Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Markétkooooo, slivovičku beru x-) Včera sem viděla, jak na staromáku prodávají punč s jahodama, tak už se na něj těšíííím. Aspoň nějakou výhodu má to, že nejedu autem. A myslím, že bude relativně hezky, tak snad neumrznu. Má být o víkendu 10-15 st. Ivi, já už jezdit nestihnu, hřebec byl naposledy venku v pondělí, takže já to v pondělí budu mít zase převelice veselé :-N Už ho hajzlíka vidím, zase bude stát na zadních a hrabat po mně. Včera jsme se hubičkovali v boxe, zase jsem mu vysvětlovala, že se může šklebit jak chce, že to na mě neplatí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata!!¨ Punč s jahodama?To může být dobré... holky prostě fotíte nádherně tak už žadné řeči...jste fotografky a basta :-D Konečně čtvrtek...v pátek jdu popřát kamarádčiné dceři, která slaví dva roky x-)
Odpovědět
Baru, doufám, že ho tam budou mít. To vidím, že to budou tak dvě deci za stovku, dám si dvě a budu nakárovaná jak sysel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dneska nějak málo práce v práci, tak jsem si zajela nakoupit :-N a nikdo to ani nepostřehl :-D. Hm, punč s jahodama, to zní lákavě, já bych si dala horkou medovinu. Tu jsem si vždycky dávala na vánočních trzích v Brně, když jsem tam ještě byla na výšce, to bývali opičky :-D
Odpovědět
Ivi, já miluju horkou medovinu a do toho švihnout velkého panáka slivovičky x-) To si dávám v Rožnově ve Skanzenu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...to musí být ožralé jak sfiňa :-D Teď mi volal muž, že Venouš s hřebcem roztrhali ohradník, ach jo, to je furt něco... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Heli-jestli chceš tak máme doma, do plucky ti odleju !!! ;-) A punč bych si taky dala !!!! Se tam sliješ jak doga. Ivi-super, díky za předpověď... Jéé vy to s těma koníkama máte veselé... to je jak s dětma, žejo? :-(
Odpovědět
právě sem vymyslela, že až se jednou budu někdy v budoucnu v příštím životě znovu vdávat, tak mi půjdete všechny za družice :-D máte radost? mně hrabe, jak se hrabu v těch fotkách, ale opravdu...seberte mi je.
Odpovědět
Profilova fotka
heli-já se hlásím za první družici !!! Dám si na hlavu satelit a uvidíš to "kongo"... :-D :-D :-D Jo a počky, může jít za družici i vdaná? =-) Může, bo tfoje druhá svatba bude ORIGINÁLNÍ :-D
Odpovědět
Heli, to nás tam ale bude jak psů :-D ale když na to přijde, tak bysme mhli jít v podlužáckém kroji... ty holky v tom jsou široké jak satelity, tak by se to i hodilo :-D Jinak vás zdravím. Konečně se mi vrátil manžel ze služebky... tak jsme to v noci náležitě oslavili 8-) a ráno mě čekalo žehlení, pak vaření a teď se jdu vrhnout na učení, pač už mi hoří koudel u zadku... joo a večer jdu reklamovat krojové boty.. tak mi držte palce, ať mě s tím pán nepošle k šípku...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- :-D :-D :-D A tvé pikantnosti si nech pro sebe ano !!! Ještě není po 22:00 :-D Co máš s botkama?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já chci být taky družice, dokonce mám doma vyřazený satelit, přes který skáčem s koňma, tak ten můžu taky použít :-D Jani, odkud máš krojové botky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky- jen ji nech ať se rozpovídá, apoň se něco dozvíme a pobavíme :-x :-D Hel- já si to teda rozhodně nenechám ujít, družiček víc než svatebních hostů Jani- když si tak rozjetá, tak já tady mám 3 pračky na žehlení fuj :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi- :-D :-D :-D Vidím, že každá jsme nějak vybavené !!! :-D blani-no to nééé bych byla pohoršená a doma to chtěla dělat taky... :-N A o žehlení mi ani nemluv.. Luk mi vždycky zpívá při žehlení písničku, už jsem ji tu někdy psala...
