Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Katy jo ryma už se lepší, jen ten moudrak, on neni úplně vylezený, víš? Jen kousek, a boli me cela ta dáseň. Kamoška mi říkala, o nějakém dobrém Mudr. který ty zuby odstraňuje, ale nevím jeho jméno, tak jsem jí psala, asi to musí ven. Nevím na co to roste ty blbé zuby, které ani nepotřebuju :-) A co ty a mimisek, jak se máte? Kolikátý už máš týden Katy, letí to co? Kamoška 1 mi porodila 30.9. holčičku a druhá 8.10. porodila taky holčičku. :-) Musím se mrknout na hodonínský deník, tam bývají kyjovská mimi vyfocená :-D
Odpovědět
hezké odpoledníčko x-) Katýýý, vždycky ji nemám, ale občas se trefím :-D A já si právě pamatovala, že něco takového Zdenek někdy říkal, ale dáááávno tomu. Tak jsem ráda, že jsem se trefila ;-) Já už mám kačení stehno v sobě, zbytek kačeny jsem svlíkla z kůže a prachsprostě ji sežrala, takže se "těším" na to, co mi to udělá se žlučníkem a následně ve střevech...myslím, že jakékoliv projímadlo bude proti tomuhle břídil. Jinak už jsme ráno obstarali koníky s tím, že jezdit půjdem až odpoledne. Honzina má nějaké jednání (v neděli pracovat, blééééé, by se mi nechtělo), tak jsem zmihla umýt auto a povysávat. Jakože vyjedu z myčky a prší, to mě fakt dostalo. Na pardubickou asi ani koukat nebudu bo makám teď na fotkách a možná vytáhnu maminu kuknout na stánky, se mi zdá, že je jich tam nějak moc, letos.
Odpovědět
Sylvi, pokud ti ho někdo vytrhne jen proto, že tě teď bolí, když leze ven, tak chci číslo. Já teda musím najít kus dřeva a zaklepat to, ale já mám osmičky venku všechny a žádný vykažený. Všechny mi žijou. Naopak mi můj předchozí dr. zničil sedmičku. Po roce, kdy jsem chodila na "arsenovou léčbu", tak mi ji stejně v Kyjově rvali. Osmička se spustila na její místo a hned mám místo v pusince :-D Teď mám fantastickou zubařku, kt. bych nedala za nic na světě. A ještě je to maminka mojí endokrinoložky :-D
Odpovědět
Heli já praso jsem taky sežrala kačení stehnisko :o) mnam to byla dobrota :o) no jinak na Hody ven jsem se ani dívat nešla, pustili jsme si s manžou filmečky na DVD. Na véču mamka, že bude dělat řízky, no asi se zbláznila trošku, ale my to stejně sežerem :-D ach jo. Od zítra abych nic nejedla zasej. S tim zubem nevim, asi počkam co to udělá ještě. No ted mě to zasej přešlo. Všechny 3 mi vylezly, ale tento se dere, a nechutně bolí a taky ten horní když zatlačí na ten spodní co leze tak ten dotyk, to je fakt šilené. No kašlu na to ještě. Počkám. ;-)
Odpovědět
Jo holky od 600 m.n.m prej je možnost tento týden sněžení =-) No toto....mazec, co?
Odpovědět
Jinak venku chčije, a máme hody, no to krojovaní asi zmoknou, a přitom to vypadalo, že bude dnes nakonec kráásně.
Odpovědět
Už nechčije, tak jedu jezdit :-D Sylvi, tak si skoč k dr. ať jen "řízne" dáseň, tomu to uleví a nebude tam takové to pnutí. Tohle mi taky jednou dělali a v poho ;-) Nebo se ožer a to ti bude bolest ukradená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky, koukám, že víkend jste si užili :-). My taky fajn, v sobotu jsem byla za Hel stříhat koníky a večer jsme s mojím jeli za kámošema do Brna. Kluci koukali na fotbal a já u toho vytuhla, ale bylo mi fajn. V neděli jsme pro koníky postavili skákání ve volnosti a pak se až do večera flákali ve výběhu a my koukali na Pardubickou. Můj favorit doběhl třetí x-)
Odpovědět
dobré ráááááááánko
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík Hel, bylas na těch Vrbovcích? A co Palisův sestřih, líbil se i pánečkovi :-N, nezašktil tě? :-D
Odpovědět
Ivi, nééé, páč jsme přijeli ke koním až v půl desáté, hold někomu se nechtělo z postele ]-( Dopo jezdili jen děcka, my jsme chtěli odpo, ale nakonec jsem jela jen já, páč H. měl jednání a pak šel spát (pecivál tento člověk). Noooooo a úspěch to mělo obrovský, hlavně když to Anežka okomentovala slovy "Moc mu to sluší, má sestřih jako ty" :-D :-D usoudil, že má uzounký krček, ale že je to dobrý ;-) Kdy přijedeš zase? Příště jich bude víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...že bych vám to tam ojela do hola všechno? :-D Dneska to počasí stojí za prd, mohlo by se to do odpoledne trochu protrhat, chtěla bych do sedla, uvidíme...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to já mám dneska asi "po sedle" pokud teď hned nepřestane chcát. Leda terén s Kamilou bych dneska dala...Ale Crazyn je v terénu vrah a sebevrah v jednom, takže to nééééééé. No jasněěěěě, příště to bude Crazyn určitě :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dnes sem jaksi nikdo nejde ani, všechny makáte? :-) já mam práce, tak jsem jen mrkla na vás. Jaky byl víkend? Doufám, že super. Dnes prší no hnus.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dámy, :-) tak se tady hlásím po pracovním víkendu! Dnes jsem spinkala jako budulínek, asi to tělo potřebovalo! "Odpočívat" budu jen dnes a pak mě čekají další tři dny v kuse a jeden den dělám 16hod. a ráno zase do práce :-p Chci to doma trochu pošůrovat a vyprat. Odpoledne kamoška slaví narozeniny, tak jdu přát. Heli- fotky jsou krásné, jen jsem čučela a ani nedýchala! Nemám ti koupit karton Frisca? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky hlásím se z domova (ne důchodců) :-D Já si stáhla film Líbáš jako bůh a jdu si k tomu sednout a budu u toho žehlit... Sylvi taky mě zlobil zub moudrosti,ale ted přestal tak uvidíme :-) Kamarádka mi v sobotu vykládala karty a že prej do půl roku budu těhotná tak nevím no, doufám, že se mimís ještě hodně dlouho počká :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Baru, jak to vypadá s novou prací, doufám že pozitivně, držím palce ;-) Dneska je tam tak hnusně, že nejlepší nápad je, pustit si nějaký fajn film a zvartat se do deky a k tomu svařáček... :-)
Odpovědět
Blani, jedno mám ještě doma a páč dneska nebudu už šoférovat, tak jdu po něm :-D :-D :-D Jsem ráda, že se líbí ;-) ahoj Baruško ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš a nejsi už teď, když ti bylo zak zle? Mě řekla loni i letos kartářka, že budu těhotná už tento podzim, tak su zvědavá 8-) Já si ten film taky stáhla, ale nebaví mě sedět u pc, tak jsem to dala na cd a jedeto v ps , ale ne v DVD. Sai se objednám na nějaký kurz práce s internetem a pc ]-( já jsem se měla narodit jako opradová čistokrevná blondýna :-D :-D :-D (blondýnky neuražtese) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No něco se klube ohledně práce tak uvidíme ;-) Těhotná to ne minulé pondělí jsem byla na gynde a nic, tekže eee :-D ,ale dobrý postřeh Blani to se mě ptal už i můj :-D že nemáš v sobě nějakého cvrčka? :-D Jinak Ivi asi tě poslechnu už se vrtám do duchének pěkně čajík třešňový a sem tam něco požehlím,pohraju s Airu a navařené je takže je dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná ti nasadím maličkého broučka do hlavy baruško! :-D Mojí kolegyni bylo přesně jak to popisuješ ty jen jednou blinkala a já jsem jí řekl, že je v jináči! Ona řekla že ne a šla na vyšetření. Dr. jí řekla, že tam nic navidí a jí jí řekla, že vidět ani namůže, jdyž je v to 2 týdny. Za měsíc jen špinila a já ji dokopola k testu!!!!!! Teď má doma 3- týdeního Semuela a je nádherný :-D Happy End :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani: :-N pěkné...ale nevěřím tomu :-) :-D ted mám ještě i menstruaci..
Odpovědět
baru, aj menstruace může být v těhotenství ;-) já to měla nedávno naopak - netěhotná a tři cykly bez menstruace, tak si vyber :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vím, kamoška měla dvě menstru a byla v tom ;-) :-) jo heli to si nevyberem .-)
Odpovědět
a kde máme Vladěnku, ještě trajdá po obchodem určitě ;-) Jak jsi dopadla u dr.?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte bambulky. Počasí je idealní pod tu deku a svařák,hm....
Odpovědět
ahojky holky, teda dneska to je počasí - ani psa bych ven nevyhnala .... ]-( Ještě že mám doma muže, takže jsem do Brna jela hezky v teplíčku autíčkem......tak bych se jinak musela trmácet vlakem a to by bylo blbé.... No u Dr. jsem dopadla v rámci možností docela dobře, ale musím tam za měsíc na nové odběry, tak uvidíme... Jinak Heli - zprávu pro tebe dobrou nemám - nikde jsem nenarazila na tu hnědou košili, byla jsem v několik obchodech ale jen hnědou neměli, ale kdybys měla zájem o černé, tak těch měli všude jak ..... Jinak jsme ještě zakončili naši cestu v IKEII a hned bylo přes 3000 kč v pr....., já miluji ikeu, jsem schopná tam strávit celej den, utratit tam celou výplatu a ještě se i zadlužit...no maniak... Tak já jdu dělat véču......zítra mě opět čeká běhání po doktorech, tentokrát jdu s tím zlobivým močákem... ]-( Mějte se....
Odpovědět
Vladěnko ty si teda fakt užíváš :-( Tak dej zítra echo, jak jsi dopadla pro změnu u tohodle dr. Tak já asi budu chodit s kozama ven, když pro mě nemají takovou košili :-D Já byla nakrmit koníky, zase jsem se tam málem pos.... strachy. Já to fakt nemám ráda, tma, zima a já tam sama a pes na draka. Kdyby mě měl bránit, tak se nejdřív podělá on a pak já ]-( Teď už zase "ležím" ve fotkách a makám jak bulhar.... A Ikea je těžcé náviková a vzniká na ni závislost, to znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ikea je náviková, já bych tam jezdila co měsíc, ale můj ji má projítou za 20 min a pak se diví, že nenašl co chtěl!!! ]-( :-D Heli- já ráda stašpyte :-D :-D :-D já mám pro strach uděláno!!! a výhoda je, že ve tmě jsem úplně slepá :-D Já se cítím provinile, když vidím jak pořád makáš a můžu zato já :-( ! Jak ti to můžu vynahradit??? ;-) :-)
Odpovědět
Blani, to jako fakt? Tak to pojedeš příště krmit místo mě :-D A ne že propichneš koňa vidlama :-D :-D Nestresuj, docela mi to ubíhá... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?