Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo budu. asi do dvou, pak chci na chvilku na fesťák aspoň se pomrknout k Thermalu a maj tam dobrý Frappé, pak jedem do Chodova popřát švagrový k narozkám, chcem se tam vykoupat :-D nám furt neteče ta teplá, ne že bychom se nemyli :-D , ale přeci jen je to nepříjemný ohřívat vodu a lejt do lavoru, nemluvě o mytí hlavy, tak proč nevyužít nabídky, že :-) A dokonce to vypadá nadějně s počasím, od neděle má být dost hezky, tak snad bude lejt minimálně
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, odstávku vody bohužel znám :-| , čeká nás poslední týden v červenci :-( . Tak to chjo, já jenom, abych ti kdyžtak popřála hezkou dovku už teď, ale takhle si to nechám na zítřek :-) . Jdeš zítra ještě s tím okem?
Odpovědět
Profilova fotka
no je to trochu lepší, když se dívám oběma, tak snad i zítra bude už znát změna, i když furt je rozmazané vidění, uvidim. Na to, že furt brejlim do počítače ;-) doktor řekl, že to musim vybrat do konce, a jsem tak v půlce těch kapek 3x denně, mě nenapadlo se ptát, za jak dlouho poznám zlepšení
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou a pa zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, fotky jsou opravdu moc hezký, konečně jste se dočkali po tom nahánění, co :-p nakonec to dopadlo dobře a neblázni, žádný opakovaný focení se konat nemusí, ani jsem netušila, že je v Poříčí tak hezky ;-) ať se vyvede dovča, na jihu je moc hezky, kolikrát chceme jet někam jinam a nakonec skončíme v jižních Čechách.. Verunko, Vám to taky sekne, k tobě ta jemná růžová prostě padne jak vyšitá ;-) nemá tvůj manžel náhodou v rodině učitele? jednoho stejnýho jména jsem jednou měla na fyziku.. Marti, co u Vás, nervy pracujou? je to blázinec, ale za chvíli to finišuje, bude to určitě v pohodě :-) představ si, že jsme se dnes v práci bavili co kdo o víkendu a z kolegy(Míra z Rotavy) vypadlo, že jdou na svatbu někam do Varů tam nahoru.. nemohl si vzpomenout, jak se to jmenuje, tak mě napadl Versaille, taky jsem si hned vzpomněla na tvojí svatbu.. no a že prej je to ono - jak je ten svět malej ;-) tak držim palce, ať to všechno klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pugie, jojo Poříčí je docela hezká obec a když jsem viděla na fotce ten úřad (zámeček) tak se mi to hned líbilo, ale stejně jsme prvně uvažovali o jiných místech a nakonec skončili tam. Co by náctiletá studentka jsem často jezdila vlakem z Varů na Sokolov a Cheb a z vlaku se dívala dolu do údolí do Královského Poříčí a i na tu zahradu jsem musela vidět, ale nepamatuji si ji konkrétně a v životě by mi tehdá nenapadlo, že se tam jednou budu vdávat :-D Martinka už to má za pár, tak ať se jí to vydaří a co chybí, ať se ještě podaří sehnat, hlavně doufám, že má ten prstýnek! Tak jinak holky dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už z toho nemůžu spát.....už zítra!!!!! Prstýnek mi prostě nebyl souzenej, dneska se našel na poště vykradenej balík bez mého prstýnku :-( .....Přítel byl dneska v Brně pro dekorace do kostela a přivezl mi jinej, kterej mi vypůjčily a tamten mi vyrobí znova.....ach jo :-S Přidávám ještě poslední fotečky z příprav, docela jsem si v posledních dnech mákla, ale snad to bude stát za to...už i tombola je připravená....máme i pár lehtivých cen, tak doufám, že si je nevylosují třeba babičky :-D Pugie: svět je malej :-D nervy už to nestíhají pobírat, takže dobrý :-) Dneska jsem si holky koupila bižu k šatům, nakonec štrasovej náhrdelník, naušničky i náramek a je to nádhera:-) je to hrozně jemňoulinký a to jsem původně krom naušnic nic nechtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám Marti jak pěkně ponocuješ :-D s tím prstýnkem je mi líto, to jsem něco takového tedy nečekala!!! Ale aspoň, že je nějaké řešení, ale asi to mrzí, viď? Máš moc pěkně udělaný ty nehtíky, a bižu asi už uvidíme na komplet nevěstě, tak se těším, notebook berem na dovču, takže jestli budou nějaké první fotečky, tak se těším. Tak hodně štěstí a krásný den bez stresů, komplikací a hlavně bez deště!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí.....děkuji.....užijte si svatební cestu x-) Už ten prstýnek moc neřešim, akorát nebudu mít prstýnkovou fotku????....nebo nevim, ten co mám náhradní neniošklivej, je ale s modrym topasem a modrá mi moc nejde pod nos, ale nedá se s tim nic dělat..........všivhni pro to aby byl udělali maximum....bohužel to nedopadlo :-| Kačí: my se zítra uvidíme?.....platí to? :-)
Odpovědět
Marti: Tak ještě ten dnešní stres vydrž, bude to stát určitě za to. Víno vypadá moc hezky. Ten prstýnek mě mrzí, ale hlavně že ti ho dodají aspoň potom. No a prstýnkovou fotku si určitě nech udělat. Kdyby se ti opravdu ta modrá na fotce nelíbila, není problém z toho udělat ve Photoshopu růžovou. Tak zítra už žádný stres, zaúkoluj všechny ostatní, nech se rozmazlovat a užijte si to x-)
Odpovědět
Pavlí: hezkou svatební cestu. Snad budete mít hezké počasí a vyjdou vám všechny výlety. My měli jet na víkend na Šumavu, ale nakonec budeme ve Varech. Jdeme na closing party festivalu a už teď se moc těšíme na všechny ty dobrůtky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Martinko to je teda fakt pech. S tím prstýnkem jsi měla problémy od začátku8-( . Jasně, určitě na obřad přijdu, nenechám si to ujít. Moc ráda tě uvidím na vlastní oči a moc ráda vám popřeju osobně vše nejlepší do společného života :-) . Ikdyž byla cesta příprav trošku trnitá, tak věř, že výsledek bude stát za to a vše se vydaří podle nejtajnějších představ. Zítra se vdáváš, tak zkus všechny starosti hodit za hlavu a ten den si užijte. Pavlí, dneska oko lepší? Jdeš ještě před dovkou k očnímu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kačí, oko blbý... :-( šla jsem tam, není to žádný zánět, ale prý se mi edchlypuje něco vzadu za okem... ve zprávě je ablace sklivce... že mám na konzultaci do Prahy do Lexumu, kde mi dělali operaci, že krom rozmazání vidim ve středu oka šedě. Že se to může stát bez ohledu na operaci a když jsem se ptala, jestli se s tím dá něco dělat, tak řekl, že jo, ale neřekl nic konkrétního. :-( Já to prostě říkám furt,po svatbě se mi vše začla sr...t, s prominutím, ale je to tak. Vztah naštěstí drží pevně, ale to vše okolo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem hledala na netu, psali, když se to neléčí, že to vede k sleposti a řeší se to operací 15-30 min :-| a volala jsem se objednat a až 20.8!!!!!!!!!!!! :-| že dřív nemaj jeden doktor, to budu celou dobu chodit poloslepá???
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je blbý :-( , tak to si co nejdřív zajeď do Prahy na to vyšetření, ať víš přesně co s tím máš a jak to máš léčit :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
A, mezitím jsi mi odepsala, že sis už volala na objednání - správně. A není třebas možnost, že se něco uvolní dřív?
Odpovědět
Profilova fotka
není, že prý by ráda, ale že má jednoho doktora...
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
Pavlí: tak to mě mrzí :-( Hlavně že jsi tam zašla a začne se to konečně řešit. V Praze jsou i jiné oční kliniky, třeba by byl někde dřívější termín
Odpovědět
Profilova fotka
Zase asi to chce na stejném místě, kde byla na operaci. Nebo myslíš, že to neva, když půjde na jinou?
Odpovědět
Napíšu za chvíli, jdu se mrknout do svých poznámek z vejšky na ablaci sklivce, jestli jsme to vůbec brali :-S . Ale na té původní klinice bych si pak vyžádala zprávu a pak není problém provést zákrok na klinice jiné
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za snahu pomoci, já jen si říkám, jestli třeba mám opravdu toto, abych neměla něco jiného, čekala zbytečně na toto vyšetření a zanedbala něco jiného, Konvali, kdybys měla třeba popsané přesné příznaky. Nevim, je blbý, že je pátek už dost hodin, zítra jedem, jestli zkusit k jinému očaři, jestli by měl stejný závěr.
Odpovědět
Pavlí, tak jsem bohužel nic nenašla. potřebovala bych kdyžtak něco víc z té zprávy. Jestli máš chvíli, tak do IP
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ti to písla, co tam mám, jestli něco budeš z toho vědět? :-( přes jaký obor vůbec jsi?
Odpovědět
Pavlí to mě mrzí , že máš takové problémy......Marti s tím prstýnkem to je zlý, ale nenech si tím zkazit svatební den....budeš mít vedle sebe muže, se kterých chceš být, kterýho miluješ, takže prstýnek je maličkost i když chápu že to mrzí, protože k tomu patří......
Odpovědět
Ahoj holky Teda Pavlí, tebe snad někdo uřknul, to snad není možný :-( Ach jo, co na to říct....mrzí mě, že furt prožíváš samý stresy... Jinak Martí, nebuď z toho prstýnku smutná. Mysli na to, že si zítra bereš toho nejlepšího chlapa na světě. A při prstýnkování budeš šťástná, že ti to bude v tu chvíli jedno, jestli dostaneš kroužek pro holuba nebo něco jinýho.. ;-) Pugie, nemá v rodině učitele :-N ale už mi to říkal kámarád, že se tak jmenuje jeden profesor v Plzni. Vzpomínám si, že tak rok, dva byl ve zprávách kluk, jménem Tomáš Mňuk s nejdelším jazykem, tak na to nevěřícně koukám a hned volám Tomovi jestli na to kouká. Jasně, že si z nás pak známí dělali chvíli srandu. Májí hezká fotečka, snad ji nesmažou
Odpovědět
Profilova fotka
já vůbec nevim, jak mám v pohodě jet na dovku a nemyslet na to, jak mi všichni radí, když to vnímám každým pohledem, že na to oko blbě vidim a ve středu vidim rozmázlejší šedý flek :-S a hlavně to úděsné dlouhé čekání na vyšetření. Už jsem i četla, že jestli budu muset na operaci, tak potom nemůžu ani rodit přirozeně, ale císařem
Odpovědět
Tak ten porod mi příjde ještě jako "maličkost", hlavně abys neměla něco vážnýho, každopádně to musí být děsně nepříjemný, to věřim :-( Hlavně je těžký na to nemyslet, když to vlastně pořád vidíš. Mi neříkej, že tu operaci dělají na jediný klinice v ČR? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi ne, ale jde o to, že tam mají můj komplet průběh tý operace na odstranění dioptrií a to možná k tomu potřebují znát. Samozřejmě si vyhledávám a narazila jsem na operaci, kde popisujou, že se udělají díry do oka a tam se sunou přístroje, protože je to za okem ne zpředu, to ten laser byl proti tomu hračka. Nejhorší je, že nevim, jestli to bude nutný, ale čekat tak dlouho, vlastně skoro na konec prázdnin je děsivý. ]-( Nemůžu ani najít kde ještě jinde to třeba dělají
Odpovědět
Jo tak to jo, to asi potřebujou. Být tebou tak další informace neshánim, budeš akorát víc ve stresu, mi stačí, co tu čtu o tý operaci. Je to těžký, ale nevědomost je někdy o něco lepší. Třeba to tak "horký" nakonec nebude a bude to jen "něco" banálního :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?