Menu Forum

Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

26. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ivanka2010 (31 r.)
Registrovala se 12. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Zámek Červený hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
ivanka2010 (31 r.)
Registrovala se 12. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Zámek Červený hrádek, Region Chomutov
 No já slyšela na Delta salon, ale spíše v Mostě, než v Chomutově. No to se zapůjčením i doplňků jsem slyšela i o Chomutově. Mě se tedy moc lítat nechce ...... nemám na to ani čas, ani moc nálady ..... no nejsem ten typ, co rád zkouší oblečení atd. No uvidíme, nějak to pořešíme emoticon. Jinak nevim, co hostina na zámku, ale já tuto variantu volit nebudu. Chci jen na "rychlooběd" a pak pryč, nějakou takovou solidní restauraci.... uvidíme.
No já slyšela o tombole, což by taky nemuselo být špatné .... no ale dražba je zase neobvyklá a zajímavá emoticon.
Teď spíš řeším fotografa, prý už moc k sehnání nejsou :(
8. led 2010 ve 12:24  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
 Já v Praze dodělávám VŠ, takže pro mě není problém, oblítat tam salonyemoticon a oblečení naopak miluju, tekže se v tom hodlám pěkně rochňat a užívat si toemoticon Slyšela jsem hodně chvály na restauraci U Camprů....no a jinak strašně ráda chodím do Drmalské myslivny...tam mají i zimní sahradu pro soukr akce kolem 20-40 lidí, to by mohlo být fine... No a fotografa jsem doteď neřešila...nějak mám pocit, že je na to času dost... na všechnoemoticon Naši známí se brali většinou po 2-3 měsících od zásnub a vše v klídku zvládli, tak se nějak zatím nestresuju...Jen to místo obřadu a hostiny bylo pro mě důležitéemoticon Mám ale svatbu až 2 měsíce po tobě...tak mám víc časuemoticon
8. led 2010 ve 14:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
Registrovala se 8. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. července 2010
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
 Ahojte holky, potřebovala bych poradit. Svatbu budeme mít v červenci v Klášterci nad Ohří a hledám nějaké pekné místo pro hostinu, ale kam by se vešlo víc lidí, asi tak 90. Chtěla bych aby to bylo někde v okoli, tak max 30 minut cesty autem od Klášterce. Jenže bydlím v Praze a nemám moc čas jezdit častěji do Kl. a hledat osobně. Zatím jsme s velkým plánováním nezačali, teprve mám zamluvený termín, takže bych asi měla co nejříve začít...nevíte náhodou někod o nečem, nějaká pěkná restaurace i třeba s venkovnim prostorem?

Teď v lednu asi pořeším šaty, mám vymyšlené květinářství i kadeřnici, u nás v Kl., ale zbytek asi budu muset řešit on-line nebo tady v Praze, z časových důvodů.

Ořišek bude i ten fotograf. Nevíte, jaké ceny jsou tak adekvátní? Koukala jsem, že to není úplně nejlevnější, ale na fotkach mi docela záleží, takže bych to nechtěla nechat jen tak někomu.

No tak přeju všem pevné nervy při plánování a ocením jakékoliv rady a zajímavosti emoticon

Mějte se fajn, L.
8. led 2010 ve 23:35  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simik86
Registrovala se 16. března 2009 na beremese.cz. Přidala 114 příspěvků. Region Chomutov.
  • Svatba byla 14. listopadu 2009
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
simik86
Registrovala se 16. března 2009 na beremese.cz. Přidala 114 příspěvků. Region Chomutov.
    Region Chomutov
 Cena za foťáka se pohybuje od 4 do 10tisíc...záleží na množství fotek a co si navymýšlíte emoticon
9. led 2010 v 08:46  •  Svatba byla v listopadu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 No, 90 lidí se jen tak někam nenacpeemoticon My jsme kvůli 80 lidem zamluvili celý Rytířský sál na Červeném Hrádku...ale je to pálka, jen nájem beze všeho je 20tis. ... samotnou mě nenapadlo, kam jinam by se mi mohli hosté vejítemoticon
10. led 2010 v 16:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
 Fiiiiha, tak to bude asi trošku problém, něco najít emoticon ...ale snad to nějak vymyslime. Idealně to třeba nakombinovat s nějakými venkovnimi prostory emoticon To by se pak muselo ale počítat i s mokrou variantou při nepřízni počasí, řešením by mohl být pronájem stanů....Nooo, nemá ještě někdo nějaký nápad nebo tip? Neplnánujete někdo také nějakou svatbu s cca 90 lidmi? emoticon Určitě uvítam další doporučení, na co si dát pozor a na co nezapomenout....
10. led 2010 ve 21:57  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 No, nakombinovat by se to snad dalo v Drmalské myslivně... a na Pyšný je nějaký hotel...a pak Horský hotel Lesná..ten je taly fajn....tak zjukni www stránky a informuj seemoticon
10. led 2010 ve 22:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonca007
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Chomutov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Na Červeném Hrádku v Jirkově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
sonca007
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Chomutov.
 Ahoj, mi se spíš snažíme vejít do 20 lidí (nebo spíš musíme) - zatím se nám to moc nedaří, ale hodlám povolit max. 5 lidí navíc. Tak doufám, že mi neústupnost vydrží.

