Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
katy pokud mě neskolí nemoc, tak jdu to víš, že anoooo :-)
Odpovědět
Luci - vede to Roman :-D a taky nám dává dobré kapky... :-D
Odpovědět
Mám zprávu od Lenči - pokusí se dorazit, takže snad se jí to povede. Jinak se na vás všechny moc těší ;-) ;-) ;-) Právě jsem dokukala na superstar a vypadla Monika Bagárová - ta se mi docela líbila, je to škoda, že jí to na tom velkém pódiu tolik nesedí... :-( :-( Jdu do postele a společnost mi bude dělat management......grrrr, ale musím to ještě proběhnout a zopáknout trošku. Tak se mějte hezky a dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem jí fandila. Jsem ráda,že Lenča dorazí. Díky,Vladi.
Odpovědět
Profilova fotka
A dobrou noc.
Odpovědět
a já su vosk? se mnů se nepočítá? neserte mě ]-( já, Markétka, Vladěnka, Kateřinka s Vencou (to je lidu), Lucka, Lenča, Ivča...Míši se zeptám v práci, Blani, nechceš nám aspoň půjčit fotoknihu? :-D , Sylva...dyť je nás hadů :-D těším se zítra na lymfošku bo mě bolejí klepeta :-( Vladi, a zase mám na něj jako vytrčat kozačky, jo? :-D :-D chudák, si musel myslet něco o mé inteligenci, když mě tam viděl....A já zase tak brzo auto měnit nehodlám :-D Tohle by mohlo aspoň 5 let vydržet, eventuelně i kočár se do něj vleze :-D A pořád si myslím, že ten princ bude mít kombíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska s hodinovým zpožděním, ale ne že bych nebyla v práci, ale doteď nám nejel net... Heli, takže mega dárek už je doma a vidím, že čtyři kruhy to nevyhrály a zůstala jsi věrná značce ;-) A odkud až k tobě nový vůz přicestoval a je to nová kára, nebo už chvilku jetá?
Odpovědět
dobré rááánko Ivi, já už asi u fordu zůstanu na věky x-) mládí pomine, krása pomine, ale ford zůstává :-D vůz je původem germán, ale přivezla jsem si ho ze Strážnice :-D a je lehoučce jetý, má 5 let ;-) hodím na chvilku fotku do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, fešák x-). To já zase stříbrnou metlu můžu na téměř každém autě. My asi budem řešit novou "berušku" příští rok, už nějak dosluhuje... buď to bude yaris, nebo mazda2. Kia doufám, po všech těch opravách a úpravách vydrží na věky :-D
Odpovědět
Ivi, mazda2 je krásná, chcete funglovku?
Odpovědět
Profilova fotka
Vždycky jsem byla jen pro toyoty, ale mazda2 nás oba totálně dostala :-D. Buď vezmem funglovku, nebo maximálně dva roky starou. Berušku přenecháme Aňule na vyježdění, snad jí ještě chvíli vydrží a nerozpadne se :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Tak Ivi auto mám (ségra půjčí, ale musím ji zavést do Valtic v pátek na stužkáč- to se někdo má) :-D Takže Ivi tě vyzvednu ju? Holky a v kolik je ten sraz na půl 8? Heli nové auto?Tý jooo:-)Závidím 8-) škoda Blani že nemůžeš sem tě chtěla vidět jako těhulku, tak budem očumovat dvojnásobně Katušku:-) Heli mě v seznamu nemáš příchozích =-) takže i já se hlásím na sraz :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojka děvčata Heli - a se mnou se jako nepočítá????? nooo, píšu si do deníčku :-P tak tady nefňuč, že na tebe někdo zapomněl :-D Se mnou na sraz počítejte, už jsem to oznámila doma... a dneska mám takovou blbou náladu, pač jsme zjistili, že do Vánoc asi nedáme obyvák dohromady... manžel na to nemá vůbec čas... a já už si nakoupila ozdůbky na stromeček... a stromek nebude... chjo Heli, krásný dárek jsi si nadělila. my budeme mít taky krásný dárek... taky autí... za naprosto symbolickou cenu od tchánovců, kteří si budou v lednu kupovat nové :-) takže konečně budu mobilní :-D vladi, zkoušku zvládneš ;-) jsi šikulka :-)
Odpovědět
renule: tak jsem se dívala do tvého albíčka z příprav a máš tam jedny šaty, ve kterých jsem se vdávala já ;-)
Odpovědět
joo a chtěla jsem se zeptat... nemáte někdo doma eliptický trenažer??? mě to ortoped doporučil, ale nechce se mi ho kupovat... tak jestli ho třeba některá nemáte doma a nepoužíváte... a nebyla tak hodná a nezapůjčila...? dík moc
Odpovědět
tak Míša by na sraz taky měla dorazit a Markétka neví bo možná pojede dělat Mikuláša ;-) Jani, z toho si nic nedělej, hlavně že budete spolu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,byla jsi to ty na těch nehýtkách? Já doufám,že na srazík dorazím.Aspoň na chvílu. Byla jsem dnes u mudra a nic moc,tak snad.... :-|
Odpovědět
Ahoj kočky, tak dnes opět práce nad hlavu. Katýýý jakto? Co se mudrovi sakra nezdá? Snad nejsi marod? :-| Jani já asi taky dorazím, ještě nevím jak a ským, ale asi dorazim :-)
Odpovědět
Katy, si píííííš x-) Bych na tebe mávala, ale nebylo čííííííím. Katy co se děje????
Odpovědět
no já pojedu autem, takže 2 lidi bych mohla vzít, pač budu mít firemní a to je dodávka, tam leda tak dozadu na stojáka :-D Katy, copak se děje? Hlavně pořádně odpočívej, ať jste oba v pořádku. budu na vás myslet já se jdu prohřát do solárka... pak učení a večer bazén...
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jakto? |-| Neboj vše bude dobré, hlavně na to nemysly i když to jde asi těžko... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško- jako těhulu mě vidět klidně můžeš, ale zatím to moc vidět nejde Heli - knihu ráda půjčím, nebo i CD s fotkama Heli, ale abych nešla rodit, dřív než se dostaneme k tomu focení ;-) :-D Kačenko- neděs nás! Tak jak mi to říkají kolegyně v práci: Ty teď se musíš dívat jen na pohádky a kytičky, abys měla pěkné myšlenky :-)
Odpovědět
Blani, tož ty jsi tento víkend pryč a tento víkend já můžu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A v týdnu nemůžeš? Kromě pátku můžu kdykoliv po práci :-)
Odpovědět
Obávám se, že u mě "po práci" je v trošku blbou dobu...já končím třeba v půl paté, včera v půl šesté. Po práci nemůžu :-| Co se týká světla je to na prd, víš.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak já bych na sraz asi mohla, se domluvíme, jak se tam dostat :-D Katy co se děje mamino??? a Heli, jako kombííík k mimču nejideálnější 8-) .......my kupujem auto už půl roku takže radši ani nemluvím........až bude, bude :-|
Odpovědět
Luci, proto jsem tehdy vyměnila káčko za eskorta - aby se do něj dal velký kočár. no bylo mi to k ho.... takže teď mám liftback a ať se chlap snaží, až nějaký bude ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, koukám, že Hel má opět nové foto ;-) Asi mě budeš muset vyfotit, ať si tam taky můžu dát něco, na čem mi půjde vidět do xichtu :-D Dopoledne tu asi moc nebudu, vedení jelo protostovat do Prahy, tak pojedu okouknout nějaké ty dárečky...
Odpovědět
dobré ráno kočky :-) to středeční vstávání je o hubu :-D dnes mě opět čeká školní maraton. ale už je 3x a bude všemu konec... no ne až tak... ale středy odpadnou :-) nějak rychle ten semestr uběhl mějte hezký den. když se ve škole budu moct připojit, tak sem na vás mrknu.
Odpovědět
krásné dobré ránko ;-) Ivi, tož dojeď, já tě blejsknu :-D Moje foto je z mobilu - ležím tam s čičinou na kozách, tak jsem včera ležela na lymfošce :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?