Nevěsty z Chomutova 2010. Je nás dost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Já začínám plánovat, tak se přidejte a debatujte, doufám, že nás je dost :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby děkuju za kontakt, už jsem jí volala a jsme dohodnuté na zkoušce :-) Obrovsky se mi ulevilo :-)
Odpovědět
prothera: nemáš zač...já k ní jdu v pátek na zkoušku, tak snad budeme obě spokojené :-) ;-) teď sháním podprsenku, je to děs, sehnat na normální prsa (80D) korzetovou podprdu... 8-( , ale jednu mám zamluvenou v CA, tak doufám, že mi půjde do šatů, mám totiž srdíčkovej výstřih a všechny ty korzetovky jsou moc vysoký... :-( a asi jsem bez svědkyně...segry...jde totiž na endoprotézu kyčlí a měla jít zítra na operaci, ale jde až pozítří a řekli jí, že na to nebude moct 6 neděl stoupat, takže asi nebude ani na svatbě...už jsem z toho fakt na prášky, celý půlrok všechno v pohodě a 3 týdny před svatbou se to začne všechno s*át... 8-( zajistila jsem si ale tetu jako náhradnici, že mi půjde kdyžtak za svědkyni, ale stejně...segra tam asi nebude... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby tak to je mi moc líto, chápu , že jsi z toho naprosto hotová, ale pokud už bude z nemocnice doma, bude se cítit v rámci mezí v pohodě a nebude moct "jen" chodit tak to přeci nemusí znamenat, že nebude na svatbě ne? vždyť na červeném hrádku je výtah až k Rytířskému sálu, takže by jí tam mohl dovézt a na zbytek cesty k oltáři by jí mohl někdo přenést a tam usadit na židli a mohla by zůstat svědkyní...způsobů je přeci dost, jak "jí tam dostat", jen aby se na to cítila.... nebo si to představuju moc růžově a po takové operaci by na to "neměla" po zdravotní stránce?
Odpovědět
no, zítra jde na operaci a pak, když bude vše v pořádku, bude 3 dny na jipce a 7 dní na pokoji a cvičit a pak bude 14 dní na rehabilitaci buď taky v Motole, nebo v Berouně. Říkali ale, že by mohla jít domů na víkend, ale musela by na sebe dávat mooc velký pozor, nepít, netančit, nepřetěžovat se, aby se jí to nevyhodilo a nemusela jít znovu pod kudlu. Každopádně by byla o holích, vím, že je tam výtah, to by asi nebyl problém. horší bude jestli bude moct vydržet stát a pak dýl sedět - třeba na hostině :-( Ale je mladá, zdravá, tak se jí to snad bude hojit dobře. Akorát jsem doufala, že mi jako svědkyně bude pomáhat v ten den, ale to nebude zvládat. Teta byla ráda, že jsem jí požádala, jestli by nebyla náhradnice svědkyně, tak snad to bude v pohodě. Hlavně, aby jí ta operace dopadla dobře. To jsou nervy, 3 týdny před svatbou, ach jo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby hlavně se tím nestresuj, uvidíš, že na obřadu s tebou určitě bude, pokud jí to zdraví je trochu dovolí, tak si to nenechá ujít.... A k podprsence, krámek se spodním prádlem na Palacké nemá žádnou vhodnou? jdu ti napsat do IP ohledně líčení :-)
Odpovědět
Já si koupila pěknou podprsenku v salonu přímo k šatům. V deltě v Mostě ;-)
Odpovědět
prothera:Do IP jsem ti odepsala. No, určitě tam chce být, ale uvidíme, jak na tom bude, taky bych jí tam chtěla mít. Snažím se nestresovat, ale nějak to nejde. Dokonce jsem už vypustila přehnaný přípravy na výzdobu a nechám to na restauraci. Není to to nejdůležitější, hlavně, aby jídlo a pití chutnalo, bylo ho dost a lidi se bavili a nějaká výzdoba bude každýmu šumák, pokud bude to předchozí splněno. :) Byla jsem tam i v tý parfumerce na Palacký - tam jsem sehnala na maturák. Bohužel korzetovky takový nemaj a když mají mojí velikost, tak s odepínacími ramínky a musela bych si to připnutí ohrnout - a to se mi fakt nechce... ale sehnala jsem docela levně v CA v Centrálu takovou multifunkční, jde i za krk atd., je celkem pevná, tak jí tam jdu dneska omrknout ještě s mamkou a kdyžtak bych vzala tu. Klasický korzetovky mají prostředek mezi prsy strašně vysoký a já jak mám u šatů srdíčkový výstřih, tak by to bylo vidět. Potřebuju vykrojenou, ale pevnou, a to je ten problém...
Odpovědět
Holky nevíte jaká je ta cukrárna Petra? Chci fakt hezkej dort tak do 3tisíc
Odpovědět
klaudie.n: tak tam jsem na ně nějak nekoukala, 7.7. Jdu na poslední zkoušku a už jsem chtěla mít finální podprdu. No, možná si tam ještě udělám výlet.
