Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
:-) :-) :-) Páni - tak to moc gratuluji - jsi první, která už má své vysněné šaty vybrané a co takhle fotečky. Máš? Jsem moc zvědavá. Určitě jsou úžasný. Je pravda, že přístup dělá opravdu hodně, když je neochotný personál, člověka přejde chuť cokoliv řešit. Já budu koukat asi jen v Chomutově, tak doufám, že nebudu zklamaná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pošlu ti jí kdyžtak na mail, nechci ty fotky úplně zveřejňovat, abych byla utajená nevěsta a Venda mě nemohl někde náhodou vidět:-)
Odpovědět
misoule: ahojky poslala jsem ti e-mail na ip - těším se. čusík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sonca007:máš mě v mailu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a už mám objednaný dortík a cukroví u paní Věry z Nechranic:-) Myslím, že má super ceny a je odsud kousek...takže co víc si přát:-)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s cukrárnou ve Vysoké peci?
Odpovědět
ivanka2010: zkušenost bohužel nemám, ale v loni tam nějaké nevěsty z beremese taky objednávaly a byly spokojené. misoule: ahoj, v šatech vypadáš úúúúžžžžžasněěě - myslím, že tvýho budoucího manžela klepne pepka - moc ti to sluší. Myslím, že víc vybírat se asi vyplatí. Asi to taky zvážím. :-)
Odpovědět
Já taky slyšela, že jsou dobrý minizákusky, ale ty si budeme dělat sami doma, tak mě spíš zajímá dort, jak chutají, aby nebyl máslový atd. Cena a tak podobně...... uvidíme. Přemýšlím, zda si necháme klasický svatební patrový, nebo obyč. ovocný jednopatrový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sonca007: Děkuju za pochvalu:-) Šaty Pronovias a San Patrick mají v Delta Most.... není to tak daleko a myslím, že můžeš vybírat z podobného sortimentu:-) Samozdřejmě potom také očekávám foto:-)
Odpovědět
misoule: moc děkuji za info - určo tam zajdu, jen mám obavy, že v takových bych nevypadala moc dobře. Nejsem totiž z nejštíhlejších a mám docela silné ruce - jsem prostě malá a kulatá. Tak budu asi vybírat z jiných střihů, ale foto určitě zašlu. Měla jsem vybrané podle fotek jedny - mám je v albu - jenže takové asi při mé smůle neseženu. Vybírat půjdu asi v březnu - dám fotky jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěš hlavu, podobné jsem měla na sobě:-) Myslím, že takvý styl jsou San Patrick 2010 - Elisa a Lienzo, oboje je mají v Mostě...a pak taky http://www.svatby-most.cz/svatebni-sa... Birmania, Blonde ... pokud máš pocit, že máš silnější ruce, tak zkus bolerko nebo padlé rukávky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
iva :-D :-p nka2010 dekuji za Horakovi cena je skvela
Odpovědět
Článek se načítá
Není zač :), domluvili jste se? Prý jsou oba strašně super..... i video perfektní, ale my nechceme. S tou kamarádkou byli cca 14 hodin a platila 9,9, ale měla 1,5h film, cca 500 fotek a ještě jim udělali kalendáře. My jsme tedy zvolili pouze ty 4h, a to si myslím stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláho, 9,9 je pěkná pálka...já mám za 6tis 5 hodin...to myslím bohatě stačí..video jsme neřešili
Odpovědět
no já nemám za 9,9, já má za 2,9 tis. cca 4-5 hodin, ta kamarádka měla 14h za cenu 9,9 tisíc - v tom video, 500 fotek a kalendáře
Odpovědět
