Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte bambulky. Sylvi,ale já chodím do práce pořád,mimo úterý. :-) Jsem velký pracant,víš? Heli,až řeknu Marci,že chce zesvětlit,tak ju trefí šlak. Jani,dnes jsme se o tobě s mojí kolegyní Marci bavily. Prý tě zná. Myslím,že stříhá tvoji tchyňku.
Odpovědět
Katy, mnoo, to je dost možné... Marcelka je tuším z Vacek??? nebo z Milotic? teď nevím... no jezdí přímo k nám domů... a musím říct, že to tchýni hodně prospělo, že ju střihá právě ona ;-) a co jste se tak o mě mohli bavit? :-D jsem Marcelku viděla tak maximálně 3x v životě a prakticky jsme spolu nemluvili =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,jenom tak,něco vzpoměla. Že měla česat tchyňku na vaši svatbu a zrovna byli na dovči. A tak jsme na tebe nějak došli.Ona je z Milotic.
Odpovědět
Luci, Majky tak hlásím, že Světlus dnes porodila Terezku 3,55kg a 50cm obě v pořádku :-)
Odpovědět
sylvi, to je ale velká slečna... kam se to do té Světlany vešlo? :-D ale veeeliká gratulace, hlavně ať jsou holky zdravé ;-)
Odpovědět
Katy, Marci to ví, sem jí to jako lehce naznačovala, že to co jsme tam vyplodili minule, tak je jenom začátek :-D Teď trošku jenom pustíme žilou a popustíme uzdu fantazii....a pak mi nasadí kýbl na hlavu a zkopne z těch dvou schodů, co tam máte :-D
Odpovědět
dobré ránko, jen zdravím a mizím makat jak fretka
Odpovědět
Jani jj, šikovná, měla to císařem. A narodila se stejný datum jak náš taťka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, měla jsem jet s kolegou do práce (vezl auto zákazníkovi) a přestalo mu jet, tak ho musel odstavit a jít do garáže pro svoje. Už jsem stepovala venku, zmrzlá jak sobolí ho*no, když volal, že to bude ještě půl hodiny trvat. Tak kdy se dostanem do práce? :-N ale klidně bych zůstala doma, když vidím tu postel... jééééé :-) sylvik-tak že Světluš mooooc gratuluju a ať jsou obě zdravé ! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj. No dnes vás nepochválím, žádné spisovatelky. Nemám,co dočítat? :-(
Odpovědět
já jen pár písmenek klepu, aby nás zítra první vlaštovka nemusela tahat až z pekelných hlubin....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ranko, tak první vlaštovka se hlásí. Jaký jste měli víkend? U nás hodně náročný, ale maximální spokojenost. Kámoška zkoušky zvládla na jedničku a druhý den na závodech se jí taky zadařilo. Jen jsem se tam nějak nachladila a chrchlu jak prorařený hrnec :-D
Odpovědět
krásné dobré ránko
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.Jen vás zdravím a za chvíli letím do práce. Ivko,uvař si majoránkový čajík. Helenko ahooj.
Odpovědět
Katy, ty jsi taky nezmar, šetři se trošku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo. Ale vysvětli to těm lidem... :-) Mám tam pomocničku,tak je to príma.
Odpovědět
No jo, když ty jsi šikula šikovná a máš moc zákazníků, já fím. Si dej na zástěru cedulku - nestříhám, těhotním :-D Aspoň že máš další ruce k dobru, to tě trošku omlouvá. Ale jenom trošku ;-) A myslím, že máš IP. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...tak už jen dva dny a mizím snad sem budu mít čas nakukovat aspon večer
Odpovědět
Dobré ránko děvčata.... ;-) ještě pořád jsem doma na neschopence, takže vás zdravím z domova.... Katy - ty jsi tedy těhulka k pohledání, měla by sis fakt dál tu ceduli a trošku se šetřit....Jsi naše jediná těhulka v diskuzi, tak proto máme o tebe takové starosti... ;-) Baruško - co jen dva dny a mizíš? Ty někam jedééééš? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Končím v práci...naše firmy jde do záhuby finanční krize..takže hledám novou práci |-| 8-(
Odpovědět
Baru, fakt? Tož to je nepříjemné....Snad se ti podaří brzy najít něco, co tě bude hlavně naplňovat a po finanční stránce to nebude bída... Držím palečky!!! Ty jsi šikulka, takže o tebe se nebojím, určitě si práci najdeš co nejdříve x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju Vladi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No děcka,vy tady na to úplně prdíte? :-) Baru,co bys chtěla dělat? Poptám se zákaznic. I když je to teď dost těžké,všichni se vymlouvají na krizi. Vladi,ty jsi ale velký marodek. Do kdy budeš doma? Kde jsme měli dnes Markét a Sylvuš a Janču?Máte tolik práce,baby?
Odpovědět
Katy - no na kontrolu jdu ve středu, pak už určo povalím do práce....docela se mi to flákání doma zalíbilo :-D :-D :-D No ale dneska jste tady teda opravdu moc nenakecaly.... Já měla odpoledne návštěvu rodičů, prej se v Kyjově neukážu jak je rok dlouhej, takže se na mě musí rodiče dojet podívat....je pravda, že do Kyjova už fakt vůbec nejezdím, jsem ostuda..... :-x :-x :-x
Odpovědět
Ahoj kočky, no dnes nebyl čásek. raděj večer píšu. No a kde je dnes Majky a Helča a Janča? Taky nějak nestíhají. Katy co mimisek? Už cítíš něco, nebo je ještě čásek? Jo krize na tu se vymlouvají všichni. Ale někoho se i fakt dotkla, to je fakt. Já se ted dívam na ulici a pak se půjdu okupčat :-) Po víkendu to vstávání mi dělá docela problém :-N Vladi teda aspon si odpočineš. A jak to vypadá s tím oparem? Už ti aspon mizí? ;-)
Odpovědět
dobý večer dámičky, tak vás zdraví jedno blond stvoření :-D ještě to nejni ouplně blond ale shodly jsme se s Marci, že je to dost coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :-D x-) No prostě boží, jsem zvědavá, jak na to bude reagovat okolí. Samozřejmě už mě viděla Markétka :-D Zrovna jsem rozbalila balíček se svým "novým" Hugo Bossem.... Jakože mi dneska ten výpadek brms docela bodl bo sem udělala hafo práce :-D
Odpovědět
Nazdárek Helíí, no ukaž nám fotečku jak jsi na blondynku :o) to musíš být úpně jinačííí :-) No dneska byl dost velký výpadek, ale taky jsem měla práci. večer je to lepší.
Odpovědět
Ahojka holky, no dneska nešel ani kůň ani beremko :-x :-x Heli - já chci vidět novou kočku, pošlu fotečku.......člověče, tě nepoznáme... :-) Sylvi - já asi do práce jen tak rychle nepůjdu....dneska v noci mě tááák začal bolet močák, že jsem bolestí do rána skoro nespala. Byla jsem u Dr. v Kyjově a je to jasné - mám tam zánět a prej je to z celkového vyčerpání organismu a selhání imunity, tož já nevím..... Ale to flákání doma si budu užívat, když už mám být doma :-p
Odpovědět
hihi, já se asi neumím vyfotit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?