Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Tak dobře jsi vybrala, i ten žlutočerný je pěkný se divam :-) Tak tě oba hezky ukecali, jo? A kde máte kočárek teď? :-)
Odpovědět
A jak máš velkou tu korbičku? Včera jsem potkala jednu známou s X-landerem a malý se ji tam už nevejde do korbičky, tak už vytáhla sporťák, a prcek spokojený jak želva. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Josefa je v Josefově vždycky veselo, vidím to tak, ža až skončíme s chystáním zajdem do místní hospůdky :-D. To zas bude kořalková smršť...
Odpovědět
Jé i můj strýc je Josef, a že to vyšlo rovnu na pátek, to je super, no musím se za ním stavit :-D Josefov bude narvaný to je jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pořád nad bexou uvažovala a odmítala jsem se jí vzdát, ale tdy je větší korbička o 10cm a manža chtěl toto provedení a to je s bexou stejné. Kočárek zůstal na prodejně, páč tam ho mají daný na 4 kolce a já jsem si objednala 3kolku. Tak do měsíce by to mělo být. pak si ho odvezu k našim! Jéale teď si nevspomenu jestli tam Q 12 mají v bážové. Byla tam oranžová, zelená, modrá a jestli černá nebo jaká byla ta čtvrtá barva si fakt nezpomenu! promiň :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My Joséfky v rodině nevedeme :-( Ivi- ale aby jsi po tych gořalkách měla silu držet čuníka za ocásek............... tak opatrno :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani to je jedno, já kočárek kupovat ještě nebudu na to je čas :-) Ale jela bych si nějaké obhlédnout :-) Tak to je super, že jste tak spokojení, už se těším až ho uvidim :-) Takže objednací lhůta je tak měsíc zhruba, jo? NO tak to pojedu tak koncem 7. měs. si ho zamluvit. a pak si ho v koncem 8. měs. vyzvednu. :-D
Odpovědět
Ivi nebo dáš čuníkovi taky trochu kořalky než ho pichnete, ať si taky užije ještě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.Baru,jsem tadýýýýýýýýý. Chlastat se nebude :-D :-D :-D
Odpovědět
NO Katy, ale ještě zítra to mám tip jááá :-) Jak se cítíš, jde to ještě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači- tak běhat po schodech, mě můžeš umyt okna ;-) , táta to ještě pojistí a ty si dáš na véču něco s česnekem! A to by v tom byl čert, aby ten prďola nevylezl :-D Jejda já mám takový kopr, že jdu radsi uklízet! Jo a co de teda bude vařit???????????????
Odpovědět
Já jsem měla včera Blani jen brambory na čtvrtky z trouby s česnekem a zastruhané sýrem, a mléko :-D :-D A dnes nevím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Co máte v plánu na víkendik? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na 9 k mudr,tak uvidím,co mi řekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty brambory............. dala bych ci mňam mňam :-) Dnes jdu ke kamošce dopolko a odpolko nic v plánu nemám. Zítra chci jet k tomu Deichmannovi do té Břeclavi na botky pro oba a k našim. Neděla bude odpočinková, ale musím vymyslet čím nás nakrmím a to je to nejhorší! ]-(
Odpovědět
Katy tak tfuj tfuj, hodně štěstíčka, ať se to rozjede ;-)
Odpovědět
Blani, víš co je dobré? Špíz, masičko na kostičky, a sýr na plátkový na kostičky si dat, a napichat na špilku maso, sýr, maso, sýr nastřídačku a pak obalit v trojobalu a dát smažit do trouby, sýr se krásně rozteče vevnitř. Mňám a k tomu kašu, nebo brambory :-) to máme doma rádi :-D
Odpovědět
Já dnes odpolko taky asi nic nemám, ale leze na mě trošku rýma :-| Chjo, se na to vyprdnu :-D Ale neni nic hrozného zatim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta rýma chce to jarní sluníčko co se tam prodírá ;-) špíz je dobrý tip, nad tím jsem taky přemýšlela. Tak ho asi udělám, snad budou mít tady v zelenině čerstvou mladou cibolku na brambory! Po tom se můžeme utlouct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám moc typ na vaření tento víkend nedám, já to mám jednoduché. V sobotu se žere celý den, to se nevaří a v neděli čerstvé řízky s kaší :-) Sylvi, ale ten obalený špíz vůbez nezní špatně, to někdy udělám, jen to doplním o cibulku, slaninu a drůbeží játra.
Odpovědět
Ivi, joo já miluji špíz i ražničí :-D A ty budeš mít zabijačkového to je taky mňamka :-D
Odpovědět
NO nové brambory až budou a cibulka, to bude jiné vaření, co? :-) Takové voňavé, dobré. Jéé zasej jsme u toho žrádla furt :-D Velice dobré téééma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prach utřený, koupekla umytá, vysáté, zlikvidované pavučinky! Odpolko jen umyju zem. Jdu ke kamošce na kafíčko spočnout ;-)
Odpovědět
Blani se máš :-) tak si to užij, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem se vyprocházela, natrhala kočičky do vázy a jdu papat.No jsem utahaná pořádně, ale stejně se mi asi nepodaří usnout 8-(
Odpovědět
A já jsem potkala v DMku Janču, tak jsme splkli :-) Pochvalili jsme Blanči kočárek :-) Blani já usnu kdykoliv, kdekoliv :-) Jé rostou kočičky? To ani nevim, no vidiš to.
Odpovědět
Tak už jsem se rozhodla příští pátek a ten další před velikonocema si beru dovolenkuuuu :-D Blani půjdem na košt? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já skáknu do masny a do zeleniny, snad budou mít mladou cibuklu, bez ní nevařím! ;-)
Odpovědět
Blani tak co jsi nakonec ukuchtila? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?