Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
uf, jsem tady...byla jsem ráno u zubařky, dostala jsem pochvalu za nádherné zuby z reklamy :-D a teď svačím. snídani jsem odbyla musli tyčkou, tak teď mám plnou misku ovoce a sójový nápoj :-D Markétko, nepřeháněj to s těma pochvalama, jo? Víš, že se pak červenám. Zastavím se kolem té třetí, jak pojedu z práce, ano? Mám ti něco přivézt? Nějakou dobrůtku nebo tak?
Odpovědět
Jejda Markétku jsem ani nezachytla asi, Majky hlavně se nám brzo uzdrav, hlavně papej teda, ať trošku nabereš.Musela sis teda pěkně vytrpět. Hlavně, ať tě to ryche přejde a jsi tu zase s náma :o) tak hezky odpočívej.
Odpovědět
Jéé Danka tu asi fotečky ještě nemá v albu. Ale kdyby byly dejte mi vědět, ráda mrknu. ;-)
Odpovědět
Teď tu byla Míša, nehty už má zase všechny :-D Nervozně moc nevypadala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem se vrátila z obídku a tady už je zase mrtvo... No jo, pátek a všichni už se vidí vegetit doma.
Odpovědět
kéž by, ale já se tady z toho dneska asi připoseru
Odpovědět
Profilova fotka
To je vždycky ke vzteku mít v pátek moc práce :-S. A co máš v plánu dneska s koníkama? Mě dojede ségra, tak půjdem spolu jezdit, Hanče dává volno, makali s Vendou včera.
Odpovědět
holky já mám dneska spavou... dávno bych už něco dělala, ale šmejdí tady paní na úklid a to já se vždycky radši někam zdekuju, abych nepřekážela... a musím počkat na express službu, která měla dojet v 9 a pořád tu není... mě z toho dneska jebne... takže se válím v posteli, šmejdím po netu... a není co dělat ale včera jsme se konečně shodli a vpondělí večer vyrážíme do Černé Hory. A taky od pondělí začínám chodit na kurz hubnutí, tak jsem velice zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, na kurz hubnutí? Co ty chceš hubnout, vždyť se ztratíš :-D Tak nakonec přece jen Černá Hora, tam bude nádherně, už ti začínám závidět ;-)
Odpovědět
Ivi, no ten svůj špek na pupku :-D ale já to spíš beru jako prevenci. te´d se mi ještě ta kila kdyžtak dávají dolů dobře, ale za pár let by to mohl být problém... a bojím se dost těhotenství... tak abych měla průpravu ;-) jj, taky už se těším. dívala jsem se na fotky... a je tam nádherná přírody, hodně památek... a prý výýýborné jídlo :-) tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
heli, že neuhodneš co právě dělám... ano správně - peru :-D já už se na to vykašlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak přemýšlím, že bych si tě najala. Mám tu kupu prádla jak na praní, tak na žehlení a nějak nezbývá čas... Loučím se, užijte si víkend! Hlavně držím pěsti holkám na zítra, ať všechno vyjde podle představ, tfuj, tfuj, tfuj :-x
Odpovědět
Článek se načítá
ivi, na to, že jsme dva... tak peru jak pro deset lidí :-D
Odpovědět
Jani, ty jsi nezmar :-D Ivi, já ani nevím...včera koně makali jak barevní, tak dneska ještě Crazy musí dřít, zítra má volno, Kamila má říji, tak ta bude mít dneska jen lehkou práci...a uvidím, kolik přijde děcek, co dál...
Odpovědět
Ahoja holky, tož se sem konečně dostávám....... Markétko - moc zdravím a přeji velmi brzské uzdravení. Tuto bakterii měl i můj brácha, chytnul to z kuřecího masa a byl na tom dost podobně. Ale pak to šlo pěkně zase nahoru - myslím ty kilogramy :-D Jani - máš hezké fotečky, fakt!!! Jen je škoda, že jich tu nebudeš mít vícero... Sylvi- jak je po dovolený? Pro mě tento týden byl horor, nebyla jsem schopná se aklimatizovat a pořád jsem byla myšlenkama úplně někde jinde a hlavně tady na mě je hrozná zima ve srovnáním s počasím, které bylo tam.... Kači- jak je, těhulko naše? Už je na tobě něco vidět? Jsem tě ne a ne potkat, takže až tě potkám, tak tě dostatečně okoukám... :-D :-D Baruško a Míšo - zítra na vás kočenky budu moc myslet, užijte si ten váš den v klidu a pohodě, žádné nervíky a jen úsměv na tváři. Pak se ozvěte. A počasí budete mít určitě krásné, uvidíte. Holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste některá nechodila na AEROBIC MIX na lipovku? V úterý začínám chodit, tak jsem se chtěla zeptat, zda s tím nemáte některá zkušenost. Ještě je tam Pilates, takže možná zkusím i ten. Nejvíc mě láká kick box, ale na ten tam není nikdo zapsaný, takže to asi není dobré........no uvidím. Jsem sice zatím na antibiotikách, ale v úterý už budu fit. Neberu je, že bych byla nachlazená......mám je na něco jiného, takže s tím cvičit můžu. Mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoojte. Vladi,taky ti pořád čučím do oken a ne a ne,žádná černoška se tam neukazuje. Myslím,že už to vidět je,bo se mě ptají zákaznice....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahojjjj až ted jsem se zastavila na malou chvilku..bolí mě hlava tak jak nikdy nebolela...nestíhám vás dočítat tak mi držte zítra pěstičky !Míšo at i tobě to dobře dopadne! Mám vás rááááda!!!! ahój x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,nevěstááá. Baru,to jsou nervy. Napij se pořádně vody,polkni prášek a uklidni se trochu. Všecko bude paráda. Budeš nádherná. :-)
