Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
@kacenkag @lenkapej @corom @blancina Takže holky, tfuj, tfuj, tfuj. Já samozřejmě ležím s angínou, ale kdybych zejtra měla dolézt po 4, tak se vdám :) Dělám si srandu, už docela funguju. Trochu slunce na obloze, trochu deště (pro štěstí) a hlavně spoustu manželské lásky na ten zítřejší den! ČUS.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj Tak ať ti to všechno dopadne na výbornou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@corom Přeji krásný svatební den ,ať Ti vše dobře dopadne podle Tvých přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Tobě také hodně štěstíčka a sluníčka na Tvůj svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera oddala corom,měli to moc krásné Janině to moc moc slušelo a ženich byl také fešák. Myslím,že počasí vám všem taky vyšlo a trochu deště pro štěstí taky přijde vhod. Doufám,že brzy napíšete jak to proběhlo u vás.
Odpovědět
Ahoj holky, u nás všechno dopadlo nad očekávání. Ženich byl úžasný, krásný, něžný a velmi pozorný. Sranda byla i u obřadu, páč manžel zapomněl na polibek! Dal mi prstýnek a otočil se zpátky k oddávajícímu, který ale předtím řekl: Vyměňte si prstýnky a dejte si polibek... Takže jsem šeptem křičela- LÍBAČKA!!! :D Domů z oslavy jsme se dostali v 5 hodin ráno, moje 77 letá babička jela domů ve 3h, všechno se vydařilo. Kamarádi nám připravili jako překvapení taneční vystoupení, moderátor každou hodinu vyhlásil jednu soutěž, obloha modrá a bez mráčku... Jsem plná dojmů a to těch nejlepších. Věřím, že váš den byl stejný, takže všem hodně štěstí do manželství! @kacenkag @blancina @corom @lenkapej
Odpovědět
@jitazaj supér, že se vše vydařilo :-) u nás taky všechno nad očekávání, byl to parádní den, vše vyšlo jak mělo, možná i líp ;-) počasí nám vyšlo perfektně, jako objednané :-D fakt jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitazaj @kacenkag Tak to je super že jste si to opravdu užili,těším se na foto. Doufám že u nás to v sobotu bude taky v pohodě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je moc dobře,že vám to všem vyšlo na výbornou.Moc moc gratuluji a přeji vše nejlepší do manželství. @blancina na víkend už hlásí super počasí,tal vám to taky určitě vyjde vše parádně. @kacenkag jak jste zvládli převést dort a jaký byl?
Odpovědět
@lenkapej dort byl výborný a převáželi nám ho kamarádi, co dělali zdobení tabule, a ani nevím :-D ale byl v celku, tak to bylo v klídku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag tak to mě těší,že můj kontakt nezklamal.Budeš sem dávat fotky? Nebo můžeme dále komunikovat přes fb,co holky?
Odpovědět
já sem dám fotečky určitě, až budeme mít od fotografa :-) zatím mám jen pár od kamarádek
Odpovědět
Článek se načítá
ale na FB jsem :-) a něco už jsem tam i dala :-) jsem tam pod Kateřina Gabonayová ;-)
Odpovědět
Devcata, tak hlasim, ze to mame zdarne za sebou. A pred nastoupenou jednotkou bych chtela verejne vychvalit LenkaPej, kterazto nas oddavala. Byla naprosto uzasna, upravila nam proslov na miru, rikala to nadherne, a navic me jeji pritomnost desne uklidnovala, takze jsem tam snad ani nic nezvorala :)))) Svatba dopadla az na drobnosti skvele, i vlasy se povedly a oblicej zamaskovanej :)))) Nejkrasnejsi kompliment - muj manzel mi rekl, ze jsem pry krasnejsi nez Libuska Safrankova v Popelce, se uz schylovalo ke svatebni noci, hehee :))))))) takze lenkapej - jeste jednou mooooooc dekujeme :)))) co vy ostatni - kdo to ma za sebou a jak to vypada u tech, ktere jeste pred sebou? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@corom moc děkuji za chválu.Vaše svatba mě moc bavila a bylo to super.Byla jsi krásná nevěsta,s manželem plně souhlasím. :-) Ženichovi to taky moc slušelo a vyzařovalo z něho něco jako,že přesně ví co dělá,že to je obřad a že je pro něho to manželství s tou pravou moc důležité.Jste krásný manželský pár,tak ještě jednou přeji vše nej ..... Ještě jednou zvu,když budete 4.8. na karlovarsku,tak vás ráda uvidím na svatbě a večer na oslavě v Pošťáku. Pozdravuj Jirku. @kacenkag už na tebe jdu na fb.
