Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fňukat nemá cenu, to je fakt. Však oni léčitelé na něco přijdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvám se, že sem poslední dobou zajdu zřídka, chodim střídavě i na konika
Odpovědět
Profilova fotka
včera slyšel Kabáty celý Liberec....Na Kunratické jsem slyšela chvilkama i slova písniček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mishulle - já jsem taky všude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se máte, k nám se kabáti bohužel nedonesly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do Boleslavi taky ani tón .... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
silente to je divný, dyť to říkám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Co se týče Kabátů, já slyšela každý slovo ;-) Stáli jsme u pódia 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A teď slyšíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, jen mluvit moc nemůžu. Byla to fakt jízda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pomáhalas jim, jo? :-) A jak vypadal Vojtek? Já byla na jejich koncertě před asi sto lety, hned po jejich prvním albu.... bylo to tehdy v PKO :-D A byl to frajer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil pořád je to frajer. Já Kabáty moc nemusela, spíš jsem se moc nezajímala, ale loni jsem Pepu viděla v Kleopatře a mluvili jsme s ním v zákulisí, byl naprosto suprovej, pohodovej. No a tady to bylo zas něco jinýho, uměl to rozjet (jako za mlada :-D ) Dnes už by se asi do PKO nevešli :-N Jo jo pomáhali skoro všichni (asi proto takový rachot po Liberci :-D ). Ale myslela jsem, že mi nohy upadnou :-p Domů jsme se dostali o půlnoci, asi víš jak se mi dnes chtělo do práce :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, radus, kabáty závidím, taky jsem se na ně chystala. kamarád totiž pracuje v agentuře, která tyhle konzerty pořádá a dost vysoko, takže můžu většinou i do zákulisí a Vojtek je moje platonická láska, takže jsem se na něj těšila moc moc. A mé plány zhatila salmonela. Takže neschopenka, doma, piškoty a čaj. Hnus ]-( ]-( Nejbe - těšíš se těšíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Veren - Ty už nevíš, jak bys zhubla :-D Ne, chudinko, to musí být děs :-( Radus - hmmmm x-) Nejbe se tak těší, až psát nemůže :-D :-D Ale už se určitě domluvila se svou skvělou kolegyní a ve čtvrtek a v pátek si s námi bude psát celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky kočky, není čas, jen na skok. kabáti byli úžasní, moc mě mrzelo, že jsem na ně nevyrazila live, pepa je moje platonická láska. ale na balkoně jsem si to taky užila :-D ale už o nich na nějakou dobu nechci slyšet, máme na 200-300 stížností ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sid - cože tolik?????????????????????, A to to byl jenom jeden večer. Přála bych těm lidem zažít benátskou, tady se zkoušáí už někde od středy a jede to do nedělního večera téměř nonstop. A že to je slyšet aj zapomněla jsem, že nejbe má super chápavou kolegyni. Nedala ti třeba nějakou práci domů, víš, aby jsi se nenudila, když budeš mít tu dovolenou ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - takže koncertu si všiml každý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid, Ty děláš na radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, pracuje na radnici, bdí nad námi všemi smrtelníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cher: jojo, dělám. ver: přes 200 jich má městská policie a dalších hafo mailů je v e-podatelně. ale telefon kupodivu žádnej. ráno jsem se vyzbrojila, vytiskla si telefony na hygienickou stanici, na arénu a taky dopis o tom, že ministerstvo nám zrušilo vyhlášku o nočním klidu, že město nemá dle zákona o obcích, možnost korigovat konce kulturních akcí. asi jsem je všechny odradila včera, kdy mi to tady drnčelo jak o závod, když zkoušeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cher: pocházím z kunratický, chtěla bych se tam vrátit, nebo na králák. i když v hokejce není špatně, ale hlavně něco svýho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem vůbec nestíhala, jsem posledních pár minut v práci... Hurááá :-D Domů mi s sebou žádnou práci nedali. Možná se tu za váma ještě zastavím. Pá nervozní nejsem, těším se a odlétáme 2.6. už ráno v 8h - přesunuli let :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - jééje, 2.6. v 8, tzn., že tam musíte být nejdýl v 6 :-N Takže jak v amerických filmech :-D Ze svatby rovnou do letadla x-) Tak se drž! Budu na Tebe myslet! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé je, takhle brzo, takže před pátou vyrážíte co? No to by mě mohli milovat. Tak hlavně ať ti není v letadle blbě, až budeš mít kocovinu. :-N :-D Nééé na svatbě se přece nepije. :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sid:No radši bych byla v Hokejce než na Kunratický!!!!!!! Zlatý Pavlovice!!! na radnici dělá můj švagr...spravuje lesy a stráně:)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nej: uží si krasně poslední svobodný den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kdo se mnou pokecá. Jsem tu nová. Svatba bude co nevidět a tak doufám že jsem na nic nezapoměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sid, já tě podle té mini fotečky asi znám. Nejsi náhodou z Kunratický?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Nejbe se nám dnes v 15 hodin vdává x-) x-) x-) Má krásné počasíčko, to je super! Krásné ráno všem!
Odpovědět
Profilova fotka
NEJBE PŘEJU ABY VŠECHNO VYŠLO TAK JAK MÁ, POČÁSKO BUDE KRÁSNÝ, TAKŽE ŠUP DO SVAZKU MANŽELSKÉHO. HODNĚ ŠTĚSTÍ A HLAVNĚ LÁÁÁÁSKY. :-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?