Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, věřím, že vše dobře dopadne ;-) . Termín mám 13.6., tak uvidíme, kdy se mimískovi bude chtít na svět.
Odpovědět
Profilova fotka
To už může být každou chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pav - no jo už to bude rok, to je děsný jak to utíká :-p :-D katka - tak držim palec, at už je mimís venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že nenesu bludy, ale viděla jsem na profilu Káti na facebooku, že jí gratulují k narození Gábinky, už včera a včera ráno jsem jí tu psala, že to může být každou chvíli a měla pravdu. Takže gratuluji. A snad se nebude zlobit, že to tu oznamuji za ní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavczo, bludy neneseš, Káťa už je od včera maminkou x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petí, tak to je super, přeci jen to tam bylo napsáno pro mě trochu nejistě, ale že to uteklo. A koukám, zatím tu jsou dvě holčičky, to je krásný. A jaké to je být maminkami a mít ty krásné broučky doma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, 3.6.2010 v 17.36h. se nám narodila dcerka Gábinka - 3070g a 49cm. Je moc hodná a šikovná :-) . Pavlí, pocit je to krásný, pořád na malou koukám a nemůžu se vynadívat. Dnes jsme byli poprvé venku na procházce vyzkoušet kočárek ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Katí a vidělas, že jsem ti tu psala 3.6. ráno, že to může být každou chvíli??? :-D Jinak Gábinka je moc hezká, líbí se mi ty tmavý vlásky, asi bude po taťkovi, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne, Pavlí, v den porodu jsem na beremku nebyla - celkově na počítači jsem nebyla, už byly jiné starosti ;-) . Děkuju za pochvalu Gábinky, dělá nám radost. Vlásky má určitě po taťkovi :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, já myslela teď dodatečně :-) je mi jasné, že 3. už ne, ale že jsem se skoro trefila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky. Kači jé super malá už je na světě x-) no ta největší gratulace, at´je zdravá, spokojená a dělá Vám jen samou radost 8-) jinak my máme po delší době vystoupení, pavli a to v místě Vaší svatby :-) - v sobotu na Bernardu - to bude zas ostuda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, dneska je to přesně týden, co jsme odjeli do porodnice a ještě nevěděli, že na nás Gábinka vykoukne tak brzy. To už se maličká drala na svět ;-) . brum - díky.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem po dlouhé době nakoukla a vidím, že sem vůbec nechodíte :-| Kačenko, Peťulko moc gratuluju k krásným holčičkám, ať vám dělají jen samou radost. :-) .....jinak nám je dost smutno....asi to nevíte, ale s naší Sofinkou to nedopadlo dobře :-( , nějak špatně se povrtila u mě v bříšku, přiškrtila si pupečníkovou šňůru a už se nedalo nic dělat, 12. května jsem rodila mrtvou holčičku, bylo to dost hrozný a vzpamatovávám se z toho do teď :-( :-( :-( ;-( ale čas snad všechno spraví a bude zase líp ;-)
Odpovědět
;-( .... Martinko, co na to říct???? Je mi to hrozně moc líto! Přeju Ti hlavně hodně štěstí do budoucna a ať Ti čas zahojí všechny rány. Určitě bude líp, neboj! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martinko, já jsem se to doslechla z koníku a nemohla jsem tomu uvěřit. Strašně moc mi to mrzí, hodně jsem na tebe myslela a nedovedu si představit, co prožíváte. Přeju ti ať to brzy přebolí, i když to asi v tobě zůstane navždy a držim palečky, ať se štěstí brzy vrátí, moc vám to přeju.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, je mi moc líto, co se stalo.. slyšela jsem to pak z více stran, jaká strašná věc Vás potkala, Varsko je malý :-( měla jsem zrovna malou krátce u sebe a pěkně jsem to ořvala.. budu držet palce, ať to spolu s manželem překonáte.. ale jsme rádi, že ses tu zas ukázala x-) Jinak jsme s Pavlou a Káťou na tý "přiblblý"sociální síti ;-) tak kdo chcete, přidejte se k nám.. je fakt, že se nám to tady nějak pozastavilo =-) Leni, napiš mi tvůj mail, třeba do práce - už si ho nepamatuju, to víš, pár měsíců tam nejsem.. ;-) jak se máte, co plány, vycházejí? x-)
Odpovědět
