zkrátka užít. Navíc máme tak dovolenou od 8. června (týden před svatbou) až do konce měsíce...stihneme svatbu, dovolenou a odpočinek :-) Po svatbě budou jiné myšlenky a zrovna jsem si říkala, co budu řešit po svatbě, když ty přípravy a starosti mi teď zahltily mozek na 100% :-) to bude svým způsobem klid a budu mít zase čas na spousty jiných věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak vás tu zase zdravím, tak teď jsem přišla od Zemánka, ke kterému jsem přešla, začali jsme řešit to mimčo, domluvili jsme se, že pokud se to přes léto nepodaří, tak mě v září pošle odebrané nějaké vzorky na biochemii, přístup super, řekl, že kdyby se mi to jen o 5 dní zpozdilo, tak že mám hned přijít na ultrazvuk. Třeba to do té svatby ještě zvládnem. Kimby: Koukám, že toho máš až nad hlavu, tolik lítání. S těma konfektama mám výhodu tu, že to budeme mít venku, tak tam úklid neřeším. Někde v místnosti bych to taky pak nechtěla uklízet. Jak jsi psala o tom líčení, co se ti nelíbilo, to to bylo tak strašný? Neodhadla, co ti sluší a nebo tě zmalovala, jak motýlka? Ségra taky takhle někde byla a dopadla hrozně, docela se toho bojím. Karminka: A jak pak je sestře, už je jí líp? Co ta čelenka, už jsi to nějak řešila? Jsem zvědavá, kterou si vybereš. Já teď ještě řeším výslužku do práce, nevíte někdo, kde se dají schopně koupit minizákusky? Taky pak na rozlučku bych chtěla do hospůdky objednat alespoň sto chlebíčků, kolegové v práci se na mě potají skládají a tak jim chci také před pařbičkou připravit menší pohoštění, chlebíčky a jednohubky.
Odpovědět
Profilova fotka
No Kimby, máš to tedy nabouchané. Já právě přemýšlím, jestli si vezmu dovču i před svatbou...počítali jsme tak cca od středy rána nebo večera,že bysme dorazili do Mostu, tam mě čeká vyzvednout šaty, převést v pátek dorty na resslu a ve čtvrtek asi cukroví,abysme v pátek dělali výslužky, lukáš bude vyzvedávat akorát v sobotu kytky. a na nehty, solárko a nějaké zkrášlování buď stihnu v týdnu v Praze nebo se to tam nějak vsune,ale ještě uvidíme...možná to bude uplně jinak. Jinak víkend před svatbou určitě budeme v Mostě, to tam povezeme k našich všechny věci (oblečení,doplňky, prstýnky, knihu hostů, vývazky, věci na převlečení atd.). Kimby,takže jsi v té cestovce domluvená, že hned jak budete mít oddací list,tak ještě před odjezdem ho tam přineseš? Holky, vymysleli jste nějaký program na svatbu? Já jsem nic nevymýšlela, vzhledem k tomu,že je obřad od 14 hod,potom focení,přejezd na ressl, pak od 15.30 cca začneme jíst..potom asi rozbalování dárků, čtení přáníček, sladké, jídlo,tancování...tak uvidíme...znám zatím akorát hru,že nevěsta poznává ženicha a ženich nevěstě nohu atd...ale jinak jsme nic nevymýšleli...co vy? Jinak jak to mají rodiče s proslovem...budou mluvit? Kimby, myslím, že to máš ideální s tím odjezdem...vlastně nějakých 5 dní po svatbě odjíždíte...to si myslím,že je ideální...asi bych nezvládla odletět druhý den po svatbě.. Jinak si také nedokážu představit,co budu dělat po svatbě...už 6 měsíců se plácám přípravami :-) od Vánoc.
Odpovědět
Profilova fotka
No já program nějak neřeším, bude to podobný asi jak ty píšeš, proslov, to nechám jak se to vyvrbí, nechci nic natrénovaného a naučeného. Zrovna si říkám, co já po té svatbě budu dělat, tolik volného času budu mít. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lien, tak to jsem ráda, že jsi u nového gynekologa zatím spokojená.Já chodím ke Kulovanému, je to v nemocnici. Doporučila mi ho mamka, jsem s ním spokojená, nemám s ním žádný problém. Tedy zatím jsem tam chodila spíše na preventivní prohlídky. Do budoucna uvidíme, zda budu mít gynekologa v Mostě nebo Praze. Asi to vypadá na druhou variantu. Sestře se daří tak normálka, občas je jí dobře někdy zle...někdy zvrací, někdy celý den proleží, je to různé. Od pondělí jí budou dávat ještě ozářky,tak jsme zvědaví, jak bude reagovat na ně. S čelenkou jsem ještě neměla čas to řešit, opravdu ještě nevím. S chlebíčky mi řikala mamka,že jsou nějaké levné na Souši, nedokážu ti přesně říci kde,mamča řikala, že tam jsou snad hrozně dobré a snad kolem 5-6 Kč snad za kus. Vím,že řikala,že tam koupí před svatbou chlebíčky, že budou k dispozici u rodičů, protože z domova budeme vyrážet kolem 13.30 na obřad,tak budou všichni hladoví. Plno lidí mi řiká,že se prý dávají u rodičů k jídlu párky,že je to u hodně lidí tradice. Mě to přijde,že to je takové mastné jídlo, mě samotné by z toho bylo asi před obřadem špatně. Jinak harmonogram dne a menu dělat asi nebudeme...všichni ví, co k jídlu bude,tak to nebudeme tisknout. A ten program Kimby budeš dávat kam? až na hostinu? já právě myslela, že tam chceš napsat např. ve 12 hod. sjezd u ročičů, 12.30 zdobení aut...´13.00 odjezd na obřad...??? takhle to budeš dělat? A to budeš tedy posílat všem elektronicky,aby věděli v kolik a kde co bude?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?