Ahoj holky, taky jsme chtěli Horákovi, ale mají náš termín zamluvenej už od loňska!!!, a to jsem tam volala před týdnem :( takže zítra jedeme za fotografem do Teplic a měly by nás fotky vyjít na celý den za 3500 Kč a dostaneme 96 vytištěnejch fotek + CD. Kameramana si vezmeme asi Klimeše z CV, nebo pána z Klášterce. Hudbu máme domluvenou od známých, co hráli i různě po světě a udělali nám cenu. Hrajou fakt skvěle a všechno. Pokud budete chtít kontakt, napište mi do IP a pošlu Vám ho. Auto už máme taky vyřešený, měli bysme jet růžovým cadilacem v cabriu, teda jestli na to bude počasí :o) Také přes známého. Jinak holky, nevíte, jak je s pečením koláčků? Chceme je péct sami i cukroví, ale slyšela jsem 2 verze tradic: 1. nevěsta nesmí péct ani nijak pomáhat při pečení koláčků a dortu (prý pak bude mít uplakané děti a nouzi v manželství) a 2. koláčky peče nevěsta s maminkou a dokazuje tak, jaká je hospodyňka. Tak nevím, chtěla bych jim pomoct, přece je v tom nenechám. U nás se tyhle tradice dost dodržují, ale teď nevím, která je ta správná :o)
Odpovědět
No tak jak je to s touto tradicím to nevím, ani mě nic takového nenapadlo, že by bylo spojeno s koláčky. Jinak u nás zasedneme já, mamka, tchyně a babička a budeme odpoledne péct jak divé. No nemůžu je v tom nechat a jen se dívat. A popravdě, pokud mají být děti uplakané, tak budou i když péct nebudu ..... ale tak nějak pro jistotu určitě tradice dodržuji...... i když nastávají manžel třeba šaty vybíral se mnou. A svatbu máme v květnu, což se taky říká, že se namejí lidi brát atd. No ted když to píšu, tak možná nic nedodržitě, asi jen zasedací pořádek :)
Odpovědět
Jo a k Horákovým..... máte holt takový termín, který je hodně chtivý :) mé dvě kamarádky se také vdávají v tento den. Doufám, že mě manž. H. nezklamou :-)
Odpovědět
No...nevím, co je na našem termínu chtivého :) Ale s těma koláčkama a tradicema je to stejně na nic, asi se na nějaký tradice vybodnem. O zasedacím pořádku ještě pořád váháme, nedokážu si představit, jak tam všichni vlítnou do restaurace a budou obíhat kolem stolu a hledat svojí jmenovku, stejně si pak všichni sednou, jak budou chtít. V čele stolu je zasedací pořádek jasnej, ale zbytek asi řešit nebudeme.
Odpovědět
No tak chtivého, nevim, ale kontrétně 17.7. v jirkově na zámku je již obsazen od minulého roku, nekdy od listopadu tuším. Tak mi to tak přišlo, jako ty 7, že je hezké číslo ...... já nevim, my máme 15.5., to je stejný případ jako 17.7. ;-) ale asi na to něco je, když už to mají plné ten termín. Se zasedacím pořádkem máš vlastně pravdu, takže to taky nebude tradice, asi jinou už nenajdu, možná rozbíjení talíře zachováme. Přes práh se přenášet taky nenechám, únos nevěsty ani nechci, rozlučku dělat nebudu, nebude nějak čas...... takže v celku vlastně žádná klasika? :-D
Odpovědět
Ahojky - únos nevěsty je nesmysl - kamarádku na svatbě taky unesli a pak se úplně zastavila zábava. Ženich ji odjel hledat i s kamarády a zůstali tam jen ostatní příbuzní (babičky a tetičky z pátého kolene...) a pak my (přátelé nevěsty). Byla to nuda. Naštěstí to netrvalo moc dlouho. My taky únos nechystáme. Rozlučku neřeším. Uděláme společnou grilovačku na zahradě se všema známýma, na svatbu totiž zveme jen nejbližší rodinu (i tak je to 20 lidí). Tím, že to máme až na konci srpna, tak těch grilovaček stihneme určitě víc. :-)
Odpovědět
Ještě k tomu únosu nevěsty ...... myslim si, že je zbytečné, aby se ztrácel čas hledáním, stejně by mě asi neměl kdo unést. všichni budou mít určitě už alkohol v krvi, tak nevim. Ale je to zbytečně, zábava pak určitě stojí. Rozlučku taky neřeším, přijde mi, že ani na ní nebude čas. A myslím si, že naní ani s čím se loučit, jako že náš vtźtah bude stejný "svobodný" stejně jako teď. Tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já plánuju rozlučku s holkama víkendovou:-) Pojedeme asi někam na vodu nebo někam na chajdu... cca 10-15 bab:-) A Venda taky s klukama musí mít rozlučku..je to tradice:-) Je jich 8 dobrých kamarádů z gymlu, přátelí se už 20 let... a pokaždý je rozlučka:-) Neberu, že se loučím se svobodným stavem, ale prostě oslavuji to, že bude svatba... Nemyslím si, že svatba je svázání do kozelce, jak někteří popisují, nikdy jsme to tak neměli:-) Ale prostě pořádná kalbička musí být... samozdřejmě né večer předem..abych mohla na svatbě fungovat¨
Odpovědět
misoule: tak určitě máš pravdu, tak asi něco takovýho proběhne, ale nebrala bych to jako loučení se svobodou. A u nás je to takové složitější, chodíme každý do práce a o víkendu pak máme ještě společny business, takže volna moc není. Do toho zařízování a žádné volno, takže budeme rádi, když to tak nějak dohromady spytlíkujeme. Jinak myslím, že nějaká mini kalbička možná společná proběhne. uvidíme
Odpovědět
Hoky, oživme téma, chomutovačky :-)
Odpovědět
Holky, tak já mám za sebou zkoušení v Klenoidu a bylo to supeeer. Musim rict, ze jsem si to uzila a slecna co me obsluhovala tak byla strasne mila a napomocna....a citila jsem se tam moc fajn :) Saty jsem sice nevybrala, nebyla jsem si jista, jestli to jsou ty ONY (mam je v zaloze) ale jinak moc fajn. Ze sobotniho zkouseni mam jinak 220 fotek :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,mam ted nejake problemi z internetem tak moc nemam prilezitost vam napsat ale uz se pracuje na novem internetu :-D :-p :-o
Odpovědět
Ahoj holky, chystáte se některá na veletrh do Prahy - hotel Diplomat? Je teď od pátku do neděle. My tam jedeme hned v pátek, tak jsem zvědavá, co tam bude. Jinak dneska mi do práce mají přivézt oznámení, objednávali jsme je přes net, tak jsem zvědavá, jaký budou a těším se na ně. A jak jinak pokračujete s přípravami? My sháníme kameramana a byli jsme se po Chomutově mrknout na prstýnky, ale nic moc, takže je asi taky nakonec objednáme přes net, výjdou i levněji. Šaty stále nemám, zdá se mi to ještě nějak brzo. Poohlídnu se po nich asi tak v březnu, dubnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky uz jste nekdo byl na tom Hradku jak to tam vsechno probiha? Obrat a tak! :-o
Odpovědět
Kamarádka se na hrádku vdávala, ale nechtěli nic zvláštního (hudbu nebo tak), přijeli jsme tam asi o hodinu dřív, byl to frekventovaný den, tak se to tam dost střídalo. Udělalo se pár fotek - momentky, pak přišel pán v historickým kostýmu, seřadil nás dole pod venkovním schodištěm. Šli jsme nahoru a povídal nám pár pověstí o obřadech na hrádku. Pak jsme šli po vnitřním schodišti nahoru k obřadnímu sálu - na schodech byly plátky růži a malé děti tam hráli na píšťalky. Před obřadní síní si vzali občanky, ustřihli je, a paní nás seřadila tak, jak budeme vcházet. Není problém pokud budete chtít jít některá nakonec sama. No, a pak to vypuklo. Neměla klasický svatební pochod, ale hrála jí paní na klavír a druhá do toho krásně zpívala - prostě doják. Obřad pak byl klasika. Do předu se nic neorganizovalo a nakonec to dopadlo skvěle - bylo to uvolněné a fajn. Až půjdete zaplatit poplatek na Hrádek, tak si můžete domluvit podrobnosti (utajenou nevěstu, jinou hudbu atd.) - vím, že co se týče hudby na CD berou pouze originály. Jo, jinak novinka u nás - máme hudbu - má z toho velkou radost - nakonec nám bude hrát tatínek kamarádky - je super :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?