Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Jéé Baruškoo strašně mocinky vám gratulujiiiii, to je super, že vám vše tak krásně vyšlo, taky jsem na vás moc moc mysleláááá. To je super, těším se na fotečkyyy. Tak už jsi taky mladá vdaná paní, super, že? :-D Takže zítra už tu nebudeš, tak si krásně užijte líbánky :o)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobré ranko kočenky ;-) Ahojky Baruško, tak jak se cítíš, jako mladá paní? Nemůžu se dočkat fotek, zážitků a jak moc ti to slušelo. Já jsem se celý víkend nezastavila, nestihla jsem nakouknout ani sem. Měli jsme doma řemeslníky na stavbu toho venkovního boxu pro Leu a ještě jsem byla sousedům pomoct vyorávat a sbírat brambory. Bolí mě celý člověk :-S A kam po ČR se chystáte? A co ostatní, jaký byl víkend? :-)
Odpovědět
dobré ránko berušky tak já včera měla rozlítáno - ráno u koníků, odpo na hřbitov zapálit dědovi, pak k babi, pak ke koním...to jsem měla málo za dopoledne jednoho, tak jsem ještě odpo jezdila druhého...večer jsem stáhla fotky ze svatby a padla na hubu :-N
Odpovědět
Ženy, neznáte někoho, kdo tvoří webovky?
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, mě napadl Vendulek, ale nevím, jestli to ještě dělá??? ;-)
Odpovědět
Ahoj kočky . Heli ano máme známého co fotí a dělá web v HO. Jmenuje se Petr Vala mladý kluk jak my. http://www.true-design.net/kontakt.html
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, nemohla jsem spát, tak jsem šla na poštu zaplatit nájem a nakoupit si snídani a potkala jsem se tam s Lucinkou... :-) Baruška to má už za sebou, tak se těším na fotečky. helenko, mohla bych si od tebe dnes vzít ten objektivek? U nás byli včera naši a Jarek (mamčin přítel) by potřeboval nafotit interiér ubytování ve sklepě. Jestli ho budeš chtít půjčit ještě na Blančinu svatbu, tak ti ho klidně půjčím, jen dnes bych ho potřebovala. A jak se ti s ním fotilo? Moc se těším na fotečky, budou úžasnéééééé x-) Ohledně webovek-moje kamarádka si dělala nějaké sama, tak kdyby ses chtěla informovat, tak ti dám na ni kontakt a můžeš jí napsat. penelope76-nám točil svatbu pan Májek ze Slavkova u Brna...? Nemyslíš náhodou jeho?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
penelope-řekla bych, že to bude on. Je to velký profesionál, točil i různé osobnosti, co já vím tak Láďu Kerndla někde na jachtě... My byli s videem maximálně spokojení, takže můžu jen vřele doporučit.
Odpovědět
bááááf, jsem zpět a to i s návštěvou u Markétky :-D Majky, děkuju za kontakt a za odkázek, hned jí jdu napísat x-) penelope, vítej mezi nááámi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helenko-není zač, já děkuju za návštěvu !!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
penelope, no, jak se to vezme :-D já to tu nesmím moc prezentovat, víš ;-) abych si nedělala reklamu, to by mi admini dali :-N majky, posílám mejlíka hádej s čím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
penelope-Barču točil zřejme někdo jiný, já ani nevím, kdo ji točil? Ale myslím, že na pana Májka jsou pozitivní reakce nevěst. heli-už se těším, jdu na to mrknout. Pak dej vědět, jestli ten objektiv mají v megáči, bychom ti ho vzali.
Odpovědět
majky, písla jsem jim, tak snad mi odpoví...hodila bych ti zítra penízky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helenko, to je v pohodě, šak se nějak srovnáme... :-)
Odpovědět
jako že bys šla zaklepat na cizí dveře, ať to zaplatí jako omluvenku? :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
heli-no tak za chvíli máš narozeniny, tak bych klepla na dveře jistého dotyčného, jestli má pro tebe už dáreček??? ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
penelope-Barči jsem naše svatební video půjčovala, to mne taky mohlo napadnout, že ho měli :-D Už v tom mám trošku hokej. :-) Peťa je fotograf, ví, co od focení čekat a jde si za svým. Co se týče domluvy, tak to s ním bylo horší, protože je víc fotograf než administrativní pracovník. Na toto by měl mít asi nějakou asistentku nebo asistenta, který by mu říkal, kam kdy jet fotit a komu focení svatby slíbil. On o sobě ví, že je dobrý fotograf, tak se někomu jeho chování může zdát arogantní (frajerské), ale já se z něho nepo*rala, že je to Pan fotograf, tak k nám se choval naprosto slušně a bez problémů. Taky nevím, co tím dotyčná nevěsta myslela, možná si něco řekli, já nevím?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, dneska nějak nestíhám, tak jen nakukuju, mám toho v práci moc :-| Penelope, taky tě vítám mezi námi ;-) Hel, jak se měl Honza na jachtě a kde se to vůbec plavili?
Odpovědět
Profilova fotka
helenko-poslala jsem ti na mejlíka fotečky Danušky, jak byla krásná v den D... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ivi, plavili se po ostrovech Chorvatska, každý den jiný ostrov, vždycky zakotvili někde v zátoce. Včera jsme koukali na fotky - ehm, na ten stroj mě nikdo nikdy nedostane!!! Když mi vykládal o těch náklonech, tak se mi zvedal kufr, ani jsem tam nebyla :-D Je odpočatý, bez kruhů pod očima (konečně) a pln elánu, takže dneska ho ježdění už nemine :-D Včera se z toho vykroutil, přijel v neděli ve dvě ráno, tak dospával (řídil sám bo nechtěl pánům půjčit vozidlo). Zážitků má spoustu, akorát opálení skoro žádné, páč se prý maskoval před slunkem kvůli pleši :-D Majky, a můžu se na to přijít podívat? :-D
Odpovědět
ahojka děvčata, vítám nově příchozí ;-) se tady zase rozrůstáme :-) já dneska běhám, vyřizuju věci na dovolenou... a představte si - volal mi kamarád, že vyhrál zájezd do Řecka v radiu, odlet zitra z Ostravy, 6000,- osoba bez stravy na 14 dní... a my to nemohli vzít, pač můj musí být už příští úterý v práci. já to málem obrečela :( Penelope, jestli by se ti libily fotky, které fotili nám, tak mrkni sem http://www.nasesvatebnialbum.cz/ Barčiiii, vítejte mezi námi, mladá paní. už se těším na fotečky, jak jsi byla krásná a jak vám to oběma slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jé, tak to byli asi zhruba tam kde my tehdy s Julčou. Každý den jiný ostrov v národním parku Kornati. Tak to se nedivím, že si to užil, já bych jela klidně znova, není to tak hrozné, jak to vypadá a ten adrenalin za to stojí x-) Jdu si uvařit kafčo, neb tu u toho chrápu a pak ještě nakouknu ;-)
Odpovědět
ahoj Jani, ty nepereš? =-) :-D a nemohl by si to Michal v práci domluvit? to je škoda nechat ho uletět ]-( ;-( Ivi, no nevím nevím...mě by museli uvázat na stěžeň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
penelope-mně říkal, že ho chtěla jedna modelingová agentura na focení na stálo. Ale to ho zřejme tak nelákalo a smlouvu s něma nepodepsal. Je to blázen (v tom dobrém slova smyslu) myslím, že focení je jeho život a chce si fotit podle sebe, nebýt ničím a nikým svázán. Mne se moc líbí fotky od Zuzky Sharf, jsou dokonalé. :-) heli-zato ty jsi unavená jak kotě... by ti tu energii teď měl přidat... a můžeš se přijít podívat na to, jak ho nakopu do zadnice... :-D (né že mu to řekneš) :-N :-x shafrah-Jani ahojky, a kam prosím tě odjíždíte na dovolenou?
Odpovědět
Heli, nemůže si teď dovolit nebyt v práci 14 dní :( už měl týden volno před svatbou, když jsme předělávali ložnic a teď další týden... a pak by mohl být nějaký malér a co pak? Majky, jedeme dneska večer do Černé Hory. Na té jsme se nakonec shodli oba... já chtěla strašně do Řecka... a dneska přijde možnost letět... a my nemůžeme. je to pech :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?