Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak koukám, že zatímco jsem se válela v nemocnici, tak vy jste se tady pěkně rozjeli :-D Nejbe, ještě jednou velká gratulace, fotečky jsou nádherný To nám to všechno nějak padá, teď nám odřekla kapelka, takže 3 měsíce před svatbou a nemáme zařízeno nic. Začínám mít pomalu depku a to musím být ještě aspoň 14 dní doma, takže toho moc nezařídím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Ver, copak ti je? Dík za přáníčko :-). Dneska jsem šla pro cd s fotkama od Pikouse a pořád je nemá ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem na operaci se slepákem, našli mi tam ale ještě nějaké velké srůsty, takže se mi operace trochen protáhla. Pak jsem špatně snášela narkozu a jako bonus jsem dostala zánět žil na levé ruce. Takže si to pěkně užívám. A skoromanža taky. Sama se ani nevysprchuju, natož abych doma něco dělala. Už mě to pěkně ser.. je to hrozná nuda :-( Vy jste měli živou hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
neměli jsme živou hudbu - sedělo se venku a kecalo. Bylo nás tam cca 30 a přišlo nám to zbytečný. Měli jsme přichystaný cdčka, ale ani ty jsme nakonec nějak neřešily. Svěděk vždycky něco pustil a byl klid. Hudba se moc nevnímala. Tak snad už budeš v pořádku. Hezky si to doma užívej :-). Práce na tebe počká - není zajíc - neuteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no práce mě mrzí nejmíň ;-) i když šla bych tam, abych si užili lidičky ;-) Ale ta svatba mi dělá starosti, kromě termínu na pečení koláčků a termínu svatby nemáme nic. A září se blíží :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a co šatičky? Prstýnky už taky máte :-). Teď jsi doma - na netu, tak můžeš zařizovat a vybírat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prstýnky už máme, jenomže já jsem teď v nemocnici zhubla. Což je super, ale zase mi nesedí prstýnek :-( prostě to nemůžeme mít jednoduchý. A šatičky nemám. Byla jsem se po nich dívat, už je to pár měsíců, ale nezamluvila jsem si žádný. ta moje debilní nerozhodnost. A teď už jich na výběr moc nebude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně si ho ale nenechávej zmenšovat - zatím - až tak měsíc před svatbou. Zhubnout si přeci chtěla ne? :-D :-D A s šatama si hlavu nedělej. Prostě si uděláš o prázdninách výlet a po nějakých se podíváš. Ty pravé určitě ještě budou.
Odpovědět
Profilova fotka
v nejhorším půjdu v nějaké zácloně no :-D Prstýnek mi zmenšit bohužel nejde. Máme ho z chir. oceli v kombinaci se stříbrem, takže bych si jedině musela koupit nový a to nechci. Já to s tou váhou doženu ;-) A když ne teď, tak jako spokojená novomanželka určitě :-D A kdy teda budete mít ty fotky? Já bych je měla nejradši hned druhej den po svatbě, abych se mohla kochat ;-) Což mi připomíná, že fotograf je taky nejistý, budu to muset potvrdit.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky by jsme měli celkem brzy, ale my jsme odjeli na tu dovču, tak jsme si pro ně byly hned po dovče. Teď si nechávám stahovat snímky z filmu na cd. Paní to tam neměla, ale už mi volala, že to našla. Tak si pro to v pátek zajdu, ať to můžu dát na net :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, už se na ně moc těším. Ty co máš, jsou hezký. Ale že ten den utekl viď? Kdyby to šlo, tak bych se vdávala třeba týden, abych si to pořádně užila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ver :-D :-D :-D - jdu už dneska dom, tak se zatím opatruj a zase nás navštiv :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nej - měj se krásně, já dodělávám album. Nějak jsem se na tom dneska zasekla :-D
Odpovědět
Ahoj, jsem z Liberce, termín svatby máme 28.7.2007 a nějak jsme zaspali a nemůžeme sehnat živou kapelu... :-( Nemáte někdo zkušenosti a nebo kontakt na někoho?
Odpovědět
ahoj kocky, prosim vas muzu radu? pro maminky kviti ve svatebni den a i kazde dortika? poradite sikovnou kadernici a liceni kdo rad ve svatebni den a pekne zvlada? :-) :-) :-) mam vse na chalupe v den svatebni a je to pekne organizacne propletene.. ;-) dikas
Odpovědět
Profilova fotka
gaj: zkus ABC band, hráli nám na jedný akci a byli celkem dobří. Václav Kolář - 605 753 288
Odpovědět
Profilova fotka
apai: maminky by kytky mít měly, dortík být nemusí.
Odpovědět
Dobré ránko všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Tak co, Veren, něco nově zařízeno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky, nějak vás zanedbávám :-( jsem furt někde pryč¨, momentálně vás zdravím od tchánovců. Jak to jde?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlysku - však Ty to zase zlepšíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo :-D Trochu jsem surfovala a hledala prstýnky a zavirovala jsem pc. To měl ale miláček radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, to určitě skákal radostí do stropu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu žehlit, mějte se. Miláček si s pc poradí raz dva 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zařízeno nic moc. Ještě že mám spoustu kamarádů, pověřila jsem je sehnáním nové kapelky a teď se na mě ze všech stran valí telefonní čísla ;-) :-D Jinak už mám skoro hotový seznam svatebních darů a teď koukám na oznámka. Chci něco origoš a ftipnýho a pořád nemůžu nic najít :-| A jelikož pořád někde brouzdám, tak taky očekávám vira ;-) :-D
Odpovědět
ahoj holky.jsem tu poprvé a mám spoustu dotazů.Některé už byli možná zodpovězené ale bohužel nemám tolik času vše přečíst,snažila jsem se,ale už je toho moc.Svatba se blíží a ještě nevíme místo obřadu.Chtěla bych nějakou pěknou zahradu či park,ale na sychrov se nám nachce.nemáte nápad?Také si chci zhotovit s.oznámení sama ale nepochopila jsem kde jste si to potom vytiskli.
Odpovědět
sid, nemam uplne zmaklej prehled satu kde co maji, ty je mas prosim (ty sve) z jake pujcovny? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky - Sid je má z angeliky (sem její mluvčí :-D)
Odpovědět
no ahoj nejbe, hele a saty jmenem Daga z Angeliky jsou jim desne podobny,ze jo? je to premejsleni ktere pujcit..ne a ne vybrat :-) mej peknou noc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?