Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si zase říkám, že banální věc by měl rozpoznat běžný oční lékař. Nejhorší je, že ho nemám ozkoušenýho, protože jsem byla u něj podruhý, předtím jsem chodila k jedný, ke který už nejdu, protože ta zase řešila zánět tak, že mi zvýšila dioptrie o dvě čísla, který jsem vůbec neměla. Někdo říká, že ten, co sem byla u něj ráno je dobrej, někdo zase opak a že bych měla i jít jinam, ale dnes už se mi nikam nechce, je blbý, že zrovna jedem pryč
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, je to zrovna blbě načasovaný :-( . Pokud najdeš jinou kliniku v Pze, kde to dělají, tak bych si fakt zašla do té původní, kde ti tu operaci dělali a vyžádala si kartu, kde bude vše popsané - jak tady radila už Kon. Odborníci se musí v těch výrazech přeci orientovat stejně. Při představě, že budete na dovolený a ty ani pořádně neuvidíš.... No, nic přijemného. Jestli jsi s tím očařem, ke kterému chodíš nikdy neměla problém a myslíš si, že by měl být dobrý, tak bude dobrý. Vždycky se najde doktor, o kterém bude někdo říkat, že je dobrý, ale také naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
právě, že nechodila, prvně v úterý, když to začlo o tý původní jsem psala viz výše a nebyla u ní dva roky a a ni nechci
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že jsi přešla od ní k němu a k tomu že chodíš pravidelně, tak to je pak jiné.... Fakt nevím Pají. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Martinka se nám zítra vdáváááááá :-D . Hezky si to užijte a já příjdu ;-) . Pavlí - držím palce, ať se ti to nějak vyřeší a snad si aspoň trošku užiješ dovku.
Odpovědět
Tak za chvíli běžím do práce, nemám ráda festival, ale snad bude klid....Marti držím ti palečky, ať se pořádně vyspíš na zítřejší den D a hlavně ať všechno klapne....až budu zítra usínat po noční budu na tebe myslet....hodně štěstí.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak balíme balíme, snad nic nezapomenem. Tomáš mě nutí, že se v pondělí stavíme v Budějovicích, je tam taky to Lexum, kam jsem objednaná, ale v Praze, nevim, myslim, že mě bez objednání nevemou. Ale asi to opravdu vypadá na toto, teď když zavřu pravý oko tak na tom levým uprostřed vidím šedivý flek :-( jen mi prostě přide neuvěřitelný takový čekací doby. Na Martinku taky budem myslet a Kačí ty nám pak povíš možná dřív než ona, jak to vypadalo a jak jí to slušelo, snad bude tepleji než ted venku, byla mi docela zima. Hlavně, snad už si vybrala všechny nepříjemnosti a nic nečekaného se nestane a užije si nádherný den D.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, držim palce, ať se to na dovče nehorší.. třeba ti to v těch Budějkách omrknou, když řekneš, že jsi na dovče a chceš mít trochu klid.. Jinak říkají, že v Sokolovský nemocnici je výborný oční oddělení (asi jako jedno z mála tam), mají prej nějaký extra přístroje.. Psalas o tom Poříčí, já tam kolem jezdila taky vlakem i busem tři roky do školy do Sok., dřív to bylo takový nic moc, ale je pravda, že to dost za tu dobu vyšvihli :-) Verunko, tak to je shoda jmen... on ten profesor Mňuk učil tenkrát v Sok. na gymplu fyziku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, o Sokolovu jsem slyšela, ale nevím, jestli tam provádí zrovna toto vyšetření. Asi to zkusim, ale až se vrátíme nebo uvidim, jestli se dostanu v těch Budějkách, jinak venku nosim sluneční brýle, i když nesvítí a je to lepší, když je sundám, tak mám nejprve černější vidění a trochu se motá hlava.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Pavlí - pokud možno hezkou dovolenou a v Budějkách se stavte. Aspoň, kdyby se na tebe koukli. Pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu na to......už to začíná, za chvilku kadeřnice, líčení a ve 14:00 hod do toho vlítnem :-D moc se těšim.....holky držte palečky ať aspoň moc nezmokneme, když je takhle ;-) .....pa pa
Odpovědět
Marti, odpoledne už by pršet nemělo, tak Ti moc přeju, ať to vyjde. Užij si svůj den se vším všudy. Hodně štěstí!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravim z jihu Čech z vesničky Chlumec :-) před chvilkou jsme dorazili, jsme ubytovaní, je to tu útulné, pěkné, vše co potřebujem a dokonce super signál na net ;-) Cesta byla v poho, mraky jsou, ale neprší, je chladno. Cestou jsme se stavili u Sušice, odkud máme Tobíka, tak se byl podívat na svou psí maminku, která čeká nová štěňátka, ještě, že už je neměla, protože by Tom otravoval a chtěl další :-D Jinak do Č. Krumlova to máme ani ne 10 km a vidíme Kleť, Temelín i Budějky. ;-) Jinak právě teď se ze slečny Martinky stává paní Martinka, tak doufám, že neleje, a že si to krásně užije a že je určitě v těch šatečkách nádherná nevěsta, už se těším na fotky.
