Menu Forum

Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

15. bře 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
Registrovala se 22. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5099 příspěvků a 4 alba. Má 29 přátel. Dobrovice, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku Loučeň, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
Registrovala se 22. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5099 příspěvků a 4 alba. Má 29 přátel. Dobrovice, Region Mladá Boleslav.
 Nechce se mi pracovat emoticon
4. čer 2007 v 09:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
Registrovala se 31. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 622 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
veren
Registrovala se 31. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 622 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Neví, kdy bude svatba
 hmmmmm takto mě taky. Ale opětně odcházím k lékaři, takže si té práce moc neužiju emoticon

Co přípravy? u nás už se to konečně hnulo, máme svědky, objednané koláčky (5 000) a rozhlížíme se po oznámení. Pořád jsem nenašla žádný vtipný, ale už máme reklamku, kde nám je vytisknou za pakatel, vlastní to totiž kámoška emoticon
4. čer 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kroketka007
Registrovala se 20. března 2007 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
kroketka007
    Region Liberec
 nazdárek, emoticon já jsm při pondělku taky nějaká lenivá emoticon o víkendu se pekly a roznášely koláčky,tak jsem unavená emoticon .Jinak Nejb závidim,taky bych se chtěla válet na pláži.
4. čer 2007 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 taky by mě to bavilo víc, než v práci
4. čer 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
 válet se na pláži? Tak to bych vůbec nechtěla. Radši budu pilně pracovat, vytvářet hodnoty, dělat něco pro náš úřad a pro lidi. Peníze za to sice nic moc, ale co by člověk neudělal pro bližního svého. Stačí mi dobrý pocit z odvedené práce. emoticon
KECÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM emoticon
Jé jak ráda bych se válela u moříčka. A to si furt pohrávám s myšlenkou, když už jsme museli svatebku posunout a nejedeme hned po svatbě, tak na co jezdit v plný sezoně, všude mraky lidí, pařák (teplíčko mám ráda, ale při 40 C mě berou migrény) a všechno tak drahý, tak to měsíc ještě vydržet a jet na přelomu srpna a září. Teploty jsou přijatelný a přesto pořád super, vodička vyhřátá, lidí už taky tolik není. A na ceně je to dost znát.
4. čer 2007 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 radus, jo září je ideální, odpadnou rodinky s uřvanejma dětma a je jenom pohodička, klídek sluníčko a manžel emoticon emoticon

nevím, nevím, jak si na to slovo manžel budu zvykat emoticon
4. čer 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
 My jezdíme vždy na přelomu srpen/září nebo začátek září. Vřele doporučuju! Ceny bomba, teploty dostatečné a někde už začínají dokonce i výprodeje, ale po těch moc nejdeme emoticon
4. čer 2007 v 10:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kroketka007
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
kroketka007
    Region Liberec
 To máte dobré,že si můžete vybírat,kdy si vzít dovču. emoticon Já si musim vybrat na přelomu července a srpna a to je vše dost drahé emoticon
4. čer 2007 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 my taky vždycky jezdíme hned začátkem září. Ty uřvaný děcka a davy slunce a moře chtivých lidí mi vůbec nechybí. A v sezóně jezdíme po Čechách. Ale letos jsme chtěli hned po svatbě a a když to nešlo tak hned jak Ondrovi skončí zkušební doba. Ale zase se mi nechce dávat majlant, když už bych to ten měsíc vydržela a jeli bychom jak jsme zvyklí. Přelom července a srpna je nejdražší, úplně nejhlavnější sezona. Takže to asi opravdu posunem. emoticon
4. čer 2007 v 11:19  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 hele holky, co budete mít na ženichově autě? Já pořád nevím, na mém bych chtěla kytku, ale na jeho mi to příjde takový zbláštní a aby jel neozdobenej je taky asi blbý emoticon
4. čer 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klucka
Registrovala se 11. května 2007 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
klucka
 Nazdárek, koukám nikde nikdo emoticon emoticon
5. čer 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 ahoj klucko, tak povídej, přeháněj. emoticon Jaký to bylo?? emoticon
5. čer 2007 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klucka
fotoportrét
fotoportrét
klucka
 radusaondra: No den předem šílený! emoticon Ty poslední přípravy byly dost hektické, ale zvládlo se to. V den svatby jsem vůbec nemohla spát, takže jsem vstávala v pět. emoticon Ale celý den jsem si užila. Až na ten korzet. Teď už je mi jasné proč se nikdo nechce vdávat dvakrát. Znovu by už mě do toho korzetu nikdo nedostal!! emoticon A pak otázky typu "Tak co, jak se cítíš?" Nevím co čekali že řeknu ....
5. čer 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 a jak ses cítila? emoticon emoticon

