Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 luci, na to pillates chodila kamoška... furt mě tam lákala, ale mě to časově nevycházelo... a teď nemám moc způsobů jak dojíždět do dubňan (ne vždycky mám auto k dispozici).... zkusím zjistit, jestli něco není v Raťkách...
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 12. listopadu 2005
    V Dubňanech, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
brendi
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 29 přátel. Region Hodonín.
 holky nejedete některá 28. do Vídně na den otevřených dveří galerií a dlaších památek?
8. říj 2009 v 10:35  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 ale já uplně zapoměla že ty už tu nejsi emoticon
právě že zrovna s Lenkou Cibkou by jsme chtěly do orentálních tanců, ty jsou v Hodoníně, klidně bych dojížděla, ale pro velký zájem by se to mohlo udělat i tady, jenže musíš mít zrcadlový sál emoticon
8. říj 2009 v 10:46  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 jani a co škola?
ségra už nastoupila, tak jsem zvědavá, ukazovala mi článek psaný starým písmem, no to bych se asi nenaučila překládat emoticon emoticon emoticon emoticon
8. říj 2009 v 10:47  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 luci, já už mám naštěstí louskání kurentu a bastardy za sebou... ale čas od času si v tom taky musím počíst... a ono je to jen o zvyku emoticon naučit se to dá. nečteš to jak knížku, ale smysl pochopíš (když to teda není latinsky nebo německy).
a břišní tance učí Janča... je to super, vřele doporučuju. a jak píšeš, úskalí je ten zrcadlový sál, divím se, že to ještě v dubňanech není, pač ono je to dobré pro každý sport se vidět a kontrolovat, jestli to děláš správně emoticon
a ségra je kde na škole? vím, že jsme se o tom už bavili, ale nějak jsem to zapomněla...
8. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brendi
fotoportrét
fotoportrét
brendi
 tam kde ty, jen denní studium, jsem zvědavá jak dlouho....už dělala žurnalistiku, pak rok v Irsku.....
jdu makat, dopralo se mi prádlo a šůrovat celý barák. papa
Heli doufám že se mi pak ukážeš, já jsem baba zvědavá emoticon emoticon
8. říj 2009 v 10:55  •  Svatba byla v listopadu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 Luc, já jsem ji taky dlouho neviděla emoticon
8. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 luci, já to mám taky na denním emoticon kdyby něco potřebovala - nějaké materiály, tak ať se ozve emoticon
8. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
 Teda vy jste aktivní až hrůza, já tak válet se cpát se nezdravíma pochoutkama a na pohyb jsem líná! Ale kdyby tady byly orientální tance, tak bych to chtěla zkusit!
Jen nevím, čím by jsem měla třepat, když nemám ani ryci ani cici emoticon ! Ktomu jsem na tanec talentovaná jak poleno a to je báječná kombinace emoticon emoticon emoticon
8. říj 2009 v 11:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 blani, tam tě to všechno naučí. já taky nemám prsa ani zadek, jen pupek... a taky jsem třepala o stošest emoticon
8. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 emoticon emoticon emoticon
Jé holky, ale kdyby jte ctěli výkendový seminář s orientálními tanci, tak není problém! Bratrancova manželka má vlastní školu v centru Zlína a semináře jezdí dělat všude!
Když jí to tak jde, já bych chtěla mít nějakého koníčka emoticon
8. říj 2009 v 11:53  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
babss
Registrovala se 23. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1035 příspěvků. Má 41 přátel. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky kočky, hlásím se z domova, oběhala jsem si pár věcí a zítra jdu na UP emoticon
Bolí mě nějak hlava z tho všeho stresu emoticon co se nám událo za poslední týdny.
Nestíhám vás dočítat, snad večer písnu.
heli já chci vidět taky foootošku :--)
8. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Ahojte. Dnes zase žádné velké psaní?
Jani,kila šla dolů? To blahopřeju. Máš velmi pevnou vůli.
Vladi,co močák? Vaříš čajíky?
8. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
 Ahojky, no je to tu nějaké mrtvé..... emoticon Asi všichni moc pracujeme anebo se moc flákáme (tím myslím ted sebe ) emoticon
Katy - snažím se pít čajíčky,ale když mě ten urologický čaj leze už i ušima.........takže piju všechno, jen néééé ten čaj. Vařím si meduňku a ta je mnohem lepší. emoticon
8. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Meduňka je výborná. Mám ji od babičky,nasušenou.
8. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Dobré ranko, huráááá zase pátek emoticon. Jaké máte plány na víkend?
9. říj 2009 v 05:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Dobré ráno.
Ivko,ty jsi ale ranní ptáče.
O víkendu bych měla umýt okna,protože před Vánocema se mi fakt nebude chtít.A hlavně,dokud se ještě normal hýbu (i když funím). Ale má pršet nebo co emoticon
Potřebovala bych taky nové záclony a závěsy. Možná vyrazím na nákup.

Kde máme dnes fialovou blondýnu? emoticon
9. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Ahojky emoticon, bohužel má fakt o víkendu pršet, to bude otrava. My máme v plánu hlavě práci s koníkama a okolo nich a pak musíme z vlečky sklidit do barelů oves. Už je na čase, už ho objevily myšky...
9. říj 2009 v 08:14  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 A co Leuška? Už si pomalu chodí? Líbí se jí na místečku,které jste pro ni udělaly?
9. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
 Krásný pátulínek....

děvčátka, tak mám výsledky krve... neoficiálně sdělené zatím jen sestřičkou... se podržte, mám zvýšený cholesterol (tak tomu jsem se zasmála) emoticon a asi tam budou i nějaké problémy štítné žlázy,ale tak nějak jsem s tím počítala... emoticon Tudíš, za týden jdu k dr. domluvit se co a jak se bude řešit, doufám, že to je opravdu jen zvýšené a dá se s tím něco udělat?!

lump-Ivi, u nás jsou o víku hody, takže se půjdem podívat do průvodu, přijedou naši, jdem s něma k babičce na oběd - cholesterolová bomba kačena... emoticon

kači-na okna se vy*er... se přeci nebudeš naparovat už teď !!!! Blázínku... odpočívej, zatáhni žaluzie přes nich nepůnde vidět. emoticon

vladi-pořád na tě myslím, jestli je ti už líp...?
9. říj 2009 v 08:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Marky,žaluzky mám zatahlé už od jara emoticon
Teda ty,takový prďola hubený a zvýšený cholesterol? No to mě pos...r. To snad ne? Vždyť jíš akorát jogurty!!??
9. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Ahoj Majky, výsledky teda nic moc, ale neboj, oni tě dají do kupy, budu držet palce emoticon.

Katy, Lea je z nového býváku nadšená, líbí se jí, že si může vybrat, jestli bude doma, nebo venku emoticon Taky ji každý druhý den převazuju a beru na dlouhou procházku. Je spokojená, chodí vedle mě jak pejsek a nejvíc se jí líbí, když jdem krást jabka emoticon
9. říj 2009 v 08:27  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Ivka je zlodějka???A Lea její kumpán?
To jste dvojka.
9. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 bré ránko cácoríny

blondýna už je uplně blond...dneska po ránu sem koukla do zrcadla a zjistila, že fialová už se usadila na místa kam měla a na první pohled vypadám jak kuře emoticon nahodila jsem výraz "trubky" a odjela do práce...
to jste neviděli...vstanu v pět a třikrát jsem si malovala a jedno oko a to jsem si řekla, že dneska to prdím a jdu jen s řasenkou...jenže sem mrkla a slepilo mi to uplně všechno. pak jsem se chtěla učesat, ale evidentně vlasy dneska nechtěly...zajimavé, že kolegyňka opět prohlásila, jak mám dneska dobré vlasy emoticon a ve finále jsem 15 minut chodila po pokoji jen v riflích, tahala ze skříně jednotlivé kusy hader a fňukala, jak nemám co na sebe a nevím, v čem jít....takže jsem do práce dorazila až v půl sedmé...

teď se rypkám s prezentací fotek pro Míšu...

Markétko, to mě mrzí emoticon Cholesterol je dareba, ale on vůbec nevzniká v návaznosti na "tučná" jídla...třeba taková zajímavost - tělo dokáže líp spracovat vepřové sádlo než rostlinný olej, pže je mu přirozenější. Stejně tak živočišnou bílkovinu jak rostlinnou. Zvláštní, ale je to tak.
9. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Helenka má dnes svůj den emoticon emoticon
9. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka holčiny,
dneska jdu na kontrolu na kožní. když jsem chtěla po mojém půjčit auto, tak se zhrozil, že jestli mám nějakou pohlavní nemoc, když jdu na kožní emoticon trdlo emoticon

Katy, jj, 2 kila jsou za 3 týdny dole, ještě mám v plánu 2-3, podle toho, jak to půjde emoticon a ty jak přibíráš? všechno v normě? zvládáš chutě?

pršet nesmí!!!! my máme hody :(
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Katy, přesně tak, ale psst, ať na nás nepřijdou emoticon

Hel, tak teď jsem ještě zvědavější na to, až tě zítra uvidím. A když ti to bude slušet moc, tak tě závistivě tím strojkem na koně vezmu taky emoticon emoticon emoticon
9. říj 2009 v 08:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Včera jsem moc neměla náladu tady pobývat, měla jsem dost náročný a ne zrovna vyvedený den emoticon

Odpo jsem byla nakrmena gyrosem a spoustou ftipů, tak už to bylo lepší...

Ivi, včera jsme zase s Crazykem gymnastikovali a byla docela prdel. Fakt je bomba jak pracuje hřbetem, ale pro změnu jak mu zesílil krk, tak je docela zabíračka na obyč déčku udržet a s průvlečkou se jaksi skákat moc nedá...takže uvažuju o něčem "jemně razantním". Děcka mi včera říkali, že to byl pohled, že se báli, že se zapomene zvednout, jak jsme byli jak střela, že si mysleli, že tím prostě prosvištíme. emoticon emoticon No je pravda, že v té rychlosti, kdyby mě někde zapomněl, tak letím asi až do Mistřína emoticon Babo, poraď, do jaké barvičky ho mám sladit?Žlutou a oranžovou jsem zavrhla, černou taky...šedá mi přijde moc smutná, růžová nevím, jestli nebude moc úchylná...
9. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Iváši, nezlob emoticon Já ti uteču emoticon

Katy, joooo, ale je pátek, takže můžu mít rifle a hned jsem o něco veselejší emoticon Teď přišla další kolegyně a praví, že mám ty vlasy čím dál lepší emoticon A mám pocit, že jich mám čím dála víc emoticon emoticon
9. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Víš jaká barva by se mi na něho líbila, já mám ráda takové tón v tónu, takže bych volila béžovo-hnědou. Můj hříbek má úplně stejnou barvu i podobné odznaky a zatím teda nepotřebuje výbavu, ale má v tomto odstínu přepravní chrániče a ohlávku s vodítkem a vypadá to parádně.
Já jsem včera taky gymnastičila, takže sotva lezu. Šimlík byl super, chodil v řadě s chutí a doskakoval na správné nožky, takže spokojenost. Titan byl ze začátku trošku hrrr, ale zatím není moc v kondici, tak se docela brzo usměrnil. Pak jsem ještě šla s Bíbou, Hančou a Vendou do terénu, takže dneska se budu flákat emoticon
9. říj 2009 v 08:45  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš