Menu Forum

Nevěsty z Karlových Varů a okolí

27. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
corom
Registrovala se 23. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
Registrovala se 23. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
    Region Karlovy Vary
 holky, anketni otazka - mame doma dilema - co myslite na hostinu - raut - kdyz bude nealko, pivo, vino zadarmo, ale tvrdy alkohol by si hoste platili sami, popr. na pozvani nevesty/zenicha? me se to moc nezda, ale zenich s moji mamou do me vandrujou, ze to blby nebude, a ze bychom se nedoplatili....
7. kvě 2012 ve 23:22  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 4. srpna 2012
    Bečov nad Teplou, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků. Má 7 přátel.
 @corom,my jsme byli u Pulečka v pátek,dala jsem si panenku a byla tvrdá,moc opečená na povrchu,jinak to bylo dobré.Ceny mi tam přišli normál,záleží co vám účtují,potom ti dám vědět až nám to napočítají v pošťáku to bude něco.
Já asi vývazky objednám od mašličky co má tady inzeráty.
7. kvě 2012 ve 23:32  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 my to pití uděláme stejně jak Ti radí skoro muž,napíšeme to k menu (pivo,víno,nealko,káva)a panáčka dáme ke kávě a dortu jako digestiv.Myslím,že už je to tak normální u svateb,které jsou v restauracích,něco jiného je když to má někdo celé v pronajatých prostorách to má potom vše levnější.

@corom koukala jsi na ty šatičky v HM?
7. kvě 2012 ve 23:38  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 19 přátel. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 19 přátel. Region Karlovy Vary.
 @corom
@lenkapej
My budeme mít něco podobného,pro hosty budeme mít určité 2-4 druhy tvrdého alkoholu,kdo bude mít chuť si dát něco jiného tak si to musí koupit sám za své.
8. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 @lenkapej koukala, ale nenasla, nakonec jsem si koupila jinde, takze saty z krku, ted jeste boty emoticon.... takze holky myslite ze to nebude blby? ja taky chtela cca 3 druhy tvrdeho zadarmo, ale jsou v presile emoticon ja nevim, aby to nevypadalo, ze prilis setrime...
8. kvě 2012 v 10:39  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
Registrovala se 22. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 99 příspěvků. Má 8 přátel. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
Registrovala se 22. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 99 příspěvků. Má 8 přátel. Region Karlovy Vary.
 @corom my to máme tak, že si můžou dát vše, akorát tam mají asi pár flašek, kdy stojí panák 200 a více, tak to jim obsluha řekne, že není placeno, jinak to omezovat nebudeme. Ale dával nám to jako variantu taky a další byla, že např řekneme částku a pak se řekne stop, to jsme ale taky odmítli.
8. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
fotoportrét
fotoportrét
blancina
5
 @corom
@kacenkag
Ono se to holky nezdá,ale já oslavovala 30-tiny,v restauraci,měla jsem tam 18 lidí z toho 3 nepili alkohol.Byli jsme tam cca 4,5h a můj účet za pití byl 7 176,- (54x pivo,72x panáku,31x nealko,atd......)Lidi když chtějí tak toho fakt hodně vypijí.Takže my taky nechceme šetřit na lidech,ale opatrní musíme být.
8. kvě 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @corom já myslím,že to dá v tom vašem menším množství řešit tím osobním pozváním na panáčka.U sestřenky byly lahve volně přístupné a když potom platili,tak to bylo takové množství,že by všichni museli mít pěknou otravu.
Dnes jsme holky byli v pražské ZOO a jsme zhrozený,za vstup jsme platili:2 dospělý,pes a parkovné 600kč!Doufám,že z toho aspoň něco dostanou ty zvířátka.
Zítra jdu na kosmetiku,tak zkusíme i svatební líčení,jsem zvědavá.