Fotografa máme jen musíme ještě zaplatit zálohu - zatím je čas.

Spíš řeším hudbu - moc se mi líbí jak hraje pan Karger, ale nemám na něj zatím kontakt ani cenu. Většina hudebníků jezdí ve dvou až čtyřech a to se nám tam nevejde - máme to v Březně U Rybníčku - je to tam tak asi pro 30 lidí, aby zbylo místo na taneční parket. Ale paní majitelka je skvělá a moc ochotná. Zařídí nám i výzdobu, jídlo a raut. Tak to mám taky bez starostí.

Oznámení, prstýnky adt. okouknu rovnou se šatama. Moc se mi shánět nechce. Snad to bude lepší až bude teplejší počasí.

Jen máme problém s koláčky - nevíte o někom, kdo dobře peče. Mám kalkulaci z Kadaně 2,60 za kus, ale nemám možnost srovnání s jinými cenami. Tak nevím - ani nevím kolik jich budu muset objednat.

emoticon
11. led 2010 ve 14:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 Mě koláčky pořeší babička a panímaminkaemoticon ale pro 80 lidí, aby bylo i na výslužky počítám kolem 2000 koláčků...možná bude i třeba něco doobjednat..pro tuto variantu jsem našla několik webovek na šikovné pani, které se pečením soukr živí...když se dám link, tak mi ho to smázne...ale zadej si do vyhledavače google - perníčky Věra, vyjede ti hned první link na pani od Nechranic..na stránkách to má moc fine zpracované..
11. led 2010 v 19:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
 Misoule, diky za tipy emoticon Pani Vera ma peknou prezentaci, vypada to zajimave, a ty male kolacky jsou uzasny, uz se na ne moc tesim, snad je take ochutnam :D

Ted jest poresit misto pro hostinu, muziku, vybrat fotograda, prstynky...uuuuf...a o vikendu jdu snad zkouset saty, tak uvidime emoticon
11. led 2010 ve 21:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 Já jdu zkoušet až 30.1.emoticon už s ena to těšim od srpna, tak si to konečně užijuemoticon Jdu v Praze do Kleinodu a salonu Maggie...emoticon tak jsem zvědavá, do čeho se nasoukám... mám 180cm, tak doufám, že budou šatky dost dlouhéemoticon
12. led 2010 v 18:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
 Ahoj Misoule....ja jdu zkouset o vikendu nejprve v Kadani a pak bych se chtela mrknout i v Praze. Koukala jsem na web toho Kleinodu a nemam slov emoticon , maji tam uuuuuzadny vyber, jedny saty hezci nez druhe emoticon ....uz se take tesim, jen doufam, ze mi budou nejake sluset....tak pak napis, jak jsi tam byla spokojena...
12. led 2010 ve 21:20  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simik86
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
simik86
    Region Chomutov
 Holky já když jsem vybírala, tak jsem v Kleinodu taky byla, ale žádná sláva. Nechci vám ale kazit nadšení, zajeďte si na veletrh do Diplomatu a tam můžete porovnat všechny salony najednou emoticon
13. led 2010 v 09:20  •  Svatba byla v listopadu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 No, ten veletrh mi ale bohužel nevyjde...a zbytek veletrhů je koncentrován na Moravě... Mám objednané šatky Maggia Sottero v salonu v Teplicích (Belleza), tak půjdu na zkoušku ještě tam... Ale doposud se mi neozvali a spoléhat na ně nemůžu... Jinak, jakou máte zkušenost z odchodem ze salonu po hodině zkoušení s tím, že se nic neobjednáte?... jsou protivní, v pohodě...jak to probíhá?
13. led 2010 v 11:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. led 2010 v 11:42 • nocturno
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
lucikzem
    Region Chomutov
 No, na veletrh v Diplomatu bych se rada mrkla, ale uvidime, jestli mi to vyjde....jinak jsem take uvazovala nad tim, co kdyz nevyberu a po hodine bez zadneho vysledku a rezervace odejdu dom. Ale kdyz proste nebudu spokojena, tak budu hledat dokud nenajdu ty prave, to snad musi pochopit emoticon No uvidime, urcite dam vedet, kde a jak se ke me chovali emoticon
13. led 2010 ve 22:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simik86
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
simik86
    Region Chomutov
 To víš že to pochopí. Od toho tam jsou. Já zkoušela všude tak hodinu a v pár salonech se stalo, že byly kyselý, ale tam kde jsem měla šaty jsem se s tím nesetkala a že jsem se naotravovala emoticon
14. led 2010 v 08:57  •  Svatba byla v listopadu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jittuss
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 283 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
jittuss
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 283 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Chomutov.
 Ahojky, jen k vám nakukuji...
Lucikzem hodně svatby se dělají na Selském dvoře v Perštejně, vim že tam byla hrozná domluva protože se tam hodně střídal personál ale nakonec prý hostina byla super! s nějakým poplatekm i se tam přímo oddává pod širým nebem - zkus se poptat tam!
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
Registrovala se 20. října 2009 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 24. července 2010
    Na Červeným hrádku Jirkově!!, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
 Ahojky,mas nadherny miminko,preji moc a moc stesticka! emoticon emoticon emoticon
15. led 2010 ve 02:29  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
 Ja jdu na zkousku satu az v unoru,doufam ze na me nejake zbydou? emoticon emoticon emoticon
Vsichni uz hledate a zkousite emoticon a to mate svatbu az po me emoticon ,ale snad si take najdu ty moje vysnene emoticon !
Po 15unoru se dotoho obuju!
15. led 2010 ve 02:46  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonca007
fotoportrét
fotoportrét
sonca007
 Ahoj - já to taky zatím neřeším, nehodlám obíhat všechny salony a věšet na sebe jedny šaty za druhýma. Moc na to nejsem. Nechám tomu volný průběh - až bude hezky a nebudu mít tolik práce, tak se sem tam zajdu někam podívat a uvidíme.