Odpovědět
Profilova fotka
Loučím se a valím domů, čeká mě hafl práce. Hel, užij si pořádně Prahu a všechno ostatní kolem toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky- nemám tušení, co ti manžel zpívá! Když žehlím já, tak můj říká: vys... se nato, atejně se to zase pokrčí a ty se pak stekáš, že je to zbytečná práce. Má pravdu, ale nemám ráda pokrčenévěci a manža jak si něci vysleče, tak si to neposkládá, ale švidne to nazem a já se pak stekám ;-) a furt dokola
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi-papa !! blani-Luk zpívá "žééééhlení žéééhlení, konce tomu není, vše je třeba nakropiti ať se prádlo krásně třpytí, žééééhlení žéééééhlééééníííí " :-D Tak asi tak.. sice do zpěvu to má daleko, ale je to srandovní. :-N A já to mám doma zrovna tak. Můj zase nesnese, aby měl trička poskládané a když by si je měl dát na sebe, tak tam měl ty pruhy, takže tu hromadu jeho asi 50 triček musím vyžehlit a dát na věšák :-D Stejně to pak strčí do šatny, kde už nemá díky těm tričkám místo, narve to mezi ostatní věci a než si to pak dá na sebe, tak si to jde znovu vyžehlit, ale to už si žehlí sám... :-N
Odpovědět
Blani, nevztekej se, ty taliánče :-D :-D Ivi, děkuju, pestré zážitky zpracuji a barvitě vylíčím nebo napíšu "jeden velký trapas" :-D :-D Míša si tu dělala ze mě prdel, to není fééééééér, ona má kozy z toho, že já se ztratím už v Olmiku ]-( To bude opravdu originální svatba, se satelitem kolem pasu a na čele parabolu :-D :-D :-D No už abych začla hledat toho ženicha :-D :-D :-D A hlavně už tam všecky budete mít stopro běhající děcka, takže to bude vůbec nejlepší na tom celém bo to bude jak mateřská školka :-D Ale má to jednu výhodu....celou svatbu bude moct zařizovat hromada bab a já se na to budu moct jenom dívat :-D Stejně už se nenajde nikdo, kdo by měl odvahu to se mnou riskovat :-N
Odpovědět
Je to Narcis, ukažme si na něj prstem, šamponek s imobilizérem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jistěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :-D ;-) jj i s tím imobilizérem :-D :-D :-D Ale Heli, věř, že někdo se slituje a veme si tě.. na někoho určitě zbydeš... :-D :-D :-D
Odpovědět
Markétko, ty jsi dneska v dobrém rozmaru :-D
Odpovědět
Marky, teď už je po 22 hod... tak už můžu??? :-p :-D Blani, já žehlením flákám... žehlím pořádně jen svoje věci, pač ty si poskládám zpátky do skřině, ale můj je taky vždycky pohodí po zemi a já se pak jen vzteká... a když řeknu, že to nebudu prat ani žehlit, tak mi vždycky řekne - že to by mi svědomí nedovolilo nechat ho chodit špinavého a pokrčeného... a má ta opica pravdu :-D Heli, na tebe jich čeká tolik, že nebudeš vědět, kterého si vybrat ;-) Ivi, no šil mi je ještě starý pan Tureček z Kostic, ten ale bohužel zemřel a teď šije jeho vnuk, tak jsem byla za ním. říkal, že se s tm bude dát něco udělat a že je dá do pucu... takže snad je do krojovaného plesu budu mít ok ;-) a já si jdu lehnout... čeká mě zasloužený odpočinek a zitra uklízení... mějte krásné sny a zitra sem snad na vás zase nahlédnu ;-)
Odpovědět
Já chci taky spáááát. Ještě finišuju s fotkama, ještě vypálit....pak odklidit postel a jít si lehnout.... Bojovala jsem s tím kur.... voskem na chlupy a zítra ráno jdu po žiletce, nejsem vůbec sbalená, nic...panikáááááááááááááááááááááááááá Jani, já bych ráda zavedla mnohomužství, ale to by se chlapi pak bouřili a chtěli mnohoženství, tak radši nic :-D No nevím nevím, jsem opačného tvrzení bo už tak jsem pro půlku světa vyvrhelem, že jsem rozvedená... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně je tu zase pátek :-). Jaké máte plány na víkend? Já jsem celý víkend na jezdeckém soustředění v Mikulově, už se těším. Jani, v Josefově totiž jeden pán taky šije krojové boty a jezdí za ní lidi z celé republiky, tak kdybys něco potřebovala, není problém, bydlí pár baráků od nás. Hel, nedělej si hlavu, rozvedených je dneska spousta lidí, řekla bych, že je to docela běžná věc. A jak říkával šéf, na každý hrnec je poklička, tak se taky dočkáš ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes mááme páteček, to je krásný den, zvlášť když do práce jdu až ve středu :-D snad to nebude moc utíkat, ať si to volno užiju. Zatím nemám ještě plán na vík, ale něco se najde. :-N Heli hezky si to užíj v Praze.
Odpovědět
dobré ránko ženy Ivi, to jo, ale fakt jsem se setkala už s lidma, kteří mnou opovrhují, že jsem rozvedená :-S Tomu by člověk nevěřil. Ale tak víme, že já jsem vždycky byla černá ovce okolního světa, tak proč né teď :-D :-D Mám cestovní horečku, místo toho, abych balila tašku na víkend, sbalila jsem se do boxu :-D Přemýšlím, jestli se pos... nebo pobliju a vůbec je mi hodně divně, asi na mě něco leze. Tak se v Pze tak akorát dorazím. Venku je krásně, tak snad to vydrží i přes víkend 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík, počasí má přes víkend docela přát, to bude parádní výlet. Jestli na tebe něco leze, tak je úplně nejlepší to buď vypotit na cizím těle, nebo rozehnat najakým dobrým chlastíkem :-N Sylvi, slepá závist, já chci taky dovolenou, ale si můžu nechat leda zdát...
Odpovědět
Ivi, taky se na to volno už třepu :-D Heli slivovička a punč to poléčí :-D
Odpovědět
Nebo obojí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky... Heli ty že jsi se setkala s opovržením kvůli rozvodu??? Tak si typuji že to byly ženské ne..........to já zase jednou četla, že Janča psala taky něco v tom smyslu, i když trošku jinak :-. Holky žehlení jsou galeje, ale už jsem si zvykla, takže se snažím nenakupovat si toho tolik, a malé dětské věci se žehlí super, já žehlím uplně vše, až na mé kalhotky :-N ale sušička by byla ideální, kdo jí má, si nemůže vynachválit Jo Marky, Danka mi na těch sv. fotkách strašně připomíná na Vlaďku z beremka, takový ten latinskoamerický typ :-N :-D 8-) Jo ženy, včera jsme měli výročí, tak tormálně véča, kytka, a bylo mi řečeno že chtěl vytisknout letenky do Paříže, že pojedem v létě!!!! Takže já mám zase období , kdy se podruhé vdávat nechci :-x :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?