Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
holky, anketni otazka - mame doma dilema - co myslite na hostinu - raut - kdyz bude nealko, pivo, vino zadarmo, ale tvrdy alkohol by si hoste platili sami, popr. na pozvani nevesty/zenicha? me se to moc nezda, ale zenich s moji mamou do me vandrujou, ze to blby nebude, a ze bychom se nedoplatili....
Odpovědět
Profilova fotka
@corom,my jsme byli u Pulečka v pátek,dala jsem si panenku a byla tvrdá,moc opečená na povrchu,jinak to bylo dobré.Ceny mi tam přišli normál,záleží co vám účtují,potom ti dám vědět až nám to napočítají v pošťáku to bude něco. Já asi vývazky objednám od mašličky co má tady inzeráty.
Odpovědět
Profilova fotka
my to pití uděláme stejně jak Ti radí skoro muž,napíšeme to k menu (pivo,víno,nealko,káva)a panáčka dáme ke kávě a dortu jako digestiv.Myslím,že už je to tak normální u svateb,které jsou v restauracích,něco jiného je když to má někdo celé v pronajatých prostorách to má potom vše levnější. @corom koukala jsi na ty šatičky v HM?
Odpovědět
Profilova fotka
@corom @lenkapej My budeme mít něco podobného,pro hosty budeme mít určité 2-4 druhy tvrdého alkoholu,kdo bude mít chuť si dát něco jiného tak si to musí koupit sám za své.
Odpovědět
@lenkapej koukala, ale nenasla, nakonec jsem si koupila jinde, takze saty z krku, ted jeste boty :).... takze holky myslite ze to nebude blby? ja taky chtela cca 3 druhy tvrdeho zadarmo, ale jsou v presile :) ja nevim, aby to nevypadalo, ze prilis setrime...
Odpovědět
@corom my to máme tak, že si můžou dát vše, akorát tam mají asi pár flašek, kdy stojí panák 200 a více, tak to jim obsluha řekne, že není placeno, jinak to omezovat nebudeme. Ale dával nám to jako variantu taky a další byla, že např řekneme částku a pak se řekne stop, to jsme ale taky odmítli.
Odpovědět
Profilova fotka
@corom @kacenkag Ono se to holky nezdá,ale já oslavovala 30-tiny,v restauraci,měla jsem tam 18 lidí z toho 3 nepili alkohol.Byli jsme tam cca 4,5h a můj účet za pití byl 7 176,- (54x pivo,72x panáku,31x nealko,atd......)Lidi když chtějí tak toho fakt hodně vypijí.Takže my taky nechceme šetřit na lidech,ale opatrní musíme být.
Odpovědět
Profilova fotka
@corom já myslím,že to dá v tom vašem menším množství řešit tím osobním pozváním na panáčka.U sestřenky byly lahve volně přístupné a když potom platili,tak to bylo takové množství,že by všichni museli mít pěknou otravu. Dnes jsme holky byli v pražské ZOO a jsme zhrozený,za vstup jsme platili:2 dospělý,pes a parkovné 600kč!Doufám,že z toho aspoň něco dostanou ty zvířátka. Zítra jdu na kosmetiku,tak zkusíme i svatební líčení,jsem zvědavá.
Odpovědět
@lenkapej tak to jsi me opet pro zmenu uklidnila :) ja se desne bojim, abychom nevypadali ze hosty nechceme ani napojit :) a prave kvuli podvadeni s uctama to chce skoromuz s mamou utnout uplne a nechat to na pivo vino nealko.... ta ZOO je sila, ale zase se neskutecne rozviji a zviratkum je tam stopro lip :))) priste v Praze se ozvat, dame kavicku :))
Odpovědět
Profilova fotka
@corom ta zoo byla neplánovaná rychlá akce,příště dám vědět,no ale asi se dřív uvidíme v pozici nevěsta-oddávající :-D ,tak nějak mi něco říká,že už je to za měsíc =-)
Odpovědět
@lenkapej v pohode, jestli se driv neuvidim v pozici blazen v blazinci :))) ten Pulecek nam dava zabrat, no v nedeli tam jedem znova :) ale pozitivum - dneska mi pani ze svatebniho salonu z Moravy z Kravar privezla do Prahy svatebni boticky, ktere pro me objednala z Anglie, proste mela cestu, tak mi privezla dva pary na vyzkouseni a nic za to nechtela, boticky jsou naprosto dokonale, pohodlne a levne, tak aspon neco :) Jinak je to salon JAS kdyby nekdo potreboval, fakt nadstandartni servis :)))) smankote, no jo, dneska mesic... ufffff.... je mi spatne......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj@corom asi nemáš čas vložit foto těch botiček?A co ten závoj,nějaký úspěch,?Dnes jsem byla na líčení a úplně super do léta máme čas vyzkoušet i jiné barevné kombinace,dnes jsme dávaly zelenou,V úterý jdu na zkoušku účesu.Nekoušela jsi ještě nějakou kadeřnici v Pze?Jsem zvědavá jak to doladíte u Pulce.My půjdeme na ochutnávku menu někdy koncem května.
