Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Verčo, tak to je super, že tam budete mít tolik dětiček, aspoň bude veselo. A nudit se určitě nebudou, máš to všechno perfektně vymyšlený :). Míšo, já se tam šla zaučovat, budu to mít jako brigádku víš. Pokud by ses chtěla o rozpočet a fotky podělit, budu jedině ráda, napíšu ti do pošty můj mail. Evi, o Krupce jsem to taky slyšela, je to asi novodobé prokletí...
Odpovědět
Profilova fotka
jen židle, koberec tam není, jen parkety. Nevím no :-| Je Milu, a která z těch slečen jsi byla ty?:-):-) všichni tam byli moc ochotní:-) nepodávala jsi mi čelenku?:-)a kdy tam nastupuješ? ses mi mohla juknout do té knihy na prtýnky, co tam paní(asi majitelka) napsala za velikost :-D pošlu ti rozpočet jedné ze slečen co se tam vdávala...napiš mi do IP mal. Jinak děkuju za pochvalu za šaty, ono s těma mýma mírama se moc vyskakovat nedá :-D :-D :-D hlavně těma horníma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milu a ty seš přímo z Teplic? Holky kdy uděláme nějakej ten srázek hm? =-)
Odpovědět
Mně se v Krupce líbil Růžový hrádek, ale kdyby bylo ošklivo, tak by se muselo oddávat v tý síni a ta se mi už zas tolik nelíbila...
Odpovědět
Profilova fotka
Dyt prave ten Ruzovy hradek je na domluvu prisernej. Pan majitel je trosku divnej....
Odpovědět
Profilova fotka
Milu máš to v mailu. Cena 28tis pro 32 lidí včetně alkoholu:-)to si myslím že je slušný ne?
Odpovědět
Nn, já jsem ti kradla prstýnky :) Ale opravdu jsi v těch šatech vypadala pěkně, máš co ukázat, buď ráda, že tě příroda tak obdařila! V těch šatech to krásně vyniká! Myslím, že tam je napsáno 51, ale v pondělí to ověřím a napíšu na mail ju. Jdu studovat rozpočet :)
Odpovědět
Já jsem původem z Mostu, přítel z Ústí, ale bydlíme spolu v Teplicích... Myslíš srázek svobodných slečen??? :D
Odpovědět
Srazík bysme mohly udělat o víkendu, mohla bych zítra :-) Příští víkend ne, nebo až ten další :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to si byla ty:-):-) no retofy jsou stejně bezkonkurenční!viď? to bys byla moc hodná, jukni se. Já vím že vel.5O to určitě nebyla... Ještě jednou díky za pochvalu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak chcete, já se přizpůsobím:-)
Odpovědět
Rozpočet slušnej, jsem docela překvapená... Jak ses s nima domlouvala, Míšo, mailem nebo rovnou osobně?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milu a kde v TP bydlíte?
Odpovědět
Veru, zítra kde??? Jsem pro každou špatnost... pokud budu mít čas, já doufám, že ano...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím že je slušnej, samozřejmě alkohol si musíte ohlídat, my třeba máme dohodu, že tam budou vína a pivo a tvrdý ne. Pokud ho někdo bude chtít tak ať si ho objedná za svý na baru...domlouvala jsem se po mailu s panem Kučerou...ale ten bohužel odchází, ale termín si u něj ještě rezervovat můžeš, ale detaily pak už s někým jiným:-( je to škoda, ptž zrovna pan Kučera je člověk na svým místě:-(
Odpovědět
bydlíme v Řetenicích... U mě zatím vede Hejral, ale až budu mít více času, určitě se podívám pořádně i na Retofy...
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak klidně zítra:-) kde? já můžu ale až odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
v Řetenicích? tak to jseš už třetí:-) já taky, a Šárka (Wolfi taky) :-D a vlastně i Zuzka (Zazulka)
Odpovědět
No to je hezká shoda náhod, nakonec zjistíme, že bydlíme pár desítek metrů od sebe!
Odpovědět
Profilova fotka
a kde přesně v Ŕetenicích?třeba bydlíme ve stejným baráku:-)
Odpovědět
Řetenice neznám, takže byste mě musely na nějakým záchytnám bodě vyzvednout. Centrum Teplic jakžtakž znám :-)
Odpovědět
Já ti to napíšu do mailu jo...
Odpovědět
A co třeba Merkur - ten je skoro v centru a posezení je tam celkem dobrý...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, souhlasím, Merkur je fajn. Ok, písni mi to do mailu:-)
Odpovědět
Tak Merkur zrovna neznám :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se milu můžeš kouknout na album Sem , ta se vdávala na Ptačích schodech a hostinu měla taky v Princi....
Odpovědět
Skoukla jsem a musím letět... Holky, tak to dohodněte na nějakou hodinu, taky se mi to hodí spíš odpoledne. Veru, tebe mužeme symbolicky vyzvednout u radnice... Papa
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím:-) jen Veru stanov čas a zítra se sejdeme.
Odpovědět
Stanov ty, ty jsi psala, že spíš odpoledne .... tak jak ti to vyhovuje :-)
Odpovědět
Třeba ve 3 hodiny?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?