Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
No já slyšela na Delta salon, ale spíše v Mostě, než v Chomutově. No to se zapůjčením i doplňků jsem slyšela i o Chomutově. Mě se tedy moc lítat nechce ...... nemám na to ani čas, ani moc nálady ..... no nejsem ten typ, co rád zkouší oblečení atd. No uvidíme, nějak to pořešíme :). Jinak nevim, co hostina na zámku, ale já tuto variantu volit nebudu. Chci jen na "rychlooběd" a pak pryč, nějakou takovou solidní restauraci.... uvidíme. No já slyšela o tombole, což by taky nemuselo být špatné .... no ale dražba je zase neobvyklá a zajímavá :). Teď spíš řeším fotografa, prý už moc k sehnání nejsou :(
Odpovědět
Profilova fotka
Já v Praze dodělávám VŠ, takže pro mě není problém, oblítat tam salony:-) a oblečení naopak miluju, tekže se v tom hodlám pěkně rochňat a užívat si to:-) Slyšela jsem hodně chvály na restauraci U Camprů....no a jinak strašně ráda chodím do Drmalské myslivny...tam mají i zimní sahradu pro soukr akce kolem 20-40 lidí, to by mohlo být fine... No a fotografa jsem doteď neřešila...nějak mám pocit, že je na to času dost... na všechno:-) Naši známí se brali většinou po 2-3 měsících od zásnub a vše v klídku zvládli, tak se nějak zatím nestresuju...Jen to místo obřadu a hostiny bylo pro mě důležité:-) Mám ale svatbu až 2 měsíce po tobě...tak mám víc času:-)
Odpovědět
Ahojte holky, potřebovala bych poradit. Svatbu budeme mít v červenci v Klášterci nad Ohří a hledám nějaké pekné místo pro hostinu, ale kam by se vešlo víc lidí, asi tak 90. Chtěla bych aby to bylo někde v okoli, tak max 30 minut cesty autem od Klášterce. Jenže bydlím v Praze a nemám moc čas jezdit častěji do Kl. a hledat osobně. Zatím jsme s velkým plánováním nezačali, teprve mám zamluvený termín, takže bych asi měla co nejříve začít...nevíte náhodou někod o nečem, nějaká pěkná restaurace i třeba s venkovnim prostorem? Teď v lednu asi pořeším šaty, mám vymyšlené květinářství i kadeřnici, u nás v Kl., ale zbytek asi budu muset řešit on-line nebo tady v Praze, z časových důvodů. Ořišek bude i ten fotograf. Nevíte, jaké ceny jsou tak adekvátní? Koukala jsem, že to není úplně nejlevnější, ale na fotkach mi docela záleží, takže bych to nechtěla nechat jen tak někomu. No tak přeju všem pevné nervy při plánování a ocením jakékoliv rady a zajímavosti :) Mějte se fajn, L.
Odpovědět
Cena za foťáka se pohybuje od 4 do 10tisíc...záleží na množství fotek a co si navymýšlíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, 90 lidí se jen tak někam nenacpe:-) My jsme kvůli 80 lidem zamluvili celý Rytířský sál na Červeném Hrádku...ale je to pálka, jen nájem beze všeho je 20tis. ... samotnou mě nenapadlo, kam jinam by se mi mohli hosté vejít:-)
Odpovědět
Fiiiiha, tak to bude asi trošku problém, něco najít :-| ...ale snad to nějak vymyslime. Idealně to třeba nakombinovat s nějakými venkovnimi prostory :-) To by se pak muselo ale počítat i s mokrou variantou při nepřízni počasí, řešením by mohl být pronájem stanů....Nooo, nemá ještě někdo nějaký nápad nebo tip? Neplnánujete někdo také nějakou svatbu s cca 90 lidmi? =-) Určitě uvítam další doporučení, na co si dát pozor a na co nezapomenout....