Odpovědět
kladie.n: tak já odtud měla akorát dorty na narozky atd., ale byly dobrý i cenově přijatelný. Jinak běžně tam kupuji zákusky na různé akce a mají tam moc dobrý. Na svatbu nám peče známá. Zkus si tam zajít, ať ti ukážou nějaký katalog s cenama a uvidíš. Jinak mám taky známou v Březně, která peče na svatby. Tak kdyby se ti to v Petře nelíbilo, můžu dát kontakt :)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejeansbaby: tak to budu držet palce, ať jí seženeš, škoda, že je zavřený Prior, tam byl taky dobře zásobený krámek s prádlem.... klaudie.n: tak o cukrárně Petra boužel nemůžu referovat na základě svých zkušeností, slyšela jsem na ně jak chválu, tak i názor, že nejsou moc přizpůsobiví co se týče požadavků na různé náplně apod. Ale třeba měla jen prodavačka špatnou náladu ;-) Za zeptání nic nedáš... Jinak my budeme brát dort z cukrárny ve Vysoké Peci, jsou levní a dorty a zákusky mají výborné.
Odpovědět
Viděla jsem v Praze v Diplomatu nádherné marcipánové dorty, jen je to trochu z ruky :-( . Máme ještě čas, ale nějak rychle to utíká. Bluejeansbaby ta podprda co myslím dobře sedí. Zkus to a uvidíš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
klaudie.n S cukrárnou Petra jsem byla vždy spokojená, teda krom té na palacké, tu má jiný majitel a je to znát.. Z Vysoké Pece jsem dorty jedla a byly moc dobré.. Mě bude péct paní z Nechranic..
Odpovědět
Tak huráá, konečně jsem sehnala supr podprdu do šatiček. Nakonec to vyhrála ta v CA :) Včera jsem pro uklidnění poprvé vyráběla organzové růže na šerpu na auto, nebo na krabičky s výslužkama. Je to jednoduché, rychlé a hezké. Mám z nich radost. Jinak dneska nervy pracujou, segra jde na tu operaci...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, bluejeansbaby - tak to je super, gratuluji k úspěšnému nákupu ;-) Já včera nehla na přípravách ani prstem, sestra mě vyslala podívat se po krámech u nás v Práglu na šaty pro ní na svatbu, no přišlo mě to trochu dráž, než jsem čekala(resp. já utrácet vůbec nechtěla), v Cameiu měli slevy, tak mám doma 1 triko, 1 tuniku a 1 pásek x-) O víkendu bych chtěla zas trochu máknout a svatebních novinách, ale jestli bude hezky tak nevím nevím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a se sestrou to dopadne dobře, neboj ;-)
Odpovědět
bluejeansbaby: No vidíš, a pak ze se na tebe podprdy nedělaj ;).. A ségře to dopadne dobře - musí! Na tebe se ve svatební den také určitě na chvilku alespoň přijde podívat. Držím palce!
Odpovědět
díky moc holky, jste moc hodný :) taky jsem včera neodolala a utrácela trošku víc, než jsem chtěla :) no, nám už se to blíží, musím hejbnout, ale vy máte ještě dost času...
Odpovědět
Profilova fotka
já ti nevím, mě přijde, že času máme hrozně málo :-D A navíc to strašně letí :-D Co ti ještě chybí?
Odpovědět
Profilova fotka
a dneska jdeš na to líčení, ne? Tak to už určitě budeš vědět, že operace dopadla dobře a na kosmetice se uvolníš a necháš se hýčkat;-)Uvidíš, že večer už budeš v pohodě;-)
Odpovědět
vždyť máte skoro 2 měsíce času...my už jenom 16 dní!!! No, musíme napéct - tento prodloužený víkend, musím dodělat a vytisknout svatební noviny, nařezat jmenovky, dodělat pár vývazků, sehnat buxus, udělat šerpu na auta, doladit krabičky na výslužky, sehnat vázičky na stůl (asi Ikea),... No, je toho ještě hodně, jsou to sice takový drobnosti, ale že jich je... Na líčení jdu zítra, posunula mi to, dneska jí do toho něco vlezlo. No, kolem oběda už by měla mít po operaci, jela na sál v půl osmý...tak tam bude mamka hned volat, aby věděla, co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
no nám už zbývá jen měsíc a půl, ale tak ty máš toho času už méně, o tom žádná....v tvém případě bych se chovala podle hesla: rozděl a panuj :-D Rozdělila bych úkoly a hlídala bych si, aby bylo všechno splněno :-) Zní to sice drsně, ale určitě se najde pár dobrovolníků, kteří rádi pomohou, tak proč toho nevyužít ;-)
Odpovědět
tak mě hodně pomáhá můj nastávající manžílek....včera dokonce stříhal kolečka z organzy a já je opalovala a šila :) nějak to zvládneme - musíme!!!
Odpovědět
asi se zeptám uplně blbě, ale co je to buxus? :-)
Odpovědět
je to keř, jehož větvičky se dají použít místo myrty. Nechci klasickou myrtu, protože by v tom pařáku nevydržela a hlavně by ani nebyla moc vidět. Je pevnější a výraznější.
Odpovědět
Profilova fotka
a taky je myslím jedovatý, takže pozor na okusování u malých capartů, až je bude nějaký svatebčan držet v náručí, na druhou stranu, jaká kytka není pro prcky nebezpečná, že...
Odpovědět
jedovatý jsou snad jen plody a ty tam mít nebudeme a úplně malý caparty, kteří by to snad jedli, taky ne... :)
Odpovědět
uff...tak segra má po operaci, byla na sále skoro 4 hodiny a už volala mamce, takže to vypadá v pohodě...konečně se mi ulevilo.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak to je super, že jí to dopadlo dobře ;-) to ti musel spadnout obrovský kámen ze srdce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera se přítel vrátil ze služebky a přivezl nám dekoraci na stoly, takže zas máme maličkost z krku x-) Co plánujete na víkend? Užívat si volna a nebo zas trochu máknout na svat. přípravách a něco zařizovat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?