Menu Forum

Nevěsty z Karlových Varů a okolí

27. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
Registrovala se 17. února 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 16 přátel. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
Registrovala se 17. února 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 16 přátel. Region Sokolov.
 @kacenkag @lenkapej @corom @blancina Takže holky, tfuj, tfuj, tfuj. Já samozřejmě ležím s angínou, ale kdybych zejtra měla dolézt po 4, tak se vdám emoticon Dělám si srandu, už docela funguju. Trochu slunce na obloze, trochu deště (pro štěstí) a hlavně spoustu manželské lásky na ten zítřejší den! ČUS.
8. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 19 přátel. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 19 přátel. Region Karlovy Vary.
 @jitazaj Tak ať ti to všechno dopadne na výbornou emoticon
8. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
 @corom Přeji krásný svatební den ,ať Ti vše dobře dopadne podle Tvých přání emoticon
8. čer 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
 @kacenkag Tobě také hodně štěstíčka a sluníčka na Tvůj svatební den emoticon
8. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Bečov nad Teplou, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků. Má 7 přátel.
 Tak jsem včera oddala corom,měli to moc krásné Janině to moc moc slušelo a ženich byl také fešák.
Myslím,že počasí vám všem taky vyšlo a trochu deště pro štěstí taky přijde vhod.
Doufám,že brzy napíšete jak to proběhlo u vás.
10. čer 2012 v 10:53  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
 Ahoj holky, u nás všechno dopadlo nad očekávání. Ženich byl úžasný, krásný, něžný a velmi pozorný. Sranda byla i u obřadu, páč manžel zapomněl na polibek! Dal mi prstýnek a otočil se zpátky k oddávajícímu, který ale předtím řekl: Vyměňte si prstýnky a dejte si polibek... Takže jsem šeptem křičela- LÍBAČKA!!! :D
Domů z oslavy jsme se dostali v 5 hodin ráno, moje 77 letá babička jela domů ve 3h, všechno se vydařilo. Kamarádi nám připravili jako překvapení taneční vystoupení, moderátor každou hodinu vyhlásil jednu soutěž, obloha modrá a bez mráčku... Jsem plná dojmů a to těch nejlepších. Věřím, že váš den byl stejný, takže všem hodně štěstí do manželství! @kacenkag @blancina @corom @lenkapej
10. čer 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
Registrovala se 22. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 99 příspěvků. Má 8 přátel. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
Registrovala se 22. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 99 příspěvků. Má 8 přátel. Region Karlovy Vary.
 @jitazaj supér, že se vše vydařilo emoticon u nás taky všechno nad očekávání, byl to parádní den, vše vyšlo jak mělo, možná i líp emoticon počasí nám vyšlo perfektně, jako objednané emoticon fakt jsem nadšená emoticon
10. čer 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
 @jitazaj
@kacenkag
Tak to je super že jste si to opravdu užili,těším se na foto.
Doufám že u nás to v sobotu bude taky v pohodě. emoticon
11. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 Tak to je moc dobře,že vám to všem vyšlo na výbornou.Moc moc gratuluji a přeji vše nejlepší do manželství.

@blancina na víkend už hlásí super počasí,tal vám to taky určitě vyjde vše parádně.

@kacenkag jak jste zvládli převést dort a jaký byl?
11. čer 2012 ve 12:35  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej dort byl výborný a převáželi nám ho kamarádi, co dělali zdobení tabule, a ani nevím emoticon ale byl v celku, tak to bylo v klídku emoticon
11. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag tak to mě těší,že můj kontakt nezklamal.Budeš sem dávat fotky?
Nebo můžeme dále komunikovat přes fb,co holky?
11. čer 2012 ve 21:02  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 já sem dám fotečky určitě, až budeme mít od fotografa emoticon zatím mám jen pár od kamarádek
11. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 ale na FB jsem emoticon a něco už jsem tam i dala emoticon jsem tam pod Kateřina Gabonayová emoticon
11. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
Registrovala se 23. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
Registrovala se 23. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
    Region Karlovy Vary
 Devcata, tak hlasim, ze to mame zdarne za sebou. A pred nastoupenou jednotkou bych chtela verejne vychvalit LenkaPej, kterazto nas oddavala. Byla naprosto uzasna, upravila nam proslov na miru, rikala to nadherne, a navic me jeji pritomnost desne uklidnovala, takze jsem tam snad ani nic nezvorala emoticon))) Svatba dopadla az na drobnosti skvele, i vlasy se povedly a oblicej zamaskovanej emoticon))) Nejkrasnejsi kompliment - muj manzel mi rekl, ze jsem pry krasnejsi nez Libuska Safrankova v Popelce, se uz schylovalo ke svatebni noci, hehee emoticon)))))) takze lenkapej - jeste jednou mooooooc dekujeme emoticon))) co vy ostatni - kdo to ma za sebou a jak to vypada u tech, ktere jeste pred sebou? emoticon
11. čer 2012 ve 23:12  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @corom moc děkuji za chválu.Vaše svatba mě moc bavila a bylo to super.Byla jsi krásná nevěsta,s manželem plně souhlasím. emoticon Ženichovi to taky moc slušelo a vyzařovalo z něho něco jako,že přesně ví co dělá,že to je obřad a že je pro něho to manželství s tou pravou moc důležité.Jste krásný manželský pár,tak ještě jednou přeji vše nej .....
Ještě jednou zvu,když budete 4.8. na karlovarsku,tak vás ráda uvidím na svatbě a večer na oslavě v Pošťáku.
Pozdravuj Jirku.
@kacenkag už na tebe jdu na fb.
12. čer 2012 ve 21:56  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 holky nevíte, co vše po svatbě změnit? občanku, pas, pojištvnu, co ještě? a jak jste na tom vy, co to ještě nemáte za sebou s nervama? emoticon
14. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag byla jsi nádherná nevěsta,ty fotky jsou super.
Jestli bereš mateřskou,tak asi i na pracák,jinak nevím.
U nás je pořád pohoda,ale není vlastně žádný den abychom něco nezařizovali,nebo nekupovali do tomboly.
Koukala jsem,že jsi našla cukráře na fb,má tam fotku toho našeho dortu i těch minizákusků.Už se na dortík moc těším.
14. čer 2012 ve 20:17  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
 Ahoj holky, tak já už mám i po státnicích, zase se můžu ponořit do tý úžasný bubliny novomanželky ;) Už začínáme zařizovat doklady, abysme mohli v červenci upalovat na svatební cestu. Já budu měnit OP, řidičák, pojišťovnu, doktory, pak takový ty zákaznický karty, banku- hypotéku, účty, katastr, ... Zbytek mě nenapadá, ale byla tu někde k tomu diskuze, tak tam kouknu.
14. čer 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej jj, on si mě tam přidal, jinak mě ho vyhledat nešlo emoticon no vidíš, na mateřskou jsem zapomněla emoticon příští týden se na to vrhnu, moc se na to netěším emoticon
14. čer 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag kde jsi nakonec sehnala bižuterii?Mělas moc hezkou.