Odpovědět
holky nevíte, co vše po svatbě změnit? občanku, pas, pojištvnu, co ještě? a jak jste na tom vy, co to ještě nemáte za sebou s nervama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag byla jsi nádherná nevěsta,ty fotky jsou super. Jestli bereš mateřskou,tak asi i na pracák,jinak nevím. U nás je pořád pohoda,ale není vlastně žádný den abychom něco nezařizovali,nebo nekupovali do tomboly. Koukala jsem,že jsi našla cukráře na fb,má tam fotku toho našeho dortu i těch minizákusků.Už se na dortík moc těším.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už mám i po státnicích, zase se můžu ponořit do tý úžasný bubliny novomanželky ;) Už začínáme zařizovat doklady, abysme mohli v červenci upalovat na svatební cestu. Já budu měnit OP, řidičák, pojišťovnu, doktory, pak takový ty zákaznický karty, banku- hypotéku, účty, katastr, ... Zbytek mě nenapadá, ale byla tu někde k tomu diskuze, tak tam kouknu.
Odpovědět
@lenkapej jj, on si mě tam přidal, jinak mě ho vyhledat nešlo :-) no vidíš, na mateřskou jsem zapomněla :-D příští týden se na to vrhnu, moc se na to netěším ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag kde jsi nakonec sehnala bižuterii?Mělas moc hezkou. @blancina Blani,přeji Ti krásný svatební den a do manželství klídek a pohodu,hezky si to zítra užijte.Počasí budete mít asi slunečné,tak ať vše vyjde.
Odpovědět
gratuluju vsem novopecenym manzelkam :) jinak ty doklady jsou desnej opruz, kor kdyz to obiham s prckem :( a ted se dohaduju s helpdeskem Hotmailu, jak prejmenovat stavajici emailovy ucet... porad me tlaci do toho zaridit si novy, ale to ja nechci... vim, ze to jde, ale nevim jak :)
Odpovědět
@lenkapej nakonec na netu, byla podle mých představ :-) akorát mě vyšla na 2500,- :-| (náhrdelník, náušnice a korunka)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag hodíš mi prosím odkaz,zatím jsem nenašla nic co by mě zaujalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak a je ze mě vdaná paní... byl to nezapomenutelný den,vlastně víkend.Dnes jsem obdržela 988 fotek,takže je musím vytřídit a už se moc těším až se zde s Vámi podělím o můj svatební den. Zdravím :-)
Odpovědět
@lenkapej tak to chceš po mě moc :-D zkusím prohrabat mail, jestli sem to nevymazala, inak už si to nepamatuju z čeoho jsem objednávala :-| prošla jsem toho tolik
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag tak to nehledej,koupila jsem dnes ve sparu,není nad to si to osahat a vyzkoušet..Já jen že ta tvoje byla fakt super.tak díky a jak je v manželství?
Odpovědět
@lenkapej tam jsem taky byla, jedna se mi tam líbila, ale nehodila se mi k šatům, byla štrasová. Ale moc pěkná. A pak jsem právě dlouho nemohla nic sehnat, tak hlavně, že máš ;-) ........jinak je dobře :) pořád stejně :-D nic se nezměnilo, ještě ani na těch ouřadech jsem nebyla :-N. Jak u vás pokračujou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag to se ti ani nedivím,že se ti nechce lítat po úřadech,zvlášť v takovém vedru. Přípravy pokračují tak,že já mám vše a ženich vůbec nic ;-) V úterý jsme byli v Hofu,tak jsme okoukli obleky,je to neskutečné,že jen pár kilometrů od nás je i to značkové oblečení o hromadu levnější.Příští týden tam vyrazíme opět a oblíkneme manžílka celého včetně bot pěkně v jednom obchodě. No jinak ostatní věci už jsou také téměř hotové,pár drobností do tomboly a nějakou organzu na auta. Na obřad chci aby nám hrál smyčcový kvartet a jejich vedoucí,můj bývalý ředitel,spadl z koně a zlámal si kde co,tak ani nemám odvahu mu zavolat,budu muset asi hledat náhradu. ;-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lenkapej to by nebylo, aby se nevyskytl před svatbou nějakej problém, ale neboj, dobře to dopadne ;-) my oblek sehnali v Bandi v Praze, tak komplet, boty, ponožky, oblek, košili, ragatu, vestičku, kapesníček, pásek, manžetové knoflíčky, za 30minut jsme byli venku :-D ty chlapy to mají fakt jednodušší ]-( tak to je fajn, že už skoro vše máte, nám toho měsíc a něco před svatbou chybělo tolik :-D honili jsme to na poslední chvíli a to jsem to nechtěla, ale tak prostě to neklaplo, vecpali se mi do toho zkoušky ve škola a svatba musela počkat, ale dali jsme to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?