Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - právě včera jsem na koníkovi hledala Liberec a fakt blééé. My z 2008 jsme hlavně tady: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Nejbe - zamrzlé??? ]-( to je slabé slovo Silente - díky za fotečky :-D už dorazily a jsou v albumu
Odpovědět
Halóóóóó,nechce se mi pracovat !!! :-D :-D Chci jít dom,venku nádherně svítí sluníčko ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo jenže já ho neplánuju na 2008 - i když to tak dopadne... Je tam ještě mrtvá diskuze Liberecko Kroketko, co naděláš - my už jsme vdané paní :-D
Odpovědět
Máš recht,vdané paní...to nevim,kam bysme si měly jít pokecat. :-o Na koníka asi taky ne... :-N Zůstaneme s nevěstama....a budeme jim tiše závidět,že mají svůj svatební den teprve před sebou. Já osobně bych si ho ještě jednou zopákla.A co ty Nejbe?Já už jsem 14 dní vdaná a strašně to uteklo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo uteklo, po svatbě jsem si říkala, že bych si to zopakovala, ale dneska si říkám, bylo to krásný, ale život jde dál - znovu už bych to zažít nechtěla. Mělo to svoje kouzlo, a to se zopakovat nedá. To poprvý :-) Já na koníka občas koukám a asi se tam přesunu. Mě se to týká :-)
Odpovědět
Mě se koník letos určitě týkat nebude.....snad za rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak se můžeš připojit k sil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem musela makat ... Ta diskuze se jmenuje Plánujeme bábo o ročik, dva, tri .... takže tam může fakt kdokoliv :-D My bychom drobka rádi příští rok po svatbě, ale znáte to, člověk míní .... No ale vzhledem k mým biologickým hodinách asi už moc na výběr nemáme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Sil, člověk míní... Fakt to není sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - vzhledem k mému věku mě v tomhle směru sranda už fakt přechází :-( Ne že bych depkovala, na to já nejsem, ale pocit nic moc :-S A hlavně cítím, že po mimi už fakt toužím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no mezi námi není moc velký věkový rozdíl - a podle posledních vyšetření mimi jen tak mít nebudu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nejbe - já vím, ale jsem galantní :-) Copak? Něco je špatně? K jakému chodíš Dr.?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem poslední den na nemocenské,tak se k vám aspon dnes ještě připojím. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Scai :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil - všechno špatně... Chodím k tomu nejlepšímu doktorovi :-), takže to bude v poho. Víc budu vědět až po laparce.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe tys měla stejné šatičky, chtěla jsem se zeptat kolik měříš, jeslti ti nebyly dlouhé a jestli nepadaly. Mě přišlo že drží krásně, ale pár kamarádek se ptalo,jestli to nebude sjíždět ;-( a stím mimim to je mi líto, já se toho taky bojím.Že začnem zkoušet a nepůjde to.Před 8 lety jsem měla zánět vaječníků a léčili mě v dost blbé nemocnici (kterou už i zrušili) tak doufám, že bez následků :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - tak to snad bude vše dobré. Držím palečky ;-) Scai - vypnout prsa a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
scai - jsem vysoká cca max. 165cm a měla jsem malé podpatky. Šaty držely perfektně celý den - až do dlouhé noci. Žádný problém - normálně utažené, takže jsem mohla volně dýchat. To víš, nepotřebovala jsem si dokazovat, že jsem nejštíhlejší jak to některé holky s korzetem dělají a pak nemůžou dýchat ani jíst. Prostě jsem taková jaká jsem a takovou si mě manžel vybral. Fakt nepadaj - jsou strašně lehké. Klíďo se ještě ptej - max ti odpovím večer, protože tady je to jak po boji a já nevím, kdy mi seberou počítač. (příprava na rekonstrukci firmy). Jinak co se týká mimi, dneska je už všechno na hodně vysoké úrovni, takže to dřív nebo později určo nějak půjde ;-). Jen už nikdy nebudu brát HA.
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe dík,tos mě potěšila,já meřím 168 a taky budu mít malé podpadky,takže to bude v pohodě. já mám koupené bílé botky,ale podpadek je zvenku černý, myslíte že to bude vadit? Mě příjde že to nikdy není vidět, když tak jen špička boty a ta je bílá. HA už taky rok neberu a je mi dobře.jen přítel by byl asi radši kdybych brala,mimča e zatím děsí,ale takhle je to v jeho rukách a mě je to jedno. Zatím mimi nechcem,ale kdybych otěhotněla, tak bych byla určitě šťastná.On by se s tím chudák musel smířit
Odpovědět
Profilova fotka
sil to máš pravdu a hlavně se musím narovnat! Štve mě že se křivím,tak doufám že na té svatbě mě ty šatky budou tlačit a poháhat vypínat hruď :-)
Odpovědět
Ahoj scai, :-) každý říká,že boty nebudou vidět,ale je to velký omyl !!!!!!!!! ;-) Já jsem na momentkách focená jak jdu ze schodů nebo jen po rovince a protože jsem měla vlečku,musela jsem si šaty trochu zvednout a botičky jsou vidět. Ale že máš černý podpatek myslim nevadí.Viděla jsem nevěsty,které měly bílé botky a černý podpatek a nevypadalo to zle.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kroketko, dík za názor! Já totiž do těch bot nechtěla moc investovat,protože jsem si ,říkala jsem si budu jemít jednou na nohách platit 1500,tak jsem si koupila obyčejné,ne moc velký podpatek,v těch pak můžu jít i jindy. Ale teď se bojím jestli jsem neudělala blbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - no já beru HA už od 17-ti, takže to bude taky mazec :-( Scai - ten podpatek bych taky neřešila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil - já jí brala od 16... tak pá - pro dnešek končím, pak jedině z domova.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - tak to bude fakt zajímavé i u mě..... Pa, pa! Já budu pak až 9.7., příští týden si jedeme dovolovat k mooooři x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jedu taky rovnou z nemocenské na dovolenou,dnes večer do Rumunska. I když ono to asi moc odpočinkové nebude,ale ležele jsem dost teďka HA jsem brala od šestnácti,takže 9 let a jen s jednou asi půlroční přestávkou. To se to tělo muselo divit,když jsem to po těch letech vysadila. Ale když tak čtu ty příspěvky,takhle to asi bereme všechny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já až budu vysazovat, tak hned užívám Gynex. Před cca 3 lety jsem asi na 3 měsíce vysadila a po něm se mi srovnal cyklus. Takže vřele doporučuji. Je na stránkách energy.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
já když jsem vysadila,tak jsem to měla hned pravidelné i potom,žádný problém.Dokonce jsem pak byla pár měsíců potom u doktora na roční prohlídce,dělal mi ultrazvuk a ukazoval mi na monitoru vaječník a že mám zrovna ovulaci :-D To bylo hezké.Ještě říkal,že na to máme dnes s přítelem skočit.když jsem to řekla doma,mělo to opačný efekt, přítel se mi vyhýbal na deset metrů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Scai - no to je jasné, to se říkat nesmí, oni pak prchají :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?