Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
nazdárek holčiny, :-) teda radus,a co já? :-( Vim,že tu moc nevyskytuju,sleduju vše,co se tu děje,ale moc nepřispívám.... :-| Jinak Nej,hodně štěstíčka a hlavně lásky do manželství. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čus, nemám čas si tady číst... Právě jsem přišla od kadeřnice - dobrý :-) Tak se jdu namalovat :-D. Všechny vás moc zdravím. Ještě mi to asi nedochází :-D Takže pohoda klídek :-D Pá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nej! Drž se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kroketko promiň |-| tak mishulle: 2007 1.6. nejbe klucka 9.6. jannule 16.6. kroketka007 22.6. radusaondra 29.6. sid 30.6. mkocova 7.7. verulenka viznerka 14.7. beeruska 17.8. mishulle 31.8. scai 1.9. laetti alexis222 7.9. nugetka 15.9. veren 2008 červen silente ?? manicka77 září pavlysek
Odpovědět
Profilova fotka
a někdy v březnu se tu objevila fancy1, která se vdávala 28.4. tak jukněte do alba. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - díky za přehled! Jdu mrknout na fancy1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to jen holky, který se tu někdy objevili, jinak přehled liberečand a okolních je v seznamu uživatelů, ale tam jich je mnohem mnohem víc. Možná jsem na někoho zapomněla, ale asi tu nebyly moc často 8-) :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus: děkuji za info
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe, to je dobrodrůžo, téměř svatba v přímém přenosu. Držím pěsti ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak se jdu obékat. Strašná sranda :-D:-D:-D Holčiny, mějte se krásně, já se ozvu až po svatební cestě. Díky všem za přáníčka...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě zjistila, jak máme skvělej zákoník práce. máme sice nárok na 2 dny volna, ale proplatěj ti jen jeden. to jsem fakt nevěděla. takže si musím vzít dovču. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda nej má dobrý nervy, takhle ještě surfovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak vám píšu nejčerstvější dojmy - nej to moc slušelo a ani při takovéto události nepostrádala smysl pro humor :-D tak hezký víkend. pááá
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu jim to moooc slušelo a houkaly jim sanity
Odpovědět
taky potvrzuji, krasna nevesta!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj viznerko, si řikala, že se časem ozveš a ono je to hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šmrncovní nevěsta, moc jí to slušelo. kytkabyla úžasná. Působili jste mile a sympaticky. Ty sanity byly dost dobrý ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sid. Máš pravdu, jsem jedno z dvojčátek. Jinak dnes jsem se byla podívat na svatbě kámošky, měla ji v 15:30 hned po nej - taky jsem ji viděla. Já mám svatbu za týden a chci se vás zeptat jestli se budete fotit v nějakém parku. Já bych docela chtěla, ale nevím ve kterém. Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Čus holky, bylo naprosto fantasický.... Už jsme doma.... Tak pššt - svatební noc... Ještě stahuju fotky, ale už vám je sem nestihnu dát - dobalím na svatební cestu a jedeme - v 5 odjíždíme na letiště. Strašně rychle to uteklo ;-( Pááá Kdyby jste se chtěli na něco zeptat, tak Sid má číslo, tak mi písněte. Budu ráda, když se ozvete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec kočky, jsem v práci, tak jsem sem hned mazala. koukám, nejbe tady byla, přesně jak jsem předpokládala. závislost :-D jan: koukám, už to máš taky za pár viď? :-D tak ať ti to dobře dopadne. já se nikde fotit nebudu, tady ve městě toho moc není. jedinej park je u spořky nebo u zámku. začínám mít depresi, včera večer jsme měli akci a lidi se mě začali ptát, co je pravda na tom, že se budu vdávat. to někde koluje řetězovej mail nebo co? :-D takže budu mít nejspíš obřadku plnou, už teď vím minimálně o 40-ti lidech, co se přijdou podívat :-( já nejsem ráda středem pozornosti, ale tomuhle asi neujdu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, právě jsem vstala. Včera mi přivezli svatební koláčky ( plnou velkou krabici - 1000 kusů ) a tak je budu dneska rozdělovat do košíčků. Ještě jsem včera mluvila s naším fotogafem a jeho napadlo fotit se v botanické zahradě. Tak uvidím, musím si to ještě rozmyslet. No nic jdu snídat. Ještě se sem během dne podívám. O víkendu je to fajn, to mtady můžu být pořád, ale ve všední den můžu jen odpoledne. V práci na internet nesmíme.
Odpovědět
Profilova fotka
A co fotky u přehrady? ;-) Nej je fakt závislačka :-N :-D Sid - ten jeden den holt budeš ta nej ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem to s nejbe popletla, já popleta jeden.. Tak už teď je někde u moříčka, to je nádhera.. x-)
Odpovědět
Gratulace pro nejbe!! Hodně štěstíčka do manželského života!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, strašně moc mě mrzí, že jsem se na nejbe nestihla přijít podívat. Musela to být krása. Teď už se šťastní novomanželé válí někde na pláži. (No teď zrovna asi ne, ale víte jak to myslím ;-) :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, určitě se už válí, ale odlet měli dramatickej, chudáci. celou noc nespali a celý dopoledne trávili na letišti, protože letadlo mělo zpoždění :-S tak snad si to vynahraděj, věřím, že ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radus - však oni za chvíli vstanou :-D Krásné ráno všem! Radus - kdo má teď termín nejblíž? díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil janule, o kousek výš to máš vypsaný ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíííš, jsem slepá! Já mám v práci vždy obrazovku zmenšenou na minimum, tak pak h...o vidím :-D Díky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak je při pondělku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?