Nehodlám se kvůli svatbě stresovat - na to jsou v životě důležitější věci. Svatba není zase až tak důležitá. Těším se na to až budu vdaná - ten papír pro mě znamená, že budeme konečně patřit jeden druhému.
emoticon
15. led 2010 v 11:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simik86
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
simik86
    Region Chomutov
 Sonca007 správný přístup emoticon
15. led 2010 v 15:51  •  Svatba byla v listopadu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
 presne tak holky emoticon emoticon ale bojim se ze stejne se budu trochu emoticon stresovat emoticon ale to pujde emoticon
15. led 2010 v 18:42  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
 Doteď jsem se cítila nějak divně, že z té svatby nejsem úplně ,,hotová"... a nějak mi je jedno, zda bude vše perfekt..hlavně, že to bude....a bude to naše... tenhle rok se toho stane tolik....dostavujeme domek, dělám státnice...že tohle je jedna z dalších významných věcí, ale jak bylo řečeno, jde mi spíše o to potomemoticon ...budeme my....snad bude brzy mimčo...na to se teším nejvicemoticon ...a občas mám pocit, že to jako ženská svatbu řeším nějak máloemoticon
15. led 2010 ve 23:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
manogue
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 240 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2010
fotoportrét
fotoportrét
manogue
 Hlásím se do klubu, taky se budeme brát na Chomutovsku. Zatím jsem tu nezaznamenala nikoho s týmž datem na Hrádku, je tu někdo takový? emoticon
16. led 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonca007
fotoportrét
fotoportrét
sonca007
 A kdy to máte? emoticon
17. led 2010 v 11:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
manogue
fotoportrét
fotoportrét
manogue
 sonca007: Pokud otázka směřovala na mě, pak 12. června... emoticon Mám to i v infu. emoticon
17. led 2010 ve 12:13  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejeansbaby
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
bluejeansbaby
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 145 příspěvků.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Region Chomutov
 Ahoj manželky čekatelky, přidávám se k Vám. Svatba bude na Červeným Hrádku 17.7.2010 od 14 hod. a potom budeme v Kavalíru. Teď mám v plánu shánět šaty a prstýnky. Co mi ale dělá starost, je nějaká muzika na hostinu. Nevíte někdo o něčem? Slyšela jsem jenom o bratřích Kopčanech, ale včera mi bylo v Kavalíru sděleno, že se rádi napijou a pak to za moc nestojí, nebo spíše, že pak dělaj bordel, tak nevím. Čekám na Vaše tipy. Díky.
19. led 2010 v 06:21  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
 bluejeansbaby:
Ahojky,zalezi na tom jesyli chces zivou hudbu a nebo dj,jako kapelu skuz Mira Ference najdes ho Jakoupka ze stribra v obchode harmonie a dj hraje kazdou sobotu v pepe lopez,mame ho taky na nasi svatbu a ma vyborne reference a ma kontakty na ruzne show ,ohnostroj ,polikaci ohnu ,atd.
19. led 2010 v 16:17  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
fotoportrét
fotoportrét
natalka.ie
 bluejeansbaby:
Ty mas svatbu tyden pred nama,to je super emoticon emoticon
20. led 2010 v 01:10  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš