Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží co...já fotografa a kameramana půl roku dopředu, pak hlavně datum -obřad a hostinu ostatní tak pomalu v klidu...
Odpovědět
Profilova fotka
lump..děkuju za přivítání.. babss:no tak to mám taky nejvyšší čas pak to s prckem bude složitější...
Odpovědět
Profilova fotka
babss a koho jste vybrali za fotografa a kameramana??začínám to trochu okukovat...vím přesně co bych chtěla ale nevím kdo nám to nafotí...jedna kočka tu má album a ty fotky jsou úúplně super...pokusím se ji najíp a poslet odkaz..
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je ono...nejsou kouzelné?? http://www.bigi.sk/gallery.php?gal=99...
Odpovědět
Profilova fotka
To je Pavel Bigoš jeden z nej fotografů na BRMS,ale určitě bude dost drahý a datumy plně obsazené určitě mu zkus zavolat a zeptat se na cenu a zda má volno.
Odpovědět
Profilova fotka
kolik si myslíš že za ty fotky může chtít??
Odpovědět
Profilova fotka
reny to nevím?Ale nad 10tisíc určitě...třeba ne,ale já myslím, že spíše ano... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) zkus napsat nějaké holce co ho měla kolik jich vyšel...
Odpovědět
Profilova fotka
nad 10 tisíc??panebože...to je sada...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem mu volala aje to v háji...už má na náš termín obsazeno... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
renu nezoufej, je spousta kvalitních fotografů, prohledej tyto stránky a určitě tě někdo další nadchne a třeba volno mít bude ;-) Já se pro dnešek loučím, doma na mě čeká muž, zvířena a spousta práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ženy. renu ahoj. Baru,dnes je venku krásně,tak jsem si říkala,kdybys tak měla mít v sobotu,tak je to príma. Ivko,co Leuš? Helenko,ty jsi trpitelka,chuďato. Ob..eš to všecko,co? :-( Pěkně tě to obrní. Jdu dnes poprvé na cvíčo,tak jsem zvědavá. zatím pááá
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Katyyy, na jaké cvíčo jdeš? Taky zasej začnu se cvíčem :-) Tak dneska doma překvápko, tatka si koupil Audinu, tak jsem se kochala :-) Markétka stále chuděrka nemocinkanaa? Chjo, chybí mi tu holka naše.. Manžilek má v sobotu narozeninky, tak budem slavit, tak taky chci pěkné počasí, hlavně kvůli Barči, ať jim to vyjdee! Renu..vítám tě tu mezi námi.
Odpovědět
Zdravím nově příchozí ;-) my zařídili nejdřív místo obřadu a hostinu... fotil mi kamarád - takže no problém a kameramana jsme neměli... jinak zbytek- šaty 3/4 roku předem (ale já teda na to měla rok)... a zbytek tak nějak průběžně... kdyžtak se mrkni Reny ke mě do albíčka z příprav... mám to tam ze začátku rozepsané ;-)
Odpovědět
reny, já to měla tehdy taky tak nějak...měla jsem na to asi 3/4 roku, ale ex manžel vybral osudové datum, takže v tom byl problém, ale nakonec jsme zvládli vše. fotil nám kamarád, točila Vladěnka Němcová... Sylvi, jakou si tatík koupil? Ivi, děkuju za optimismus, ale už mi začíná docházet...navíc mi dneska došel ten očekávaný duplikát licence a ejhle, zapomněli mi přepsat klub, takže jsem pořád "pražská"....do prčic. a SIPO ještě poslalo inkasní lístek na mě, to se taky pos..., zítra to hodím novým majitelům do schránky a ať si dělají třeba kotrmelce. Dneska sem nestihla bazén, takže jedu ráno před prací. Zvládla sem odjezdit dneska dva koníky. Aspoň něco. Zítra předávám Lajenku....už teď jsem z toho vláčná a zralá na panáka. Katy, jaké bylo cvíčo, povídej? Já se tam chystala, ale nestihla sem to...tak ať mám poučku na roky dopředu ;-) Jo holky, už mě to neba, už toho mám až nad hlavu, myslím, že využiju v sobotu nabídku Míši a přespím ve Svaťkách a po focení se na té svatbě odstřelím a vymyju hlavu....ale to bych zase nebyla v neděli schopná fungovat, takže asi nic....
Odpovědět
Heli, hoď si nohy nahoru, otevři nějaké dobré vínko... a pusť všechno z hlavy... není nic, co by nepočkalo ;-) a je to rozhodně lepší, než si ničit nervy a zdraví ;-) :-*
Odpovědět
Chjo Jani, to máš taky pravdu...ale s tím vínkem počkám do soboty, přeci nebudu pít sama :-N To bych byla jak alkáček domácí. Ale mám jednu dobrou zprávu....štítná žláza se asi umoudřuje, dr. mi snížila medikaci a hodnoty se upravují, je šance na vyléčení, tělo začlo reagovat. A zítra jdu na gyndu, tak i tam to možná klapne ;-)
Odpovědět
Tak aspoň nějaké dobré zprávy... a ono asi něco bude na tom, že všechno zlé je k něčemu dobré ;-) a kdybych teď nebydlela v raťkách, tak bych si klidně došla dát tu skleničku s tebou... ale takhle bych musela řídit a moc bych toho nevypila :-D joo Heli, spousta těch fotek se špatně načetla z tvého Pc do mailu... takže mi víc jak polovička došla jen z půlky... myslíš, že bychom se mohli domluvit, že bys mi ty fotky vypálila na cd a já ti za to pak dala druhé? fotky se mi moc líb a ráda bych je měla. klidně ti je i zaplatím ;-) jen si řekni, určitě jsi s nima měla práci
Odpovědět
No to je blbý, páč nealko víno tuším ještě nevymysleli, ale hned o to zažádám, ať to příště můžem zrealizovat :-N Neprovokuj, fotečky ti vypálím ještě dneska a budu je mít u sebe, jak budeš mít cestu kolem, tak se pro ně zastavíš - cédo nevoz, zneužiju firemní :-D Největší odměnou pro mě je to, že se ti líbí x-) Jak pojedeš do Dub., tak se někde potkáme, ju?
Odpovědět
Helenko má A6
Odpovědět
Heli ty to je dobře, že se ti hodnoty upravili, jen ať je to lepší a lepší, bo zdravíčko je opravdu důležitééé. Určo budeš fit i na gyn. Já se objednala dneska.
Odpovědět
Sylvi, kdy jdeš? Já měla jít až 22., ale vyměnila jsem si to s mamčinou kolegyní, ona nemůže a pro mě jedině dobře, že jdu dřív skoro o dva týdny...aspoň budu konečně vědět, kde je problém.... Sylvi, jakou? Nemá takovou zlatou?
Odpovědět
Heli nee má černou. A jdu 20.10.
Odpovědět
a já 26.10. :-P heli, moc děkuju, zitra pojedu do hodonína tak to pak vezmu domů přes dubňany a předtím bych ti zavolala, kde se pohybuješ ;-)
Odpovědět
Jani, zn. ideál, někde se potkáme ;-) Už to pálím ;-) Příště se necháme objednat na jeden den a uděláme tam sraz :-D
Odpovědět
Kočky, já jdu spinkat, ráno vstávám v pět, abych v šest strašila na bazéně...ano, máte pravdu, jsem blázen.... Dobrou noc a Jani, my se zítra uvidíme ;-)
Odpovědět
Ještě Jani, jestli vám zbylo nějaké to oznamko, tak mi vem, prosím. Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko kočky ;-) Katy, doktorka přijede udělat převaz ve čtvrtek nebo v pátek a myslí si, že už by to znova zavazovat možná nemusela. A když jo, tak jen pod jednovrstný a ne tří, jak to má teď. Uvidíme jak to bude vypadat, ale kobyla už se evidentně nudí a chtěla by už chodit po výběhu. Heli, a kdo si nakonec Lajku bere, jak daleko ji budeš mít? A s tou štítnou žlázou je to super, říkala jsem ti, že nemáš ztrácet naději, že se to upraví a budeš OK. K té licenci, poslala jsi s žádostí o vystavení duplikátu i podepsané povolení o přestup od toho pražského klubu? Jestli ne, tak ti to automaticky vystavili na klub, pod kterým tě tam maji vedenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženky... Heli tak to je fajn, že se uzdravuješ, a Lajku si teda bere kdo?No já bych to asi nepřežila..musela bych vypít kanystr sllivky |-| holky děkuju, že na mě myslíte ohledne počasí..snad nám to fakt vyjde..,.včera jsem byla na finální zkoušce a dovezli nové závoje tak budu mít závoj je nádherný:-)a šaty si můžu vyzvednout už dnes tak super x-)
Odpovědět
dobré ránko berušky Ivi, právě že jo, podepsaný papír k tomu byl přeložení, měla to v mejlu i v dopise...nechápu. Jdu jí napsat e-mail, co teď. Lajku se bere kamarád od kolegyně, přesně nevím, kde to bude, ale někde u Prahy...na druhou stranu, taky dobře. Mít možnost ji vídat, tak se z toho picnu uplně. Já mám dneska za sebou už půl kilometru v bazénu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?