Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti blahopreji :-) ,urcite jsou krasny skoda ze nemas fotku :-) ;-) :-p
Odpovědět
děkuji...fotku sem nemůžu dát, zkouknul by to skoromanža a já nechci, aby mě v šatech viděl dřív jak o svatební den. Tak pak sem fotečky určo dám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten muj budouci manzel me taky zpatri ve svatebnich satech az ve svatebni den,on se nediva na bereme se a taky nechce mit smulu v manzelstvi tak se o to ani nepidi :-)
Odpovědět
Ahojky - koukám, že všechny už jste našli své šaty a já se ještě nebyla nikde ani podívat. Nějak mě to zařizování nebere. Nejraději bych už měla všechno hotové a těšila se jen na svatbu. Budu s tím muset v březnu pohnout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak kamera uz je zarizena,zaloha zaplacena u Horaku! :-) Zitra jedu koupit vse na dekoraci do Prahy jako okvetni listky,ubrousky a td...,do tech velkoopchodu :-D Uz se tesim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem nakoupila vyzdobu,pozvanky uz mame vcera prisli :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my včera objednali oznámení... do týdne budou návrhy, jsou dvě verze a obě s našima fotkama, tak snad to bude pěkné:-) Vždycky se dá sáhnout po něčem bez našich podobizen:-) Teď spíš než svatbu řešíme finišování našeho domku, tak jí trochu zanedbáváme...ale už chybí jen prstýnky a obléknout ženicha, což je otázka 20 minut... Mám vyhlédnutý oblek v Pietro Filipi, tak ho do něj jen musím nasoukat, jenže ho mám v práci od nevidim do nevidim, takže nám to snad vyjde až někdy na duben:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska prisli prstynky,ten muj je tak malinky oproti Misovo prstenu :-D a dokonce jsem na muj prsten dostala slevu protoze mi zapomeli poslat certyfikat z prstenem :-) . Ja totiz zase musim odletet v nedeli domu!Tak tam poslu rodinu!Ty prsteny jsou presne podle naseho gusta vse ok ;-) ;-)
Odpovědět
Tak to máš super. Já jsem dostala objednaný závoj - jen mi přijde kratší než na obrázku. Tak uvidím, Jirka ho neviděl, ale říkal, že to nemám řešit - jestli pak objevím v půjčovně lepší tak si ho půjčím. Jinak není zase tak špatný, jen ta délka. Dneska jdu k mamce na kafčo, tak ho vezmu sebou, alespoň mi řekne názor i někdo další. Snad už nebudou další komplikace. :-)
Odpovědět
sonca ty jsi dobrodruh, nechat si posílat závoj a nezkusit ho k šatům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja jsem ho zkusila k satum a taky premislim ze sikoupim jinej,nebo si necham usit :-| :-p
Odpovědět
tak jsem ho byla ukázat mamce a byla unešená - je prý moc hezký. Možná mi z toho věčnýho koukání na různý závoje už hrabe. Člověk kolem sebe pořád vidí samou bílou. Ja ještě ten sníh venku. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No vydis, tak to musi byt nadherny :-p ,jak je dlouhj? Ja jsem chtela dlouhej a jednoduchej ale oni tam nemeli takovej,tak jsem si vzala jinej za700kc a nejsem si jista jestli je ten pravej :-(
Odpovědět
Zatím jsem ho neměřila, ale je bílý dvouvrstvý, tylový (takže nahoře hodně nadýchaný) a při připnutí hodně nahoře na hlavě je k loktům. Chtěla jsem ho původně až k ledvinám, ale mamka říkala, že pokud budu mít širokou sukni. tak by se mi mohl dole hrnou (vzhledem k velikosti mého pozadí :-) ). Asi má pravdu. Já jsem prostě jen moc převybírala a hledala chyby. Potřebovala jsem slyšet názor někoho, kdo se v tom šílenství okolo svatby nepatlá tak moc jako já. A mamka měla nestraný a nezaujatý názor. :-)
Odpovědět
Ahoj - tak jsem do alba dala šaty ze zkoušky - je to salon Jech v Jirkově. Byla jsem maximálně spokojená. Paní byla skvělá. Jen se nemůžu rozhodnout jaké. Tak mi kdyžtak poraďte, ve všech jsem se cítila skvěle, je pravda, že na fotkách vypadají trošku jinak než když je má člověk na sobě. Ale důležité je, že mi ve všech bylo moc dobře. Teď se jen rozhodnout. Nikam jinam už jít nechci - to už bych si nevybrala vůbec. :-)
Odpovědět
Tak fotky se nevložily, jsou moc velké a nevím jak je zmenšit, nevíte jak na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Otevři to třebas v programu malování, nahoře na liště máš Obrázek, tak to otevři a je tam změnit velikost či zkosit, tak dáš vodorovně třebas 50 a svisle talé 50% a máš poloviční velikost...je na to samozdřejmě mnoho programů,ale pokud žádný nemáš, stačí použít tohle
Odpovědět
Ahojky - moc děkuji za radu. Nejsem příliš technický typ a Jirky se zeptat nemůžu. Povedlo se a fotečky jsou tam, rozhoduju se mezi těmi třemi, u kterých je napsáno favoritky. Už jsem se radila s pár lidmi a každý má jiný názor. Tak nevím. V pondělí tam jdu a musím mít jasno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak podle mě ty první nebo ty druhé....určo ti moc sluší ta růžová barvička, první jsou princeznovské a k tvému typu postavy opravdu hodně sednou ... ty druhé jsou také úžasné a zamilovala bych se do té vlečky... Pokud bych se měla rozhodnout, tak asi ty první, s růžovou mašličkou...ale musíš asi brát také to, jak se v tom cítíš atd:-) Hodně štěstí na správnou volbu:-)
Odpovědět
sonca007: tak mě se na tobě líbily nejvíc ty druhé s tou vlečkou. Myslím, že ti v nich nejlépe vynikl pas a strašně se mi u šatů líbí korzet s výstřihem do srdíčka (udělá to hezký prsa). Jsou takové nejvíc princeznovské z těch, které jsi zkoušela a pokud budete mít svatbu na Hrádku, tak si myslím, že by se hodily. Ale je to na tobě, ve kterých se cítíš nejlíp. Ty první taky nebyly špatné. No, tak snad jsem ti trošku pomohla :)
Odpovědět
holky mám takový problém: fotografa budeme mít jen na obřad a pak na krájení dortu. Mám mu také objednat oběd? Říkal, že když se budeme dýl fotit na Hrádku, tak třeba pak jenom přijedeme do restaurace, uděláme mu pózu u dortu a že pojede, pokud nebudeme chtít mít ho tam dýl. Tak teď nevím, jak s tím obědem. Zase když bude jíst, tak nás nebude moct fotit. S nějakou menší výslužkou pro něj samozřejmě počítám, ale ten oběd fakt nevím. Jak byste to řešily vy? Díky za rady.
Odpovědět
moc děkuju za rady - je to těžké se rozhodnout. Nevím, co bych dělala, kdybch těch salonu zkusila víc, pak už bych se vůbec nerozhodla. bluejeansbaby: s fotografem řeším ten samý problém, jdeme k němu 29.3., tak se ho zeptám, jak to vidí on a nějak se domluvíme. Ten náš nabízí celodenní focení za 5000,- a půldenní za 3500,-. Chtěli jsme půldenní, jenže tam píše, že se jedná o ráno a obřad a my bychom chtěli obřad a večer. Tak uvidím jak se domluvíme. Na internetu toho moc na ukázku nemá, ale dostali jsme typ, že je dobrý, tak uvidíme, co nám ukáže za fotky u sebe v ateliéru. :-)
Odpovědět
sonca007: a koho máte za fotografa? My máme na obřad a hostinu do krájení svatebního dortu za 4200 i s cesťákem - je z Teplic. Taky jsem byla jen v jednom salonu a nelituji, hned 3. šatky byly ty pravé. U mě rozhodlo i to, že jak mě v nich mamka s tetou a segrou viděly, měly na krajíčku. Takže jasná volba - teď řeším závoj...a stále nemáme kameramana... :(
Odpovědět
bluejeansbaby: máme domluveného pana Chmela z Jirkova - má stránky na internetu, ale nemá tam moc fotek. Tak uvidíme u něj v ateliéru. Našli jsme ho přes jednoho známého - fotí mu děti a fotky se nám líbily, a když jsme viděli ceník, bylo rozhodnuto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonca007: Me se na tobe moc libily ty s tou vleckou moc ti slusi a jsi jako princezna :-) aspon me se libi ale musis vebet jak se v tom citis :-D
Odpovědět
moc děkuji - jdu tam v pondělí i se závojem, tak zase něco nafotím. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Taky bych šla ještě někam zkoušet. Aspoň pro porovnání. Myslím, že je z čeho vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moje fotografka mi vybouchla,u pani Sebestovy se domluvite po telefonem ze chcete rezervaci na svuj datum a ze pak zajedete a zaplatite pak zalohu ,vse perfekne odsouhlasi a pak az si zajedete do prahy a jeste ten den ji volate ze tam jedete jestli je vse ok tak samozrejme vas namichne to ze zjistite ze vas termin je plny a ti lide co maji tu rezervaci take nemaji zaplacenou zalohu ale vy namete prednost tak ze ona vola tomu jinemu paru jestli ji chteji tak musi zaplatit zalohu a oni samozrejme rikaji ze neni problem a ja uz jsem byla mimo hru! Tak to me namichlo pekne za 9500kc plus1500cestovny a takove chovani to jsem necekala! Tak ze jsem hledala jineho fotografa a bude to Baladova take nefoti spatne a bude me to stat5000kc i z cestovnym
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?