Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Ahojky, tak jak pokračují přípravy - nám toho ještě dost chybí, ale zatím mě ještě panika nepřepadla :-). A co u vás?
Odpovědět
Ahojky, tak nám včera volali z Mostu, že nám přišly prstýnky, takže je ještě vyzvednout...nejspíš v sobotu, dřív se tam nedostaneme. Dneska se mi povedlo sehnat špendlíky s bílou hlavičkou - v CV nedostatkové zboží :) a bílé punčochy. Mám vytisknutý jmenovky, jen je nařezat. Pracujeme na svatebních novinách a prvním tanci. Včera mi dorazila truhlička na přání, kterou jsem výhodně koupila tady od jedné nevěsty z beremka a je moc krásná. Jinak panika mě teda už přepadá. Pomalu nespím, nejím...to druhé celkem vítám, alespoň zhubnu :) Chystám se do solárka, abych nebyla úplně bledule...ale nějak mi to pořád nevychází. Teď jsem opět marod a pěkně mě to štve. Pořád nám chybí ještě dost věcí, ale ty hlavní už jsou zařízený. Za chvilku nastane asi to nejhorší a to pečení...takže sháním recepty, rady, suroviny, počítám množství a jde mi z toho hlava kolem...A jak jste na tom Vy?
Odpovědět
sonca007: A co ti chybí? Já už mám pocit že tak nějak vše máme, tak ať mám insipraci, co jsem zapomněla..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já zatm nervozní nejsem, ale to proto, že máme svatbu až na konci srpna, tak máme ještě dost času na přílpravy. Už se ale začínám moc těšit. To důležité snad zařízené máme a ostatní už se nějak doladí :-) Jediné, z čeho jsem nervozní, je počasí. Musí to klapnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Termín máme 14.8. na Č. Hrádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasne jsi zvana a vitej :-) ;-) 8-) :-D :-N
Odpovědět
Ahojky - tak nám chybí, boty pro nevěstu (prostě se mi žádné nelíbí), košile a kravata pro ženicha, oblek pro syna, kytky, dort (ale už máme vybranou a domluvenou cukrárnu) a napéct koláčky. Spoustu věcí jsem vypustila, jako jmenovky výzdobu a tak. Výzdobu nám zajistí paní majitelka v restauraci v Březně a ostatní jsem přestala řešit. :-) Možná jsem taky na něco zapomněla, ale zatím mě nic nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
me chybi vizazistka , poradna kadernice a jeste nekoho na chtiky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
díky za uvítání ;-) jinak se přidávám k natalce, také nemám kadeřnici a vizážistku :-( netušila jsem, že to bude až takový problém...ale buď už mají na náš termín obsazeno a nebo mi nechtějí udělat zkoušku v sobotu, což je pro mne zcela zásadní, jelikož už nebydlíme v CV, ale Praze a na sever se dostaneme jen o víkendech :-( a když si čtu příspěvek sonci, tak jsem si vzpomněla, že nám z toho hlavního také chybí ještě košile pro ženicha :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vis ze me :-) :-D také chybí ještě košile pro ženicha ? :-o
Odpovědět
Ahoj holky, tak já kadeřnici mám, příští týden jdu na zkoušku, a vizážistku nepotřebuju, budu se líčit sama, nebo mě nalíčí ségra. S tou košilí je to šílený...pořád nevíme jakou barvu. Manža bude mít vínovou kravatu se stříbrnýma mini čtverečkama a tmavý oblek. K bílé košili mi to příjde takové moc tvrdé, křiklavé a v bordo se to pomalu ztrácí...tak pořád nevím. Jinak v pátek jsme byli v Mostě pro prstýnky a jsou úžasný :) a sehnali jsme bílou košili v Centrálu a měli 20% slevu, jenže až doma jsme si všimlu, že má krátký rukáv :(, takže jí bude mít manža na léto, ale ne na svatbu.
Odpovědět
bluejeansbaby: ahojky - s barvou jsme měli stejný problém, koukni na barvu ivory nebo smetanová, vypadá bíle, ale není tak tvrdá. prothera: já chodím už delší dobu ke kadeřnici Martině Jančičkové - je skvělá a dá se s ní domluvit tel. 724 247 223, tak to zkus, nevím jak to má s víkendy, ale za zkoušku nic nedáš. Je ve školní ulici, kadeřnictví Visage. Jinak vedle je pak ještě jedno, ale tam sem nebyla (vypadá hodně moderně, ale zkušenost nemám) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, pokud chcete kontakt na kadeřnici, písněte mi do IP, s víkendama nemá problém a účesy umí fajn.. avisážistka se vám tu jedna už ozvala, viz výše..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, bluejeansbaby: napadlo mě stejně jako soncu, že možná by byla vhodná košile ve smetanové barvě. A díky moc za ochotu, že mi sem píšete kontakty, fakt jsem si nemyslela, že bude takový problém někoho sehnat :-( A s vizážistkou, jak jsem pochopila, tak misullka teprve kurz líčení plánuje, nebo jsem se sekla? Nebo jsi lulu myslela někoho jiného?
Odpovědět
prothera: Nesekla, ale do srpna už to bude mít dávno hotové ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný sluneční den :-) Prothero, mám podobný problém jako ty. Taky žijeme v Praze, ale obřad bude na Červeném Hrádku, oba jsme z Jirkova. Plánování takhle na dálku je složité, proto se chystám na pár dnů v červnu k rodičům, kadeřnice by mi měla v tu dobu přijít na zkoušku. Jinak víkendy právě češe na svatbách a to jsou zkoušky účesů pasé. Ad líčení - nejsme žádný profesionál, ale asi se nalíčím sama a to jen z časového důvodu. Budu už tak dost nervózní :-D Jo a chtěla jsem se zeptat na košile ženicha, budou mít všichni dlouhý rukáv? Plánuju kopit krátký.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivelinko já právě doufám, že se mi podaří zkoušku účesu skloubit i s víkendem, protože na svatbu a svatebku se bereme skoro 3 týdny volna + pak počítám, že budu muset párkrát zajet ve všední den na sever kvůli změně OP, pasu, ŘP atd a to pak budu s dovolenou pěkně na štíru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jinak u mě zatím ženich hlásí, že na svatbu bude dlouhý rukáv a ne jinak...no já myslím, že těsně před svatbou změní názor, až zjistí, že budou strašné pařáky a v obleku mu i tak bude horko.... mě osobně je jedno, jaký rukáv bude mít, je to jeho volba, pod oblekem to během obřadu stejně nikdo nepozná a pak už je to jedno....
Odpovědět
Ahoj holky...díky za tipy s těma košilema...něco vyzkoušíme a uvidíme...ale každopádně bude mít dlouhý rukáv. Krátký mi nepříjde společenský...a v kombinaci s vestičkou to vypadá fakt děsně. Možná mu zabalím tu bílou s krátkým na převlečení, ale zatím jsme se shodli na dlouhém. prothera: já chodím už dlouho ke kadeřnici Bártů do salonu Brigite na Blatenský ulici a nemůžu si stěžovat. Pokud budeš chtít kontakt, písni mi do IP. Holky, pečete si cukroví sami, nebo ho máte někde objednaný? My si budeme péct sami, tak tu dávám dohromady druhy a množství a hodil by se mi tu někdo, kdo řeší stejný problém :).
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejeans, budu péct sama s mamkou a naší kamarádkou, chystám se být už týden před svatbou u rodičů, tak to chceme napéct plus ještě máme v plánu upéct si dort svépomocí. Tak s vestičkou a krátkým rukávem problém neřeším, vestička nebude, nebudu v srpnu ženicha trápit :-D A ten rukáv bude teda krátký :-) Prothero, já naštěstí dovolenou řešit nemusím, budu ještě dva roky doma s dcerkou :-) Tak na zkoušku tam zůstanu nějakou dobu s malou a ženich to bude muset vydržet v Praze sám...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak aniž bych úmyslně na téma "košile" zavedla s přítelem řeč, tak jsem zrovna o délce rukávu diskutovali u snídaně. Můj názor byl jasný, je to jen ženichovo volba, on mi do šatů také nemluvil (a doteď neví, jaké budou). Za to on je rezolutní, bude košile s dlouhým rukávem, protože k vestičce krátký rukáv nejde a je to nespolečenské - koukám, že stejný názor má i bluejeansbaby ;-) Koláčky neřeším, mamča mi sehnala známou, která nám je upeče, měli jsme jen říci, kolik kg chceme...Takže jsem nedávno pekla doma 100ks malinkatých koláčků a zkoušela jsem, kolik se jich vejde do výslužkové krabičky...odhadem mi vyšlo cca 250g na výslužku, což při pidi velikosti znamenalo 40 ks koláčků...Ale měla jsem už nakoupené krabičky, takže jsme i posuzovali, aby krabička nebyla příliš prázdná. A jedna krabička je cca na 1 pár. Před pečením doru svépomocí smekám...ač peču strašně ráda, tak na dort si netroufnu a vznikla by asi hrouda alá krtkův dort :-N Ivelinko tak v tomhle ohledu to máš fajn, že nemusíš brát ohled na stav vyčerpané dovolené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak pristi tyden pujdeme koupit kosili a male drobnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak hlásím, že máme košili pro ženicha x-) A možná mám i kadeřnici, tímto děkuju všem za ochotu předat mi jakýkoli kontakt :-) V pátek jsem na doporučení volala jedné klášterecké kadeřnici, dohoidly jsme se, že 19.6. pojedu do Klášterce na zkoušku účesu v v den svatby přijede za mnou do CV, což je úplná paráda x-) Teď ještě, aby se mi účes líbil, ale předpokládám, že "dohazovačka" nelhala, že paní je ve svatebních účesech zkušená...uvidíme Teď už "jen" vizážistku, koupit bílý cylindr na ženichovo auto a pár dalších drobností a za dva měsíce je to tu :-) Jinak já pomalu pracuji na svatebních novinách, no to vám je fuška :-D
Odpovědět
No, tak to je super, že jsi takhle narychlo někoho sehnala :) My už taky máme košili, dneska jsme jí sehnaly a bude super. Včera v noci jsem dodělala svatební noviny a moc mě to bavilo, tak doufám, že se to bude hostům líbít. Dneska jsme byli na Hrádku konečně zaplatit obřad. Ve čtvrtek jdu na zkoušku účesu a doufám, že mi do tý doby dorazí i šperky, abych mohla vyzkoušet korunku. No a pomalu plánujeme pečení, ještě teda musím zajet koupit krabičky na výslužky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, teď ještě, aby se mi účes líbil a budu šťastná jak blecha :-) Chci se zeptat, na Hrádku je pořád paní Viziová? Já jen, abych jí chvilku před svatbou nepsala maila a pak se v den D nedivila, že nikomu nedorazil a nic není, tak jak bych si přála....Chci být utajovaná nevěsta, takže proto ještě potřebuji pár drobností doladit ;-) Já včera v noci s novinami teprve začala, ale chytli mě neuvěřitelně :-) Je to piplačka (a to nemluvím o tom, že ženich zas dělá naše webovky), ale snad se to vyplatí a sklídíme úspěch :-)
Odpovědět
No, taky doufám, že s kadeřnicí vymyslíme něco kloudnýho :) Na jméno si přesně nevzpomínám, ale byla to taková mladá slečna/paní.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to snad bude ona, byla to taková mladá tmavovláska, sympatická.... už jsem se na to ptala, ale moc si nepamatuji, jestli se některá necháváte od někoho líčit. Většinou si pamatuji odpovědi, že se namalujete samy.... Pokud některá máte na někoho tip, tak opět budu jen ráda za každou dobrouradu, na koho se obrátit A jak to vypadá u vás s nervozitou? Už vám došlo, že to máte za pár? My to máme přesně za 2 měsíce a už tak nějak na mě padá nervozita :-|
Odpovědět
no, my když jsme tam byli cca před měsícem na tý schůzce, tak s námi mluvila také mladá sympatická alečna, ale měla světlejší vlasy...že by se obarvila, nebo je tam někdo jiný? =-) já se budu líčit sama, takže ti nikoho doporučit nemohu... :-( Nervozita? Co to je? :-D Ne, fakt...už mi z toho šibe, my to máme od čtvrtka za MĚSÍC!!! Ještě mi toho tolik chybí, ale jsou to jen drobnosti, tak snad to stihneme. MUSÍME!!! Už to chci mít za sebou. Ale myslím, že ta největší vlna nerovzity mě teprve čeká... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak nezbývá mi než doufat, že je to jedna a tatáž slečna ;-) taky sio myslím, že ta pravá nervozita teprve přijde, ale už teď mi pomalu dochází, že se to blíží...ovšem kdy mi dojde, že se opravdu budu vdávat, to těžko říct, zatím si jen uvědomuji, jak rychle to letí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak koukám na diskuzi. Nás čeká svatba 10.10 a začínáme s přípravami, mám jen trošku obavy, že to bude náročné, za tak krátkou dobu všechno stihnout Vdává se některá z Vás v Klášterci nad Ohří?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?