Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Winery Take uz o tom premyslim cim dal vic :-| Muzu se zeptat,kolik jste za ten celi den dali? ;-) Ja jen ze mame od Horaku video a tam je fotograf zdarma tak ze nevim jestli jich tam nebude az moc :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misoule Slysela jsem ze na hradku v Rytirskym salu kdyz mas oslavu tak tam musi byt ochranka aby lydi neponicili ten sal,musis si ji sama platit a je to nejak prej drahy,vis o tom? :-o :-.
Odpovědět
Nemožné skutkem, sehnali jsme oblek, cena šílená, ale aspoň že sedí a je o starost míň ;o).. Jak pokračujete vy??
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D lulu Tak to je super,me zustali jen boticky :-p
Odpovědět
Ještě hledáš botky? A jaký pak? V Irsku se asi hledá lépe než tady, ne? :-) já mám takový šíleně vysoký, ale příteli se mooc líbili, tak je musím mít ;), ovšem budu ráda, když v nich přežiju obřad ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave takovych vysokych je tu fura ale ne pohdlnejch :-| ,taky se mi nechce davat60-80euro za boty ktere budu mit jen hodku nebo dve na sobe 8-(
Odpovědět
tak to je jasný, mě stály 500,- takže mě to netrápí a už doma trénuju ;) A na přezutí pak mám takové capáčky, které užiju normálně, beztak nebudou vidět ;)
Odpovědět
Máte někdo tip na stránky s hezkýma šatama na převlečení?
Odpovědět
Profilova fotka
Maji docela pekne na ebay ale nevim jestli bych si takhle koupila bez zkouseni? asi jsem srab :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lulu_28: viděla jsem teď moc pěkné šatky v Pietru filipi, zkoušela jsem si sdvoje smetanové, ale mají jich tam povícero natalka: Na hrádku už jsme v Rytířáku měli pár firemních akcí a nikdy ochranka nebyla potřeba, vždy bylo kolem 70 lidí, ale myslím si, že našich 80 jejich požadavky nezmění... budu s nima jednat příští pondělí tak uvidím... :-)
Odpovědět
Ahojky - byly jste už zaplatit na Hrádku ten poplatek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ,ja jo ale rikaj ze to muzes zaplatit klidne mesic pred svadbou ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ok - moc díky za radu - pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, koukám k vám na diskusi, taky plánujeme letos svatbu na chomutovsku. Nebudete se některá vdávat na Červeném Hrádku venku??
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bohuzel o nekom nevim. :-| Koupila jsem si botky :-D :-D ;-) a jsem z nich natsena a taky k tomu takove psanicko, byl to komplet. Potom je vyfotim a dam do priprav. Jsem uz skoro sevsim hotova jen sehnat balonky s helien! ;-) ;-) 8-)
Odpovědět
natalka.ie: Ty jsi ale šikovná ;o) Ivelinka: Na Hrádku to jde venku? Nevím o nikom, kdo by ji tam měl venku a my to z tohoto důvodu máme v klášterci na zámku venku...
Odpovědět
Na šatky kouknu, díky za tipy.. Ještě mám jednu technickou. Nevíte jak to je, když chci přijmout přítelovo příjmení bez -ová? Matrikářka mi tvrdí, že to nejde pokud není cizinec..
Odpovědět
Profilova fotka
Lulu, jde to, paní matrikářka toho asi moc neví, ale jde to. A svatby venku, koukni tady, jsou tam tři termíny: http://www.zamek-cerveny-hradek.cz/za... Ale v klášterci je to zdarma a na hrádku za čtyřku, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, bydlim v Klasterci, okolo zamku chodime dost casto, ale kdybych si mela vybrat, tak beru cerveny hradek, prijde mi to hezci a myslim si ze svatba jde udelat kdekoliv, jde spis jen o domluvu
Odpovědět
ivelinka. já si také myslím, že to jde, ale jak jí to vysvětlit ;)... v K/O je to za 1000 to je klasickej poplatek za to že je to mimo oficiální prostory. a termíny maj skoro všechny a ne tři ;).. My už to máme dohodlé tam, i se mi ten park víc líbí.. ale díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, už jsem dlouho nepřispěla. Nicméně, jak řešíte situaci, že na Červeném Hrádku, kde již nejsou Jandovi? Mám dohodnutou schůzku s novou koordinátorkou na začátek května a pravděpodobně budeme vše řešit od nuly:-( Jinak už máme prstýnky, nádhera :-) vybírání netrvalo ani půl hodinky, takže naprostá spokojenost. Ženich si již koupil oblek, vestu a vázanku, takže toť také zařízené. Jakou řešíte v Chomutově kadeřnici?
Odpovědět
Také už máme prstýnky - vyšli nás na úžasných 6.300,-- a jsou kouzelné , kadeřnici mám - chodím stále ke stejné, tak to bylo jednoduché rozhodování. misoule: kde jste sháněli oblek - nechce se mi Jirku tahat po moc obchodech, nemá nakupování moc rád. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koupili jsme ho v Praze v salonu Kleinod, oběhli jsme snad vše a nic se nám nelíbilo, až nakonec v salonu to klaplo:-) je super, tmavě hnědý... a cena bomba, 15tis i s vestičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Je mozne ze take z oslavou zacnem znova odzacatku,mame nejak problem se poradne na vsem domluvit a porad se na neco vymlouvaj tak zaciname premislet o necem jinem :-| Kadernici take resim,nekdo mi doporucil salon naproti telekomu v rusky, nebo kosmeticku u detskyho domova? Tak nevim taky :-( !
Odpovědět
Profilova fotka
Kosmetička u dětského domova je Katka Ryntová, líčí hodně jemně... a v Ruský myslíš Makaresh? nebo jak se to jmenuje...
Odpovědět
Ahojky - tak jak pokračují přípravy? My sháníme někoho na dortík - nemáte info :-) na někoho super?
Odpovědět
Profilova fotka
Dortik od paní od Nechranic...http://www.pernicky-vera.wbs.cz/ je moc sikovna :-) Tak ji skus ;-)
Odpovědět
Ahoj, po dlouhé době se zase hlásím. Jak pokračujete s přípravami? My už máme konečně oblek a kravatu pro ženicha. Chybí nám pro něj jen košile. Včera jsem byla domluvit kytičky a mile mě překvapili s cenou. Kadeřnici jsem si taky už domluvila, měsíc před svatbou půjdu na zkoušku, aspoň mi stihnou ještě trošku vyrůst vlásky. V pondělí jsme byli dát zálohu do hotelu a překvapila nás nová akční provozní. Domluvili jsme se na krásné výzdobě a udělá mi jí sama. Takže zase o starost míň. Předtím tam ty výzdoby se mi nelíbili, ale teď už mají hezčí, modernější. Každým dnem by mi měla přijít potahovací hmota na dort a dovezu to známé, která nám ho bude péct, nakonec nebudeme mít obdélníkový, ale šestiúhelníkový. Jsem na něj zvědavá. V pondělí jdeme na Hrádek na informativní schůzku. Stále vybíráme písničky, které si necháme zahrát na obřad. Jaké máte vy? Budu ráda za jakékoliv tipy. Připravujeme se i na náš 1. tanec, chceme secvičit nějakou srandovní sestavu na mix písniček. V sobotu jedeme zajistit psí hotel pro tu naší čubinu. Ještě stále nemám závoj a punčochy. Pořád se nemůžu rozhodnout jaký. A šperky mi daruje ségra, svědkyně. No a pořád nemáme prstýnky, pořád vybíráme a vybíráme a nemůžeme se nějak rozhodnout, ale chci to do půlky měsíce vyřešit. Zatím se tu mějte.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se k vám přidat :-) Svatba v srpnu na Červeném Hrádku :-)))
Odpovědět
Vítej - my jsme taky v srpnu na Hrádku. Kdy to máte? My 28.8. v 13:00. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?