8. kvě 2012 ve 21:43  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 @lenkapej tak to jsi me opet pro zmenu uklidnila emoticon ja se desne bojim, abychom nevypadali ze hosty nechceme ani napojit emoticon a prave kvuli podvadeni s uctama to chce skoromuz s mamou utnout uplne a nechat to na pivo vino nealko.... ta ZOO je sila, ale zase se neskutecne rozviji a zviratkum je tam stopro lip emoticon)) priste v Praze se ozvat, dame kavicku emoticon)
8. kvě 2012 ve 23:54  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @corom ta zoo byla neplánovaná rychlá akce,příště dám vědět,no ale asi se dřív uvidíme v pozici nevěsta-oddávající emoticon ,tak nějak mi něco říká,že už je to za měsíc emoticon
9. kvě 2012 v 11:53  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 @lenkapej v pohode, jestli se driv neuvidim v pozici blazen v blazinci emoticon)) ten Pulecek nam dava zabrat, no v nedeli tam jedem znova emoticon ale pozitivum - dneska mi pani ze svatebniho salonu z Moravy z Kravar privezla do Prahy svatebni boticky, ktere pro me objednala z Anglie, proste mela cestu, tak mi privezla dva pary na vyzkouseni a nic za to nechtela, boticky jsou naprosto dokonale, pohodlne a levne, tak aspon neco emoticon Jinak je to salon JAS kdyby nekdo potreboval, fakt nadstandartni servis emoticon))) smankote, no jo, dneska mesic... ufffff.... je mi spatne......
9. kvě 2012 ve 20:36  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 Ahoj@corom asi nemáš čas vložit foto těch botiček?A co ten závoj,nějaký úspěch,?Dnes jsem byla na líčení a úplně super do léta máme čas vyzkoušet i jiné barevné kombinace,dnes jsme dávaly zelenou,V úterý jdu na zkoušku účesu.Nekoušela jsi ještě nějakou kadeřnici v Pze?Jsem zvědavá jak to doladíte u Pulce.My půjdeme na ochutnávku menu někdy koncem května.
9. kvě 2012 ve 22:47  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 @lenkapej zkusim - http://www.salonjas.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=detail&catid=2:doplnky&id=17:biancak&Itemid=17. Zavoj jeste nevim, teta posle ze Slovenska, tak uvidim jak to dopadne. To jsem rada ze jsi spokojena s licenim, ja se na to po zkusenostech asi vrhnu sama emoticon a zelena ti bude sluset. Kadernici jsem si domluvila jeste jednu zkousku ted o vikendu v KV, tak uvidim, moje prazska nic moc a jina, cizi, by mi zas asi nedojela do KV :(
9. kvě 2012 ve 23:31  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @corom jsou nádherný a cena taky ujde,obvzlášť s donáškou do domu emoticon
To jsem zvědavá jestli Ti vyrobí další atomový hřib emoticon snad už to nějaká překoná.
Teď o víkendu má být pěkně hnusně,snad bude 9.6. hezky.
@kacenkag si stěžovala,že tu nikdo není a teď to vypadá,že už jsme tu zase jen my dvě,jestli nás holky naštvete,tak se přesuneme na fb emoticon
9. kvě 2012 ve 23:43  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 @lenkapej hihiiiii emoticon))) to je ale vyhruzka emoticon)) a neboj se nic, ja tady ted budu pecena varena, nervozita sili, momentalne se tady ztrapnuju s tim, ze mi nejde stahnout hudba emoticon)) vypadam jak totalni pocitacovej analfabet emoticon Jooo, otazecka - v te kapli co je CD prehravac - umi to i MP3, nebo jen klasicka cedecka?
9. kvě 2012 ve 23:52  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 holky, vy jste se teda rozjeli emoticon my postoupili akorát s dortem, objednáno, u toho pana Hrocha emoticon a i kytky objednaný, nechávala jsem si svojí kytku, mamkám, svědkyni, myrty, kytky na stůl, korzáž, naprstýnky polštářelk a kytku na auto a odhadla to na 4tisíce. jinak s tím pitím jste mě dostali, tak my to asi taky uděláme jinak emoticon mám z toho strach, aby jsme tam nenechali nevím kolik.

@corom a co máte u Pulce za problémy?
10. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mabelyne
8
Registrovala se 2. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 28. července 2012
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
mabelyne
8
Registrovala se 2. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 28. července 2012
    Region Karlovy Vary
 Dneska přišly ty nejhezčí šaty na světě a ještě navíc sedí :D
10. kvě 2012 ve 14:57  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
imsorry
5
Registrovala se 21. února 2012 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 8 přátel. Ostrov, Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
imsorry
5
Registrovala se 21. února 2012 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 8 přátel. Ostrov, Region Karlovy Vary.
 Ahoj holky, nevěděly byste, jestli se někde v okolí dají zapůjčit svatební holubi? Na internetu nic emoticon Děkuju
10. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
corom
    Region Karlovy Vary
 @kacenkag no, nejsou to ani tak problemy, pani provozni je moc fajn, ale docela nas zarazila kalkulovana cena hostiny a rautu, je to podle nas dost drahe :( a rika to i moje mamca, ktera ma praxi z oboru :( ale nevadi, jdem doladit detaily v nedeli, dame obidek a doufam, ze to s pani provozni nejak rozumne splacame dohromady emoticon ale i treba kvuli te vysoke cene hostiny a rautu dost resime to piti, jinak bychom to az tak neresili....
10. kvě 2012 ve 20:11  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @mabelyne gratuluji k šatům.
Dneska je tady tolik informací,že nevím co dřív.
@corom CD je určitě staré bez MP3,ale radši na zámek zavolej.My máme předběžně v tom pošťáku oběd a raut 1000 na osobu,tak můžeš porovnat level a holky na Dianě tuším někde kolem 600 kč.
@imsorry o holoubcích nevím
@kacenkag to mám radost,že Hroch,jaké jste vybrali náplně?Tam je akorád blbý,že on nemá dopravu,ale třípatrák jsem převezla v poho až do Bečova,tak to na Vítkov snad taky půjde.
Snad jsem na nikoho nezapomněla.
10. kvě 2012 ve 21:05  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej no on nás právě tlačil do dortu na stojanu, že to líp drží a že se tam pak může dát cokolov dovnitř. Ale to jsem nechtěli, tak dolu musíme dát klasickej, máslovej krém s ananasem, prostřední patro máme tvaroh s malinama a nahoře pečený jablko emoticon tak jsem na něj zvědavá, jinak pán byl sympaťák emoticon díky moc za tip. Hele a tos ho převážela jen na tom podnosu, jak on říkal, že nám k tomu půjčí? nebo si na něj měla nějakou krabici, nebo já nevím co? emoticon
10. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @imsorry taky jsem tu nic nenašla a co jsem se informovala, tak prý tady nejsou, my je máme z Plzně emoticon
10. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
imsorry
5
fotoportrét
fotoportrét
imsorry
5
 @kacenkag Díky za informaci. A to vám je někdo ze svatebčanů přiveze?
10. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag no normálně jsme ho vezly jen na tom tácu,ta tři patra byla dost vysoká,že se to nevešlo do žádné krabice,já řídila a neteř řvala před každou zatáčkou,ale dovezly jsme ho bez újmy,jen byl tak krásný,že jsme měly co dělat,abychom neujedly.Jinak ty vaše náplně znějí zajímavě.Budete mít i minizákusky?Ty dělá taky výborný,myslím kolem 7 kč,ale jsou fakt mini,tak na raut.Jinak jsem ráda,že se vám líbil,snad tedy bude i chutnat.
10. kvě 2012 ve 22:40  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @imsorry no podle toho, jak bude velká krabice, zda se jim vejde, pojedou hrozně plný, takže buď a nebo pro ně den před pojedeme emoticon
11. kvě 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @lenkapej ty voleeeeeeeeeeeeee, já se ho na ty záíkusky zapomněla zeptat emoticon ještě že tě mám emoticon tak to už vyředšíme asi po telefonu....i když si ted zase říkám, jeslti budou potřeba, bude dort, koláčky a na večer čokofontánka, ak nevím, ale asi trošku jo, že?
11. kvě 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
fotoportrét
fotoportrét
lenkapej
3
 @kacenkag na té oslavě nám taky dort stačil,ale ty mini krásně zdobily stůl a nakonec se taky snědly,měli jsme jich asi šedesát po třech druzích a myslím,že k svatbě se moc hodí.Mám asi v emailu fotky těch zákusků tak je zkusím dát do alba.
12. kvě 2012 v 10:38  •  Svatba byla v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 tak to budeš hodná emoticon my je asi taky teda objednáme. A 60ks stačilo pro kolik těch lidí, nepamatuju si, kolik si psala, že vás bylo?
12. kvě 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
Registrovala se 17. února 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 16 přátel. Region Sokolov.
fotoportrét
fotoportrét
jitazaj
2
Registrovala se 17. února 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 16 přátel. Region Sokolov.
 @lenkapej Tý jo, tak koukám, že nám se o minizákuscích bude asi i zdát, emoticon máme jich pro 55 lidí objednaných 260ks! Je teda pravda, že s nima počítám i do výslužek (bude cca 10 koláčků a pár minizákusků).
12. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
fotoportrét
fotoportrét
kacenkag
 @jitazaj tak to je nálož emoticon my výslužky mít nebudeme, jen mandličky, takže tahle starost není emoticon
12. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš