Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sid - neboj nebude :-) Poručíme větru dešti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čáry máry pod kočáry, ať jsou všechny svatby jako v rááááji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díkas čarodějky :-D já mám od 23.7. týden dovču a pak od 6.8. dva týdny. v tom červenci se budu ale pohybovat kolem LBC, protože jedeme asi na 2 dny ke známým do Českýho ráje a pak máme taky jednu akcičku od práce. takže se určo připojím.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi už máme vybranou hudbu, myslíte, že tři skladby stačí, případně máme v záloze čtvrtou, ale nevim, jestli budou stačit tři, nechám je
Odpovědět
Profilova fotka
takže sis vlastně odpověděla sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nee, chci vědět, jestli 13 minut hudby stačí???
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že jo. tady ten obřad taky trvá tak 10, max. 15 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, tak to je ok
Odpovědět
Profilova fotka
někdo stopoval můj obřad a i s přípitkem to bylo 11 minut :-D
Odpovědět
Díky Silent.Mame trochu honičku,ještě namáme nic zařízeno musíme to příští víkend obhlídnout a už něco zamluvit,strachem že na nás nic nezbyde už nespím.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem :-D Hurááá pondělí, zase můžeme být v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - no to je supéééér. Jsem ani dospat nemohla :-D :-D Nevím, jak přežiju příští týden, když musím jet na dovolenou :-D :-D :-D Kde je Radus? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevím kde je. Třeba má ještě volníčko, jinak by nám snad dala vědět. Nám začnou v pátek přípravy na výměnu oken v celé firmě, tak já taky další min. týden ne-li 14 dní nemůžu do práce ;-(. Budou nám dělat i novou elektroinstalaci, tak nám nebudou fungovat počítače. Jinak bych tu byla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jak se máme takhle při pondělku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky, už stříhám metr :-D mám čím dál tím větší depku, že něco neklapne a včerejší den mě v tom jen utvrdil. účes hrůza, šaty nepřipravený. tak jsem na poslední chvíli splašila kámošku, která už odrodila a sama se nabídla, že to zvládne. jsem ráda, protože mě češe už 4 roky a ví co a jak. no a šaty měly bejt připravený a jen zkusit a popřípadě trošku upravit. nebylo nic, takže ve středu jdu znova. radus: tak kde se couráš nevěsto? chci fotky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: tak jaký to bylo? máš fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sid! Neboj, vše se stihne a budeš krááásnááá! ;-) Radus - dobré ráno, mladá paní :-D Fotky jsou kde? ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky už začínám pomalu stříhat :-) Raduš koukej nám sem už hodit fotečky jsme strááášně zvědavé! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
úúúžasný, počasí nám vyšlo maximálně vstříc, navymýšleli jsme si aby nebylo vedro, ale taky nepršelo (hlavně na obřad). Sprchlo nám jen chvilinku na hostině, když jsme se zrovna šli fotit na louku na restaurací. A přestalo, když jsme se dofotili. A bylo to super. Fotky v dešti jen tak někdo nemá a Šimon Pikous tím byl unešenej. Vůbec jsem nebyla naštvaná, že sprchlo, byla jsem vlastně docela ráda. Fotky budou ve čtvrtek, tak je sem dodám. A zbytek ukážu na srazu, bude-li nějaký. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš - jů vy jste měli Pikouse? No tak to budou úžasný fotky, to se na ně strašně těším! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdepak je Kroketka? Chci vidět i její fotečky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats, jo Šimon byl strašně fajn. Já se hlavně těším na ty děšťový fotky 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus - zdravím tě mladá paní a vítám tě do klubu. Srazík bude brzy :-). Nebo se srazíme sami, ať si můžem povyprávět :-D . Sid se určitě ráda přidá.
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe ahoj. No na kafe můžeme zajít kdykoli a ani tomu nemusíme říkat srazík. Se sid se počítá. :-D Ale něco většího určitě taky naplánujem.
Odpovědět
Profilova fotka
radus, jasný :-) Něco většího bych udělala po 7.7. - kvůli Viznerce - jestli nepojede na dovču a pak třeba pro ty další konec září... Já mám většinu fotek na cd, tak bych vzala noťase, ať si je můžem všechny prohlídnout. I ty tvoje a všech, protože si myslím, že většina má fotky uložený v pc.
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky 7.7. ještě budu slečna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rats - jé, tak to můžeš sbírat inspiraci. Teď nás tam bude po svatbě cca 5 a v září taky :-D :-D :-D (snad to počítám dobře)
Odpovědět
radusaondra: Nazdárek paní!
Odpovědět
Profilova fotka
NEJBE: No nebo spíš nervy, že vy už to máte za sebou a mě to teprve čeká :-D KLUCKA: Co sem lezeš? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?