Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi bylo taky jasné,ale byla to sranda ho vidět.Najednou neměl na sex ani pomyšlení,srab a to má rád adrenalinové sporty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
scai :-D Holky já mám po náladě. Včera u mě byla mamka a tak jsem jí ukazovala svoje svatební album. Všechno zkritizovala, vůbec ale vůbec nic se jí nezdálo. Proč vysoký boty na podpadku, stejně nějsou vidět..., proč čokoládový dort- bude se blbě krájet, proč né drdol- ale jenom rozpoštěný vlasy, a když chci obřad venku- tak jedině ve stylu country-- Proč takové šaty, vžd´t jsou prý divné....... a to bych mohla pokračovat další 3 stránky. Sice si to stejně udělám podle svýho a nenechám jí do toho zasahovat, ale skoro jsem si večer pobrečela :-(
Odpovědět
Ahoj pavlýsku :-) z mamky si nic neděl,ona vystřízliví a uvidíš,že jako nevěsta pro ni budeš nejkrásnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - já to četla v diskuzi o znechucovačích. Vykašli se na ni! Budeš krásná nevěsta a ona Ti to ve svatební den určitě řekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kroketko- snad, když budu největší optimistka. A mám z toho opravdu velký obavy. Před nedávnem jsem zkoušela naznačit, něco o hostech a hostině a jen jsem lapala po dechu. Zvát chce tetičky z 5. kolena, který jsem sotva někdy viděla, naše kamarády vůbec ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy si budete svatbu platit sami?
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku, vždyť je to váš den.kašli na okolí. Já měla nedávno problém s tchýní, která nás nutila k tomu, at to máme jestě i v kostele. To bych fakt nechtěla,nejsem věřící a dvakrát zažít obřad,ještě když mám pocit,že i tak ten den je nabitý. ]-( Byla jsem z toho hodně špatná,asi měsíc jsme moc nekomunilovaly a už pochopila že je to naše věc!Mamka na to taky příjde :-N a ty čokoládové dorty vypadají nádherně x-)
Odpovědět
Tak buď největší optimistka :-D :-D .Vykašly se na to,přeci si nezkazíte svoji svatbu ( která je snad jednou za život )...udělejte se to podle svých představ a basta!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo sil, to ještě nevím. Samozřejmě jakákoliv fin. injekce pomůže. Někde jsem četla že ideální to je na třetiny.
Odpovědět
Profilova fotka
To je děs. To moje maminka si hned ukládala linky na má alba tady, aby se mohla kochat v klidu. Má se mnou úplně stejný vkus a byla úplně nadšená a dojatá... hned vymýšlela, jak by mi mohla něco z toho ušít (pompadůrku nebo polštářek....) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil. Jsem byla včera tak otrávená, že jsem ani na libereckou diskuzi nepáchla, jen jsem si postěžovala na znechucovačích ;-) Sil, to se máš, že máte s máti stejný vkus 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlýsku - jsem si říkala, že si na Tebe někde pak počíhám a polituju Tě ;-) Já musím říct, že mou první svatbu a přípravy na ni jsem nijak neprožívala a ani si to nepamatuju, ale teď je to takové jiné. Prostě se fakt těším a vymýšlím :-) A maminka se mnou, tak je to skvělé. Za svědka budu mít opět :-D sestru a ta vím, že mi taky se vším poradí a tak, takže zatím ťuk ťuk. Trošku mám vítr z miláčkova autorativního otce, ale to se zvládne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přeju krásné pondělní ráno v super krátkém týdnu x-) Tak jaké máte plány na 4 volné dny? =-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem v pátek byla na obřadu sid a vypadala naprosto překrásně! Strašně moc ji to slušelo. :-)
Odpovědět
radusaondra: Raduš, kdy budou fotečky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já musela být do 14 hodin v práci, takže bych Sid bohužel nestihla, ale mrzí mě to. :-( Klucka: fotečky už mám, moc se mi líbí. Jen čekám až mi je Pikous ty co chci zveřejnit stáhne z negativu na CD a pak je sem dodám. Počítám že začátkem příštího týdne, během volna totiž jedeme vejletit na Šumavu 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já sem od neděle doma, teď mám šest týdnů dovolené a pak PN
Odpovědět
Ahoj Radus, muj plan na 4 dny volna je zatim docela nejasny, ale asi si pujdu prohlidnout Sychrov :))))) Ahoj holky!
Odpovědět
Profilova fotka
jo Míšo, tak tenhle výlet ti schvaluju, třeba tam potkáš i pár dalších lidí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kam že to pak vyrážíte na svatebku? A kdy se vracíte? =-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
viznerko, na sychrov jedu 7.7 ale na obřad v 7 ráno, kámoš se žení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysku viznerka si tam asi taky něco podepíše 8-) :-D
Odpovědět
hm na 7 rano, to je docela drsne.....
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky, hlásím nástup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj viznerko, v pátek jsem to nějak nestíhala :-( Moc se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
sid - tak tu teda vítáme novou mladou paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus kočky, tak dáme kafe (já mám i zákuseček ;-) ) a Sid povídej, přeháněj...
Odpovědět
Profilova fotka
radus - zrovna jsem si postavila vodu :-D . To víš, před chvilkou jsem vstávala.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo to se někdo má, když nemůže do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no víš, jak mě to mrzí ;-( . Manžel se mi vrací domů, tak jdeme obíhat hypotéku. Pořád nevím, kde si jí vezmem. Kde je to lepší, výhodnější a tak :-( . Ale já to zjistím :-D . Jdu na to. Pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?