Odpovědět
Pavlí užijte si hezku dovolenou :-) No Marti vítej mezi námi vdanými
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se holky právě vrátila z obřadu ;-) . Martinka už je vdaná paní a byla holky FAKT NÁDHERNÁ :-) , vážně jí to mooooc slušelo. Měli to krásné a co se týče počasí - bylo pod mrakem, ale nebyla taková zima, takže si myslím, že se to dalo. Kostel měli krásně vyzdobený a i ženichovi to moc slušelo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty rozkošné družičky :-) . Pavlí, to je dobře, že dovolená vám hezky začala, tak přeju hezkou dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak to se už těším na fotky, aspoň že už není taková zima jako ráno, ani jsem nevěděla, že to maj až takhle odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, měli to od 14h. :-) .
Odpovědět
Ty jo to muselo být parádní.....takže i snad ty nezdary hodila Marťa malinko za hlavu a teď si to užívá..... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, vypadala uvolněně, spokojeně, takže si myslím, že si ani nevzpomněla ;-) .
Odpovědět
To je dobře... jinak dnes jsem dostala info, že teta má pro mě nafocených cca 1100 fotek, tak sem zvědavá-teď je různě upravuje a vybírá ty nejlepší....jak se těším až si je vyzvednu :-)
Odpovědět
Ahojda: Taky sem na Martinku myslela, zase trošku smůla s počasím, ale určitě si to krásně užili a užijí. Nám se dnes podařilo sehnat novou restauraci, vzhledem k tomu jak nás majitel té původní chtěl natáhnout. Všem Nejdecký nevěstám varování- s velkým obloukem se vyhněte penzionu Schwarz Nové Hamry!!!!!!!!!!!Jen za oběd si napočítal 750 Kč na osobu a celkovou sumu jen za jídlo 1150 K4 ]-(
Odpovědět
Objevili jsme nový penzionek- Kukačka v Tisové. Teď jsme se odtamtud vrátili. Příjemný majitel, se vším nám poradil. No a hlavně ty ceny- oběd a raut nás vyjde 450-500/osobu ( no a to tam máme věcičky jako rostbeef, mořské plody, capresse). No a skvělé je, že zaplatíme jen snědené jídlo. Ubytování taky levnější, velký sál i s pódiem pro kapelu, Výzdobu udělá v pátek sám podle mého návrhu, prý já budu mít jiné starosti a mělo by to být překvapení. No zlatíčko, já mám takovou radost
Odpovědět
Konvali to je hrozná suma, tak snad nová restaurace na 100% vyhoví dle vašich představ a přání
Odpovědět
Právě že to vypadá, že naše přání předčí. Mám fakt radost Včera jsme byli na koncertu Nohavici, no je úžasný, hrál bez přestávky 2 hodiny a čtvrt. Sice pršelo, ale bylo natřískáno a to hrál až od 22:00. Dnes se zase večer vydáváme na closing párty Karlovarského festivalu do Puppu, to bude zase luxus- obrovské čokofontány, fontány se šmapaňským, sushi....To si zas napereme bříška x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to naštěstí taky nazdobí v restauračce podle našich představ, takže to je fajn ;-) . To je teda síla ta cena za oběd ]-(
Odpovědět
No četla jsem teď na netu- ty dobroty co tam budou....je fajn, že máš takovou radost
Odpovědět
No katastrofa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak to se hezky napapkáte :-) .
Odpovědět
No možná až přepapkáme x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?