Odpovědět
Profilova fotka
No, nakombinovat by se to snad dalo v Drmalské myslivně... a na Pyšný je nějaký hotel...a pak Horský hotel Lesná..ten je taly fajn....tak zjukni www stránky a informuj se:-)
Odpovědět
Ahoj, mi se spíš snažíme vejít do 20 lidí (nebo spíš musíme) - zatím se nám to moc nedaří, ale hodlám povolit max. 5 lidí navíc. Tak doufám, že mi neústupnost vydrží. Fotografa máme jen musíme ještě zaplatit zálohu - zatím je čas. Spíš řeším hudbu - moc se mi líbí jak hraje pan Karger, ale nemám na něj zatím kontakt ani cenu. Většina hudebníků jezdí ve dvou až čtyřech a to se nám tam nevejde - máme to v Březně U Rybníčku - je to tam tak asi pro 30 lidí, aby zbylo místo na taneční parket. Ale paní majitelka je skvělá a moc ochotná. Zařídí nám i výzdobu, jídlo a raut. Tak to mám taky bez starostí. Oznámení, prstýnky adt. okouknu rovnou se šatama. Moc se mi shánět nechce. Snad to bude lepší až bude teplejší počasí. Jen máme problém s koláčky - nevíte o někom, kdo dobře peče. Mám kalkulaci z Kadaně 2,60 za kus, ale nemám možnost srovnání s jinými cenami. Tak nevím - ani nevím kolik jich budu muset objednat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě koláčky pořeší babička a panímaminka:-) ale pro 80 lidí, aby bylo i na výslužky počítám kolem 2000 koláčků...možná bude i třeba něco doobjednat..pro tuto variantu jsem našla několik webovek na šikovné pani, které se pečením soukr živí...když se dám link, tak mi ho to smázne...ale zadej si do vyhledavače google - perníčky Věra, vyjede ti hned první link na pani od Nechranic..na stránkách to má moc fine zpracované..
Odpovědět
Misoule, diky za tipy :) Pani Vera ma peknou prezentaci, vypada to zajimave, a ty male kolacky jsou uzasny, uz se na ne moc tesim, snad je take ochutnam :D Ted jest poresit misto pro hostinu, muziku, vybrat fotograda, prstynky...uuuuf...a o vikendu jdu snad zkouset saty, tak uvidime :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu zkoušet až 30.1.:-) už s ena to těšim od srpna, tak si to konečně užiju:-) Jdu v Praze do Kleinodu a salonu Maggie...:-) tak jsem zvědavá, do čeho se nasoukám... mám 180cm, tak doufám, že budou šatky dost dlouhé:-)
Odpovědět
Ahoj Misoule....ja jdu zkouset o vikendu nejprve v Kadani a pak bych se chtela mrknout i v Praze. Koukala jsem na web toho Kleinodu a nemam slov :-o , maji tam uuuuuzadny vyber, jedny saty hezci nez druhe :-) ....uz se take tesim, jen doufam, ze mi budou nejake sluset....tak pak napis, jak jsi tam byla spokojena...
Odpovědět
Článek se načítá
Holky já když jsem vybírala, tak jsem v Kleinodu taky byla, ale žádná sláva. Nechci vám ale kazit nadšení, zajeďte si na veletrh do Diplomatu a tam můžete porovnat všechny salony najednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ten veletrh mi ale bohužel nevyjde...a zbytek veletrhů je koncentrován na Moravě... Mám objednané šatky Maggia Sottero v salonu v Teplicích (Belleza), tak půjdu na zkoušku ještě tam... Ale doposud se mi neozvali a spoléhat na ně nemůžu... Jinak, jakou máte zkušenost z odchodem ze salonu po hodině zkoušení s tím, že se nic neobjednáte?... jsou protivní, v pohodě...jak to probíhá?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No, na veletrh v Diplomatu bych se rada mrkla, ale uvidime, jestli mi to vyjde....jinak jsem take uvazovala nad tim, co kdyz nevyberu a po hodine bez zadneho vysledku a rezervace odejdu dom. Ale kdyz proste nebudu spokojena, tak budu hledat dokud nenajdu ty prave, to snad musi pochopit :-S No uvidime, urcite dam vedet, kde a jak se ke me chovali ;-)
Odpovědět
To víš že to pochopí. Od toho tam jsou. Já zkoušela všude tak hodinu a v pár salonech se stalo, že byly kyselý, ale tam kde jsem měla šaty jsem se s tím nesetkala a že jsem se naotravovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen k vám nakukuji... Lucikzem hodně svatby se dělají na Selském dvoře v Perštejně, vim že tam byla hrozná domluva protože se tam hodně střídal personál ale nakonec prý hostina byla super! s nějakým poplatekm i se tam přímo oddává pod širým nebem - zkus se poptat tam!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,mas nadherny miminko,preji moc a moc stesticka! :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu na zkousku satu az v unoru,doufam ze na me nejake zbydou? :-( :-D :-N Vsichni uz hledate a zkousite :-) a to mate svatbu az po me :-( ,ale snad si take najdu ty moje vysnene :-p ! Po 15unoru se dotoho obuju!
Odpovědět
Ahoj - já to taky zatím neřeším, nehodlám obíhat všechny salony a věšet na sebe jedny šaty za druhýma. Moc na to nejsem. Nechám tomu volný průběh - až bude hezky a nebudu mít tolik práce, tak se sem tam zajdu někam podívat a uvidíme. Nehodlám se kvůli svatbě stresovat - na to jsou v životě důležitější věci. Svatba není zase až tak důležitá. Těším se na to až budu vdaná - ten papír pro mě znamená, že budeme konečně patřit jeden druhému. :-)
Odpovědět
Sonca007 správný přístup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak holky :-) ;-) ale bojim se ze stejne se budu trochu ;-) stresovat :-| ale to pujde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doteď jsem se cítila nějak divně, že z té svatby nejsem úplně ,,hotová"... a nějak mi je jedno, zda bude vše perfekt..hlavně, že to bude....a bude to naše... tenhle rok se toho stane tolik....dostavujeme domek, dělám státnice...že tohle je jedna z dalších významných věcí, ale jak bylo řečeno, jde mi spíše o to potom:) ...budeme my....snad bude brzy mimčo...na to se teším nejvic:-) ...a občas mám pocit, že to jako ženská svatbu řeším nějak málo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se do klubu, taky se budeme brát na Chomutovsku. Zatím jsem tu nezaznamenala nikoho s týmž datem na Hrádku, je tu někdo takový? ;-)
Odpovědět
A kdy to máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sonca007: Pokud otázka směřovala na mě, pak 12. června... :-) Mám to i v infu. :-)
Odpovědět
Ahoj manželky čekatelky, přidávám se k Vám. Svatba bude na Červeným Hrádku 17.7.2010 od 14 hod. a potom budeme v Kavalíru. Teď mám v plánu shánět šaty a prstýnky. Co mi ale dělá starost, je nějaká muzika na hostinu. Nevíte někdo o něčem? Slyšela jsem jenom o bratřích Kopčanech, ale včera mi bylo v Kavalíru sděleno, že se rádi napijou a pak to za moc nestojí, nebo spíše, že pak dělaj bordel, tak nevím. Čekám na Vaše tipy. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby: Ahojky,zalezi na tom jesyli chces zivou hudbu a nebo dj,jako kapelu skuz Mira Ference najdes ho Jakoupka ze stribra v obchode harmonie a dj hraje kazdou sobotu v pepe lopez,mame ho taky na nasi svatbu a ma vyborne reference a ma kontakty na ruzne show ,ohnostroj ,polikaci ohnu ,atd.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby: Ty mas svatbu tyden pred nama,to je super :-N :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?