Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj tobě Helenko. Dobře ses vyspinkala?
Odpovědět
Děkuju Katyy, to víš že jo ;-) A co ty, jak je?
Odpovědět
taky přeju dobré ráno :-) jdu se nasnídat. pak pocvičit a pak se učit nejspíš... ale nechce se mi...
Odpovědět
Profilova fotka
No,je to o hodně lepší než v úterý. Na chvilku půjdu do práce,ale jen na 3hoďky. Musím to tam přeorganizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.... To byla noc třkrát jsem sem vzbudila a ne a ne usnout... ]-( Katy to je fajn že je líp... :-) Ivi tak můj dojede zítra takže auto mám tak i tak :-))))takže není problém tě vzít at si můžeš dát pivo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatíčka moje včera jsem se sem vůbec nedostala, tak vám všem moc moc děkuji za včerajší přáníčka :-) V loni si na můj svátek nevzpoměl jediný člověk a letos si to všichni vynahrazují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nikdo nic nepíše? Baru,byl úplněk!! Blani,my jsme si vzpoměli.
Odpovědět
Profilova fotka
TO JE OD VÁS MOC HEZKÉ :-) Kači- ty jsi mě vylekala, tak jsem ráda že je ti líp! Taky by jsi měla už odpočívat a vyprdnout se na práci. Prcek asi chce, aby jsi s ním odpočívala doma ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,no jsem sama zvědavá,co mi v úterý mudr řekne. Už je to ale lepší,po tom magnesku a s podloženou postelkou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babulky! Tak já už se sem nedostanu, páč se jdu balit a zítra rovnou po práci vyrážíme směr Praha. Tak si užijte srazík, budu na vás myslet. A budrme muset pak uspořádat ještě jeden, než vám porodíme :-N Pusenku na čelíčka a držte nám pěsti, ať dobře docestujeme tam i zpět :-) papapapapapapapappa :-)
Odpovědět
Ahojky kočky, až nyní jsem se sem dostala,takže doháním gratulace Blanči - všechno nej a nej.....a hlavně ať jste s prdýskem zdraví ;-) Zítra jedu do školy, takže domů se dostanu asi až kolem 6-7 hodiny, ale na srazík myslím... ;-) A samozřejmě se budeme s holkama snažit ze školy zdrhat, takže je možné že bych mohla dojet domů už ve 3 hodiny, takže nakonec uvidíme. Mějte se hezky, já už se tu dneska asi neukážu. Těším se na vás zítra, snad nebudu mít depku z případného vyhazovu ze zkoušky :-| :-| :-S :-S ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
oprava: myslela jsem, že kdybych zdrhla ze školy, tak bych domů dorazila v 5 hodin ( ve 3 hod. mi jede rychlík )... :-D :-D Jsem holt zblblá z toho učení, takže ....no radši nic :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zdravím při večeru :-) jen jsem se chtěla zeptat, jestli mám teda nějakého adepta na odvoz zitra? nakonec to vypadá, že se nás ani moc nesejde :( no uvidíme já tu každopádně zitra nebudu, jedu do Maďarska na otočku, takže kdyžtak mi pište do pošty, kolem 1 hodiny bych tu už měla byt, tak bychom se domluvily, ju :-) Blani, užijte si víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,užijte si to. A snad se ještě uvidíme. Vladi,zítra na tebe budu moc myslet. Snad tu zkoužku uděláš. Budeme držet palečky.Stavíš se pro mě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ha,chyba. Zkouška se píše se š. Achjo. Dlouho jsem ve škole nebyla. ]-(
Odpovědět
dobré ráno všem :-) tak nakonec změna... a jede se do Vídně :-D jenom do Vídně :-D a stejně mě nikdo nenechal vyspat. jen takový dotaz - v kolik je večer ta rezervace???
Odpovědět
dobré ránko rezervačka je na 19,30 ;-)
Odpovědět
Bréé ránko děvčátka, jak jsme se vyhajali?? :-D
Odpovědět
na to, že jsem vstávala už ve 4,45, tak báječně x-)
Odpovědět
Heli a co bereš? Éčko? :-D :-D :-D Já chci taky životabudič :-D
Odpovědět
a spát jsem šla ve 23,30 :-D já ujíždím na dobré náladě ;-)
Odpovědět
Heli tak náladu mám snad taky dobrou, ale tak čilá po ránu nebývám, to tě obdivuju :-N
Odpovědět
Holkyy hlašte se, kdo dnes jde na srazík? Jen doufám, že nás bude hojný počet :-D
Odpovědět
dneska to tu nějak nikomu nekecá :-) tak se těším navečer... asi si půjdu odpoledne zaplavat... ale pobolívá mě v krku, tak to možná nechám až na nedělu. Budu se těšit na večer. a doufám, že tam nebudu jen já se sylvou :-D
Odpovědět
Jani počkat počkat, no kdyby nikdo nedošel, tak to rozjeme my dvě ne? :-D Ale věřím, že holky dorazí, bude veselo. :-)
Odpovědět
Sylvi, jasné... dáme si pořádný steak... ty si dáš panáka i za mě, já se opiju bublinkama a uděláme tam takovou rutiku, že to ještě nikdo neviděl :-D
Odpovědět
jáááá, Míša, Káťa a Vlaďka dorazíme taky.
Odpovědět
Baruško, všechno nejlepší k svátečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkkkyyyyy holky, hlásím, že možná dorazím. Dám vědět kdyby ne, jinak držte fleka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helííísku děkuju:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?