Dneska nemám moc času, ale jsem holka zvědavá. No den předem to bude i u nás honička, bohužel to nejde rozložit do několika dní předem, musíme odvézt chlast na místo hostiny, nějaký chlebíčky a minizákusky udělat a odvézt...asi toho bude dost. Já pak večer na nehty a Ondra jde se mnou, ukecala jsem ho na parafínovej zábal, aby měl jemnou ručku. emoticon
A do toho pořád budujeme a chceme se stihnout přestěhovat. Dnes nám volali, že nám ve čtvrtek a v pátek budou montovat vestavěný skříně, máme objednaný tři. To je docela fofr, protože do tý doby musíme položit nivelaci a podlahy. emoticon

A co dál? Jaká byla oslava? Počasí super ne? Co fotky? Budou? A svatební cesta? Vyrazíte někam?
5. čer 2007 ve 12:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veren
  • Neví, kdy bude svatba
 zdary klucko, tak vše nej, a ať je hej emoticon emoticon
co jsi měla za problém s korzetem? já se pořád rozhoduju mezi šatama a nevím, nevím, korzet se mi líbí, ale příjde mi, že mi nemá na čem držet, takže bude klouzat emoticon emoticon
Obřad a hostina v poho? lehce závidím, že už to máš za sebou a začínám se čím dál tím víc těšit. Zítra si jdeme konečně pro prstýnky.....
kdy budou fotečky, ať tě vidíme v celé kráse?
5. čer 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 já mám taky šaty a korzet, asi byl moc utaženej, ne? emoticon Jinak nevím. 15.6. jdu na zkoušku účesu a líčení, tak na sebe chci ještě hodit i šaty, ať vím jak budu vypadat a na co se připravit. emoticon
Čím víc na sebe koukám do zrcadla, tím větší mám depky, ale zase se uklidňuju tím, že i vyložený obludky na svatbě vypadali k světu. Profici umí odvézt dobrou práci, tak snad se mnou tolik dřiny mít nebudou. No asi pracujou nervy.

Klucko když bys nedala fotky na net, tak můžem v Jbc zajít na kafe. Ale ráda bych viděla jak vám to slušelo. emoticon
5. čer 2007 ve 13:02  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klucka
fotoportrét
fotoportrét
klucka
 radusaondra: fotky budou do konce týdne máme jich 2500 a musím udělat nějaký rozumný výběr. emoticon Fotil nám to kamarád skoro fototograf emoticon A musím říct že na některých vypadám fakt luxusně. Njn dobrej fotograf je základ. emoticon
5. čer 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klucka
fotoportrét
fotoportrét
klucka
 veren: Hele já taky zrovna neoplývám vnady a korzet mi držel. Akorát nedoporučuju moc utahovat. Jako dalo se to vydržet, ale nic příjemného to nebylo. emoticon Fotečky budou do konce týdne. Musím vybrat ty nejhezčí. emoticon
5. čer 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
Registrovala se 3. října 2006 na beremese.cz. Přidala 470 příspěvků. Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
Registrovala se 3. října 2006 na beremese.cz. Přidala 470 příspěvků. Region Liberec.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 taky jsem moc zvědavá emoticon emoticon
6. čer 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
 Ahojky všem!
6. čer 2007 ve 13:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klucka
fotoportrét
fotoportrét
klucka
 Čauky, už jsem si myslela že jste se tak ponořily do práce, že ani nemáte čas sem zajít. emoticon
6. čer 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kroketka007
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
kroketka007
    Region Liberec
 Nazdárek,jsem stále tady a koukám na svatební alba. emoticon Už se nemůžu dočkat,až budu ve svatebních šatech já. emoticon Už odpočítávám..... emoticon
6. čer 2007 ve 14:14  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 teda poslední dobou docházka bída. No snad se to časem zase rozjede. emoticon emoticon emoticon

