Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to na té federaci nějak zdrbali, ale E.Jančářová je fajn a snaží se vyjít vstříc, tak to bude určitě brzo vyřešené. Baru, tak nakonec teda bude i závoj, jo? ;-) Jsem už celá úplně nedočkavá, až uvidím, jak ti to slušelo. A zítra mrknu na radary, měla by tam už přeběžně být i sobota, ale určitě bude krásně :-)
Odpovědět
Ivi, jo, jenže já to musím řešit na Áčkové oblasti s Hůlkovou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi však se dojedte podívat do Prušánek hm?.-)uvidíš mě naživo.. :-x jj závoj,ale žádný zdobený jen taká pavučina po zadek a je fakt pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držím palce, ať je aspoň z části tak vstřícná jak ta naše jihomoravská a je to brzo vyřešené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, v kolik hodin je možné tě v Prušánkách vidět, než odjedete do těch Čejkovic? Můj chlap slouží, ale vzala bych auto a dohrčela bych na kukandu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vyjíždět budeme tak před půl12. a vidět půjdu od půl 11 možná i dřív ;-) ale budu v tranzu tak tě možná ani nepostřehnu... :-x :-N
Odpovědět
Ivi, děkuju. Je poměrně hodná a vstřícná, jen má toho jaksi moc...tak uvidíme, jak jí to půjde rychle. Teď jsem jí poslala e-mail. Budu informovat. Baru, já bych tě taky moc ráda viděla, ale budu si muset počkat na ty fotečky :-| ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli jo to je škoda mohlas holkam ukázat už fotečky v nedělu tak jak Jančine.Tak si budete muset počkat na fotky .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno dámy :-) Tak jem po dvou pracovních dnech opět tady. babss- škoda, že jsem v soboto dopoledne v práci, já bych si tě nenechala ujít, šla na čumendu jako na Jančinu svatbu :-). Bržím pěsti, aby vyšlo počasí! My máme v sobotu svícu, tak jsem z ní trochu nervozní :-N :-x . Baruš jsi nervozní už ze svatby??? lump- mrkni na radary a při té příležitosti se podívej, jaké bude počasí na můj velký den????? =-)
Odpovědět
Baru, kdo si počká, ten se dočká ;-) Fotečky ukazovat budu, ale Mišky ;-) ahoj Blanííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Ahojka holčiny :-) tak dnešním dnem jsme Ratíškovjanka :-P Ivi, to je super, že už je Leontýnce líp :-) Heli, oznamko vezmu, myslím na tebe ;-) jen teda bude asi s pozvádním ke svatebnímu stolu... jiné už mi nezbyly :-D Baru, to je super, že jsi nakonec do toho závoje šla, nikdy jindy - i kdyby ses vdávala 10x, si ho vzít nemůžeš... a holka víc vypadá jako nevěsta. už se ti to holka taky krátí, brzo tě přivítáme mezi vdané paní :-D dneska mi na úřadě furt říkala "ještě tady podpis paní Příkaská" a mě se chtělo hrozně smát, pač si jako paní vůbec nepřipadám :-D jinak - počasí vám snad vyjde, sleduju meteopress ;-) a kdyby i pršelo, tak vám bude pršet štěstí... ale ono pršet nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Baru neboj, počasi bude super, slunečno a relativně teplo :-) nevdávat se zrovna, taky bych se přijela podívat, schovat se do davu Blani - zbytečné strachy ze svíce, taky jsem se nervovala a nakonec to bylo v pohodě, všeho bylo dost - jídlo i pití (no i když po domácím štrůdlu od skoro tchýně se jen zaprášilo :-) )
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, ty bélešačko :-D Tak já to snesu aj s tím pozváním, no, co se dá dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, teď mě tak napadá, když už jsi ta Ratíškovjanka, kde tam zhruba bydlíš? Jezdím Raťkama vlastně každý den do práce a z práce, tak tě třeba někde zahlídnu a budu mávat jak zběsilá :-D Baru, budu od rána makat jak barevná, abych měla do jedenácti hotovo ve stáji a sjedu tě zkouknout ;-) Holky bohužel fotkama dopředu nepotěším, nevlastním fotyho přístroj :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Blani nám v den svíce pršelo s přehánkama do 19hod a pak to bylo super :-) určitě si to užijete mihaela: taky bych se na vás došla mrknout,ale budu zrovna něco mít :-D :-D Jani tak vítej ratiškovjanko x-) sem ráda taky za ten závoj kdyby ho nedovezli tak ho ale nemám ostatní se k šatům vůbec nehodili..
Odpovědět
Profilova fotka
jani- tak honem jaké bude počasí v sobotu a i tu příští??? Mě se dnes v noci zdálo, že už jsme šli na to (obřad mám na mysli) a vůbec jesm nebyla nervóóózní, a byla jsem vysmátá! Kéž by to tak i bylo ;-) :-) Jani byla jsi nervozní? Ty jsi byla tak vysmátá, že mi připadlo, že tě nějaký obřad nemůže rozhodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo vy se berete už v 10hod?To mě teprve bude líčit kosmetička :-) No budud na teebe myslet...a už ted se těším na fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru jo jo v deset, to byl poslední volný termín na vybrané datum, a když si přítel přál ty Milotice :-) tak proč mu nevyhovět pravda moc si nepospím, ale co už, doženu to v neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na fotečky už se těším taky :-) co si na mě Helča vymyslí a sem zvědavá i na Vaše z Lednice
Odpovědět
Profilova fotka
My se budeme fotit v Lednici a pak možná i na Větrném mlýně v Poddvorově a pak mezi vinicema jako správná vinařka :-D
Odpovědět
Helča si vymyslí, neboj se neboj, až budeš běhat po parku, poznáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, na větřáku to budou luxusní fotky. Byli jsme tam o víkendu na kolech a je to tam celé pospravované a moc pěkné. A vinice, to je u tebe snad povinnost, ne ;-)?
Odpovědět
Blani, výhled je zatím jen do příští středy :( ale budu to sledovat a informovat ;-) nervózní jsem nebyla... až se divím. v kostele jsme se furt něčemu chechtali a povídali si - a pak nám rodiče nadali, že jsme se netvářili dostatečně vážně :-) Ivi, bydlím u hasičské zbrojnice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dotaz na které straně mají sedět rodiče ženich vedle mě a u ženicha moji rodiče?nebo je to jedno? =-)
Odpovědět
baru, u nás si sedli moje rodina na stranu, kde jsem seděla já a manželova na jeho stranu... ale nakonec farář nahnal všechny rodiče do jedné lavice... tak těžko říct, jak to má byt..
Odpovědět
Profilova fotka
každý by měl mít vedle sebe své rodoče Já si nevím rady ze zasedacím pořádkem, jak to usazujete?
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemyslím u obřadu ale u hostiny blbě sem to napsala. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, není to někde u radnice? Já mám takový trochu dezorientační smysl, ale určitě jsem už ratíškovskou hasičku někdy potkala :-D
Odpovědět
Baru, my to tehdy měli i na obřadu i na hostině, že každý měl u sebe svoje rodiče a pak si každý sedl, jak chtěl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek kašpárek. opět krásně, jedem směr hodonín, konečně budeme malovat a KONEČNĚ nalepíme tu tapetu :-D :-p 8-) . Heli jakooo ty jsi dnes už plavala? prosím tě v kolik jsi stávala? neslyšela jsi na jiihu reklamu na studio soliter? já po tom pošilhávám. jinak gratuluju k výsledkům x-) Baru ten závoj bude určitě krásný, moje původní představa byla taky se závojem, pak jsem ho ale nechtěla, no nakonec když jsem si ho přiložila do vlasů, to nešlo jinak než s ním 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?