Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
helenko :-D :-D :-D :-D tak to bys měla OP jednu velkou bílou mazanicu... :-D Sis je všechny měla nechat, co kdyby náhodou...?! :-x :-N A spokojenost s telefonkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Helí víš co? ale pštttt, jezdím už 4 roky s řidičákem na své rodné příjmení :-D :-D :-D , a že jezdím docela často, nějak mám na ty pány policajty štěstí :-N
Odpovědět
Byla bych ráda, kdyby se IP záležitosti nerozebíraly v diskuzi...právě proto jsem zvolila formu IP. Takže na to nebudu reagovat. Neberte to jako moji podrážděnost apod., ale mám k tomu svoje důvody. Majky, to víš, že jo. I když je to změna - po xx letech na Nokii. Až si zvyknu na tel. budu si zvykat na auto...a pak už je na řadě nějaký ten chlap bo bude všecko vyměněné :-D Brendi, tohle si já dovolit nemůžu - skrz referentské zkoušky a ježdění služebním autem, kt. s reklamou moc přehlídnout nejde. Případně mě brali už i s "ferárkem" a vůbec vysvětlovat s mým mafiánským postojem k řešení situací, že to auto není moje, ale fakt nevím, kde jsou doklady....mě zastavují cajti i 2x do týdne :-N
Odpovědět
docela jsem se dnes zasmála, když mi kolegyně řekla, že jsem dneska nějaká moc hezká...a já se neobtěžovala řešit vlasy, mám je tak velmi roztržitě a dneska fakt ani líčení - to jsem zkrouhla na řasenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli ty se máš :-D :-D :-D , já mám někdy dny kdy se vůbec necítím vábně, nevím čím to je a někdy zase naopak, naštěstí mám pocit že to nevábné období už moc dlouho nevydrží........ 8-) holky já se už těším na podzim, na barevné listí, na teplý krb, a na nakupování dárků, jsem pako x-)
Odpovědět
Ahoj kuřátkaaa, jak se máme? Tak už se nám to víkendí. Heli tak asi se tak kolegyni líbíš, takový styl účesu a malování :-) Luci, prosím tě co na sobě někdy považuješ za nevábné? Chceš dostat na zadek? :-D Vladi ty si marodíš, tak si aspoň odpočineš od těch houmlesů, že? :-N A kde je dnes Káťa, že by makala už? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Sylvi, tak co ta Světlana? už porodila? počkám si až ji potkám s kočárkem
Odpovědět
Luci no vypadalo to ,ale nakonec ji odvezli prej až předevčírem, takže bud včera nebo dnes asi porodila. Řekla bych , že včera, měla jít na císaře.
Odpovědět
Zdravím všechny pracující i nepracující...... :-) ;-) Sylvi - jo užívám si pohody doma, klienti mi vůbec nechybí... :-N Doufám, že já jim taky! I když včera jsem tam po dlouhé době měla jednoho velmi pohledného mladého kluka. Řekla jsem mu, že může klidně přijít i příští týden, ale že já tu nebudu, že já budu v práci až ten další týden, tak aby věděl, že bude jednat s jinou kolegyní, načež on mi odpověděl, že chce jednat se mnou a že dojde, až já budu v práci....... x-) x-) x-) Heli - kdy ty se jdeš stříhat? až ten další týden, že? No já už ty vlasy mám taky jako potápka, ale moje tchýně na mě nemá ted moc času, tak doufám, že se snad už brzy dočkám....potřebuji to hlavně dobarvit a taky prostříhat... Luci - kde máš foto v profilu? Jinak jak já nemusím podzim a zimu, tak na to barevné listí se taky těším a ještě víc se těším, až půjdeme do lesa na houby. Ty sice nesnáším,ale miluji je sbírat....tak už aby to bylo.
Odpovědět
Luc, takže fakt vyhodíš peníze za tam to? Ty jsi blázen...ne jako v dobrým, každého věc. Ale tohle bych nepodstoupila. Nebo jak jsi to myslela s tou vábností, hm? Vladi, měla jsem jít v pondělí, ale jdu (až!!!! :-D ) v úterý. Těším se, fakt už moc. Ono teda ty odrosty ani teď nejdou moc poznat, ale těším se, že to zase budu mít světlejší atd. Stříhat to nebudu, chci to nechat narůst až po paty :-N :-D Žádné velké změny nebudou. Teď musím pár dní vydržet, než ty vlasy zase spacifikuju. Ale tak jako není to tak strašné dneska. Naši to komentují slovy "na tobě člověk nepozná, jestli už jsi učesaná nebo ještě ne" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baf, už jsem tu, viděla jsem, že je po mě sháňka. Omlouvám se za opoždění, ale byla jsem dopoledne na gyndě a než jsem vyřídila pracovní telefonáty, tak je skoro oběd... Mám omluvit Barušku, mají teď nějaké problémy v práci, tak se nějaký čas nedostane na net :-|. Pokud by ale potřebovala někomu něco důležitého vzkázat, přepošle to přeze mě ;-)
Odpovědět
Také se chystám ke kadeřnici, k Jarušce jsem objednaná na sobotu ráno :o) v pátek mám srazík, tak snad pak vstanu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sylvi-jé to jsi mi připoměla, že bych jí měla zavolat... už jdu na to... :-N
Odpovědět
Majky bude nová fazónkaaa? :-D Já už se těším, ofinu mám už dlouhou, v noci mi leze do xichtu :-N , I vlásky si trochu zkrátím. A melírek, no Jarča se vyřádí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-já potřebuju dobarvit a trošku zase přistříhnout :-) Předběžně mne objednala na 10.10 v sobotu, ale prý uvidí, jestli bude mít hlídání, minule jsme tam měly celou dobu malou a ke konci už to nedávala, tak jsem před ní šuštila s alobalem, to se jí líbí :-N Ale moc to nepomohlo, byla hladná... Takže jdeš zkrátit ? A ofinu si necháš zase zastřihnout?
Odpovědět
Majky, tak to je mazec, to se asi uvidime prcku :-D , já tam ještě budu beztak sedět, takže v poho. Jasné, ofinu zkrátit jako vždy a i vlasky maličko konečky a melir. Klasika. Malá je protivna odpo, prej unavená, tak neví chudinka co by, tak proto mi taky řekla, at dojdu v tech 8,30 :-N snad vstanu hihihi. Tak kdyžtak ji malou povozime, neni problemo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-ale ty jdeš už tuto sobotu ne? Nebo až za týden? =-)
Odpovědět
Majky joo jasne tuto sobotu už :-) Tak ty teda až tu další..ahááááá
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste teda už objednané? taky si zavolám, zrovna dneska jsem řešila Marky ty moje "uši", asi je zase jenom přistříhnu, a dám jenom melír
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi-ano až příští !!!! A to kdoví jestli?! Podle hlídání, jestli Rostik půjde do práce nebo ne? :-D Luci-já jsem je minule rapidně zkrátila a mám jen jakoby cancůrky před ušima. Chce to hodně prostřihat, já tam má taky takové guče, ale když to dobře prostřihá a zastřihne, tak je to O.K. Ty si to chceš nechat růst, že.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pá, zítra tu nebudu, vezu kámošku na jezdecké zkoušky. Užijte si víkend, počasí má být ještě jakš takš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa Lumpi :-D já jdu pracovat Marky uvidíme, jak rychle mi to poroste, je pravda že tahle délka byla nejlepší, ale už ji mám3,5 roku, chtělo by to nějakou změnu
Odpovědět
taky přemýšlím, že bych udělala nějakou změnu s vlasama... trošku zesvětlit barvu a udělat nějaký pořádný střih... ale bojím se... bojím :-D se musím pochlubit... manža dostal ke svátku steakové nože, tak večer bude vyvařovat... už se těšííím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani děláš mi chutě, jako já dneska lítala po hypernově a hledala kuřecí prsa, ani tuk, hlavně že mám doma 10 kg steheních steaků, akdyž já cjci ty prsa :-(
Odpovědět
luci, to je klasika ;-) když něco shánš, tak to prostě nemají. já tak sháním zase všude možně čerstvé fíky... a taky není možná. nebo fazolové lusky... taky aby člověk pohledal... a bomba největší - máme konečně termostat, takže už tady nezmrznu... naprosto neuvěřitelné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-taky to tak mívám, co má dlouho na hlavě, tak po čase mne to přestane bavit a chci změnu, ale to jsme asi všechny stejné?! :-N Mne se na této "délce" líbí to, že nevyžaduje tak velkou úpravu, prostě umyju vlasy, dám pěnové tužidlo, vyfoukám v předklonu, a za 5 min. není co řešit. Než tak ty dlouhé vlasy...než jsem je umyla, vyfénovala, ráno vtala, vyžehlila, bo každý vlas byl jinak skrůcený (obzvlášť, když jsem šla spát s mokrou hlavou, tak vlasy neuschly ani do rána) a furt stejné splihy... :-) Takže kvůli času zůstanu asi u krátkých... x-) Jani-to se u vás bude jen steakovat. :-) Kdy můžem přijít? :-N
Odpovědět
Jani, koukej na mě, jak jsem chodila s tmavýma vlasama a počkej za týden :-D
Odpovědět
Jani - já si kupovala fíky minulý pátek v Kauflandu a měli jich tam hodně a jsou dobrééééé - ještě mám nějaké v lednicče. Tak se zkus mrknout tam....
Odpovědět
Profilova fotka
heli-jsi objednaná k holičce? A už jste se domlouvaly na tom Tetooo??? :-) Bych potřebovala ten kupon !!! ;-)
Odpovědět
majky, nooo, můj vymyslel steaky minulý týden, ale zápasili jsme s nima, pač jsme na to neměli spešl nože... a teď je dostal ke svátku... takže večer je prubneme... a stavit se můžete kdykoliv... ale nezaručím, že něco zbude :-D :-p heli, tak z tebe bude světlovláska... hmmm ;-) už se těším na fotky vladi... tam jsem se dívala, ale nepotkala jsem je, asi je už neměli, zkusím znovu, moc dík za tip ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?