Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,ale zase každá to máme jinak. Někdo 2x zatlačí........ Já jsem epi nechtěla. Chtěla jsem si to prožít sama, a stojí to za to. Ale ta bolest je neposatelná. A to si myslím,že nejsem žádná trasořitka a vydržím jako pes. :-)
Odpovědět
Katy, ale je super, že už jste doma, a máš malého u sebe. Já vím, každá je jiná, to je jasné, však uvidim za chvili :-D Ono to tak letííí. TO je mazec. A co říkáš na tu Kyjovskou nemocnici? Jsou tam v pohodě doktoři? Furt se rozhoduji mezi Kyjov a Břeclav. Já snad taky nejsem třasořitka :-D I když z tohoto mám respekt :-D A šla bys ještě někdy do 2. mimi? :-D Po porodu každá říká, že nééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky včera jsme se potakli s Ivkou na rozhledně :)))ale jen chviličku:/ Katy no seš dobrá :))uplně čučím:) Já co jsem slyšela tak na Kyjov jen chválu....a ikdyž jsme došli jako návštěva tak sestřičky příjemné a v pohodě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,že bych šla do druhého,kdybych ho chtěla. A na porodnici si stěžovat nemůžu. Vůbec.Doktora jsem poprvé viděla až u šití. Celou dobu se o mě starala porodní asistentka,se kterou,jak jsem zjistila,jsme chodily na stejnou základku. Akorát je o dva roky starší. Takže jsme si tykaly a bylo to super. Doktor mě pak šil asi 50 min,Véna mě dost potrhal,ale naštěstí jsem nebyla nastřižená. A to šití bylo taky maso,ale to už se dalo vydržet. Ten porod je jiný. Zdenek říkal,že jsem byla jak robinsonka. Tož tak. Ale jak říkám. Je to nepopsatelné.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na rozhledně jsme byli v sobotu a večer už mně Zdenek vezl. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy- robinsonka???????????????????????? =-) No popisovat klidně můžeš, já jsem malý seme tyran ;-) a stejně se tomu už asi vyhnu! Takže pohádky že to nic není mi taky nepomůžou, prostě ven jednoho dne stejně pujde ;-) :-D aleaspoň se umoudřil prcek a otočil se hlavičkou dolů...........uf Pro Kyjov jsem se rozhodla hned jak jsem zjistila, že su těhotná. Nikam se mi jezdit nechce, když porodku mám za rohem :-)
Odpovědět
Katy, ty brdo, tys byla šikulaa, a to šití zní stašidelněji, než ten porod :-D A kdy bude někde fotečka prcuška tvojého? No ani ses mamčo nepochlubila miminečkem. To jsi chytla super tu asistentku. To je super. A to rodí vždy ty asistentky myslim, že? A co malý? Jak se mu líbí doma? :-)
Odpovědět
ahojka holky, trocha vás tu zanedbávám. veeelká omluva :-) Katy, nepopisuj to tady... přece jsou mezi náma i takové, které děti ještě nemají, ani je nečekají, tak abychom si to nerozmysleli pak :-D ale teda, klobouk dolů... bez prášku, bez nastřižení... jsi neuvěřitelná!!! já bych asi taky byla pro kyjov, kdybych měla co rodit :-D z Ratěk je to kousek... ta břeclav by se třeba ani nemusela stihnout :-D
Odpovědět
Ahojka holky, taky vás po delší době jdu pozdravit.... Katy - to já asi "třasořitka" jsem, takže mě radši nic takového nepopisovat, nebo by to dopadlo špatně :-D :-D :-D Dneska jsem si myslela, jaké nebude krásné počasí - ono sice hezky bylo, ale ten větr co tam fouká je o ničem...no snad aspoň na ty velikonoce bude trošku přijatelněji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, moc, moc, moc se omlouvám, jak jsem to tu teď flákala, dnešním dnem nám končí první etapa daňovek, takže zase bude víc času ;-) Jinak na závodech to byla opět paráda, i když tentokrát bez umístění, ale se super pocitem. V neděli jsme si udělali výlet na kolech a potkali jsme se s Baruškou na nové rozhledně v Poddvorově :-). Katy, jsi odvážný borec, zvládla jsi to na jedničku, taky už se moc těším na fotky drobka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ne_kecalky:) Dneska večer jedeme s Pavlem směr Skotsko za bráchou tak se moc tším trochu změna a já poprvé v letadle:)takže to bude sranda :-D bojím, bojím... ;-) :-N Katy honem se pochval s Vašíkem chci ho vidět než odjedu :)) x-)
Odpovědět
Dobré ránko holky. Barčooo ten let ti závidim, to bude super uvidis :-D Hlavně si dovošku hezky užij, na jak dluho tam vlastně letite?
