Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko byla perfektní! a ta cena nás taky mile překvapila:-)a navíc mi vše vyzdobí a pak i uklidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, cena u ní je taky luxusní a je fakt strašně milá, člověk na svým místě, kterýmu záleží na spokojených zákaznících, super prostě! Holky, ty albíčka máte krásný! Míšo, už máte prstýnky? Koukali jste? Verčo, ty šaty F 963 x-) !!! Ty jsou nádherný! Šárí, i ty Tvoje, kouzelný prostě! Míšo, máš ty šaty v albu? Musím se ještě juknout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak nemáš :-( Nemáš obrázek někde? A tu kytičku jsi vybrala krásně! Frézie budou místo těch ružiček?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko nemáme:-( budeme je řešit až tak v květnu. Nebo to je už pozdě?Jinak mrkni na salon Delta Most, šaty kolekce 2010, St.Patrick, Essau ;-) v albíčku je nemám záměrně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budou tam trošku jiný orchidee a víc jich tam bude a místo růží bílý gladioly a frézie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to jsem zvědavám, jak vám to nakonec bude všem slušet x-) Květen pozdě asi není... my jsme jeli vybírat, vybrali jsme a za měsíc byli připravený. A to jsme řekli, že nám měsíc nevadí, jinak by byli jistě i rychleji ;-) Chcete bílý zlato?
Odpovědět
Ahooooj :-) Zuzko, jojo domluvila jsem se s tou Tvojí kosmetičkou :-) Tvoje líčení se mi děsně líbilo a tak nebylo třeba hledat někde jinde x-) a k šatů.. kouzelný jsou to jo, ještě, aby jsem se do nich vešla.. :-S :-N Míšo, vůbec netuším jak vypdají frézie a gladioly,a le kytičku bude mít určitě nádhernou!! :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak mám šatičky objednané v Bellezze. Verča je má ve svém albu... Trošku se obávám v jakém stavu budou na začátku července :((((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vítám novou nevěstu:-)
Odpovědět
Ahojky Westerr :-) A jaký šatičky máš? No já doufám, že když mám svatbu v sprnu, že taky budou šaty OK .... vybraný je teda ještě nemám, furt a furt čekám :-( už mě to neba :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, potrebuju poradit kde si mam udelat svatebni dort. Objednala jsem si ho v Indian v Teplicich, ale jsou tam naci divny. Slysela jsem o Cukrarne u Bena, ale nemam na ne kontakt, nemate ho nektera? a nebo treba mate lepsi napad? Diky moc
Odpovědět
Ahoj,, taky vítám novu nevěstu :-) Evičkob, já s indiánem mám jenom výborný zkušenosti!! a divný mi tam nepřijdou :-D na cukrárnu u Bena kontakt nemám, ale mě osobně od nich dorty nechutnají..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, super diky. Ja jenom, ze jsem tam byla a pani mi nedokazala rict jaky bude mit muj dort prumer a pro kolik hostu bude. Vubec si nedokazu predstavit, jak bude velkej.
Odpovědět
Ahoj holky, díky za přivítání :)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem pěkná ostuda! Chci mezi vás a pak skončím u jednoho příspěvku! My jsme pole působnosti rozšířili na Teplicko a Mostecko, zatím se rozhodujeme, kde hostinu uspořádáme, v úvahu přichází Koliba v Dubí a Selský dvůr v Braňanech - kde by se mohl odehrát i obřad, ještě uvidíme, jak to bude cenově. Šaty budu mít určitě ze svatebního salonu Delta a prstýnky taky, zatím na 80% vedou kombinované bílé se žlutým je to myslím Hejral Dana 3/E. Je opravdu těžké sehnat restauraci podle mých představ, sice nebudeme mít moc hostů (do 30), ale chceme mít možnost být při hezkém počasí venku. Ještě zvažuju barvu, do jaké barevné kombinace budete mít svatbu vy? Přeju hezký večer :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem číslo na Bena měla, ale smazala jsem ho, protože jsem se tam s nima s naším dortem chytla. Takže my jsme měli dort z Mocca a vynikající ;-) Akorát jsme si ho nevybrali v katalogu, ten mají takovej předpotopní, ale jinak umí všechno x-) Šári, tak super, že Tě nalíčí, určo budeš spokojená ;-) Veru, a Ty čekáš ještě na nějaký šatičky, jo? A myslím, že šaty budou, holky, v pohodě. Určitě vás nenavlýknou do šatů, který by byly nějak poškozený, nebojte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musim si zmensit fotky, nejak mi sem nejdou dat. My mame svatbu na Mstisove 17.7. a bude to vsechno rustikalni ve staroruzove barve. Proste vsechno v tom starem stylu. Obrad bude taky tam a kdyz bude hezky tak budeme venku opekat selatko. Saty mam take z Delty a to z kolekce 2009. Byla jsem tam za 10 minut hotova, ponevadz jsem vedela co chci. Vsechno planuju na dalku a tak je to tezsi. S tim dortem moc dekuju, ja teda u toho Indian zustanu. Nevim proc, ale jsem na dorty vysazena a proste ho chci mit perfektni. Jiinak mate vsechny krasna alba :-)
Odpovědět
Ahoj :-) Zuzko, prosím můžeš mi třeba do IP napsat nějaký blbuvzdorný popis trasy kde jí najdu až tam pojedu na zkoušku líčení? :-N děkuju x-) no možná adresa bude stačit, snad se s tím navigace popere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, víš, kde je v Duchcově Tesco nebo Lidl?
Odpovědět
jo tak to nevim, byla jsem tam naposledy před xlety, ale odveze mě tam "skoromuž" a ten to snad ví!! :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Zuzko, stále čekám. Měly dorazit v první půlce února a stále tu nejsou. Takže jsem měla předvybraný Jasminky, ale dnes mi jedna nevěsta psala, že jsou už na červen půjčený 2x .... a my jsme až srpnový, tak nevím, jak budou po tolika nevěstách vypadat. Takže jsem bez záložního plánu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevite nektera z Vas, kde mi nasprejujou telo samoopalovacim kremem? 8-)
Odpovědět
Kámoška jezdila do Mostu, jestli chceš, zjistím víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veroniko, to bys byla hodna. ja bych si to kdyztak udelala sama, ale netroufnu si. Diky
Odpovědět
Evickob, vím, že nástřik dělali v Mostě v Arše, jak je to teď, nevím. U mě zatím vede barevná kombinace bílo zelenkavá, je to takové svěží, přírodní, to se mi líbí. Každý den koukám na ten Selský dvůr a líbí se mi čím dál víc, jenže domluva uvízla na mrtvém bodě, 5. den čekám na rozpis kalkulace a pořád nic. Koukala jsem, že některé z vás mají hostinu v Princi, zvenku i podle fotek interieru vypadá dost luxusně... Jinak Delta by měla mít nějaké nové šatičky, zjistím, jaké jsou a kdy přijdou. Jee Mstišov, tam jsme byli s drahou polovičkou o víkendu, sušili jsme celou zimu rohlíky a chleba pro zvířata a za pár minut bylo po krmení.
Odpovědět
Ahoj dámy, tak jsem si zaktualizovala album ze zkoušek šatů - jen ty zamluvené tam nejsou... Abych třeba někoho neinspirovala k jejich půjčení a to by nás s Verčou už asi šlehlo :))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee ja vim, my tam byli v unoru, kdy sem ukazala vse priteli a ti teda jeli. Je to sranda se na ne koukat. To az my se budem fotit tak svatebcane vyfasuji rohliky a pujdou krmit. To vite tady to nemame a tak to bude povyrazeni. A prosimte kde je ta Archa v tom Moste? Ja znam akorat Central a Deltu :-(
Odpovědět
Tak jsem to nezjistila, kamarádka si to už nepamatuje ... omlouvám se. Ale snad to zjistíš. Nezlob se.
Odpovědět
Profilova fotka
Verco to neva, ja si to nekde zjistim a nebo holt si to na sebe naplacam sama, ale budu muset trenovat :-|
Odpovědět
Ty jsi si něco koupila na to jo? Ta kamarádka šla jakoby na solárko, stojací, ale místo toho ozařování .... jí stříkali ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?