Odpovědět
Baruško, hoď se do klidu, zitra všechno kapne na jedničku a ty budeš kráááásná nevěsta ;-) dobře se na zitra vyspi, bude to zabíračka, ale příjemná ;-) myslím na tebe, teda na vás, ať vám zitra neprší a pořádně si ten svůj velký den užijete :-* A totéž i pro Míšu :-*
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? Hledám tipy na svatbu a myslím si že u vás bych nějaké mohla dostat :-)
Odpovědět
ahoj tetefish, pojď mezi nás, snad ti u nás bude dobře ;-) já jdu spinkat, ráno vstávám ve čtyři a jedu k Mišce, takže to bude náročné :-D
Odpovědět
Ahoj berušky, tak dnes má Baruška velkýýý den :o) moc moc na tebe Baru myslím, určo jsi nááádherná nevěsta, moc se těším, až pak napíšeš jaké to bylo, a hlavně fotečkyy...juchůůů...užijte si krásný den. :-)
Odpovědět
telefisch..ahojky, vítám tě mezi námi, určitě se ti tu u nás bude líbit :o) jsme totiž super partičkaaa :-D , že holky? :-)
Odpovědět
Dobré ráno.........ode dneška už máme v naší diskuzi o další dvě mladé paní více ;-) :-) Doufám, že Mišce i Barči včera vyšel přesně podle jejich představ..........Už se těším moc na fotečky, takže nás holky nenechejte dlouho čekat... Tetefish - vítám tě mezi námi. Stejně tak Renulem........
Odpovědět
Ahoj Vladi, gratuluji k 1. výročí svatby :-D
Odpovědět
umřela jsem....ale Míšina svatba neměla chybu!!!!!!! prostě super, super, super. já se dotáhla dneska v půl třetí ráno domů páč jsem ještě zakotvila ve Skalici a teď už jsem fit a svěží a jedu ke koním...sice mě bolí nohy, ale nedá se....
Odpovědět
Sylvi - děkuji ke gratulaci k 1.výročí svatby :-) Bohužel ho neoslavím......jsem opět slaměná vdova - ostatně nic nového pod sluncem. Ale zpříjemním si ten dnešek milou návštěvou ;-) Heli - ty seš nezmar......já tě obdivuji, že jsi tak čilá a fit. Ty máš opravdu energie na rozdávání. POvídej a přeháněj - jaká byla Miščina svatba??? Hele jakmile dostanu penízky, tak bych šla na to tetování - jdeš taky? Pokud nejdeš, tak já se sama neodvážím, na to jsem velká poserka. A vlezu se do jednoho litru, že?
Odpovědět
Vladi, ty si toho manžílka fakt moc neužiješ :o(, ale tak snad ti brzo přijede, a oslavíte si to pak :-) Heli no ty brďo, to musel být zajímavý den, co? Určo sis to užila, a hlavně, že se snoubenci vzali :o) Ještě příští vík čeká svatbička Blani :o) My jsme měli včera oslavu narozenin mojého, tak tu bylo 12 lidí :-) takže taky docela sranda :-)
Odpovědět
ahoj holky vladi, si piš, že do toho tetování půjdu - musím si nechat opravit ten svůj "drápanec" a najít obrázek toho dalšího co chci a půjdu tam s tebou a domluvím se s Kubou. kdy by ti to tak vyhovovalo? písni do IP a sladíme se ;-) a i ode mně přijmi gratulaci x-) svatbička byla úžasná, vstávala jsem ve čtyři ráno, ve čtvrt na šest sem vyzvedla Míšu a jeli jsme ke kadeřnici a pak na kosmetiku - na nás byl pohled jak na dvě cirkusačky, když ona šla v riflíkách a mikině, nalíčená a se závojem, a se síťovanýma punčochama po Kyjově :-D :-D svatbičku vám popíše ona sama, zrovna stahuju fotky a musím se tím prokousat, mám jich nějakých šestnáct set, tak mám co dělat....Hrozně moc jí to slušelo i panu ženichovi, byli nádherní, kouzelní x-) byla legrace i vážnost, prostě mně se ta svatba moc líbila x-) už se těším na sobotu, tentokrát strávenou na svatbě Blaničky, Blani, jak budeš on-line, písni mi, ať se můžeme sejít - pro mě zn. ideál až kolem deváté večer :-N klidně na Želvě nebo u Chytila. za chvíli jedu zase jezdit - to aby jste mi tu energii mohli zase trochu závidět :-D včera jsem fungovala v kuse 22 hodin, jsem to ale šikulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčenky!Tak už jsem mladá paní :-) Svatba byla nejúžasnější..ani ve snu jsem si nepředstavovala, že by tak mohla dopadnout...vše bylo na 1* vážně...ted jsem ještě utahaná po dlouhé noci a svatební noci:-)spali jsme na hotelu v HO v aparmánu takže bomba x-). jediné co bylo mínus byl neakční fotograf takže jsme na fotky opradu zvědaví :-| kameraman byl bombovní, a všichni si svatbu vychvalovali, měli jsme tam svatební noviny, víno, kartičky(jmenovky na stůl), svatební netradiční tanec a svatební tombolu. Tento týden máme v plánu jet na tu dovču a pojedeme jen někam po ČR, takže až budou fotky vše dodám. Zatím se mějte pěkně... :-) MVR
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?