Ahoj Péťo, e-mail Ti pošlu přes IP. U nás zatím nic novýho, snažíme se teprve třetí měsíc, takže ještě moc neplašim, že se zatim nezadařilo. Ale je to hrůza jak ten čas letí. Je to nedávno, co ses tu poprvé pochlubila se "sladkým tajemstvím" a teď už máš doma skoro tříměsíční princeznu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, děkuji za podporu, už je to pomalinku lepší... Pavlí: a co Vy a mimísek....ještě se nezadařilo?.....nebo už něco a jenom já to nevim :-) ;-) Peťulko: kolik už vážíte, měříte a jak to vůbec holky spolu zvládáte?....jinak já nejsem příznivcem facebooků a podobných kravinek (až na beremko a koníka :-D ) takže se asi nepřidám :-| Leni: držim palečky ať Vám to brzy klapne a máte mimíska A co vůbec Kačenka, jak se mají holky.....víte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, nám se podruhé už zadařilo, jen mi nepřišlo vhodný se tím chlubit. A taky si uvědomuju, že nemůžu říct, mám za sebou 3. měsíc hurá, už se nic nestane, obavy mám furt. Jsem teď 14. týden, vychází nám to na únor. Kačka se má s malou dobře, psala jsem si teď s ní chvíli přes IP ohledně mrňousků a sleduji na FB fotečky, Gábinka je moc krásné miminko, samozřejmě i Peti Eliška.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martinko, vítám tě opět mezi námi. Je mi hrozně moc líto, co se ti přihodilo! Taky jsem něco zaslechla, ale pořád jsem tomu nějak nechtěla věřit. Přeju ti, vlastně vám oboum, abyste to překonali co nejdříve. Děkuju za optání, máme se moc dobře. Hrozně rychle to utíká a ani se mi nechce věřit, že je malé už přes dva měsíce. Ještě nedávno jsem měla bříško :-). Jestli bys chtěla vidět fotečky, tak mrkni na koníka nebo mi pošli mailík a já ti určitě nějaké pošlu. Jsem moc ráda, že jsi se ozvala!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí moc gratuluju x-) to je super zprávička :-) x-) bude to v pořádku, neboj.....člověk si to nesmí připouštět. A jak jsi Pavlí spokojená s doktorem Martykánem? Kačenko: Gábinka je nádherná, na fotečky už jsem jukla...... jsem ráda, že se vám dobře daří :-) jinak nám už je líp a časem bude ještě líp.....byl to hrozný šok, rána z čistýho nebe, vůbec jsem nechápala, jak se to mohlo takhle rychle seběhnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, ani ti nechci psát, že tě chápu, protože si to opravdu neumím ani představit. Muselo to být opravdu hrozné a z celého srdce ti přeju, ať ta bolest brzy přebolí. Je mi jasné, že to bude dlouho trvat se smířit s takovou tragédií, ale bohužel vám nic jiného nezbyde. Moc držím palce. Díky za pochvalu Gábinky, je opravdu úžasná :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Marti děkuji. No Martykán docela dobrý, vůbec mi nepřijde, že je to chlap ;-) jak jsem měla obavy, že budu chodit k chlapovi, akorát jsem čekala jak tedy bude vypadat, když všichni o něm mluvili, jakej je to fešák, tak pro mě zklamání, jako na mně působí jako normál sympatickej chlap, ale ne takovej fešák ;-) . Ale co se týče vyšetření přístupu, tak určo lepší než má předchozí dr. Taky mě mile překvapilo, že jsem neplatila žádnej vstupní poplatek ani za fotku, i když od něj mám zatím jen jednu. Tak zatím nelituju, že jsem přešla a doufám, že nebudu, furt na něj slyšim chválu od dalších lidí. To věřim, že to musel být strašný šok, pamatuji si, jak si to tu radostně oznamovala a moc jsi se těšila. Bůhví, proč se takové věci stávají, mě by to nenapadlo ani ve snu, že se to může stát. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už asi toto smutné téma uzavřeme, nezlob se, já osobně ti to Martinko nechci připomínat víc a víc. Pokud bys měla zájem o tom mluvit, jsem ti k dispozici osobně, ale nechci v tobě dál a dál prohlubovat smutné vzpomínky. Co relaxační studio? Nemáš tam ještě nějaké aktivity? Pavlí, budu moc držet palečky, ať jste zdravý. Buď na sebe opatrná a všechno bude v pořádku, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí: IP Kačenko: přesně tak, nemá cenu to dál rozebírat, stalo se a vrátit se to už nedá, navíc všechno zlý je pro něco dobrý a nás s manželem to strašně moc semklo dohromady a myslim, že jsme si oba hodně věcí uvědomili. Já doufám, že se k vám brzy přidám jako těhulka a budeme mít taky malýho mimíska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V nouzi poznáš přítele ;-) . Je fajn, že se k tomu manžel takhle postavil a se vším ti pomohl. Budeme se těšit, až se k nám přidáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, máš odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko: v relaxačním studiu mám aktivity, od září povedu orientální tanečky s holčičkama......už se na to moc těšim ;-) :-) koukám, že se informace šíří rychle :-) a taky tančim tanečky pro dospělé, ale ty nevedu, to si jen tak tančíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen mě to napadlo, viděla jsem video ze svatby Jany, tam jsi byla, taky jsem tě viděla na spoustě fotek z orientálních tanců, tak jsem si říkala, že jste se asi dost skamarádily a že tě to oslovilo. Chtěly jsme s Gábinkou od září chodit na Hrátky s batolátky, ale bohužel je plno :-| , tak třeba další kurz.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesněji - Hrátky pro nejmenší :-D . Batolátko ještě nejsme ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?