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi tebe jsem ráno zahlédla z dááálky, jak sis to šla do prááce :-D
Odpovědět
NO Katy, kde máme tu fotečku prďolky tvojeho? x-) Se chceme tetky zvědavé pokochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je odkaz na Vénu. :-) http://www.modrykonik.cz/fotoblog/doo...
Odpovědět
Katy, ten je nááááádherný. Normálně mě ty fotky úplně dojaly... nekecám :-) A hlavně má na těch fotkách neuvěřitelně takový ... rozumný výraz. Moc se vám povedl!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, nemám tušení na koho je podobný, ale je nádhernýýýýýýýýýýýý móóóóóóc! Když vás vidím na společné fotce, tak se už snad i těším až budu mít drobka u sebe! :-) On je prostě roztomiloučký k sežrání................. :-D
Odpovědět
Katy to je kráááásnýýý bobešek, ježiši já jsem taky dojatááá, zatlačuji slzičku...no úžasné mimiško, a jaké velké očenka krásnééé...ja cu taky mimiiii :-o :-D No teda ten se vám opravdu moc povedl !!!! Je sladoučký.
Odpovědět
Ty jo hned po porodu jaky fialovoučký..mazec foto Katy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za pochvalu. Rozumný výraz to on má skoro pořád. A jak se umí z příma dívat do očí :-) Tatínek říká,že z něho bude správný manažer (jako tatínek) :-D Taky nevím na koho je podobný. Někdy na Zdenkového staršího syna,někdy na mého bráchu....
Odpovědět
Dobré ránko holky. Tak dnes jsem naposled v práci, a mám víkendík :o) dala jsem si zítra hold volníčko :-D Katy, ono se ty děti tak mění, jsem zvědavá koho budu pozorovat a hledat já pak v tom našem mimču :-D Ty jo, no tatínek v malém vidi managera, ale jo...vypada na to...ty gesta má takové dospělácké :-D :-D Ty prstíčky, jakoby počítal penízky :-D :-D A už teda asi chodíte po procházkách když je hezky, že? To sis hezky naplánovala x-) Kdoví co Barča a její první noční let včera :-) Psala, že má bobky z letu...určo se jí to ale líbilo. Jsem na ni myslela. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Katy, ten se vám fakt moc povedl, ty výrazy nemají chybu :-D Sylvi, dovču závidím, třeba vyjde i počasí. Co máte v plánu na velikonoce?
Odpovědět
Ivi, jojo snad bude nějak schopně :o) když už se budu flakat. Na velikonoce nic moc není v plánu. Kdybych nebyla těhu šla bych na košt vín, ale takto raděj nééé :-D V pátek mám rande s kamošků, a v sobotu jdem na oběd do Ratěk k P. rodičům. V neděli si uděláme asi nějaký výletek. :-) A pondělí odpočinkový den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné Velikonoce,holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Vylovila jsem nás,ať se někam neztratíme. ;-) Na Barču myslím. Snad si užívá a v letadle se nebála.
Odpovědět
ahojte holky, přeji vám krásné velikonoce - užijte si je podle svých představ ;-) Katy - včera jsem tě viděla z okna, jak jsem uklízela - šla jsi s Vencou na procházku - máte moc krásný kočárek a už se těším, až ti malého omrknu ;-) . Opatrujte se.
Odpovědět
Tak holky a je po velikonocích :-) Já je nějak nemusím, ale bylo volno, takže super, jen jsem jakási unavená, ale to tím zakaboněným počasím. A taky jsme přecpaní chlebičkama a koláčkama :-D nějací ti šlaháči u nás taky byli. :-D NO včera bylo náádherně, to se malý Katy měl, na procházce na červstvém vzdoušku, co? ;-)
Odpovědět
Báře se nechce asi ani vracet :-D Se jí nedivim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky dneska jsme dojeli...asi se vážně odstěhuju...Skotsko je nádherné prostě jako z pohádky, příjemní lidé, krajina....hodím foto na facebook....:)
Odpovědět
ahojka holky :-) doufám, že jste to dneska zvládli bez úhony. my to včera trochu přepískli na koště a pak u chytila, takže dnešek jsem protrpěla a ani panadol mi nepomohl :-D byla jsem u babičky a u našich... a teď si pustím nějaký film a asi u něho usnu :-) Baru, já jsem asi měsíc zpátky uvažovala, že bych se sebrala a odjela buď do Británe nebo do Ameriky jako au-pair nebo tam studovat... ale byla by to komplikace se školou.... takže se uvidí, až dostuduju.... třeba pak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?