Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nechce se mi pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmm takto mě taky. Ale opětně odcházím k lékaři, takže si té práce moc neužiju ;-) Co přípravy? u nás už se to konečně hnulo, máme svědky, objednané koláčky (5 000) a rozhlížíme se po oznámení. Pořád jsem nenašla žádný vtipný, ale už máme reklamku, kde nám je vytisknou za pakatel, vlastní to totiž kámoška ;-)
Odpovědět
nazdárek, :-) já jsm při pondělku taky nějaká lenivá :-( o víkendu se pekly a roznášely koláčky,tak jsem unavená :-D .Jinak Nejb závidim,taky bych se chtěla válet na pláži.
Odpovědět
Profilova fotka
taky by mě to bavilo víc, než v práci
Odpovědět
Profilova fotka
válet se na pláži? Tak to bych vůbec nechtěla. Radši budu pilně pracovat, vytvářet hodnoty, dělat něco pro náš úřad a pro lidi. Peníze za to sice nic moc, ale co by člověk neudělal pro bližního svého. Stačí mi dobrý pocit z odvedené práce. :-N KECÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM :-D Jé jak ráda bych se válela u moříčka. A to si furt pohrávám s myšlenkou, když už jsme museli svatebku posunout a nejedeme hned po svatbě, tak na co jezdit v plný sezoně, všude mraky lidí, pařák (teplíčko mám ráda, ale při 40 C mě berou migrény) a všechno tak drahý, tak to měsíc ještě vydržet a jet na přelomu srpna a září. Teploty jsou přijatelný a přesto pořád super, vodička vyhřátá, lidí už taky tolik není. A na ceně je to dost znát.
Odpovědět
Profilova fotka
radus, jo září je ideální, odpadnou rodinky s uřvanejma dětma a je jenom pohodička, klídek sluníčko a manžel ;-) :-D nevím, nevím, jak si na to slovo manžel budu zvykat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jezdíme vždy na přelomu srpen/září nebo začátek září. Vřele doporučuju! Ceny bomba, teploty dostatečné a někde už začínají dokonce i výprodeje, ale po těch moc nejdeme :-D
Odpovědět
To máte dobré,že si můžete vybírat,kdy si vzít dovču. :-) Já si musim vybrat na přelomu července a srpna a to je vše dost drahé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my taky vždycky jezdíme hned začátkem září. Ty uřvaný děcka a davy slunce a moře chtivých lidí mi vůbec nechybí. A v sezóně jezdíme po Čechách. Ale letos jsme chtěli hned po svatbě a a když to nešlo tak hned jak Ondrovi skončí zkušební doba. Ale zase se mi nechce dávat majlant, když už bych to ten měsíc vydržela a jeli bychom jak jsme zvyklí. Přelom července a srpna je nejdražší, úplně nejhlavnější sezona. Takže to asi opravdu posunem. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky, co budete mít na ženichově autě? Já pořád nevím, na mém bych chtěla kytku, ale na jeho mi to příjde takový zbláštní a aby jel neozdobenej je taky asi blbý :-|
Odpovědět
Nazdárek, koukám nikde nikdo :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj klucko, tak povídej, přeháněj. :-D Jaký to bylo?? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
radusaondra: No den předem šílený! :-D Ty poslední přípravy byly dost hektické, ale zvládlo se to. V den svatby jsem vůbec nemohla spát, takže jsem vstávala v pět. :-) Ale celý den jsem si užila. Až na ten korzet. Teď už je mi jasné proč se nikdo nechce vdávat dvakrát. Znovu by už mě do toho korzetu nikdo nedostal!! :-D A pak otázky typu "Tak co, jak se cítíš?" Nevím co čekali že řeknu ....
Odpovědět
Profilova fotka
a jak ses cítila? :-D :-D Dneska nemám moc času, ale jsem holka zvědavá. No den předem to bude i u nás honička, bohužel to nejde rozložit do několika dní předem, musíme odvézt chlast na místo hostiny, nějaký chlebíčky a minizákusky udělat a odvézt...asi toho bude dost. Já pak večer na nehty a Ondra jde se mnou, ukecala jsem ho na parafínovej zábal, aby měl jemnou ručku. x-) A do toho pořád budujeme a chceme se stihnout přestěhovat. Dnes nám volali, že nám ve čtvrtek a v pátek budou montovat vestavěný skříně, máme objednaný tři. To je docela fofr, protože do tý doby musíme položit nivelaci a podlahy. :-p A co dál? Jaká byla oslava? Počasí super ne? Co fotky? Budou? A svatební cesta? Vyrazíte někam?
