Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil však jsem dnes naposledy v práci jako svobodná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tuhle jsem někomu říkala, že jsem dnes naposledy v práci a on na mě, ty končíš? :-N No to zrovna ne, ale v úterý příjde místo slečny M. mladá paní B. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - to musel být dobře vyvalený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente: asi ve 12tt
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, takže čerstvá těhulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - moooc gratuluju :-D Jak je? Radus - máš všechno hotové?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu dnes moc nepobyla a už nepobudu. Mějte se krásně a držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus, moc vám držim palečky, ať vám všechno vyjde, ať máte krásné počasí a prostě, ať je to podle vašich představ.
Odpovědět
Profilova fotka
Pa Radus! A uvidíme se, až budeš mladá paní ;-) Drž se!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Radus, přeju hodně štěstí, krásné počasí a mnoho nezapomenutelných okamžiků
Odpovědět
Dobré ránko všem :-) Dnes si snad jedeme pro fotečky,tak do konce týdne je tu máte. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kroketko! No to doufáme :-D Ahojky všechny! Jak je v LBC? V MB se chystá teplý slunečný den.... x-) 8-)
Odpovědět
Tady bude taky nádherně :-) Škoda být v práci,že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdem dom? :-D
Odpovědět
Tak jo :-).Ba ne,to by mi u šéfů asi neprošlo,budu se muset přemluvit a do 4 to tady vydržet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen do půl 4 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno... Sil, no jo, to se někdo má ;-)
Odpovědět
Ahoj Nejbe :-) ,neboj já tě v tom nenechám.Budu v práci taky.Termín DPH se zuřivě blíží a já nějak nestíhám. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A někdo je holt už vdaný :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kroketka - taky účetní :-D Já tu navíc víc jak 14 dní nebyla, tak mám co dohánět. Sil - no a někdo musí ráno brzy vstávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata zdravím! :-D Já už to mám za pár - přesně za měsíc! :-o Bojim bojim bojim =-)
Odpovědět
Ahoj Rats,tak šatičky jsem ti provětrala a těď čekají jen a jen na tebe :-) ( měla jsem úplně ty samé,jaké máš ty ).Vydržela jsem v nich až do rána. 8-) Měly velký úspěch. Nejbe - jojo,taky účetní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - :-p :-p :-p :-D Rats - neboooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kroketka - no tak jim to jdeme spočítat - máme na to do pondělí. Jen se mi sem o víkendu nějak nechce. Navíc doděláváme daně za rok 2006... a já se klidně vdám a vezmu si dovču :-D
Odpovědět
Jojo,makám až padám :-| A ty makáš i o víkendu? To já dovču měla jen v pondělí a nějak se do toho nemůžu stále dostat ;-( Já mám dovču až přelom červenec-srpen ( kvůli DPH a mzdám ).Takže chytneme pěkně našponované ceny......ach jo. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda, běžně o víkendu nechodím, ale termín se fakt blíží, navíc se nějak nemůžu dostat do pracovního tempa :-). Jsem tady na to sama, takže na mě skoro všechno čekalo a nahromadilo se mi to na stole. Příští rok bych chtěla jet až v září, ale kdo ví, co bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Kroketka - fakt? A jsou v pořádku? :-D Jak ti v nich bylo? Nebylo v nich horko? :-( Hoď sem fotečky, ať se můžu pokochat :-D
Odpovědět
Jsou úplně v pořádku,nic jsem s nima neudělala. :-) Bylo v nich úžasně.Cítila jsem se v nich jak princezna :-) a protože počasí vyšlo a nebylo moc horko,bylo v nich nádherně.Vydržela jsem v nich až do konce ( do 3 ráno ). Fotečky budu mít do konce týdne,pak je sem určitě hodim. :-D :-D :-D A svatby se neboj.Bylo to krásný,ale strašně krátký....hned bych si to zopakovala.Na to jaký jsem nervák,jsem byla v sobotu úplně v pohodě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kroky: Tak to se na ně už taky těším a na fotečky taky! Muselo to být krásný! Na svatbu už se začínáme těšit - stresy pomalu opadávají :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?