Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nej a pod jakým nickem že si na koňovi? Už jsem to zapomněla. Už máš album? Já už dávno, jen tak :-D Sid koukám, že Šimon má oblíbený skupinový fotky s máváním. Ale co vypadá to pěkně. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem si, že mě mateřský pudy minou, pořád se nic neozývalo. ale poslední 3 měsíce vnitřně cítím, že bych chtěla. sice jsem už zvyklá na nějaký to pohodlí, ale v noci se mi zdá, že to mimčo ke mě zvedá ručičky a chce se mazlit. jsem z toho pak úplně vyřízená. hlavně aby to bylo zdravý, z toho mám největší strach. s těma výdajema to bude síla. my se zbavíme úvěru a karet snad do konce roku, to bych chtěla naráz doplatit. tím nám měsíčně klesnou o 2000 náklady. každá kačka dobrá. no a pak se uvidí. ještě můžeme snížit oba stavebko (to máme 1500 každej), já mám kvalitní pojištění u Nationale Nederlanden, to můžu taky snížit. no a pak už se můžeme jen chodit pást :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus, to by jsme vážně neměli mimi nikdy. Proto teď řeším na 5 let co nejnižší splátku a pak to třeba přeúvěrovat. Vědět, že fakt budu moct alespoň něco dělat, tak to tolik neřeším. Nevím proč, ale porodu se nebojím - zatím =-) . Manžel mě uklidnil, že mě odrodí sám - pravda v tu chvilku jsem se začala trošku bát :-D . Stačilo mi, když se nabídnul, že mi doma odebere krev, v případě, že bude můj doktor na dovolený a odběr musí proběhnout v přesný termín. Takže jsem se dala na modlení a prostě to do tý jeho dovči zvládnu 8-).
Odpovědět
Profilova fotka
nej: máš doma gynekologa amatéra??? :-D :-D :-D to mě fakt pobavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No skoro - záchranáře - to stačí - musí zvládnout všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
normálně nemůžu pracovat. přeinstalovávaj mi programy na nový jméno a nějak se mi to celý blokuje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To ti přeju. Teď se s vámi loučím. Pá
Odpovědět
Profilova fotka
no mě když přeinstalovávali, tak mi informatik zavolal, půl hoďky něco čudlal a bylo to. Tak jsem zatím šla pracovat něco jinýho. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mně nespojili účetní SAP a spisovku. takže všechny účetní věci se mi nespojily se spisovkou. ať žijou informatici ]-( ale už je to hotovo, jdu makat.
Odpovědět
Profilova fotka
co máte za spisovku? My ginis. Tak já se taky loučím, vyrážíme na cestu. Tak nejdýl v pondělí pááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
všem, co mají zítra svatbu přeji vše podle jejich představ, hodně štěstí a lásky
Odpovědět
Profilova fotka
tak je pondělí a tady koukám bylo mrtvo. No aspoň nemusím dočítat. Viznerka už má fotečky. Krása. x-) Takže další vdaná liberečanda. 8-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak to mam za sebou a pred sebou 14 dni dovolene, to ne nadhera, ale dneska pujdu vratit satky a vubec se na to netesim, asi mi to utrhne srdicko, skoda, ze to netrva treba tyden :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj viznerko, moc vám to slušelo, přeji šťastné manželství, šatky sice vracíš, ale vzpomínky a milující manžel zůstávají
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky! Jsem z5 z dovči, byli jsme v Chorvatsku. V ten pátek 29.-tého blbnul net, tak jsem se ani nestihla rozloučit. Dnes je to v práci na dvě věci, těším se dom :-( Nestíhám ani číst nebo přispívat, budu muset vše dohnat večer. Viznerko a Sid - gratuluji, mladé paní :-) Těším se, až se mrknu večer na Vaše fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdary holky, teda, teda, koukám, že tady se toho zase událo ;-) Takže všem šťastným novomanželkám přeju hodně lásky a štěstí a taky toleranci. My bohužel musím náš den "D" odložit na příští rok :-( ;-( Mám teď nějaké zdravotní problémy a nemohla bych si to pořádně užít, ani zařídit vše potřebné. Tak doufám, že tady vydržíte, abychom si mohli dál povídat. Já teda doufám, že už budu v pohodě a dostanu se sem častěji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - hlavně, aby ses brzy uzdravila ;-) A neboj, minimálně já a Pavlýsek tu budeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni - krásné ráno :-D ver - to je mi líto... neboj, zůstanem tu s tebou sil - tak jaká byla dovča???? Krátká co?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nejbe! Jj, krásná, ale krátká ... ;-( Dnes dám pár fotek do alba, včera večer jsem se nechytala, páč miláček onemocněl a já kolem něj skákala a on ležel na netu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sil - to naprosto chápu - nemocnej chlap - hrůza - nejhorší je težká mužská nemoc na sedm. Kde jste byli v Chorvatsku? Já tam jezdila s bývalym 2x ročně (jak za trest-místo dovči sem se mu tam starala o parchanta (a to mám děti ráda)) - od té doby sem tam nebyla... Prý jsou tam strašný vedra - tak vypravuj přeháněj, jak tam bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla v Chorvatsku teď poprvé v životě :-N Byli jsme v Jesenici, asi 10 km nad Omišem. Bydlení přímo v domě na pláži x-) Vedra tam byla ale i nám jednou sprchlo (10-ti minutový neuvěřitelný slejvák =-) ). Byli jsme i v parku Krka a na nejvyšší hoře, co je u Makarske, má přes 1750 m a až na vrchol se dá vyjet autem :-N Jo a myslíš tu smrtelnou nemoc? R Ý M I Č K U ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, sil, rýmičku |-| No já jsem tam nikde po výletech nebyla, protože jsem stála u plotny a vařila ]-( . Jak jsem si říkala, že do Chorvatska už nikdy, tak teď už bych tam docela jela. No uvidíme, třeba časem. V září by to bylo krásný, jenže to se budu přeci stěhovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - dnes mě děsně zlobí net, no už jsem vložila - po PŮL hodině - 5 fotek z dovči, tak kdyžtak mrkni. Večer hodím další, pak je ale zase smáznu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, mě taky chorvatsko neláká, moře vůbec nemusím mít. Byla jsem tam jednou na prodlouženém víkendu, a nelíbilo se mi tam. Na mě moc turistů a docela nepořádek. ALe hlavně Sil, že sis odpočinula Co se týká svatby, byla jsem na Sychrově 7.7 hodně brzo ráno, dokonce to točila Nova a večer byl sestřih v novinách :-) Jo jo, bylo to velký. Na další svatbu jdem na podzim, vdává se příbuzná od chlapa a mají to na Staromáku a bude tam přes 100 lidí :-D Asi svoji svatbu uděláme hodně komorní, jen rodiče a svědci a konec. Pak udělat oslavu s kamarády ve větším měřítku. Nedokážu si představit moji máti a kamarády motorkáře......dohromady :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak tady už se dovolenkuje - mě to teprve čeká, ale už se nemůžu dočat! Doufám že seženeme nějakej lastík. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - po pravdě řečeno Řecko je Řecko :-D :-D :-D
Odpovědět
Nazdárek holčiny :-D
Odpovědět
Rats - hodila jsem sem fotečky šatiček,tak se můžeš pokochat.Bylo to v nich super a vydržela jsem v nich až do rána. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kroky! Šatičky jsou boží! :-) Dnes jdu na zkoušku aby mi tam našily prsa - já svoje totiž nevedu :-D A máš ještě nějaké fotečky? Silente: V řecku je hezky? My chceme jet totiž na svatebku právě do řecka.
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraďte mi s hudbou na obřad? Co jste měly třeba vy? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?