Odpovědět
Profilova fotka
zdary klucko, tak vše nej, a ať je hej :-D :-D co jsi měla za problém s korzetem? já se pořád rozhoduju mezi šatama a nevím, nevím, korzet se mi líbí, ale příjde mi, že mi nemá na čem držet, takže bude klouzat ;-) :-D Obřad a hostina v poho? lehce závidím, že už to máš za sebou a začínám se čím dál tím víc těšit. Zítra si jdeme konečně pro prstýnky..... kdy budou fotečky, ať tě vidíme v celé kráse?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky šaty a korzet, asi byl moc utaženej, ne? :-N Jinak nevím. 15.6. jdu na zkoušku účesu a líčení, tak na sebe chci ještě hodit i šaty, ať vím jak budu vypadat a na co se připravit. :-p Čím víc na sebe koukám do zrcadla, tím větší mám depky, ale zase se uklidňuju tím, že i vyložený obludky na svatbě vypadali k světu. Profici umí odvézt dobrou práci, tak snad se mnou tolik dřiny mít nebudou. No asi pracujou nervy. Klucko když bys nedala fotky na net, tak můžem v Jbc zajít na kafe. Ale ráda bych viděla jak vám to slušelo. x-)
Odpovědět
radusaondra: fotky budou do konce týdne máme jich 2500 a musím udělat nějaký rozumný výběr. :-D Fotil nám to kamarád skoro fototograf :-D A musím říct že na některých vypadám fakt luxusně. Njn dobrej fotograf je základ. :-)
Odpovědět
veren: Hele já taky zrovna neoplývám vnady a korzet mi držel. Akorát nedoporučuju moc utahovat. Jako dalo se to vydržet, ale nic příjemného to nebylo. :-) Fotečky budou do konce týdne. Musím vybrat ty nejhezčí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem moc zvědavá ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem!
Odpovědět
Čauky, už jsem si myslela že jste se tak ponořily do práce, že ani nemáte čas sem zajít. :-D
Odpovědět
Nazdárek,jsem stále tady a koukám na svatební alba. :-N Už se nemůžu dočkat,až budu ve svatebních šatech já. :-D Už odpočítávám..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda poslední dobou docházka bída. No snad se to časem zase rozjede. :-| :-p :-D Včera se mě v práci ptali, co chceme jako svatební dar...no jak to mám vědět, když od každýho jinak chceme prachy (ta dnešní mládež nemyslí na nic jinýho :-D :-D ). No ale dva dary přece jenom chceme. U nás v domácích potřebách mají super nože se stojanem za 1700,- a pak máme vybranou nádhernou Bonsai za 4 litry. No úřad máme velkej, tak to třeba vyjde. ;-) 8-) :-D A Ondra vymyslel, že by mi mohli místo svatebního daru přidat, zvýšit třídu. No tak to nevím, jestli vyjde. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, tak to jsem zvědavá, co nakonec dostaneš :-D mě se taky ptali, tak jsem je nasměrovala na svatební list a uvidím, co si vyberou. stejně se nejvíc hoděj peníze, Radek je v práci dostane, už na něj vybíraj 8-) po 5-letech v domácnosti máme opravdu vše
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak já odpočítávat nemusím. Dělá to za mě přítel. A dokonce na minuty. Teď je to 21915 minut do obřadu :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů raduš, takhle odpočítávat, to by mě nenapadlo. Mám dotaz- kde v Liberci lze opravit štrasovou bižu? Včera mi synátor zlomil svatební náhrdelník a strašně mě to mrzí. Ale na spravení mám rok :-o Svatební dary- nic než peníze nechci. Abych dostávala povlečení, které se mi nehodí, ručníky a růžový porcelán, na to mě neužije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si myslím, že od jedněch v práci dostanu ty nože, řekla jsem kolegyni, že jsme se rozhodli pro ně a to nebude problém. A od dalších v práci asi prachy, to určitě taky nebude problém. No a z toho odboru jich je 37, tak snad nějaká kačka padne a buď to přidáme na svatební cestu nebo si koupíme tu kytku. Ale rozhodla jsem se, že bonsai si koupíme jen nějakou malinkou (ta původně vybraná měla asi 1,5 metru) a velkou si koupíme palmu. No já myslím, že kdybychom si vybrali věcný dary, tak by i lidi koupili co bychom chtěli. Ale vím, jak to chodí, napíšu si mikrovlnku a dostanu tu nejlevnější za pět stovek. :-| A abych psala jakej typ, odkud a za kolik, to radši ty peníze a použiju je na cokoli. :-p My teda hlavně na tu svatebku, tak doufám, že hosté budou štědří :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klucko nádhera. Fakt! x-) Moc pěkný fotečky. Kdo vás fotil? =-) Docela jsi mě znejistila, byla jsem rozhodnutá, že si bílý punčošky nevezmu, ale teď vidím, že to zas tak blbě nevypadá, jak jsem si myslela. Slušelo ti to. To máš samodržky? Nebo podvazkovej pás? Kdes to kupovala? A kdo vám dělal kytky? No tak až si půjdeš žádat o nový doklady, tak se tu u mě stav. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - krááááásné fotečky! Zdravím liberečandy ;-)
Odpovědět
radusaondra: ty děláš v jablonci na úřadě? Že bych třeba měla nějakou protekci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?