Odpovědět
Článek se načítá
@lenkapej zkusim - http://www.salonjas.cz/index.php?opti.... Zavoj jeste nevim, teta posle ze Slovenska, tak uvidim jak to dopadne. To jsem rada ze jsi spokojena s licenim, ja se na to po zkusenostech asi vrhnu sama :) a zelena ti bude sluset. Kadernici jsem si domluvila jeste jednu zkousku ted o vikendu v KV, tak uvidim, moje prazska nic moc a jina, cizi, by mi zas asi nedojela do KV :(
Odpovědět
Profilova fotka
@corom jsou nádherný a cena taky ujde,obvzlášť s donáškou do domu :-) To jsem zvědavá jestli Ti vyrobí další atomový hřib :-D snad už to nějaká překoná. Teď o víkendu má být pěkně hnusně,snad bude 9.6. hezky. @kacenkag si stěžovala,že tu nikdo není a teď to vypadá,že už jsme tu zase jen my dvě,jestli nás holky naštvete,tak se přesuneme na fb :-)
Odpovědět
@lenkapej hihiiiii :)))) to je ale vyhruzka :))) a neboj se nic, ja tady ted budu pecena varena, nervozita sili, momentalne se tady ztrapnuju s tim, ze mi nejde stahnout hudba :))) vypadam jak totalni pocitacovej analfabet :) Jooo, otazecka - v te kapli co je CD prehravac - umi to i MP3, nebo jen klasicka cedecka?
Odpovědět
holky, vy jste se teda rozjeli :-D my postoupili akorát s dortem, objednáno, u toho pana Hrocha ;-) a i kytky objednaný, nechávala jsem si svojí kytku, mamkám, svědkyni, myrty, kytky na stůl, korzáž, naprstýnky polštářelk a kytku na auto a odhadla to na 4tisíce. jinak s tím pitím jste mě dostali, tak my to asi taky uděláme jinak :-| mám z toho strach, aby jsme tam nenechali nevím kolik. @corom a co máte u Pulce za problémy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska přišly ty nejhezčí šaty na světě a ještě navíc sedí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevěděly byste, jestli se někde v okolí dají zapůjčit svatební holubi? Na internetu nic ;-( Děkuju
Odpovědět
@kacenkag no, nejsou to ani tak problemy, pani provozni je moc fajn, ale docela nas zarazila kalkulovana cena hostiny a rautu, je to podle nas dost drahe :( a rika to i moje mamca, ktera ma praxi z oboru :( ale nevadi, jdem doladit detaily v nedeli, dame obidek a doufam, ze to s pani provozni nejak rozumne splacame dohromady :) ale i treba kvuli te vysoke cene hostiny a rautu dost resime to piti, jinak bychom to az tak neresili....
Odpovědět
Profilova fotka
@mabelyne gratuluji k šatům. Dneska je tady tolik informací,že nevím co dřív. @corom CD je určitě staré bez MP3,ale radši na zámek zavolej.My máme předběžně v tom pošťáku oběd a raut 1000 na osobu,tak můžeš porovnat level a holky na Dianě tuším někde kolem 600 kč. @imsorry o holoubcích nevím @kacenkag to mám radost,že Hroch,jaké jste vybrali náplně?Tam je akorád blbý,že on nemá dopravu,ale třípatrák jsem převezla v poho až do Bečova,tak to na Vítkov snad taky půjde. Snad jsem na nikoho nezapomněla.
Odpovědět
@lenkapej no on nás právě tlačil do dortu na stojanu, že to líp drží a že se tam pak může dát cokolov dovnitř. Ale to jsem nechtěli, tak dolu musíme dát klasickej, máslovej krém s ananasem, prostřední patro máme tvaroh s malinama a nahoře pečený jablko :-) tak jsem na něj zvědavá, jinak pán byl sympaťák ;-) díky moc za tip. Hele a tos ho převážela jen na tom podnosu, jak on říkal, že nám k tomu půjčí? nebo si na něj měla nějakou krabici, nebo já nevím co? :-D
Odpovědět
@imsorry taky jsem tu nic nenašla a co jsem se informovala, tak prý tady nejsou, my je máme z Plzně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag Díky za informaci. A to vám je někdo ze svatebčanů přiveze?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag no normálně jsme ho vezly jen na tom tácu,ta tři patra byla dost vysoká,že se to nevešlo do žádné krabice,já řídila a neteř řvala před každou zatáčkou,ale dovezly jsme ho bez újmy,jen byl tak krásný,že jsme měly co dělat,abychom neujedly.Jinak ty vaše náplně znějí zajímavě.Budete mít i minizákusky?Ty dělá taky výborný,myslím kolem 7 kč,ale jsou fakt mini,tak na raut.Jinak jsem ráda,že se vám líbil,snad tedy bude i chutnat.
Odpovědět
@imsorry no podle toho, jak bude velká krabice, zda se jim vejde, pojedou hrozně plný, takže buď a nebo pro ně den před pojedeme ;-)
Odpovědět
@lenkapej ty voleeeeeeeeeeeeee, já se ho na ty záíkusky zapomněla zeptat :-D ještě že tě mám :-N tak to už vyředšíme asi po telefonu....i když si ted zase říkám, jeslti budou potřeba, bude dort, koláčky a na večer čokofontánka, ak nevím, ale asi trošku jo, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkag na té oslavě nám taky dort stačil,ale ty mini krásně zdobily stůl a nakonec se taky snědly,měli jsme jich asi šedesát po třech druzích a myslím,že k svatbě se moc hodí.Mám asi v emailu fotky těch zákusků tak je zkusím dát do alba.
Odpovědět
tak to budeš hodná :-) my je asi taky teda objednáme. A 60ks stačilo pro kolik těch lidí, nepamatuju si, kolik si psala, že vás bylo?
Odpovědět
@lenkapej Tý jo, tak koukám, že nám se o minizákuscích bude asi i zdát, :-D máme jich pro 55 lidí objednaných 260ks! Je teda pravda, že s nima počítám i do výslužek (bude cca 10 koláčků a pár minizákusků).
Odpovědět
@jitazaj tak to je nálož :-D my výslužky mít nebudeme, jen mandličky, takže tahle starost není :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?