Včera se mě v práci ptali, co chceme jako svatební dar...no jak to mám vědět, když od každýho jinak chceme prachy (ta dnešní mládež nemyslí na nic jinýho emoticon emoticon ). No ale dva dary přece jenom chceme. U nás v domácích potřebách mají super nože se stojanem za 1700,- a pak máme vybranou nádhernou Bonsai za 4 litry. No úřad máme velkej, tak to třeba vyjde. emoticon emoticon emoticon
A Ondra vymyslel, že by mi mohli místo svatebního daru přidat, zvýšit třídu. No tak to nevím, jestli vyjde. emoticon emoticon
7. čer 2007 v 06:39  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sid
Registrovala se 22. února 2007 na beremese.cz. Přidala 599 příspěvků a 2 alba. Region Liberec.
  • Svatba byla 29. června 2007
    V Liberci, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
sid
Registrovala se 22. února 2007 na beremese.cz. Přidala 599 příspěvků a 2 alba. Region Liberec.
  • Svatba byla 29. června 2007
    V Liberci, Region Liberec
 zdarec, tak to jsem zvědavá, co nakonec dostaneš emoticon
mě se taky ptali, tak jsem je nasměrovala na svatební list a uvidím, co si vyberou. stejně se nejvíc hoděj peníze, Radek je v práci dostane, už na něj vybíraj emoticon po 5-letech v domácnosti máme opravdu vše
7. čer 2007 v 06:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 Jo tak já odpočítávat nemusím. Dělá to za mě přítel. A dokonce na minuty. Teď je to 21915 minut do obřadu emoticon emoticon
7. čer 2007 v 06:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
pavlysek
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Liberec
 jů raduš, takhle odpočítávat, to by mě nenapadlo.
Mám dotaz- kde v Liberci lze opravit štrasovou bižu? Včera mi synátor zlomil svatební náhrdelník a strašně mě to mrzí. Ale na spravení mám rok emoticon
Svatební dary- nic než peníze nechci. Abych dostávala povlečení, které se mi nehodí, ručníky a růžový porcelán, na to mě neužije emoticon
7. čer 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 tak si myslím, že od jedněch v práci dostanu ty nože, řekla jsem kolegyni, že jsme se rozhodli pro ně a to nebude problém. A od dalších v práci asi prachy, to určitě taky nebude problém. No a z toho odboru jich je 37, tak snad nějaká kačka padne a buď to přidáme na svatební cestu nebo si koupíme tu kytku. Ale rozhodla jsem se, že bonsai si koupíme jen nějakou malinkou (ta původně vybraná měla asi 1,5 metru) a velkou si koupíme palmu.

No já myslím, že kdybychom si vybrali věcný dary, tak by i lidi koupili co bychom chtěli. Ale vím, jak to chodí, napíšu si mikrovlnku a dostanu tu nejlevnější za pět stovek. emoticon A abych psala jakej typ, odkud a za kolik, to radši ty peníze a použiju je na cokoli. emoticon My teda hlavně na tu svatebku, tak doufám, že hosté budou štědří emoticon emoticon emoticon
7. čer 2007 v 09:58  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 klucko nádhera. Fakt! emoticon Moc pěkný fotečky.
Kdo vás fotil? emoticon
Docela jsi mě znejistila, byla jsem rozhodnutá, že si bílý punčošky nevezmu, ale teď vidím, že to zas tak blbě nevypadá, jak jsem si myslela. Slušelo ti to. To máš samodržky? Nebo podvazkovej pás? Kdes to kupovala?
A kdo vám dělal kytky?
No tak až si půjdeš žádat o nový doklady, tak se tu u mě stav. emoticon
7. čer 2007 v 11:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
 Klucko - krááááásné fotečky!

Zdravím liberečandy emoticon
7. čer 2007 v 11:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klucka
fotoportrét
fotoportrét
klucka
 radusaondra: ty děláš v jablonci na úřadě? Že bych třeba měla nějakou protekci emoticon
7. čer 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš