Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
jejda Vladi, a nechceš mi udělat kurz, jak z tama něco objednat??? možná bych ty státnice pořešila přes tohle, pač už nebudu mít kdy se jít dívat po oblečení :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. taky bych se Vladi na ten kurz přihlásili :-D
Odpovědět
http://www.aukro.cz/show_user_auction... HOlky, posílám odkaz na ty stránky, ze kterých si objednávám oblečení. Je to přes Aukro, takže nevím, jaké máte zkušenosti s objednáváním věcí přes aukro - já třeba zase mám problém se zorientovat na www.mimibazar.cz - tam je taky dost dobrých věcí, ale mě tento portál nevyhovuje, takže objednávám hlavně přes aukro... Zatím mi balík nedorazil, ale stejně v tomto počasí půjdu oblečená tepleji než jsem měla v plánu...zima je tam jako sfiňa... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( A když slyším od spolužaček, jak bojují s velkou vodou a jsou odříznuté od světa, tak si říkám, jestli to vůbec ve čtvrtek klapne a na ty státnice se dostanu, když Přerov bojuje s velkou vodou a na Olomoucku to taky není žádná sláva.... :-S ]-(
Odpovědět
vladi, radši si tam zavolej, jak se situace má a co máš děla v případě, že bys fakt nedocestovala ;-) jinak - nějaký postup, jak to z toho objednat případně na co si dát pozor??? a kdy jsi balík objednávala? aby mi to vůbec do těch státnic přišlo, jestli něco vyberu :-D
Odpovědět
Jani, zítra to pořešíme co s tou školou -zatím platí, že státnice jsou... ;-) Jinak k tomu aukru - musíš být zaregistrovaná! Na těchto stránkách se oblečení většinou kupuje přes KUP TED (nedražíš), když si něco vybereš, tak to zaplatíš - na email ti dojde potvrzovací email s pokyny k platbě. Po přičtení částky na jejich účet do 3 dnů odesílají balík - jde to z Thajska, tak musíš počítat takových 10 dnů než to dorazí sem. Já jsem s nima neměla žádný problém, nikdy se mi nestalo, že by mi balík nepřišel atd...A co vím, tak z tama objednávly i Markétka s Helčou ;-)
Odpovědět
vladi, děkuju... a jak je to s tou velikostí toho oblečení... pač když je tam ten rozměr třeba v pase 35-40, tak já se blížím spíš té horní hranici a nejsem si jistá, jestli to už třeba není moc :-/ no uvidíme, uvidíme... já s aukrem moc zkušeností nemám, ale někdy začít musím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je pár dalších fotek,kdo chcete mrknout ;-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/doo...
Odpovědět
Katy, malý roste do krásy. Jednou od něj budeš muset odhánět ženské klackem :-D
Odpovědět
čau kočky. Vladi, jen info - kdyby ti to nestihlo dojít, dej vědět, vestičku jsem si přivezla minulý týden z Brna ke kalhotům :-D Tady fakt najdeš vše, stačí říct. I z těch třiceti párů bot bys určitě něco vybrala, kdyby bylo nejhůř :-D Ty tyčinky a františky z Thajska jsem dostala, přivezený suvenýr Katy, malý je slaďoch!!!! Kdy přijímáte návštěvy? x-) Jak to vlastně berou kluci, že mají tak mrňavého brášku? Budou balit baby na kočárek? :-D
Odpovědět
Ahoj holkyyy. Katy teda malý roste jak z vody, je milenýýý, a teda úplně se mění...mooc hezké dětátko máte. Taky chci už mimi u sebe, už mě to jaksi zmáhá :-| , a to mám ještě 56 dní před sebou :-D Už si říkám, aby to malé bylo venku :-D Vladi tak ty teď drtíš na ty státnice, co? NO dnes jsem tě ani tobě podobnou pani či slečnu neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za pochvalu. Jani,já ho asi žádné ženské nedám :-D Heli,no kdykoliv. Dojdeš na kávičku? Můžet přijít všechny. Moc ráda vás uvidím. Sylvi,buď ráda,že máš mimi v břůšku. To,že tě to teď zmáhá,si jen myslíš. Bude hůř,kotě. Odpočívej,co můžeš. I když,já jsem taky chtěla,aby to už bylo. A všichni mi radili,odpočívej...a já můra jsem neposlechla.... :-D Vladi,kdy to děláš? Kdy máme držet všecky palečky?
Odpovědět
Katy, neříkej dvakrát, jinak nás tam máš všechny hned nasáčkované :-D Sylvi, teď ty dva týdny už nějak přelouskáš a pak už si jen vyhodíš nožky a budeš dovolenkovat :-) jestli to teda aspoň trochu půjde :-) nám v nedělu známý dovezl živého kapra, tak jsme ho včera měli na večeřu a moc jsme si pošmákli. dělali jsem k tomu křenovou šlehačku ze šlehačky, která nešla vyšlehat.. těžká improvizace :-D a vzduchem létalo kde co, pač když si koupíte šlehačku ke šlehání a nejde ušlehat, tak už je to na pováženou :-/
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, tak můj big day je už zítra - jdu na obhajobu diplomky a pak na státnice z pedagogiky a psychologie. Už mám bobky všude, jsem vystresovaná až hrůza a už to chci mít za sebou ať to dopadne jakkoliv. Zítřkem mi to však nekončí, páč mě ještě čekají druhé státnice 2.června a to z práva a sociálky, které jsem ještě neviděla, takže maraton učení nekončí ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Ale děkuji za držení palečků .........budu ráda.... :-) ;-) Jani- tak už máš vybráno hadříky? Katy- no malej je fakt slaďučký, se ti ani nedivím, že budeš všechny ženské odhánět :-D , já bych si ho taky hýčkala.
Odpovědět
Heli - jsi hrozně moooooc hodná, dneska čekám poštu. I když asi přehodnotím to oblečení, protože je tam zima jako sfiňa a asi si vezmu nějaký svetřík, protože jsem zmrzlotina zmrzlá :-) Kalhoty už mám, takže aspoň něco se mi podařilo splašit. Ani botičky, které jsem si koupila, si nemůžu vzít, protože prostě do tohoto počasí prostě nejsou vhodné....no kdo taky mohl počítat, že 20.května bude venku pomalu 10 stupňů, že ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Katy no vím, že to sranda nebude, to vstávání k mimi a tak...krmení, chování, uspávání...no bude to mazec, ty už jsi teď zaučená a s malým i celkem sladěná, že x-) Jen už si připadám jak velryba, tak není o co stát :-D , já si vzpomínám, jak jsi ty počítala dny, kdy už to bude...to mi říká každý, ať jsem ráda, že je mimi ještě v břůšu :-D Vladi, teda tento rok máš náročný, ale zasej až to bude za tebou, bude to super! A budeš mít volno a dovolenku a bude líp. Jen to musíš překonat. ;-) To počasí se ti nedivim, že jsi naštvana, když jsi měla oblečení už nachystané a teď taková zrada... Jani máš recht, jen vydržet :o) a ty jsi tak vyvářela, jo? My jsme taky nedávno měli kapříka, toho mám ráda. Jen místo té křenové šlehačky jsme měli br. kašu :-D
Odpovědět
JInak u nás už před 6 ráno řemeslníci a už se maká o 106, tak snad udělají zase kus práce, ale jde jim to dobře, pořád si říkám, že do 3 týdnů by to mohlo být... :-) Ať se malé narodí to pěkného nového....hlavně, ať já vydržím pohromadě teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,vydržíš. ;-)
Odpovědět
Vladi, dneska jsem objednala a zaplatila, tak snad to všechno dojde v pořádku :-) tam se ta nabídka toho oblečení mění? jsem se dívala, že je tam uvedené, kolik dní to platí a tak? sylvi, to 3 týdnu to máte určo hotové. jestli vám to dělají řemeslníci, tak jim to půjde od ruky. My si předělávali ložnici sami a měli ji za 2 dny hotovou, ale mákli jsme si ;-) a to jsme dělali novou příčku a novou elektriku, pak jsme malovali a udělali nám podlahu a dovezli a sestavili skříň... za 4 dny hotové. kolik předěláváte místností?
Odpovědět
Katy, jestli ti to bude vyhovovat některý víkend, tak se zastavím moc ráda, mrknout na vás ;-) ve všední jsem doma až kolem šesté a to už je pozdě na takového malého cvrčka. Vladi, držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,my můžem i po té šesté. O víkendu jsme většinou u našich. Budeme se těšit. Hůráááá.
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,taky držíme všechny palce. ;-)
Odpovědět
Jani - já na ty hadříky koukám každý týden - nabídka se tam průběžně mění a vždy mě tam něco zaujme. Některé věci jsou tam uvedené jen ty dny a pak se tam třeba hodně dlouho neobjeví, proto to sleduji fakt hodně pravidelně :-D Heli, Katy - děkuji moc za morální podporu - zítra dám vědět, jak jsem to zvládla ;-)
Odpovědět
Vladi, zitra na tebe budu myslet... ale já mám zitra zkoušku a zvládneme to obě dvě :-) síla pozitivního myšlení to zařídí :-P :-D hodně stěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,tak budeme držet palce dvakrát. Snad nám nezmodrají. :-D
Odpovědět
Katy, u mě to není nic až tak důležitého... ve srovnání s Vlaďkou je to naprosto zanedbatelné ;-) ale je fakt, že ji potřebuju udělat, to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak pokojíček je dodělaný, taška do porodnice sbalená a už jen čekat...................... :-p Vladi- držím pěsti a hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Vladi, moc moc na tebe myslím a držím pěsti!!!! zvládneš to, jsi šikovná holka :-)
Odpovědět
Vladi taky moc držím pěsti, to zmákneš jsi šikulkaa ;-) Holky no děláme novou kupelku, elektrika, voda, plyn v nové místnosti místo půdy, kde není ani strop :o) jen trámy, a pak jen vymalují a mělo by být hotovo. Ale jde jim to rychle, elektrika, topení je udělané, no jsou to 3 místnosti + kupelka kompletně nová se vším. Ale včera už chtěli vědět i jaký chcem koberec, a jak vymalovat...tak to asi bude rychlé celkem. teda doufám. :-)
Odpovědět
Zítra mám dovolenku, tak se budu flákat a dělat dělníkům kávičku :-D a pak jdu na besedu ke kámošce :-D
Odpovědět
Ještě 4x do práce a jsem na MD ...holky to tak letíííííííí :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?