@blancina Blani,přeji Ti krásný svatební den a do manželství klídek a pohodu,hezky si to zítra užijte.Počasí budete mít asi slunečné,tak ať vše vyjde.
15. čer 2012 v 18:54  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 gratuluju vsem novopecenym manzelkam emoticon jinak ty doklady jsou desnej opruz, kor kdyz to obiham s prckem :( a ted se dohaduju s helpdeskem Hotmailu, jak prejmenovat stavajici emailovy ucet... porad me tlaci do toho zaridit si novy, ale to ja nechci... vim, ze to jde, ale nevim jak emoticon
17. čer 2012 v 09:57  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej nakonec na netu, byla podle mých představ emoticon akorát mě vyšla na 2500,- emoticon (náhrdelník, náušnice a korunka)
17. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag hodíš mi prosím odkaz,zatím jsem nenašla nic co by mě zaujalo.
20. čer 2012 ve 21:58  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
 Ahoj holky... tak a je ze mě vdaná paní... byl to nezapomenutelný den,vlastně víkend.Dnes jsem obdržela 988 fotek,takže je musím vytřídit a už se moc těším až se zde s Vámi podělím o můj svatební den. Zdravím emoticon
21. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej tak to chceš po mě moc emoticon zkusím prohrabat mail, jestli sem to nevymazala, inak už si to nepamatuju z čeoho jsem objednávala emoticon prošla jsem toho tolik
21. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag tak to nehledej,koupila jsem dnes ve sparu,není nad to si to osahat a vyzkoušet..Já jen že ta tvoje byla fakt super.tak díky a jak je v manželství?
21. čer 2012 v 17:03  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej tam jsem taky byla, jedna se mi tam líbila, ale nehodila se mi k šatům, byla štrasová. Ale moc pěkná. A pak jsem právě dlouho nemohla nic sehnat, tak hlavně, že máš emoticon ........jinak je dobře emoticon pořád stejně emoticon nic se nezměnilo, ještě ani na těch ouřadech jsem nebyla emoticon. Jak u vás pokračujou přípravy?
21. čer 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag to se ti ani nedivím,že se ti nechce lítat po úřadech,zvlášť v takovém vedru.
Přípravy pokračují tak,že já mám vše a ženich vůbec nic emoticon V úterý jsme byli v Hofu,tak jsme okoukli obleky,je to neskutečné,že jen pár kilometrů od nás je i to značkové oblečení o hromadu levnější.Příští týden tam vyrazíme opět a oblíkneme manžílka celého včetně bot pěkně v jednom obchodě.
No jinak ostatní věci už jsou také téměř hotové,pár drobností do tomboly a nějakou organzu na auta.
Na obřad chci aby nám hrál smyčcový kvartet a jejich vedoucí,můj bývalý ředitel,spadl z koně a zlámal si kde co,tak ani nemám odvahu mu zavolat,budu muset asi hledat náhradu. emoticon
21. čer 2012 ve 23:11  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. čer 2012 ve 03:13 • djmattu
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej to by nebylo, aby se nevyskytl před svatbou nějakej problém, ale neboj, dobře to dopadne emoticon my oblek sehnali v Bandi v Praze, tak komplet, boty, ponožky, oblek, košili, ragatu, vestičku, kapesníček, pásek, manžetové knoflíčky, za 30minut jsme byli venku emoticon ty chlapy to mají fakt jednodušší emoticon tak to je fajn, že už skoro vše máte, nám toho měsíc a něco před svatbou chybělo tolik emoticon honili jsme to na poslední chvíli a to jsem to nechtěla, ale tak prostě to neklaplo, vecpali se mi do toho zkoušky ve škola a svatba musela počkat, ale dali jsme to emoticon
22. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš